RENOSPOND - Zderaz - Proseč - Česká republika - Českomoravská vrchovina

Hotel RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R22)

Česká republika > Českomoravská vrchovina
Strava snídaně
DOVOLENÁ S DĚTMI
DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Sleva za včasný nákup do (15):
Sleva za včasný nákup do (10):
14=11 SENIOR (bydlíte 14 nocí - platíte 11 nocí)
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
7=6 SENIOR (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
10=10%
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen:
Internet: Wi-Fi
Restaurace v objektu
Parkoviště
Stolní tenis
Bowling - kuželky:
Odvoz zavazadel
Přírodní koupání: u objektu
Železniční stanice: 10 km
Autobusová zastávka: do 1 km
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Proseč u Skutče

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Proseč je město v Pardubickém
kraji, které leží na pokraji Českomoravské vysočiny na severovýchodě Žďárských
vrchů. Proslula v minulosti především sklářskými výrobky. Proseč se se
stala centrem mikroregionu Sdružení obcí Toulovcovy Maštale, které nyní sdružuje
12 obcí. Součástí přírodní rezervace Maštale jsou výjimečné pískovcové skalní
útvary a rozmanitý výskyt vzácných druhů živočichů a rostlin.


Můžete zde navštívit:

Kostel sv. Mikuláše – dominantou náměstí v Proseči je bezpochyby tento kostel, jehož interiéry zdobí malby podle šablon Mikoláše Alše a sousoší Nejsvětější Trojice.

Muzeum dýmek – v historickém roubeném domě na náměstí v Proseči můžete zavítat do unikátního Muzea dýmek. Čeká na Vás jedinečná kolekce dýmek, které se nachází v centru českého dýmkařství s jedinou průmyslovou továrnou na výrobu dýmek u nás. Návštěvníci si zde můžou prohlídnout přes více než 300 předmětů a dýmek pocházející z konce 19. století.

Toulovcova rozhledna – rozhledna stojí na Jarošovském kopci ve výšce 539 m. n. m. mezi obcemi Jarošov a Budislav. Rozhledna měří 15 metrů, má 2 vyhlídkové plošiny. Když vystoupáte nahoru můžete se kochat velkolepým výhledem na Orlické hory, Krkonoše, Jeseníky či Králický Sněžník.

Hodnocení hotelu (18 hodnocení)

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R22)

Libuše 15.10.2022

Poloha hotelu ideální, jídlo výborné, personál vstřícný a ochotný, není co vytknout. Půl ptáka mínus za zimu na pokojích, topení studené.

9 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R21)

Eva 02.11.2021

Krásné okolí, milý personál, chutné večeře, snídaně klasika, fajn wellnes, ale na hotelu je ještě hodně věcí ke zlepšení 😉

10 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R20)

Miroslav Sitař 12.10.2020

Ubytování odpovídá mému předpokladu, kvalita stravování předčila očekávání. Hotel je velmi pěkně zasazen do přírodního prostředí, ale pro nemotoristu je dostupnost památek či měst v okolí problémem. Z autobusové zastávky Zderaz a do ní je spojení velice řídké. Lepší je to z Proseče, ale po silnici je to asi 6 km, zkratkou (lesní cestou) asi 2 km, ale jen pokud je sucho.
Já, co jsem navštívit chtěl, jsem ke své spokojenosti navštívil. Takže jedním slovem - SPOKOJENOST.

8 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R20)

Walterová 17.7.2020

Hotel stojí na moc pěkném místě u lesa. Vlastní koupaliště bylo velkou výhodou. Ubytování bohužel pamatuje lepší časy, obzvláště koupelna a postele. Ale za tu cenu jsme nečekali žádný přepych. Strava byla v pořádku, večeře chutné, odpovídající porce. Jen snídaně trochu jednotvárné. Celkově jsme byli spokojeni, hlavně díky bohatým možnostem výletů po okolí.

6 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R20)

Jaromír Šimůnek 24.6.2020

pobyt byl jako dárek babičce k 80.tinám. už druhý den volala uplně nadšená. Kdyby vše fungovalo tak jako v tomto hotelu , jsme dokonalá společnost.Vše na 100%. Babička nadšena, přiští pobyt si babička zaplatí sama.Hlavně si chválila stravu, velké porce a vynikajici chut. Velice přijemný personal a se vším poradí i starším lidem bez okolků.Krásné okolí a lesy.Doporučuji. Zeták Jaromír.

10 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R19)

Čížkovská 30.10.2019

Dovolená výborná, ubytování a strava výborná. Prostředí nádherné. Počasí nám též přálo. S pozdravem

10 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R19)

Piškulovi 05.10.2019

Celkově hodnotíme pobyt skoro na 100 % - stravování vynikající, ochota a rychlost obsluhy rovněž. Výtku máme k ubytování - opět starší senioři ubytováni ve 2. patře (bez výtahu) a v koupelně žádné místo na odložení hyg. pomůcek.

9 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R19)

Marie Novotná 03.10.2019

Byli jsme velice spokojení,kvalita stravování výborná,ubytování útulné,okolí krásné,pohodlné zbírání hub.V okolí je řada zájímávých historických oběchtu.

10 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R19)

manželé Strumínští 19.9.2019

Dobrý den,
bohužel jsme byli spokojeni tak na půl - ubytování (pokoj) OK, avšak o klidu se nedá říct, protože v této době byly ubytovány i cca dva autobusy školních dětí (např. večerní stěhování nábytku). Stravování - opět na půl, dostali jsme na stůl plesnivé tousty, prý si pan kuchař nevšiml....
Personál vstřícný a ochotný.

Dobrý den,
velmi mě mrzí, že hosté nebyli spokojeni s pobytem. Ano, byla zde ubytovaná i skupina dětí. Ale nikdo z ostatních hostů ani vaši klienti si na recepci hotelu nestěžovali na hluk. Plesnivé toasty hosté bohužel dostali, omluvili jsme se jim a nabídli nové jídlo. Dodatečně jsme řešili s pekárnou, která nám dodává čerstvé pečivo.Vzhledem k tomu, že nemáme s pekárnou další špatnou zkušenost, pan kuchař plíseň bohužel přehlédl (neboť nepředpokládal, že by tam mohla být). Toto jídlo nebylo v rámci penze, ale objednali si ho hosté v poledních hodinách. Moc se omlouvám za vzniklé komplikace, pochybení jsme řešili s klientem přímo na místě.

Sabina Shorná
Provozní hotelu RENOSPOND

5 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R19)

Jaromír Petrovský 26.7.2019

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, vstřícnost a ochota personálu, stravování velmi dobré. Ubytování na dobré úrovni, čistota a na různé naše žádosti bylo ihned reagováno.Nádherná příroda okolo hotelu.

9 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R19)

MIROSLAV TOMAN 28.5.2019

JÍDLO BYLO DOBRÉ,PESTRÉ,STAČILO.JELIKOŽ JE HOTEL STARŠÍ TAK CENA ZA UBYTOVÁNÍ JE DOBRÁ.BOHUŽEL POČASÍ NEBYLO IDEÁLNÍ,ALE ITAK JSME PODNIKLI KAŽDÝ DEN VÝLET.JE TAM PESTRÁ NABÍDKA VÝLETŮ.DOKÁŽEME SI TO PŘEDSTAVIT NĚKDY PŘÍŠTĚ ZA LEPŠÍHO POČASÍ.NĚKTEŘÍ HOSTÉ CO TAM BYLI LONI TAKY V KVĚTNU TAK V NÁDRŽI U HOTELU KOUPALI-POČASÍ JE NEVYSPYTATELNÉ

8 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R18)

Svobodová 22.9.2018

Byli jsme zde již počtvrté, pokaždé to bylo super. Před hotelem přírodní koupaliště, za hotelem wellnes a les. Dokonce jsme nasušili i nějaké houby. Určitě se sem zase vrátíme. Kuchař Roman je borec a personál úžasný. Děkujeme moc, čtyři důchodci a dalmatinka Inka

10 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R18)

Fojtlíkovi 11.6.2018

Byli jsme velice spokojeni, ubytování výborné (sice starší vybavení, ale čisto), strava dobrá. Personál ochotný. Vše bez problémů.
S ATISem jezdíme již mnoho roků a vždy jsme byli spokojeni.
Doporučujeme.

10 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R18)

18.5.2018

2 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R18)

Hana Bláhová 15.5.2018

Dobrý den,
pobyt hodnotíme jako velmi dobrý-určitě pět ptáků!!!Vstřícný ochotný přístup personálu,výborná kuchyně,super léčebné procedury a nádherná lokalita.Výlety jsme podnikli do Hlinska,Litomyšle,Vysokého Mýta,Poličky a hrad Svojanov.Vše stojí za vidění.Hned u hotelu jsou krásné procházky lesoparkem.Velký dík a příští rok se určitě vrátíme.Bláhovi a Škábovi.

10 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R17)

Kopřivová Vladimíra 11.8.2017

Poloha hotelu ve velmi hezkém prostředí. Personál ochotný.
Pokoje čisté. Jídlo chutné a v dostatečném množství.Poměrně vysoké ceny za nápoje 0,5l kofoly za 40 Kč je cena poměrně vysoká, protože k jídlu nebylo možno objednat a podávala se venku v letní garáži.
Doporučuji s pobytem jsem byla spokojena.

10 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R17)

Linková 05.5.2017

S pobytem jsme byli spokojeni. Nepřálo nám počasí, celý týden pršelo. Slabší bylo topení v hotelu. Wellness dobrý. Výlety - autem cca 20-30 km je nabídka na výlety. V místě není kam jít, pouze pěší túry nebo výlety na kole. Jídlo výborné

8 Hodnocení

RENOSPOND - Zderaz - Proseč (H2317R16)

Klenová Bohumila 16.10.2016

Byli jsme velmi spokojeni, čistota, přístup personálu i strava byly na velmi dobré úrovni. Okolí a příroda vhodná pro procházky jak pro náročné tak i pro méně zdatné seniory. Rodiny s dětmi zde mají, v případě nepříznivého počasí, jak zabavit děti v dětských hernách. Zejména jsme oceňovali situování pokoje s výhledem na nádrž a údolí. Děkujeme.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK již od 3 nocí • Volné pokoje v termínech 2.-16.7., 30.7.-6.8., 2.-6.10., 16.-20.10., 21.- 29.10.

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Renospond:
• krásné přírodní prostředí
• vhodné pro rodiny s dětmi
• zvýhodněné mimosezónní pobyty pro seniory
• sportovní vybavení

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotelový komplex se nachází cca 23 km od Vysokého Mýta, 20 km od Litomyšle, na úpatí Českomoravské vysočiny, která je jednou z ekologicky nejčistších oblastí České republiky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, recepce, Wi-Fi v celém hotelu, terasa s možností grilování.
Sportovní vybavení: posilovna, stolní tenis, fotbálek, šipky, hřiště na volejbal a nohejbal, ruské kuželky, dětské hřiště.
Vybavení pro děti: dětská postýlka, dětská stolička, mikrovlnná trouba, lednička.
Wellness: medové masáže, vinné masáže, sauna, vířivka, perličková koupel, soláriul, parafín, lymfatické masáže, klasické masáže záda + šíje, rašelinové obklady.
Pro firmy a školení: salónek pro 30, 50 a 60 osob, video, DVD přehrávač, flipchart, videoprojektor, ozvučení + bezdrátový mikrofon, internet, CD přehrávač.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (výsuvné se stejnou matrací jako na lůžku), Spr.+WC, TV, rádio, Wi-Fi. Pokoje jsou v 1. a 2. patře.
Na hotelu jsou všechny pokoje s větším, spíše francouzským typem okna, balkon je pouze na jednom pokoji.

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Hotel má bezbariérový přístup do recepce, restaurace a 1 bezbariérový pokoj v přízemí.

CELKOVÁ KAPACITA

140 lůžek

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení obědů (jednotné menu o 2 chodech) a večeří (jednotné menu o 2 chodech) za příplatek v CK.

Informace pro klienty s bezlepkovou dietou:
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné nahlásit min. týden před nástupem na pobyt a dovezte si své vlastní pečivo ke snídani, na hotelu jsou k dispozici pouze křehčené kukuřičné chleby.
Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 4,99 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMA.

SLEVY A VÝHODY - LÉTO

Pro REKREAČNÍ POBYT a pobyt DOVOLENÁ S DĚTMI:
SLEVA 15% za včasný nákup do 28.2.2022
SLEVA 10% za včasný nákup do 31.3.2022
SLEVA 7=6 v termínech 6.2. - 2.7. a 27.8. - 18.12.2022
SLEVA 5% pro ZTP včetně doprovodné osoby
SLEVA 10% z druhého týdne pobytu
SLEVA 10% pro skupinu 10 a více platících osob
SLEVY NELZE VZÁJEMNĚ KOMBINOVAT!!

UPOZORNĚNÍ

Volné pokoje v termínech 2.-16.7., 30.7.-6.8., 2.-6.10., 16.-20.10., 21.- 29.10.2022

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Přírodní koupaliště u hotelu.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Toulovcova rozhledna na Jarošovském kopci u Budislavi (vzdálenost 10,1 km), 539 m. n. m., 60 schodů
Šestnáctimetrová rozhledna, ze které máte výhled na Orlické hory, Krkonoše, Železné hory a Jeseníky.
Provozní doba (bez záruky): duben, říjen (víkend 10:00 - 16:00), květen, červen, září (denně, pondělí zavřeno 10:00 - 16:00), červenec, srpen (denně, pondělí zavřeno 10:00 - 17:00)
Vstupné (bez záruky): jednotlivé vstupné: 20 Kč, děti a skupinové vstupné (min. 20 osob): 10 Kč, rodinné vstupné 50 Kč

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt se snídaní začíná nástupem od 12:00 do 20:00 hod. v den příjezdu a snídaní od 8:00 do 10:00 hod. druhý den ráno.
Pobyt s polopenzí nebo plnou penzí začíná nástupem od 12:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu.
Pobyty končí snídaní od 8:00 hod. a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

10,- Kč/osoba do 70 let/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

100,- Kč/den

PARKOVÁNÍ (léto)

0,- Kč/den

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem přes Chrudim do Skutče (cca 12 km), pak pokračovat autobusem přes Perálec do obce Zderaz (1 km), odtud po telefonické domluvě možnost odvozu ubytovatelem na hotel.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem přes Chrudim do Skutče (cca 12 km), pokračovat přes Perálec do obce Zderaz (1 km), odtud po telefonické domluvě možnost odvozu ubytovatelem na hotel.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem Chrudim - Chrast - Skuteč - Perálec - Zderaz - od autobusové zastávky "Zderaz Křižovatka" značeno k hotelu. Parkování u hotelu. Trasa: Praha - Proseč u Skutče 161 km, Brno - Proseč u Skutče 93 km, Ostrava - Proseč u Skutče 212 km.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny