IBIS STYLES RELAX - Rožnov pod Radhoštěm - Česká republika - Beskydy

Hotel IBIS STYLES RELAX - Rožnov pod Radhoštěm (H2065R24)

Česká republika > Beskydy
Strava polopenze
POKOJE NA POPTÁVKU
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen:
Internet: Wi-Fi
Výtah
Krytý bazén v objektu
Venkovní bazén u objektu
Restaurace v objektu
Sauna:
Parkoviště
Stolní tenis
Bowling - kuželky:
Tenisový kurt: u hotelu
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 1 500 m
Autobusová zastávka: 500 m
Tip ATISu - doporučení
Sportovní vyžití
Beskydy Valašsko Card
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Rožnov pod Radhoštěm

UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Rožnov se rozkládá v krajinné oblasti Rožnovská brázda, je součástí Západních Beskyd. Přívlastek pod Radhoštěm byl k Rožnova připojen až v roku 1913. jedná se o rázovité městečko, které se může pochlubit něčím, co jen tak někde nenajdete, jedná se o domy vonící dřevem jedlí, které kdysi obklopovaly rožnovské náměstí. V dnešní domě se jim říká Dřevěné městečko a představují srdce známého Rožnovského skanzenu.

V Rožnově doporučujeme navštívit:
Skanzen - Dřevěné městečko je nejstarším a nejnavštěvovanějším areálem Valašského muzea v přírodě. Bylo otevřeno roku 1925 a prezentuje způsob života na malém městě v období od poloviny 19. století až po první čtvrtinu 20. století. V době hlavní sezóny zde probíhají každý víkend folklorní a řemeslné programy.

Zábavní Gibon park - Užijte si adrenalinové zážitky v zábavním Gibon parku, který je umístěn v přírodním prostředí lesoparku v sousedství městského koupaliště a campu v Rožnově pod Radhoštěm.

Galerie Stage Garden - V Rožnově pod Radhoštěm nedaleko od hlavního náměstí stojí drobná hrázděná stavbička. Říká se jí altán a pamatuje doby rožnovského lázeňství.

Ekologická kozí farma Zerlina - Poznejte současné Valašsko a fungování ekologické kozí farmy. Na kozí farmě Zerlina poznáte koloběh života bio farmy a přijet sem můžete také na řemeslný workshop, na kterém si vyrobíte pravou pasteveckou hučku, tak typickou pro horskou oblast Valašska.

Tipy na výlety do okolí:
Naučná stezka Zašová (9,6 km) - Zašová, obec na Valašsku, která má co nabídnout. V obci se nachází naučná stezka, která je rozdělena na malý a velký okruh. Naučná stezka vede od informačních tabulí c.

Velký Javorník (11,7 km) - Velký Javorník (918 m n. m.) je nejvyšším vrcholem Veřovických vrchů, nejzápadnějšího předhůří Moravskoslezských Beskyd. Za dobré viditelnosti můžete z vrcholu dohlédnout až do Jeseníků, na Oderské vrchy či na Ostravsko.

Fotopointy a umělecké vyhlídky Františka Palackého (19,5 km) - Staňte se součástí uměleckého díla. Obří Školní židle nebo obří okno Frame Hodslavice a další artefakty ozdobily kopečky Podbeskydí s výhledem na rodnou ves Františka Palackého. Jen 15 min pěšky z centra Hodslavic uličkami a půvabnými alejemi okolo květnatých luk za humna všednosti.

Možnosti koupání v Rožnově a okolí:
Wellness resort Energetic - Součástí wellness centra je vyhřívaný bazén s chrličem, Whirlpool pro 4 osoby a 2 vany s vířivou, perličkovou nebo aromatickou koupelí.
Rekreační centrum Sepetná (29,2 km) - K dispozici budete mít plavecký bazén, Whirlpool, parní kabinu, saunu, solárium, posilovnu, dvou dráhový bowling a útulný relaxbar.

Hodnocení hotelu (8 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

BESKYDSKÝ HOTEL RELAX - Rožnov pod Radhoštěm (H2065R21)

Zuzana Benešová 15.9.2021

Dobrý den,byla jsem spokojená jak s ubytováním,tak s proceduramy.Personál příjemný a ochotný.Příroda krásná,takže i výlety jsme si užily.Stravování bylo horší.CHybělo ovoce a večeře byly moc hutné.Já osobně na noc nejím knedlíky,takže mi chyběl nějaký salát.

10 Hodnocení

BESKYDSKÝ HOTEL RELAX - Rožnov pod Radhoštěm (H2065R21)

Dagmar Hysková 14.9.2021

Skvělá dovolená.. Chválíme ubytování, stravování i wellness, vzhledem ke krásnému počasí také venkovní bazén. Výlety do okolí = Pustevny, Štramberk, přehrada Bystřička. V Rožnově Jurkovičova rozhledna, Valašské muzeum v přírodě. Doporučujeme i rodinám s dětmi a rádi se sem vrátíme.

10 Hodnocení

BESKYDSKÝ HOTEL RELAX - Rožnov pod Radhoštěm (H2065R21)

Petr 07.9.2021

Velmi spokojen.
Strava výborná.
Ubytování dobré.
Krásné prostředí.

10 Hodnocení

BESKYDSKÝ HOTEL RELAX - Rožnov pod Radhoštěm (H2065R21)

Šárka a Josef Holpuchovi 03.9.2021

Spokojenost pobytu bychom ohodnotili na tři hvězdičky,snídaně byla super, ale večeře vč. polévky jsme museli dochucovat. Vnitřní bazén byl vyhřívaný, ale malý.Pokoje čistý, jinak hotel bude potřebovat celkovou rekonstrukci. Výlety po okolí skvělé, hotel je umístěn v blízkosti cyklostezky podél Bečvy, která skvěle poslouží k procházkám i jízdě na kole apod. Celkově jsme byli spokojeni.

10 Hodnocení

BESKYDSKÝ HOTEL RELAX - Rožnov pod Radhoštěm (H2065R21)

19.8.2021

7 Hodnocení

BESKYDSKÝ HOTEL RELAX - Rožnov pod Radhoštěm (H2065R21)

Koštířová Markéta Koštířová 25.7.2021

Byli jsme velmi spokojeni.

10 Hodnocení

BESKYDSKÝ HOTEL RELAX - Rožnov pod Radhoštěm (H2065R21)

Květa Škardová 22.7.2021

Obě rodiny jsme byli s pobytem v Rožnově pod Radhoštěm velmi spokojeni.(organizace pobytu, ubytování, stravování, rehabilitace atd.) Na všechny naše dotazy jsme dostali odpověď a mohli tak vykonávat prohlídku okolí.

10 Hodnocení

BESKYDSKÝ HOTEL RELAX - Rožnov pod Radhoštěm (H2065R21)

02.7.2021

9 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• Pobyt s polopenzí a volným vstupem do bazénů
• Zdarma BESKYDY VALAŠSKO CARD

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel RELAX:
• velké relax centrum, dva bazény, tenisový kurt, minigolf, kuželna
• ideální místo pro rodinnou dovolenou nebo odpočinkový víkend ve dvou
TECHNOTRASA - poznejte příběhy lidí severu Moravy a Slezska
• zdarma od 2 nocí BESKYDY VALAŠSKO CARD
Beskydy Valašsko Card

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Relax *** se nachází v lesoparku na okraji valašského městečka Rožnov pod Radhoštěm, cca 20 minut pěší chůze do centra města. Valašské muzeum v přírodě a Jurkovičova rozhledna cca 2 km od hotelu. V okolí do 20 km je v pohoří Beskyd dostupná řada možností pro letní i zimní turistiku, cyklistiku, lyžování.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace s regionální valašskou i mezinárodní kuchyní, venkovní terasa, lobby bar s atriem, kuželna se dvěma dráhami, stolní tenis, dětská herna, výtah, Wi-Fi připojení v celém hotelu, možnost úschovy kol.
RELAX CENTRUM - krytý plavecký bazén s vyhřívanou vodou, sauna, masáže, vodoléčba a elektroléčba, široká nabídka procedur, venkovní bazén s vodou vyhřívanou solárními panely (v provozu červenec - srpen).
Tenisový a volejbalový kurt s antukovým povrchem, minigolf (15 hracích polí), dětské hřiště.
Velký kongresový sál s veškerou technikou a dalších 5 jednacích místností s denním světlem pro větší, nebo menší firemní akce.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, manželská postel nebo oddělené postele, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, balkón.
Možnost přistýlky na ověření, vhodné pouze pro děti, jedná se o rozkládací přistýlkovou postel. Pokoje STANDARD jsou v 1. a 2. patře.

b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, renovované, manželská postel nebo oddělené postele, Spr.+WC, Smart LED TV se SAT, Wi-Fi, balkón. Možnost přistýlky na ověření, vhodné pouze pro děti, jedná se o rozkládací křeslo. Pokoje SUPERIOR jsou ve 3. a 4. patře.

c) 2 - lůžkové pokoje PREMIUM, kompletně renovované, manželská postel, Spr.+WC, 50´´ Smart LED TV se SAT, Wi-Fi, lednička, čajový a kávový set, klimatizace, balkón. Pokoje PREMIUM jsou v 5. patře.

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ, v hotelu je 1 bezbariérový pokoj.

CELKOVÁ KAPACITA

Až pro 200 osob (85 dvoulůžkový pokojů a 3 apartmány).

FORMA STRAVY

Polopenze. Možnost dokoupení obědů na místě.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na služby má pobyt ZDARMA.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Venkovní bazén (10 x 15 m) vyhřívaný solárními panely - v provozu v měsících červenec a srpen.
Vnitřní bazén (6 x 9 m) s vyhřívanou vodou 30°C.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Svět kamenů (pěšky 500 m) - prodejní galerie s širokým sortimentem výrobků z oblasti polodrahokamů
Gibon Park (pěšky 750 m) - zábava a atrakce pro celou rodinu, v příjemném prostředí lesoparku
Jurkovičova rozhledna (pěšky 45 min., 2 km) - stojí na Karlově kopci nad Valašským muzeem v přírodě (480 m n.m.), unikátní stavba je viditelná z Masarykova náměstí
UNIPAR (2 km) - rodinná firma, která vyrábí zdobené svíčky, patří mezi přední výrobce interiérových svíček na světě
Valašské muzeum v přírodě (3,5 km) - největší a nejstarší skanzen ve střední Evropě, v expozicích Dřevěné městečko, Valašská dědina a Mlýnská dolina, je rozmístěno téměř 100 památkových objektů
Rozhledna Velký Javorník
(11 km) - dřevěná rozhledna na stejnojmenném kopci (918 m.n.m)
Pustevny (20 km) - (1018 m n. m.) - nejvýznamnější a nejnavštěvovanější horské středisko Beskyd, jsou významnou křižovatkou turistických tras, díky lanové dráze jsou optimálním místem pro další výlety na Radhošť, Kněhyni a samozřejmě k soše pohanského boha Radegasta
Stezka Valaška (20 km) - stezka v korunách stromů na Pustevnách, výška 54 m, délka 396 m a 225 metrů ve věži, nejdelší tzv. skywalk, úžasný výhled i lanový chodník
Zřícenina hradu Hukvaldy (23 km) - jeden z nejrozsáhlejších hradních komplexů v České republice, z věže hradu je výhled na okolní hřebeny Beskyd, Kopřivnici, Příbor nebo Ostravu, v nedaleké oboře žijí mimo jiné daňci a mufloni
Štramberk (23 km) - horské městečko s půvabnými uličkami a dřevěnými domy z 18. a 19. století, minizoo Aqua Terra, muzeum malíře pravěku Zdeňka Buriana, dominantou města jsou pozůstatky hradu s gotickou věží zvanou Trúba s dřevěným ochozem a fantastickým výhledem
Muzeum Tatra Kopřivnice (24 km) - vystaveno 60 osobních i nákladních vozů od nejstarších po moderní, před muzeem stojí Slovenská strela (proslulý železniční motorový vůz z roku 1936)
Bobopark (24 km) - bobová dráha a lanový park v Čeladné
Cyklostezka Bečva - stezka pro cyklisty, in-line bruslaře, turisty i běžkaře

stezka korunami stromů "STEZKA VALAŠKA"

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod. poslední den pobytu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50,- Kč/dospělá osoba/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

500,- Kč/pobyt

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

před hotelem zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

zapůjčení dětské postýlky zdarma - na ověření

kuželky 1 dráha 200,- Kč/hod.
stolní tenis včetně nářadí 100,- Kč/hod.
tenis pouze hra 200,- Kč/hod.
tenis včetně nářadí 300,- Kč/hod.
minigolf včetně nářadí 100,- Kč/hod.

Další služby dle aktuálního hotelového ceníku.

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá téměř všechny platební karty.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Rožnova pod Radhoštěm, vlaková stanice je 1,5 km od hotelu.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Vzdálenost autobusem od vlakového nádraží na nejbližší zastávku Rožnov pod Radhoštěm, restaurace U EROPLÁNU je to cca 1,5 km. Od zastávky k hotelu ještě 500 m pěšky do kopce.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd od Valašského Meziříčí projedete 1. světelnou křižovatkou rovně a asi po 1 km, na dohled před 2. světelnou křižovatkou odbočíte doleva. Ve směru od Frenštátu pod Radhoštěm odbočíte na světelné křižovatce doprava a asi po 100 m opět doprava. Po dalších cca 200 metrech již přijedete přímo k areálu hotelu.


Vzdálenost:
z Prahy: 335,8 km, z Českých Budějovic: 380,6 km, z Brna: 161,6 km, z Ostravy: 51,4 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

WELLNESS RESORT ENERGETIC - Rožnov pod Radhoštěm
2024
Pojištění storna v ceně

WELLNESS RESORT ENERGETIC - Rožnov pod Radhoštěm

Česká republika Beskydy

Hotel Energetic je součástí Wellness resortu a nachází se v klidné části Rožnova pod Radhoštěm. Je zasazen do okouzlující přírody a obklopen lesy. ...

• Bazén, relaxační procedury, masáže • Skanzen Rožnov 3 km, Pustevny a Stezka Valaška 21 km, ...

polopenze

H2564R24

od 4 490 Kč / pobyt
9,7 Detail