BAHENEC - Písek u Jablunkova - Česká republika - Beskydy

Wellness hotel BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R24)

Česká republika > Beskydy
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Dovolená PRO VELKOU RODINU
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi na pokoji
Restaurace v objektu
Sauna: v hotelu
Krytý bazén: v hotelu
Bazén - koupaliště: u hotelu
Železniční stanice: 10 km
Autobusová zastávka: 7 km
Lyžařský vlek: u hotelu
Tip ATISu - doporučení
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Písek u Jablunkova

UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Obec Písek v okrese Frýdek-Místek v moravskoslezském kraji. Rozkládá se v Jablunkovské brázdě podél pravého břehu řeky Olše zhruba 3 km jihovýchodně od města Jablunkov. Ve vzdálenosti 15 km severozápadně leží město Třinec, 24 km severozápadně město Český Těšín, 32 km západně město Frýdlant nad Ostravicí a 35 km západně město Frýdek-Místek. . Značnou část obyvatel obce tvoří polská národnostní menšina.

Tipy na výlety v Písku u Jablunkova okolí:
Muzeum Těšínská (4,6 km) - jedná se o jedno ze čtyř krajských muzeí, součástí je také Muzejní knihovna, studovna Silesia a Klub Muzea Těšínska. Toto muzeum bylo založeno po 2. světové válce v roce 1948. Nachází se v bezprostřední blízkosti Písku, a to v Jablunkově.

Girová (23 km) - Nejvyšší vrch Slovenských Beskyd (840 m) na území České republiky v Jablunkovském mezihoří, 6 km jihovýchodně od Jablunkova. Z dálky připomíná svým kuželovitým tvarem sopku.

Ursus (9,6 km) - Zážitkové centrum je jedinečné zážitkové centrum v Beskydech, které vám představí hory i zdejší ekosystém.

Muzeum Trojmezí - Památkově chráněný dům. Velebnovského a Mariánského náměstí v Jablunkově se třemi charakteristickými prampouchy patří mezi nejstarší zděné objekty nejen ve slezském městě Jablunkov, ale i v celé této části někdejšího Těšínského knížectví.

Bar Kympom (2,2 km) - Nabízíme skvělé prostory a k tomu jedinečné zážitky z míchaných nápojů od našich barmanů. Dechberoucí noční atmosféra a párty až do noci.

Možnosti koupání v Písku u Jablunkova a okolí:
Pivní lázně BBB - Už od středověku je známo, že koupele v kvasnicovém pivu mají léčebný účinek a jsou vynikající prevencí. Pivní kal a pivní kvasnice jsou přírodní léčebné prostředky.

Letní zábavní centrum Ameryka - Letní koupaliště s tobogánem, minigolfem a lanovým centrem. Země zábavy Ameryka se nachází v části Žihla a nabízí kompletní letní program pro všechny milovníky letní zábavy.

Relaxační centrum Třinec (19,3 km) - Nově vybudované centrum v Třinci, kde pod jednou střechou můžete relaxovat ve wellness Vitálním světě, který představuje 17 relaxačních procedur jako jsou sauny, páry, inhalace, turbo sprchy apod.

Hodnocení hotelu (27 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R23)

Pavel Sobik 30.10.2023

Velice příjemné a vstřícné vystupování vše v duchu rodinného krbu. Velice příjemné vystupování po celou dobu perfektní ubytování i dostatečné a chutné stravovaní s pestrým výběrem jídla. Kéž by bylo více takových hotelů.

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R23)

N 18.8.2023

Skvělé vše bez jediné závady či chyby. Vynikající kuchyně i personál.

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R23)

Majka F 03.6.2023

Velice se nám v Hotelu Bahenec líbilo. Všude klid, čisto, personál ochotný, jídlo chutné, až moc velké porce. A wellnes neměl chybu. Krásná příroda, teď na jaře louky plné bylinek a krásných voňavých květů. Každé období má asi svoje - borůvky už měli plno plodů (nezralých) a dle domorodců se zde nachází i plno hříbů .

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R22)

Pavla Svitáková 09.12.2022

Velmi spokojeni se všemi službami.

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R22)

Milada 02.9.2022

Spokojenost s celkovým pobytem i se stravováním a ubytováním.

7 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R22)

Boris Fiedler 18.1.2022

Příjemné a klidné místo. Pivní lázeň a sauna byla super. Součástí je i bazén vně i uvnitř. Jídlo dobré a chutné, tak akorát, žádné plýtvání. Stoly byly vždy nachystané i s hořící svíčkou. Malebné procházky po okolí. Signál Wi-fi nic moc a mobilní signál v těchto končinách slabota, takže klid na sebe. V hotelu i před ním je vkusná sochařská výzdoba. Personál byl rovněž příjemný a ochotný. Už by to chtělo drobné provozní opravy. Celkově vzato příjemný šmajchl hotýlek :-) Jen ta cesta v zimním období nahoru za tmy byla fakt o nervy a dolů snad ještě šílenější. Bez dobrých pneumatik nemyslitelné. Nic pro začínající řidiče.

9 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R21)

Pavlína Mrákavová 24.12.2021

Krásný wellness, stravování výborné, Ubytování krásné a čisté.
Obsluha milá a vstřícná.

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R21)

Lucie Matoušová 24.11.2021

S pobytem ve Wellnes hotelu Bahenec jsme byli nad míru spokojeni - ubytování bylo velmi pohodlné, všude čisto, příjemný a velmi ochotný personál i služby wellness, které pro hosty hotelu zahrnovali i bezplatné použití bazénu a sauny kdykoliv v otevírací době. Součástí procedur je vždy první hodnina v bazénu nebo sauně, následovaná koupací procedurou a zakončením na slámové posteli - člověk se cítí jako znovu-zrozený! Náš pobyt zahrnoval polopenzi, přičemž jídlo bylo vždy skvělé - snídaně formou švédských stoů jak se studeným tak i teplým výběrem a vždy domácí buchta dle denní nabídky. Večeře jsou 4-chodové menu s výběrem hlavního chodu pro další den. Jídlo bylo skvělé každý den! V okolí je spousta možností výletů, které jsme zdaleka nevyčerpali a tak jistě přijedeme znovu. Všem moc děkujeme za příjemný wellness zážitek!

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R21)

Zdeňka Vévodová 01.10.2021

Pobyt v hotelu Bahenec byl perfektní. Všechny služby byly nadstandartní. Vřele doporučují.

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R21)

Svatava 15.9.2021

Vše bylo super.

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R21)

Štefan Volčík 28.8.2021

SUPER, SUPER OK

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R21)

Tůmová 19.8.2021

Vše naprostá spokojenost, konec světa doslova, ale krásný.Doporučuji!!!

9 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R20)

02.9.2020

Překrásné místo.
Ubytování návrat v čase do 90. let.

7 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R20)

Oravec 17.1.2020

Vše bylo v naprostém pořádku...Děkujeme

9 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R19)

Marie Oravcová 30.11.2019

Vše v naprostém pořádku doporučujeme všem...určitě sem budeme jezdit častěji...všem moc krát děkujeme

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R19)

Bára Balarinová 17.10.2019

Byli jsme nadšení.Čisto, teplo, skvělé welness procedury, přístupný bazén a sauna, překrásná příroda a opravdu úžasná moderní domácí kuchyně. To vše korunováno vlídným, přívětivým a milým přístupem personálu.

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R19)

Vašek 31.7.2019

Hotel super, wellness také, příroda krásná a klid. Mínusové body uděluji postelím na hotelu příliš tvrdé a zápachu v koupelně-odpady.

7 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R19)

Zdeněk Přibyla 14.3.2019

1.Procedury objednané byly v pořádku, personál při procedurách ochotný a příjemný
2. Strava byla výborná.
3. Ubytování bylo v pořádku až na postele které byly hodně tvrdé, byl to důvod našeho dřívějšího odjezdu.

6 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R18)

Zdeněk Hájek, Milada Motlíková 08.8.2018

Spokojenost, kvalita ubytování na úrovni 3x hotelu, čisto, klid.Hotelový bazén venkovní jsme nepoužili, vnitřní ano, sice malý prostor pro tolik návštěvníků, ale dalo se aspoň cvičit v bazénu, ochota lázeňské, čisto, vodačistá a teplá. Jídlo dobré s malými výhradami. Recepční velmi ochotná, příjemná, je to skvělý pobyt zejména pro rodiny s malými dětmi, pro které byl každý den jiný animační program. Umístění hotelu nádherné přímo v horách s krásnými výhledy na Moravskoslezské Beskydy.Vřele doporučujeme.

8 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R18)

Miroslav 01.8.2018

Byli jsme velmi spokojeni, animační program pro děti byl super, výborná kuchyně, všude čisto a voňavo, personál velmi vstřícný, ochotný. Krásný výhled, venkovní i vnitřní bazén perfektní. Při jakémkoliv dotazu, či žádosti nebyl žádný problém a ze strany personálu, nám bylo vždy vyhověno. Herní koutek pro děti uvnitř hotelu. Abych jen nechválil, horší televize na pokoji, ale na tu jsme stejně neměli čas a pobyt jsme si velmi užili. Doporučuji, velmi příjemný hotel.

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R18)

Zdeňka Sedlačíková 02.7.2018

Na Bahenci jsme byli už 3x a to hovoří za vše!! Krásná příroda, klid, výborná kuchyně, super procedury a paní lázeňská,profesionální a milý přístup a pěkné ubytování!! Všem velká pochvala, moc děkujeme a určitě někdy příště!! Sedlačíkovi

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R18)

Karel Sháněl 28.6.2018

Byli jsme velmi spokojeni jak se stravováním, ubytování i personálem.
Složitější to bylo s výlety. Silnice k hotelu je úzká a točitá v délce 7 kilometrů, takže se dá špatně vyhnout protijedoucím vozidlům. V době našeho pobytu se prováděl odvoz kmenů kamiony a silnici blokoval i traktor, který vytahoval pokácené kmeny z lesa. Pokud se trefíte do nakládání kmenů na kamion musíte čekat skoro hodinu.

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R17)

JUDr. Yvona Lapišová 01.9.2017

Dobrý den. Pokud jde o hodnocení personálu v koupelích a v restauraci hotelu, byli jsme moc spokojeni. Horší to bylo s kolibou - otevírací doba do 17.00 hod. byla krátká, obsluha nestíhala, takže po objednání např. kávy, na nás volala a museli jsme si pro ni jít sami. Asi bychom na tento welness pobyt už nejeli.....

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R17)

Budulínek 25.8.2017

Velice příjemné prostředí. Jde vidět, že do hotelu a příslušenství bylo nedávno investováno. Strava je pětihvězdičková. A to bez debat. Zaměstnanci hotelu jsou velmi úslužní a příjemní. A teď ty chybičky. Pokud máte mokré ručníky, a to většinou máte, protože se v hotelu nachází velmi příjemný a hlavně teplý bazén, tak si je za špatného počasí nemáte kde usušit. Wifi připojení je velmi tristní, ale jede se na dovolenou a internet máme doma, že. :) Někteří z hostů si stěžovali, že jim smrdí v koupelně odpady. Jsou to ale celkem hlouposti. Pokud pobyt zde nebudete srovnávat s dovolenou all inclusive někde v arabských emirátech a přihlédnete k faktu, že se i přes nemalé investice stále nacházíte v horském hotelu postaveném komunisty, budete příjemně překvapeni a pobyt si zde užijete. Za mě o dost lepší průměr. :)

Vážení klienti,

děkujeme Vám za hodnocení pobytu. Vaše postřehy předáme na vědomí vedení hotelu.
Tým ATIS a.s.

8 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R17)

Blanka 31.7.2017

Byli jsme se vším spokojení

9 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R16)

Verunika 26.12.2016

Personál hotelu byl příjemný,milý a hodně ochotný na jakékoli dotazy nebo otázky. Kvalita stravy nás velmi překvapila, dokonce jsme pochválili i samu kuchařku. Tak úžasně najezení asi dlouho už nebudme. Okolí je také krásné na mnoho výletů. Za nás 10 bodů z 10!!

10 Hodnocení

BAHENEC - Písek u Jablunkova (H2580R16)

Květoslava Lekkiová 25.11.2016

Velká spokojenost jak se stravou tak s kvalitou služeb a ochotou personálu. Nemáme co vytknout.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• ZDARMA BAZÉN • ORIGINÁLNÍ PIVNÍ LÁZNĚ

URČITĚ OCENÍTE

Proč Wellness hotel Bahenec Písek u Jablunkova:
- zde si vychutnáte pravé wellness = profesionalita - klid - relaxace - soukromí  
- hotel ctí filozofii wellnessu, respektuje soukromí hostů, které není rušeno ani příchozími hosty (do hotelu mají přístup pouze hoteloví hosté)
- originální SPA BBB
- první Pivní lázně BBB v České republice
- vnitřní bazén 32 °C
- klidná poloha mimo civilizaci, vhodné pro děti
- celý areál je tvořen tak, aby rodiče měli své děti neustále pod dohledem
- TECHNOTRASA - poznejte příběhy lidí severu Moravy a Slezska

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel leží ve Slezských Beskydech cca 12 km od Jablunkova. Nabízí příjemné ubytování v rodinném wellness hotelu , který je vhodný pro ty, kteří hledají klid pro relaxaci, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety a také pro rodiny s dětmi. Pro nemotorizované klienty zajištění dopravy.
Hotel leží v klidném lesním prostředí cca 7 km nad Pískem s krásným výhledem na okolní krajinu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, dětské centrum (velký vnitřní dětský koutek s hernou, pískoviště a houpačky, venkovní dřevěná dětská vesnice), salonek, kurt na plážový volejbal, Koliba (venkovní restaurace s krbem a terasou).

Wellness centrum: první PIVNÍ LÁZNĚ BBB v České republice - jedná se o výjimečnou proceduru s léčivými účinky, jejíž součástí je finská sauna, koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo, regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy a odpočinek u sauny, kdy se vstřebávají kladné účinky z pivních procedur. Dále originální BBB mléčné a slámové procedury, dubovo-levandulové koupele, hydromasáže a zábaly, unikátní hydromasážní přístroj - masáže rukou a nohou.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, župan pro dospělé osoby.
Cena pro dospělou osobu na přistýlce na ověření.

4 - lůžkové pokoje jsou určeny pro Rodinný letní balíček (minimální obsazenost 4 platící osoby)

1 - lůžkové pokoje (resp. obsazení 2 - lůžkového pokoj 1 osobou) je nutné ověřit vč. ceny.

CELKOVÁ KAPACITA

56 lůžek

FORMA STRAVY

Polopenze.

Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Pozn. hotel neposkytuje bezlepkové pečivo, hosté musí mít své.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA!

Děti nemají nárok na procedury.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

vnitřní relaxační bazén (8 x 4 m, 32 oC), venkovní letní bazén se solárním ohřevem a dětským brouzdalištěm (provoz dle počasí).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

V blízkém okolí najdete:
- bobová dráha a adrenalinový park Mosty u Jablunkova (10 km),
- krytý aquapark hotel Golombiewski Wisla (30 km),
- chráněný prales Mionši Dolní Lomná (10 km)

Tip na výlet:
- stezka korunami stromů "STEZKA VALAŠKA"

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 do 20.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

20 Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

- úschovna vlastních kol (zdarma)

PŘÍJEZD VLAKEM

z vlakového nádraží v Návsí u Jablunkova autobusem do Písku u Jablunkova na zastávku "U Labaje" poté vlevo a cestou nahoru cca 7 km. Po předchozí domluvě možnost zajištění odvozu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem z Jablunkova do Písku u Jablunkova na zastávku "U Labaje" poté vlevo a cestou nahoru cca 7 km. Po předchozí domluvě možnost zajištění odvozu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Frýdek-Místek dále na Jablunkov, v Jablunkově směr na Písek u Jablunkova, v Písku u Požární zbrojnice doleva a po 7 km dorazíte přímo k hotelu (v zimě se doporučují sněhové řetězy)

GPS
49°33'26.45028"N (49.5573473)
18°48'14.17139"E (18.8039365)

POZOR!V zimním období prosím dodržujte čas výjezdu v každou celou hodinu.
V zimním období doporučujeme sněhové řetězy.

Vzdálenost:
z Prahy: 417 km, z Českých Budějovic: 431 km,
z Brna: 215 km, z Ostravy: 73 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny