U KOUPALIŠTĚ - Tisá - Česká republika - České Švýcarsko

Penzion U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R22)

Česká republika > České Švýcarsko
Strava polopenze
Dovolená PRO VELKOU RODINU
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 250 Kč/den
Internet:
Parkoviště
Aquapark: 12 km
Přírodní koupání: 250 m
Doporučená doprava autem
Autobusová zastávka: 300 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Tisá

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Tato obec leží v Ústeckém v oblasti Krušných hor v blízkosti česko-německé hranice. Obec je vstupní bránou do chráněné krajinné oblasti Labské pískovce. Tisá je oblíbeným místem cyklistů, turistů a také horolezců, díky kvalitním horolezeckým cestám.

Můžete zde navštívít:

Tiské stěny- skalní město, které patří k nejstarším turistickým oblastem Labských pískovců a dělí se na dvě velké části- Velké a Malé stěny

Ostrovký rybník- přírodní koupaliště s písečnou pláží

Rozhledna Děčínský Sněžník- 6km od obce Tisá, rozhledna patří k nejkrásnějším rozhlednám v ČR, z rozhledny lze vidět Ještěd, Milešovku ale také České středohoří

Hodnocení hotelu (29 hodnocení)

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R21)

Helena a Jan Krylovi 03.11.2021

S pobytem jsme byli velice spokojeni. Personál se o nás staral příkladně. Okolí nabízí velké množství výletů. Děkujeme.

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R21)

Gottwald Josef 21.9.2021

Pobyt byl velmi příjemný na kterém měla velkou zásluhu personál.
Ubytování na úrovní, strava vynikající, výlety super, obsluha velmi a velmi příjemná.

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R21)

Květoslava Válková 20.9.2021

S ubytováním jsme byly velice spokojeni, večeře tak voněla, že jsme kolikrát neodolali. výborné a chutne. Jedná věc nám chyběla,byla lednice, abychom si mohli něco vychladit.

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R21)

Marie Zubinová 14.9.2021

Ubytování v pořádku - čisto, nepoškozené vyhovující vybavení. Velice vstřícný personál, neustále nabízející služby. Pouze drobnost: Nevím, jak v jiném pokoji, ale tam co jsem byla ubytována byl vysoký "schod" do sprchového koutu, bez možnosti se někde přidržet. Jsem stará, mladým to nejspíš nevadí. Stravování - ohromné porce výborného jídla. K snídani velký výběr různorodých nabídek, včetně teplých. Výlety - nádherná příroda. Problém se značenými turistickými cestami, absence. Nechtěla jsem vyjíždět autem do okolí, chtěla jsem se pohybovat v místě pobytu. Značená cesta byla v Tiských stěnách a pak jedna do Ostrova. Značení neodpovídalo mapám (nebyly staré).

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R21)

12.7.2021

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R20)

JINDŘICH 26.9.2020

Atis hodnotím jako velice výbornou cestovní kancelář nabízející vždy profesionální služby, zajímavé a kvalitní pobyty. Mezi tyto pobyty řadím i ubytování U KOUPALIŠTĚ - Tisá. Ubytování je zde vhodné pro všechny věkové kategorie, zejména pro každého, kdo požaduje kvalitní ubytování, stravu, personál a klidný pobyt v krásné přírodě. Je zde vyhovující vybavení pěkných pokojů včetně Wi-Fi a televize. Rovněž je zde adekvátní parkoviště. Zvlášť jsem byl potěšen milou, pozornou a ochotnou obsluhou, dobrým kvalitním jídlem včetně výborných domácích koláčů (ještě teplých), palačinek a cestovních balíčků. Velice spokojen a nadšen jsem byl i při každodenních procházkách krásnou přírodou v ČR i Německu.

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R20)

Vavrušovi 19.9.2020

S týdením pobytem v Tisé České Švýcarsko Penzion u koupaliště jsme byli maximálně spokojeni,penzion v klidné části obce,ubytovaní,strava,personál,okolní výlety,příroda.Děkujeme CK Atis za perfektní nabídku a zprostředkování pobytu.

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R20)

18.9.2020

Dobrý den.V neděli 13.9.2020 jsme se vrátili z týdenní dovolené České Švýcarsko Tisá Penzion U koupaliště.Tuto dovolenou jsme si vybrali z vašeho katalogu Atis.Chceme Vám moc poděkovat za zprostředkování této dovolené,kde jsme byli maximálně spokojeni jak s ubytováním(čisté,prostorné,velká TV na pokoji),stravou(velké! porce na večeři,chutné),personálem,klidem(lokalita penzionu),tak i s okolní přírodou(nádherné Tiské stěny v těsné blízkosti penzionu,skalní útvary v okolních lesích,Pravčická brána).Počasí nám přálo,což je důležité,svítilo celý týden sluníčko.Letos rostou hodně hřiby,jsou plné lesy.Nám stačilo jít po pěšině ke skalám a nestačili jsme sbírat.Kdyby bylo kde sušit,tak jsme si dovezli na několik let do zásoby:-)Ale dovezli jsme si.Sušili jsme pod postelí.Naštěstí vozíme noviny na vysušení bot když promoknout.
Jsem moc ráda,že manžel to zvládl,pomalu,ale zvládl.Jsme na dovolené,tak žádný spěch a kochat se:-)
Opravdu nabízíte pěkná místa ke strávení dovolené a relaxaci.
Ještě jednou DĚKUJEME!!! Vavrušovi

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R20)

Skůpová 23.8.2020

Velká spojenost s ubytováním i s personálem pensionu

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R20)

Jaroslav a Alena 18.8.2020

Naprostá spokojenost (ubytování,stravování). Personál dokonalý - pokud by se někdo pokoušel něco vylepšovati, už by to bylo zkažené !!!

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R20)

Lucie 29.7.2020

Velmi příjemný pobyt, skvělé ubytování, mile překvapilo. Personál velmi ochotný. Děkujeme za skvělou dovolenou v klidném místě.

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R20)

20.6.2020

Dobrý den,

pobyt se nám líbil. Okolí je atraktivní, personál penzionu je vstřícný. Stravování i ubytování bylo naprosto v pořádku. Doporučujeme.

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R19)

09.10.2019

To co píšou manželé Gotwaldovi na hodnocení pobytu je úplná pravda. Krásné prostředí a okolí rod.Hasíková

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R19)

JaroslavaBludská,Josef Bělina 05.10.2019

Útulný,čistý,klidný penzion.Jen mi chyběl v koupelně fén na vlasy,je to maličkost,ale v dnešní době už spíš samozřejmost.Personál příjemný,ochotný👍.Stravování-jídlo velmi dobré😋,ale výběr minimální.Co se týká výletů-maximální spokojenost,nádhera.Tři dny bylo málo😊.Nejspíš se vydáme znovu na místa,která jsme nestihli.

8 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R19)

Zdeňka a Josef Gottwaldovi 03.10.2019

Díky standardnímu ubytování a vhodnosti lokality k výletům dáváme hodnocení 3. Spokojenost s personálem 5 - jedna obsluha nepříjemná, neosobní, druhá totálně neprofesionální. Tři noci jsme se díky rachotu, který produkoval personál v noci, pořádně nevyspali. Když jsem o půlnoci vlítla na jejich pokoj, že už toho máme plné zuby, slečna po mně řvala, co si to dovoluji, že ubytovávala německé hosty. Lituji, že jsem scénu nenatočila. Snídaně byly pestré, kromě starého nechutného chleba. Jednou chyběly hrnky na čaj, podruhé talířky, kultura stolování žádná. Nejednou byly příbory k večeři ledabyle pohozené na stole, nebo jsme si pro ně museli dojít. Slečna dokonce dávala hrnky na čaj a kávu na okno na parapet vzhůru dnem, aniž by pod ně dala nějaký tácek nebo ubrousek. Večeře byly 2 dni chutné, po dvou dnech jim utekl kuchař a už to nebylo nic moc. 2x byly místo omáčky podávány husté šlichty, ve kterých by stála vařečka. Večer jsme si hlásily obědové balíčky, 2x nebyly hotové ještě v 9 hodin, jednou byly včas a to po uvedeném incidentu. Odpad nebylo kam vynášet, popelnice byla uzamčená, tak jsme jej vozili sebou a vyhazovali v Tisé do cizích kontejnerů. Celý týden se nenamáhali na pokoji uklidit,nabídnout sáčky na odpad, zjistit, zda nechybí toaletní papír nebo zda je třeba vyměnit ručníky. Nikdy po personálu nevyžaduji úklid nebo uvedenou péči o koupelnu, protože sebou vozíme maltézáčka, ale vždy po ránu je k dispozici obsluha, která dle požadavku dodá potřebné do ruky, nebo ke dveřím. V tomto penzionu dělala jedna osoba vše a podle toho to vypadalo. A to nás tam bylo v průměru jen cca 10 lidí.
Ještě se nám s ATISEM nic podobného nestalo a je nám líto, že zneužívají Vašeho dobrého jména. Nicméně v Česko-saském Švýcarsku je kouzelné a chtěli bychom se tam ještě vrátit,užili jsme si tůr po skalách i na kole kolem Labe do Německa, ale za týden se nedá stihnout vše. Doufáme, že se Vám podaří zajistit solidnější penzion v této krásné lokalitě.

6 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R19)

J. Mokrý 13.9.2019

Nebylo možné se přihlásit na WIFI. Ubytování i strava v pořádku.

9 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R19)

Kratinova Hana 31.8.2019

S pobytem jsem byla velice spokojená, strava výborná,ubytování pěkné a čiste. Moc se nám tam líbilo.

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R19)

01.7.2019

Ubytování v penzionu bylo na velmi dobré úrovni a personál byl vstřícný a ochotný k hostům. Strava-snídaně-švédske stoly - jednotvárný výběr jídel. Večeře jednotné, bez možnosti výběru hostem. Jídla byla chutná a v .dostatečném množství. Nedostatky - Restaurace byla otevřena jen v Pá - Ne zbytek dnů nebyla v provozu. Mohl být zveřejněný jídelní lístek večeří na celý pobyt. Jinak jsme byli spokojeni. Petrovští

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R19)

Kloudová, Lylová, Staňková 27.6.2019

S pobytem v penzionu U koupaliště, který nabízí CK Atis jsme byly velice spokojeny. Ubytování bylo pěkné, kvalita stravování
byla dobrá.Výběr penzionu byl maximálně vyhovující i jako výchozí místo pro výlety do skal i okolí bylo výborné.
Tento pobyt můžeme po všech stránkách doporučit.

9 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R19)

Křivancová Marie 21.6.2019

Za nás naprostá spokojenost jak s ubytováním, tak i se stravou. Rovněž přístup personálu byl vynikající. Nahrálo nám krásné počasí a příroda,
která nás naprosto okouzlila. Přejeme hodně spokojených zákazníků, my tuto destinaci budeme doporučovat.

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R19)

jaroslava černá 23.5.2019

vše v pořádku,spokojenost, stravování i ubytování v pořádku

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R18)

08.10.2018

Spokojené jsme byly s ubytováním, se stravou a příjemným perzonálem.

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R18)

cetl 19.7.2018

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R18)

Václav Zoubek 18.6.2018

Stravování málo pestré, převážně smažené. Ubytování dobré. Otevírací doba nebyla dodržována. Při odjezdu problém vrátit klíče.

Velice krásné okolí, výlety do přírody. (Tiské stěny).

Je nám líto, že Vám stravování nevyhovovalo, ale právě ve Vašem týdnu bylo jídlo 2x pečené, 2x omáčky, 2x smažené a 1x sladké jídlo. Provozní doba restaurace byla v mimosezonu skutečně upravena v návaznosti na návštěvnost hostů.
Kovalčík Jan. 

4 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R18)

Dostál Rudolf + 2 16.6.2018

Pobyt byl velice příjemný.Personál velice vstřícný.Ubytování na velice dobré úrovni.Strava byla chutná a dostatečná.
Tímto děkujeme Vaší cestovní kanceláři za potřebnou ochotu při výměně
termínu a personálu také.

8 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R18)

Pěnička Zdeněk 05.6.2018

Zdravím.Již léta jezdíme s vaší agenturou po vlastech Českých.Kromě jediné /Hotel příchovice-vadná televize/ jsme byli vždy spokojeni.Totéž platí i pro Pension U koupaliště.Personál ochotný,slušný,vstřícný,jídlo velmi chutné,ochotný kuchař,který nám vyšel vstříc i s naším požadavkem na brzkou snídani a náhradu večeře z důvodu jízdy lodí do Drážďan.Ubytování-pokoj po rekonstrukci,velmi hezký s výhledem na skály.Vše,co jsme potřebovali k pobytu bylo na svém místě.Pension na klidném místě bez automobilového provozu,takže v noci absolutní klid.Pivo za přiměřenou cenu.Můžeme doporučit dalším zákazníkům.Předpokládáme další pobyt od vaší agentury cca ke konci září a to opět v hotelu Ráj Skokovy,kde to bylo též velmi dobré.

9 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R18)

Bílá Jana Jozef Zifčák 27.5.2018

Byli jsme spokojeni se stravou,ubytováním a personál byl rovněž ochotný nám ve všem vyhovět.Počasí krásné a výlety úžasné.

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R18)

Šárka Marešová 16.5.2018

Všencho bylo bez žádných chyb. Byla jsem se vším spokojená.

10 Hodnocení

U KOUPALIŠTĚ - Tisá (H2902R17)

24.9.2017

Nově opravený penzion, v pokojích nový nábytek, čisto, vytkli bychom - za celý pobyt neproběhla výměna ručníků. Snídaně - průměrné, chybělo ovoce. Pro méně náročné klienty.

8 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

SLEVA 7=6 v termínech 18.4. - 1.7. a 1.9. - 1.11.22 (pro Rekreační pobyt)

URČITĚ OCENÍTE

Proč penzion U Koupaliště Tisá
- Tiské stěny - ráj turistů a horolezců

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Malá a klidná obec Tisá se nachází 12 km od Děčína a 18 km od Ústí nad Labem v Děčínských stěnách, známých jako České Švýcarsko. Je branou k romantickému kraji Labských pískovců, který je rájem turistů i horolezců. Tiské stěny jsou rájem turistů a horolezců, pro které je zde připraveno velké množství registrovaných horolezeckých cest.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace s velkoplošnou TV pouze pro ubytované. Večeře se podávají jen v rámci seniorských pobytů..
Terasa s grilem a udírnou, parkoviště, dětský koutek nebo hřiště (skluzavka, trampolína, houpačka, pískoviště), Wi-Fi připojení.

KDE BUDETE SPÁT

2, 3 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi.
Pokoje nemají balkony.

Novinka: 4 - lůžková chatka bez vlastního sociálního zařízení (hosté využívají sociální zařízení v penzionu). Dostupnost chatky na ověření.

CELKOVÁ KAPACITA

14 lůžek (1x 1-lůžkový, 3x 2-lůžkový, 1x 3-lůžkový, 1x 4-lůžkový pokoj)

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze dle typu pobytu.
Snídaně formou bufetu, večeře 2 chodové jednotné menu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

K dispozici 1 dětská postýlka zdarma, nutno předem ověřit.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 7=6 platí pro Rekreační pobyt v termínech 18.4. - 1.7. a 1.9. - 1.11.22 (neplatí pro pobyt v chatce).

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Přírodní koupaliště rybníku Kačák s písečnou a travnatou pláží (250 m).
AQUACENTRUM Děčín (12 km) - bazén s termální vodou, vířivky, tobogány, sauna, restaurace.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

TIPY NA VÝLETY:
- Tiské stěny
- Národní park České Švýcarsko - Hřensko, Mezná, Jetřichovice, Pravčická brána, hrad Šaunštejn
- Děčínský zámek
- Zámek Benešov nad Ploučnicí
- Zámek Duchcov
- Kamenický hrad
- Hrad Střekov, zámek Trmice a Velké Březno
- Rozhledna Děčínský Sněžník a Velký Chlum
- ZOO v Děčíně a Ústí nad Labem
- Krupka - městečko s hornickou historií - hrad, prohlídková štola Starý Martin
- Komáří vížka - výletní místo s restaurací, lanovka z Krupky

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Děčínský Sněžník (vzdálenost 7,1 km), 723 m. n. m., 173 schodů
Rozhledna vysoká třicet tři metrů, která se nachází na nejvyšší stolové hoře. Z rozhledny máme výhled na České středohoří, Krušné hory, Lužické hory, Bezděz, Ještěd, Krkonoše, pevnost Königstein a věže drážďanských kostelů. Děčínský Sněžník je popisován jako místo, kde se díky termickým proudům, okolo hory mísí proudy vzduchu až od Severního moře, pro jejichž blahodárné účinky bývá toto místo nazýváno Větrné lázně.
Provozní doba (bez záruky): s ohledem na klimatické podmínky, duben - říjen (prac.dny 10:00 - 17:00, víkend a svátky 9:00 - 17:00), listopad - březen (prac. dny 11:00 - 17:00, víkend a svátky 10:00 - 17:00)
Vstupné (bez záruky): dospělí: 30 Kč, děti, studenti: 15 Kč

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 a snídaní druhý den pobytu.
V případě polopenze pobyt začíná večeří v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.

V případě pobytu v chatce bez stravy začíná pobyt nástupem od 14:00 do 18:00 hod v den příjezdu a končí uvolněním chatky do 10:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

38 Kč/osoba/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

250 Kč/den - malá rasa

Je nutno dodržovat opatření vůči ostatním klientům ohledně bezpečnosti - pes nesmí do restaurace a v areálu penzionu musí mít náhubek.
Za splnění těchto podmínek je pobyt se psem povolen.

PARKOVÁNÍ

Zdarma

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do obce Tisá cca 300 m, zastávka - Tisá - rozcestí/Sněžník. Dále cestou dolů, první odbočka doleva, značeno poutačem.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem směrem od Ústí nad Labem i Teplic po silnici I. třídy 13 na Libouchec. Odtud vlevo po silnici II. třídy 528 cca 4 km do obce Tisá
Vzdálenosti:
Praha - Tisá 105 km
Brno - Tisá 311 km
Ostrava - Tisá 487 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny