ZÁMEK WICHTERLE - Slavičín - Česká republika - Bílé Karpaty

Hotel a pivní lázně ZÁMEK WICHTERLE - Slavičín (H3075R24 - svatky)

Česká republika > Bílé Karpaty
Strava polopenze
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi
Restaurace v objektu
Kavárna
Sauna:
Whirlpool
Parkoviště
Rybolov
Bazén - koupaliště: 500 m
Doporučená doprava autem
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Slavičín

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

SLAVIČÍN

Je město v okrese Zlín ve Zlínském kraji, 22 km jihovýchodně od Zlína na potoce Říka. Z jihu je obklopen Bílými Karpaty a ze severu Vizovickými vrchy.
Jméno osady bylo odvozeno od (mužského) osobního jména Slavika nebo Slavice, což byly domácké podoby některého z jmen obsahujících - slav

Stojí za to navštívit i okolí Slavičína:

Luhačovice - Jedno z nejkrásnějších měst na Moravě, to jsou lázně Luhačovice, minerální prameny, krásná architektura i příroda.

Přehrada Luhačovice – se nachází na úpatí chráněné krajinné oblasti
Bílé Karpaty, v Pozlovicích, u proslulého lázeňského města Luhačovice.
Je cílem častých procházek, odpočinkovou a klidovou zónou.

 

Lázně Luhačovice - Unikátní léčivé prameny činí z Luhačovic špičkové léčebné lázně v celoevropském měřítku. Jsme specialisty na lázeňskou léčbu onemocnění dýchacích cest. Nejznámějším léčivým pramenem je Vincentka. Její účinek z pramene je ovšem nenahraditelný.

Zřícenina hradu Brumov - Hrad Brumov, který leží na výběžku kopců nad městem Brumov-Bylnice, v okrese Zlín. Byl významnou zemskou pevností, která střežila cestu Vlárským průsmykem do Uher. Od roku 1964 je chráněn jako kulturní památka.

 

 

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

Zažijte jedinečný Silvestr na zámku

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel ZÁMEK WICHTERLE:
• snoubí kouzlo zámeckého stylu se stylem moderním
• romantické pivní lázně a wellness
• součástí zámku je přilehlý anglický park
• skvělá gastronomie
• vlastní pivo světlý ležák Hugon

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel a pivní lázně**** ZÁMEK WICHTERLE se nachází v městě Slavičín, 13 km východně od Luhačovic a 14 km jihozápadně od Valašských Klobouků. Slavičín je z jihu obklopený Bílými Karpaty a ze severu Vizovickými vrchy. V bezprostřední blízkosti hotelu je zámecký park.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace s pokrmy připravenými z regionálních zdrojů, vlastní pivo světlý ležák Hugon, kavárna s výhledem do zámeckého parku, recepce, salonek, vinný salonek, velký sál, Wi-Fi v celém hotelu, parkoviště.
PIVNÍ LÁZNĚ a WELLNESS - pivní koupele v modřínových vanách v zámeckých sklepeních, bohatá nabídka masáží, zábalů, koupelí, infrasauna, parní sauna, finská sauna, bylinková sauna, whirlpool.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkový PODKROVNÍ pokoj, Spr.+WC, LED TV, Wi-Fi, minibar (zpoplatněn). Pokoj je vybavený v moderním stylu, možnost 2 přistýlek.
b) 2 - lůžkový MEZONETOVÝ pokoj, Spr.+WC, LED TV, Wi-Fi, minibar (zpoplatněn), káva a čaj, ložnice se nachází v mezonetu - patře. Pokoj je vybavený v moderním stylu, možnost 2 přistýlek.
c) 2 - lůžkový ZÁMECKÝ pokoj, Spr.+WC, LED TV, Wi-Fi, minibar (zpoplatněn), káva a čaj. Pokoj je vybavený zámeckým nábytkem a dekoracemi, výhled do zámeckého parku.

FORMA STRAVY

Polopenze. Možnost dokoupení obědů na místě.

UPOZORNĚNÍ

Všechny pokoje jsou na ověření.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

Platí odlišné storno podmínky: od 6 dnů 100%!!

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

• Zámecký park (pěšky 178 m) - nachází se zde velký přírodní amfiteátr, volejbalová hřiště, kuželna, dětské hřiště, konají se zde různé kulturní a sportovní akce
• Slavičínské muzeum (pěšky 372 m)
• Kostel svatého Vojtěcha a svaté Cecílie (pěšky 449 m)
• Pivečkův lesopark (pěšky 1 km) - unikátní místo pro odpočinek, jsou zde dřevěné plastiky, jezírko, spousta laviček, dětské hřiště atd.
• Lázně Luhačovice (12 km) - největší lázně na Moravě a čtvrté největší v Česku, léčivé minerální prameny (např. Vincentka, Aloiska, Ottovka), nádherné secesní lázeňské domy architekta Dušana Jurkoviče

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu, končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

v ceně pobytu

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

nepovolen

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

0,- Kč

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
hotel přijímá platební karty Visa, Mastercard, GPay, Maestro, Mastercard Elektronic.

PŘÍJEZD VLAKEM

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM (zima)

49.0895578N, 17.8763161E

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

ZÁMEK WICHTERLE - Slavičín
2024

Hotel a pivní lázně ZÁMEK WICHTERLE - Slavičín

Česká republika Bílé Karpaty

Hotel a pivní lázně**** ZÁMEK WICHTERLE se nachází v městě Slavičín, 13 km východně od Luhačovic a 14 km jihozápadně od Valašských Klobouků. Slavičín ...

• Dovolená na zámku • Pivní lázně • Vlastní pivo ležák Hugon

polopenze

H3075R24

od 7 190 Kč / pobyt
- Detail