KOCANDA - Děčín - Česká republika - České Švýcarsko

Wellness hotel KOCANDA - Děčín (H2866R24)

Česká republika > České Švýcarsko
Strava Bez stravy
BEZLEPKOVÁ strava
Dovolená PRO VELKOU RODINU
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen:
Internet:
Sauna: v hotelu
Whirlpool
Aquapark: 1 km
Železniční stanice:
MHD: 140 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Děčín

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Město Děčín leží v údolí řeky Labe v místech, kde jeho přítoky Ploučnice z pravé a Jílovský potok z levé strany oddělují krajinu Českého středohoří od skalnatých srázů Labských pískovců, do kterých v Děčíně tzv. Labským kaňonem řeka vstupuje. Tento kraj je velice rozmanitý pro rekreaci. Můžete navštívit: Děčínský zámek, synagogu, Thunskou kapli, řetězovou lávku, Hladový kámen, soutěsky Hřensko.

http://www.idecin.cz/

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

● AKTIVNÍ DOVOLENÁ V ČESKÉM ŠVÝCARSKU
● NA BŘEHU LABE hned u Labské cyklostezky

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Kocanda Děčín:
- přímo u Labské cyklostezky a do centra Děčína je to jen kousek
- zastřešená terasa s výhledem na řeku Labe
- ideální místo pro výlety do Národního parku České Švýcarsko

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Kocanda se nachází blízko centra Děčína na břehu řeky Labe a přímo u cyklostezky. Je optimálním místem pro ubytování na výlety do Českého Švýcarska a okolí. Sousedící cyklostezka činí Hotel Kocanda ideálním výchozím bodem pro cyklovýlety po okolí Děčínska a Českého Švýcarska. Blízkost centra města umožňuje též pohodlné prohlídky města, návštěvu zámku Děčín, výlety lodní po Labi, případně 5 minut chůzí vzdáleného aquaparku Děčín.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, konferenční a školící místnost, Wi-Fi, parkování, úschova vlastních kol.
Privátní wellness - hydromasážní vířivka s intimním osvětlením s kolorterapií, prosklená finská sauna a relaxační dvoulůžko. Pokud máte zájem o využití služeb Privátního wellness doporučujeme rezervace předem (cca 7-14 dní před příjezdem na hotel).

Součástí hotelu je sportovní areál U KOCÁNKA - multifunkční hřiště 24m x 36m s umělým trávníkem na futsal, tenis, volejbal a nohejbal, Workout hřiště s umělými dopadovými plochami na cvičení a posilování, vlastní vahou.
Pro děti dětské hřiště - pískoviště, prolézačky, klouzačky, lanovka, horolezecká stěna, tobogán a jiné atrakce.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD (manželská postel nebo oddělená lůžka), Spr.+WC, SAT/TV, zdravotní matrace, fén, Wi-Fi.
b) 2 - lůžkové pokoje MANAGER (manželská postel nebo oddělená lůžka), Spr.+WC, SAT/TV, zdravotní matrace, antialergické lůžkoviny, lednička, fén, Wi-Fi.

Pro rodinné balíčky 3 a 4 - lůžkové pokoje na ověření.

Neobsazené lůžko v pokoji se netoleruje.

CELKOVÁ KAPACITA

25 pokojů

FORMA STRAVY

snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 6,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

AQUAPARK Děčín (1 km):
Vnitřní část: bazén vodních atrakcí - podvodní vřídlo, masážní lehátka, propojen s venkovní divokou řekou. S bazénem atrakcí sousedí whirlpool, kde vám 34°C teplá voda, dále dětský bazén s divokou říčkou, spoustou hraček a vodotryskem. Pro větší děti je připraven výukový bazén, dětský whirlpool aj. Dále je plavecký bazén a 2 tobogány.
Venkovní část: bazén vodních atrakcí - dravý proud divoké řeky, masážní lehátka, vodní chrliče, skluzavky a vodotrysky, dále plavecký bazén a dětský bazén.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

ZÁMEK Děčín (1,3 km) – Patří mezi nejstarší památkové objekty v ČR. Jeho historie se odvíjí více než 1000 let. Fryderyk Chopin zde zkomponoval tzv. „Děčínský valčík“. Jedná se o nejnavštěvovanější zámek na severu Čech.

ZOO Děčín(2,7 km) - Zoo Děčín je zoologická zahrada nacházející se na okraji města Děčín v severozápadní části města Podmokly a svou rozlohou se řadí k menším zoologickým zahradám v České republice. Oddělenou expozicí děčínské zoo jsou Rajské ostrovy nacházející se nedaleko zoo, cca 700 metrů od zoo v centru města.

Národní park ČESKÉ ŠVÝCARSKO (13,4 km) - Národní park České Švýcarsko je jeden ze čtyř národních parků v České republice. Byl vyhlášen v roce 2000, hlavním předmětem ochrany jsou unikátní pískovcové útvary a na ně vázaný biotop. Nejznámějším skalním útvarem je Pravčická brána, která se stala symbolem parku. Má status národní přírodní památky a jedná se o největší pískovcovou skalní bránu v Evropě. Vedle ní byl postaven zámeček Sokolí hnízdo.

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

VELKÝ CHLUM (vzdálenost 6 km), 508 m. n. m., 83 schodů
Šestnáct metrů vysoká zděná věž. Z rozhledny je možné vidět na jihu kopce Kukla s telekomunikační věží, vrch Varhošť s rozhlednou, další vrcholky v Českém středohoří - Kletečnou, Milešovku. Na západě je vidět pásmo Krušných hor, Děčínský Sněžník s věží. Směrem na sever jsou vrchy Českosaského Švýcarska.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 21:30 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

40 Kč / osoba od 18 let /den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

250 Kč/noc

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

300 Kč / vůz / noc

DALŠÍ SLUŽBY

Kolárna: 30 Kč / noc
Dětská postýlka: 90 Kč / noc
Župan: 50 Kč/ks
Dětská postýlka: 90 Kč/noc

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem (EC 174) z Prahy do Děčína. Přestoupíte na autobus (202) do Děčín zast. "Březová".
Hotel je od zastávky vzdálený asi 140 m.

Cesta vlakem z Prahy trvá přibližně 1 hodinu a 30 minut.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Cesta autobusem z Prahy je možná, ale s mnoha přestupy a mnohem delší než vlakem. Doporučujeme využít vlastní, nebo vlakovou dopravu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Upozornění: na uvedené trase se platí mýtné!
V Praze v Holešovičkách najeďte na silnici 8. V Trmicích jeďte po E55 na silnici 613/E442. Z E55 jeďte na sjezd 69. V Děčín+ pokračujte po silnici 613, Přístavní a silnici 62 na Rytířská. Hotel se nachází na ulici Rytířská.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Změnit nastavení cookies