OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy - Česká republika - Českomoravská vrchovina

Hotel OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R23)

Česká republika > Českomoravská vrchovina
Strava snídaně
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen:
Internet: Wi-Fi
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Parkoviště
Stolní tenis
Půjčovna kol: horských kol
Krytý bazén: v hotelu
Přírodní koupání: u hotelu
Železniční stanice: 17 km
Autobusová zastávka: 100 m
Lyžařský vlek: 11 km
Běžecké tratě
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
Hotel z řetězce OREA HOTELS
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Milovy

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Milovy leží 17 km severně od Nového Města na zelené turistické značce v CHKO Žďárské vrchy. Osada vznikla v roce 1731, kdy novoměstská vrchnost povolila třem poddaným, aby si zde postavili domky. Jedná se o velice vyhledávaný cíl ve Žďárských vrších, kde zázemí tvoří 8 ha rybník, hotel Devět skal a autokemp.

Můžete zde navštívit:

Zámek Žďár nad Sázavou – původní cisterciácký klášter byl založený v roce 1252 znojemským purkrabím. Na konci 17. století ho postihl velký požár a hned poté, tedy v 18. století byl přizván architekt Jan Blažej Santini-Aichl. Po dalším požáru byl klášter přestavěn na zámek. Areál kláštera a zámku nabízí multimediální a kreativní prohlídku, která pomocí příběhu nechává zažívat atmosféru historie. Zámek se nachází 30 minut od Milovy.

Toulovcovy Maštale – toto skalní město je přírodní rezervace patřící mezi nejzajímavější a nejmalebnější kouty u nás. V oblasti najdete pískovcové skalní útvary Toulovcovy a Městské Maštale. Soustava úzkých roklí vytváří skryté skalní městečko, které je protkáno systém chodeb. Maštale se nachází 30 minut od Milovy.

Litomyšl – je město, které se nachází v Pardubickém kraji, kde žije zhruba 10 tisíc obyvatel. Můžete zde najít zámek Litomyšl, který je od roku 1999 zapsán na listinu světového dědictví UNESCO, pivovar, který je umístěn v renesanční budově nebo rodný byt Bedřicha Smetany.

Hodnocení hotelu (29 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovému to hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení ohodnocuje klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby). Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R22)

20.8.2022

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R21)

Alena Svobodová 19.8.2021

Pobyt v hotelu Devět skal se nám velice líbil, krásné prostředí, milý a velice ochotný personál, nadstandartní stravování. Dobrá lokalita umístění hotelu - velká možnost výletů a turistiky. Doporučujeme!

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R21)

H. Konečná 28.7.2021

Vcelku jsme byli spokojení. Umístění hotelu je super s krásnou přírodou v okolí. Ubytování bylo v pořádku, jen tím, že jsme měli výhled na parkoviště hotelu, kde byl dlouho do noci ruch a brzy ráno opět jsme se téměř nevyspali. Stravování - měli jsme snídani, bylo téměř každý den stejné. Ale dalo se vybrat, takový standart. Nejhorší byl úklid. 1x za pobyt nám vynesli koš a ručníky nám ani jednou nevyměnili i když jsme je dali na místo určené hotelem. Ještě, že jsme si vzali ručníky a osušky z domu. Byli jsme loni v hotelu Orea, ale na Šumavě a servis byl mnohem lepší.


Dobrý den, paní Konečná,
děkujeme Vám za ohodnocení Vašeho pobytu na hotelu Devět Skal. Mrzí nás, že jste nebyli spokojeni s ubytováním. Hotelové pokoje typu Deluxe bohužel mají výhled pouze na Žďárské vrchy, nebo na sportoviště. Pokud u Vás na pokoji nebyly pokojské, aby Vám provedli průběžný úklid, stačilo zmínit se na recepci hotelu a vše by bylo jistě rychle napraveno. Věříme, že pokud nás v budoucnu opět navštívíte, vše bude v naprostém pořádku.


Tým OREA Resort Devět Skal Vysočina

8 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R20)

Antonín Janošek 15.9.2020

Hotel známe již z dřívější doby, je teď uvnitř velmi pěkně opravený.
Byli jsme spokojeni s ubytováním a rovněž s kvalitou stravování.
Pracovnice na recepci i obsluhující v restauraci byli příjemní.
Výlety v této oblasti jsou pro nás už známé, takže jsme rovněž spokojeni.

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R20)

24.8.2020

Velni spokojeni za rok prijedeme znovu.

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R20)

Simona Hublíková 19.8.2020

Krasna dovolená v srdci přírody. Hotel perfektní, pokoje Deluxe úplně nové, krásné, jídlo vynikající - na výběr hodně pokrmů. Personál milý a ochotný. Doporučuji všem co milují přírodu a turistiku.

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R20)

Taufarova Eva, Plzeň 03.8.2020

Byli jsme velmi spokojeni se stravou (velký výběr salátů, ovoce i zeleniny a velmi chutné). Jen se nám zdaji předražené nápoje na to,že to je 3. hvězdičkovy hotel. A myslím, že by klienti uvítali teplejší bazén. Jinak velmi pěkný pobyt a pěkná lokalita.

8 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R19)

Jaroslava Poláková 23.10.2019

Byli jsme maximálně spokojeni. Dáváme 5ptáků. Také jsme u vás byli v létě s vnoučaty a bylo to super.

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R19)

P.a J.VOLAVKOVI 02.9.2019

S pobytem v tomto resortu jsme byli naprosto spokojeni.Byli jsme ubytováni ve zrekonstruovaném pokoji,nové matrace,pořádek.Jídlo naprosto vyhovující,vše chutné,velký výběr.Všichni zaměstnanci byli velmi příjemní a vstřícní a za to děkujeme.Přejeme mnoho spokojených klientů a rádi se někdy vrátíme.

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R19)

Marcelína 26.8.2019

Velice spokojená, útulný čistý a krásný pokoj s balkónem,krásné prostředí výborné snídaně, doporučuji všem,prostě super 😃😃😃

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R19)

Poláková Jaroslava 02.8.2019

Hodnotíme pěti hvězdičkami. Byli jsme maximálně spokojeni s kvalitou služeb, ochotou ve všech směrech, milé a úsměvné jednání. Kvalita a rozmanitost stravování neměla chybu. Pokojové služby bez chyby. Budeme se velmi rádi vracet. Dáváme pět ptáků. Příroda a výlety na jedničku.

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R19)

Jan Cerny 11.7.2019

vse super , naprosta spokojenost

9 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R18)

Tomečková Irena 25.8.2018

Ubytování dobré, snídaně staré pečivo několik dní.

5 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R18)

Rostislav Mikó 25.7.2018

S ubytováním a stravováním jsme byli velmi spokojeni.Jenom počasí nám nepřálo,tak jsme si užili v bazénu a chodili na procházky s deštníkem.

9 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R18)

Aleš 18.7.2018

Poloha a okolí nádhera. Starší hotel, ale ok.
Snídaně švédské stoly v pohodě a plně dostačující.
Obsluha na oběd a večeři , pokud to není našinec ,tak vám bohužel UK pracovnice nerozumí , pobíhají po terase s jídlem dokud si jej nepoznáte - DĚS!! Úklid - strašný!!!! Za sedm dní , jednou výměna ručníků , po dvojitě urgenci na recepci , vysáto nebylo již při příjezdu a za dobu pobytu také ne , vzorná výměna toaletního papíru každý den. :-)
Recepční ochotné , ale slibem nezarmoutí (viz. úklid), pokud bydlíte někde u hlavního vchodu, tak tam v noci i brzo ráno chodí vypalovat a baví se tam jako by nikdo nespal. Masáže - spokojenost , velmi šikovná paní!!!
Škoda úklidu a některého personálu...….ale okolí super.Dobrý den,
jsme rádi za zpětnou vazbu od klientů hotelu Devět Skal. Děkujeme za Vaše podněty a názory. Do budoucna se jistě budeme snažit vše zlepšit ku prospěchu našich hostů.

Za managment hotelu OREA RESORT DEVĚT SKAL
Bc. Lenka Macháčková
Referent rezervací

5 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R18)

Zuzana B. 18.7.2018

Dobrý den,byl jsem s rodinou na dovolené v tomto resortu a rád bych se podělil o své dojmy.Po příjezdu na místo nás uvítala milá recepční,vše nám vysvětlila a ukázala.Měli jsme pokoj superior,je znát rekonstrukce,ale na balkonech chybí židle,v Tv jdou jen některé programy, manželská postel jsou dvě sražené postele. Výměna ručníků je každý den,ale avizovaný úklid pokoje co třetí den nebyl.Snidaně bohatá,ale jednotvárná každý den to samé.Večeře výběr z minimálně 3 jídel a i grilování na terase takže opravdu výborné.V hotelu krytý bazén (regulovaný počtem lidí), masáže,stolní tenis a animační klub(plán na týden a to opakují dokola-chtelo by zapracovat).U hotelu sportovní hřiště (tenis,volejbal,fotbal,minigolf), rybník a hlavně krásná příroda.
Celkově shrnutí je z mé strany takové: Jedná se o opravdu hotel s 3* navíc zatím nemají,co chválím je recepce kde jsou velmi ochotné slečny, jídlo a tu hezkou přírodu.Jinak vše průměr a vedení hotelu by se mělo zamyslet proč mají přes den restaurací skoro prázdnou a přes ulici u konkurence si není kde sednout.Jinak hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu, starší lidí a rodiny s dětmi.
Snad vedení firmy Orea pochopí,že vydělávat můžou když budou také investovat a tím že investují přijedou lidé a oni tím vydělají.
Snad se to blízké době změní k lepšímu.Dobrý den,
děkujeme za Vaše názory a podněty. Budeme se snažit všechny Vámi zmiňované nedostatky napravit. Navíc v příštím roce proběhne rekonstrukce zbývajících pokojů (dnes Ekonomy pokoje). Věříme, že pokud k nám na Vysočinu znovu přijedete, změny budou již vidět na první pohled.

Za managment hotelu OREA RESORT DEVĚT SKAL
Bc. Lenka Macháčková
Referent rezervací

8 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R18)

08.7.2018

S celkovým pobytem ve vašem zařízení jsme byli velmi spokojeni. Ubytování i strava velmi dobré. Personál milý a ochotný. Absolvovali jsme všechny výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí, které jsme měli v plánu.

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R18)

Smejkalová Libuše 20.5.2018

Není vůbec nic,co by se mi na tomto pobytu nelíbilo,a proto mohu jen doporučit ostatním zájemcům.Ochotný a vstřícný personál,stravování výborné,trošku starší nábytek,ale všude velice čisto,a okolí jak se zpívá v jedné písni"Tu krásu nelze popsat slovy."!!!!!!

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R18)

20.3.2018

Dobrý den,
s pobytem jsme byli velice spokojeni. Hotel i strava na vysoké úrovni. Můžeme doporučit. Dana Ryšková

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R17)

Pavel Dráb 11.9.2017

Pobyt předčil očekávání. Velice kvalitní strava, vše bylo opravdu chutné v širokém výběru.
Ubytování v pohodě. V tomto termínu přeplněné parkoviště.
Nádherný kraj super výlety za přírodou i historií. Úžasné muzeem v Žďáru nad Sázavou - Moučkova vila, Zelená hora nádhera.
Devět skal a Buchtův kopec nejde nenavštívit o Čtyřech palicích nemluvě.
Pro dobrou náladu je v okolí 21 soch žďárského autora např. rak v obci Račín , houbičky, lev a orlice na rozhraní Moravy a Čech. Vřele doporučuji.Za dva dni se dají shlédnou všechny Prospekt v Informačním středisku.

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R17)

manželé Pličkovi 24.8.2017

Díky kolektivu CK Atis jsme již druhým rokem strávili s manželem úžasnou dovolenou. Veškeré služby odpovídají nabídce v katalogu.
Ubytování nad očekávání,strava úžasná,příjemný a ochotný personál.
Mohu jen doporučit. Děkujeme Pličkovi

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R17)

Vejvodová Jaroslava 22.8.2017

Dobrý den s pobytem v Letovisku Milovy jsme byli spokojeni strava výborná.personál milý,ubytováni pěkné.Dovolenou jsme si užili,navštívili jsme památky v okolí a moc se nám líbilo.VV

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R17)

Markéta B. 16.8.2017

Příjemné prostředí, vstřícný personál,výborná kuchyně. Bohaté sportovní vyžití u hotelu. Doporučuji.

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R17)

Roman Špajs 14.8.2017

Příjemný, ochotný personál, ubytování pěkné, denně čisté ručníky, jídlo výborné a dostatek. Večeře formou bufetu nám vyhovovaly. Je možno si dát na co mám chuť a kolik sním. A ty výborné moučníky. V okolí je pěkná příroda a možnost výletů také mnoho, ani se to nedá vše stihnout.

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R17)

Jiri Bartak 04.8.2017

Dobry den.S pobytem jsem byl velmi spokojen. Ubytovani, stravovani a kouzlo okolni prirody bylo bez chyby. Snad jen pocasi mohlo byt alespon 1 den na koupani.
Doporucuji pobyt v tomto hotelu i ostatnim. Moznost vyletu je velka (pohadkova vesnicka, 9 skal, 4 palice, Snezne, Blatiny, 3 studne apod.)

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R17)

Marcela Hábová 04.8.2017

Dobrý den,
s ubytováním v hotelu jsme byli spokojeni.Snídaně byly výborné,jídlo bylo neustále doplňováno. Za mínus považuji to, že při vstupu na snídani jsme se museli prokazovat papírovými náramky červené barvy, které jsme museli mít na ruce.Hosté, kteří měli i večeře,měli náramky modré.Podobné náramky mají pacienti v nemocnici.
V nabídce pobytu byl neomezený vstup do bazénu.Ve skutečnosti recepce regulovala počet návštěvníků v bazéně (max.12 lidí na hodinu). Když jsme se chtěli vykoupat, museli jsme si vyzvednout kartičku s přesným časem od kdy do kdy budeme v bazéně.2 x se nám stalo, že kartičky už byly rozebrané, tak jsme se ani do bazénu nedostali.
Okolí hotelu je moc hezké, sportovního vyžití dostatek.Vážená paní Hábová,
z kapacitních a hygienických důvodů se opravdu vstup do bazénu reguluje. Recepce se snaží vyhovět klientům jak to jde, ale dělá rezervace předem. Klient má neomezený vstup v hodinách, kdy je ještě kapacita nenaplněná. Neomezeným vstupem je myšleno, že klient může strávit v bazénu třeba několik hodin denně, ale dopředu si musí čas rezervovat.

Děkujeme za pochopení.

Za OREA RESORT DEVĚT SKAL

Pavel Kunc
Leisure Sales Manager

7,5 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R17)

Zdeněk Čech 22.7.2017

Dobrý den.S naším pobytem jsme byli velice spokojení jak personálem(velice ochotní)stravování velmi dobré i co se týče výběru.Výlety na kole krásný,je pořád co vidět,hlavně pohádkové městečko pro děti nemělo žádnou chybu.Všem doporučuji i pro krasný klid.Hodnotím to Super a děkuji.

10 Hodnocení

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy (H0979R17)

Adina 13.5.2017

Líbilo se nám to. Dobrá kvalita jídla a ubytování. Krásné okolí.

10 Hodnocení

DEVĚT SKAL - Milovy

23.8.2016

Pobyt se nám líbil, byli jsme spokojeni.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• Relax u Milovského rybníka
• ZDARMA bazén
• V létě animační programy

URČITĚ OCENÍTE

Proč OREA Resort Devět Skal****
• hotel patří do řetězce OREA - záruka kvality
• umístěný ve středu České republiky a dobře dostupný ze všech koutů republiky
• lokalita u Milovského rybníka - koupání, vodní sporty, relaxace v přírodě
• kryty bazén 13 x 6 m, v zimě sauna
• multifunkční sportoviště
• konferenční prostory
• certifikáty kids friendly a pet friendly
• animační programy během prázdnin a vybraných víkendů

POLOHA UBYTOVÁNÍ

OREA Resort Devět Skal**** se nachází na břehu Milovského rybníka v kraji Vysočina v CHKO Žďárské vrchy, cca 17 km severně od Nového Města na Moravě. Milovy jsou významným rekreačním střediskem a východiskem pro túry do nejkrásnějších částí Žďárských vrchů. Svou polohou je hotel vhodný pro rodinnou dovolenou, pobyty seniorů, konference, školení, semináře, outdoorové a teambuildingové akce. Hotel je zařazen do programů Baby friendly a Pet friendly a zaručuje tak pohodlí pro děti i chlupaté mazlíčky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace 9 skal s letní terasou, krytý bazén (13 x 6 m), v zimních měsících sauna, stolní tenis, biliár, dětský koutek, půjčovna horských kol a sportovních potřeb, výtah, konferenční prostory (2 sály pro 140 a 70 osob, 5 salonků pro 3x 30, 1x 20 a 1x 45 osob), Wi-Fi internet ve veřejných prostorech hotelu, dvě multifunkční víceúčelová hřiště s umělým povrchem (vhodná pro volejbal, tenis, nohejbal, mini fotbal, házenou a badminton), hřiště pro plážový fotbal (lze rozdělit na 4 hřiště pro plážový volejbal), minigolf, volné travnaté plochy na břehu rybníka. Hotel disponuje 1 bezbariérovým pokojem.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje CLASSIC, možnost přistýlky pro dítě do 12 let na dotaz (rozkládací lůžko)

Na ověření:
a) 1 - lůžkové pokoje CLASSIC
b) 2 - lůžkové pokoje DELUXE,
možnost přistýlky pro dítě do 12 let (rozkládací lůžko)
b) 1 - lůžkové pokoje DELUXE

Do pokojů lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku, pro obojí není prostor.

Ve všech pokojích: pohodlné postele s vysokou matrací, LCD smart televize, telefon, koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, malá lednička, trezor, balkon.

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

133 pokojů, možnost přistýlek

FORMA STRAVY

Snídaně - bufetové.
Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK. Podle obsazenosti hotelu jsou večeře podávány buď formou bufetu nebo servírovaného menu, bez nápojů (servírované menu je tříchodové s výběrem tří hlavních jídel). V případě dokupování večeří je nutné zakoupit je pro všechny osoby - tzn. včetně malých dětí. Obědy je možné dokoupit na místě.

Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

POBYT S DĚTMI

Až dvě děti do 5,99 let se snídaní ZDARMA - jedno na přistýlce (je-li k dispozici) a druhé bez lůžka, v doprovodu dvou plně platících osob.

VÁNOCE

Pobyt v rozmezí termínu 23.12. - 31.12.2023 nelze zakoupit bez příplatku za večeři pro dny 24.12. a 25.12.2023.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

U pobytu, který zahrnuje víkend, se platí příplatek za víkend (tzn. za páteční a sobotní noc).
V případě dokoupení večeří za příplatek v CK je nutné zakoupit je pro všechny osoby - tzn. včetně malých dětí.
Do pokojů lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku, pro obojí není prostor.
Z kapacitních a hygienických důvodů se vstup do bazénu reguluje, doporučujeme předem rezervovat na recepci.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelový krytý bazén (13 x 6 m). Z kapacitních a hygienických důvodů se vstup do bazénu reguluje, doporučujeme předem rezervovat na recepci.
Milovský rybník před hotelem, travnatá pláž, vhodný k rekreačnímu koupání, vodním sportům a k relaxaci v přírodě.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

CYKLOTURISTIKA
Nachází se zde 160 km značených cyklotras, které navazují jak na stávající silniční sítě s asfaltovým povrchem, tak na místní komunikace, vedoucí málo frekventovanou a malebnou krajinou Žďárských vrchů. Mírně zvlněná krajina s množstvím atraktivních kulturních a přírodních cílů a čisté přírodní prostředí regionu nabízí velmi dobré podmínky pro provozování cykloturistiky.

JAPONSKÁ ZAHRADA SNĚŽNÉ (cca 4 km)
Japonská zahrada pana Šimona začala vznikat již v roce 1996, v současné době má rozlohu cca 70 x 80 m. Japonský styl příjemně kontrastuje s krajinným rázem Vysočiny.
GALERIE SNĚŽNÉ (cca 4 km)
Galerie tvroby umělců Vysočiny ve Sněžném.
DEVĚT SKAL (cca 7 km)
Devět skal (836 m) je nejvyšší vrchol Žďárských vrchů a druhý nejvyšší vrchol celé Českomoravské vrchoviny. V roce 1976 byl vyhlášen přírodní památkou. Název Devět skal je odvozen od devíti skalních útvarů roztroušených v okruhu 1 kilometru, které tvoří seskupení typu skalního města: Hlavní blok (na jeho vrcholku je vyhlídka opatřená zábradlím), Záludná věž, Žďárská věž, Královský zámek, Dvojitá věž, Pyramida, Malá věž, Strmá věž a Šikmá věž. Stěny skal dosahují výšky až 15 m.
MALÍNSKÁ SKÁLA, ČTYŘI PALICE, MILOVSKÉ PERNIČKY, BÍLÁ SKÁLA, ČERNÁ SKÁLA, DRÁTENICKÁ SKÁLA, LISOVSKÁ SKÁLA
Další vrcholy Žďárských vrchů. Jedná se o rulové skalní útvary, některé využívané i horolezci. Všechny skály jsou dosažitelné po turisticky značených trasách s výchozím bodem u Milovské restaurace, kde je umístěn rozcestník a mapa okolí (u autobusové zastávky).
VESNICKÁ PAMÁTKOVÁ REZERVACE KRÁTKÁ (cca 6 km)
Ves vznikla v roce 1727 a její založení bylo spojeno s prosperující těžbou železné rudy. Jedná se o soubor lidových staveb a patří k jednomu z nejhodnotnějších celků lidové architektury.
SOCHY MICHALA OLŠIAKA
Sochy jsou rozmístěny ve Žďáru nad Sázavou a okolních obcích: Hamry nad Sázavou, Obyčtov, Poděšín, Polnička, Račín, Škrdlovice, Tři Studně. Jedná se o betonové nebo pískovcové sochy v nadživotní velikosti, které jsou citlivě začleněny do přírody. Nejbližší sochy - Výr u obce Tři Studně (cca 9 km) a Hraniční kámen u Pilské nádrže ve Žďáru nad Sázavou (cca 25 km od hotelu), který je doplněný sochami Orlice a Lva.
ZELENÁ HORA - Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého (cca 25 km)
Kostel je vystavěný na půdorysu pěticípé hvězdy a jeho autorem je Jan Blažej Santini. Areál kostela je od roku 1994 zařazen na seznamu světového dědictví UNESCO. Nachází se ve Žďáru nad Sázavou.
HRAD PERNŠTEJN (cca 40 km)
Pernštejn je jedním z nejnavštěvovanějších moravských hradů. Byl postaven před cca 800 lety a nebyl nikdy dobyt.

LYŽOVÁNÍ

V okolí výborné podmínky pro běžkaře. Mekkou běžeckého lyžování je stadion u Hotelu Ski v Novém Městě na Moravě, spolu s tratěmi v lese Ochoza. Toto nejvýznamnější lyžařské středisko Vysočiny má za sebou více než stoletou tradici lyžování. Každoročně se zde pořádá závod Zlatá lyže, který je součástí Světového poháru v běhu na lyžích. Novoměstsko se vyznačuje největším množstvím upravovaných stop z celé Vysočiny.
SKI SNOWPARK Harusův kopec (cca 11 km) - až 740 m n. m., délka sjezdovky 550 m, převýšení 110 m, sedačková lanová dráha, umělé zasněžování, večerní osvětlení, lyžařská škola.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.
Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu.
Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

Platí se na místě, cena dle platné obecní vyhlášky.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Povolen jen v pokoji CLASSIC, poplatek 400,- Kč/den.
Domácí mazlíčci nemají přístup do restaurace.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Nehlídané venkovní parkování, cena 100,- Kč/den.

DALŠÍ SLUŽBY

Zapůjčení dětské postýlky - zdarma, dostupnost nutno předem ověřit.
Do pokojů lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku, pro obojí není prostor.

Masáže - paní masérka je externí pracovnice hotelu, dochází podle potřeby (podle obsazenosti hotelu). Masáže se objednávají na místě. Na recepci bývá k dispozici rozpis, kam se hosté zapíší, podle potřeby se domlouvají individuálně na telefonním čísle uvedeném v ceníku, který je k dispozici ZDE (ceny jsou orientační, v průběhu roku může dojít ke změně).

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá platební karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Žďáru nad Sázavou nebo Nového Města na Moravě (17 km).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Žďáru nad Sázavou nebo do Nového Města na Moravě, odtud místní autobusovou linkou směr Svratka, na zastávku Milovy (100 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Nejlepší trasa z D1: EXIT 119 - směr Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Sněžné, Milovy. Nehlídané parkoviště u hotelu. Trasa: Praha - Milovy 180 km; Brno - Milovy 90 km; Ostrava - Milovy 217 km.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny