GREEN INN HOTEL OSTRAVICE - Ostravice - Česká republika - Beskydy

Hotel GREEN INN HOTEL OSTRAVICE - Ostravice (H2974R23)

Česká republika > Beskydy
Strava snídaně
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: na ověření
Restaurace v objektu
Golf:
Krytý bazén: cca 5,5 km
Bazén - koupaliště: cca 2 km
Železniční stanice:
Autobusová zastávka:
Lyžařský vlek: 4,5 km - 8 km
Sportovní vyžití
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Ostravice

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Podhorská obec Ostravice se rozkládá na březích stejnojmenné řeky Ostravice, patří mezi významná letoviska Beskyd, protože se nachází hned pod nejvyšším vrcholem Beskyd Lysou horou, ale taky Smrkem. Leží zhruba 10 km od Frýdlantu nad Ostravicí v údolí. Můžete také využít naučné trasy, nebo navštívit srub Petra Bezruče, kde byla obytná část ponechána v původní podobě i se zařízeným interiérem, který si básník sám navrhnul.

Můžete zde navštívit:

Beskydský pivovárek – Milovníky piva jistě potěší Beskydský pivovárek, který je umístěn přímo v centru Ostravice. Pivovar byl založen v roce 2012 jako řemeslný pivovar, jehož cílem bylo pivo vařit bez filtrace, či pasterizace

Poutní chrám Panny Marie – nachází se ve Frýdku – Místku, 20 minut od Ostravice. Pozdně barokní dvouvěžová stavba, ke které byly později přistavěny 60 metrů vysoké věže. Po stranách je 6 protilehlých kaplí s oltáři. V 90. letech 20. století byl chrám kompletně zrekonstruován.

Radhošť – Kaple sv. Cyrila a Metoděje – Kaple se sousoším věrozvěstů Cyrila a Metoděje byla postavená v roce 1898. Podle pověsti tuto kapli opravdu Cyril a Metoděj navštívili. Ke kapli se dostanete také lanovkou, která vede z Trojanovic na Pustevny, nebo také pěšky po asfaltové cestě.

 

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

WELLNESS ● GOLFOVÉ HŘIŠTĚ v resortu

CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, počet vstupů do Vodního parku, požadovanou stravu, děkujeme.

- DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.

URČITĚ OCENÍTE

Proč Green in Hotel Ostravice:
- domácí prostředí v srdci Beskyd s výhledem na vrcholy i údolí
- golfové hřiště v resortu
- TECHNOTRASA - poznejte příběhy lidí severu Moravy a Slezska

POLOHA UBYTOVÁNÍ

GREEN INN Hotel se nachází v okouzlující přírodě v regionu "Beskydského venkova" s 18ti jamkovým golfovým hřišťěm s napojením na mezinárodní dálniční síť a letiště Ostrava Mošnov, nebo Katowice (PL), 30 min do města Ostrava, 3 min pěšky do golfové klubovny s restaurací, 1 min pěšky na TEE No. 1.

Golf Resort Ostravice obklopuje celá řada přírodních, historických a volnočasových atraktivit - adrenalinový lanový park v Ostravici (5 km), lázně Čeladná (cca 7 km), Lysá Hora (1323 m.n.m.) cca 12 km

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hlavní budova (tzv. klub) s recepcí, restaurací, kongresové prostory, luxusní wellness (finská sauna, parní lázeň), venkovní masážní bazén, za příplatek:klasické masáže.
Ubytování v sedmi samostatných hotelových domech s vlastním parkovištěm a místností pro uložení golfových bagů, kol či lyží.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD: Spr.+ WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi, parkování, župan, papuče,
b) 2 - lůžkové pokoje STANDARD s terasou:, Spr.+ WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi, parkování, župan, papuče.
c) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky DELUXE:
, Spr.+ WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi, parkování, župan, papuče. Za příplatek na ověření.


POKOJE NA OVĚŘENÍ

CELKOVÁ KAPACITA

75 lůžek

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze. - dle typu pobytu
Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.

POBYT S DĚTMI

Rekreační pobyt: jedno dítě do 5,99 let bez lůžka se snídaní ZDARMA

UPOZORNĚNÍ

POBYTOVÉ BALÍČKY JSOU ZCELA V KOMPETENCI PROVOZOVATELE A MOHOU SE BĚHEM ROKU MĚNIT DLE AKTUÁLNÍ NABÍDKY !

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně. Při odstoupení od smlouvy po uvedené lhůtě je zákazník povinen zaplatit následující stornopoplatky. Při úplném, nebo částečném stornu objednaných služeb bude objednateli vyúčtován storno poplatek ve
výši (rozděleno dle různých termínů pobytu):
V termínech mimo Silvestr a Velikonoce
do 8 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
7 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny

MOŽNOST KOUPÁNÍ

V Ostravici koupaliště s tobogány (2 km), řeka Ostravice, aquapark - Frenštát pod Radhoštěm (15 km), vodní nádrž Baška (15 km).

LYŽOVÁNÍ

Golfové hřiště na Ostravici se s příchodem zimy mění na ráj milovníků lyžování na běžkách - čtyři zasněžované běžkařské okruhy, z nichž dva se uměle zasněžují. Všechny čtyři trasy jsou navíc ve večerních hodinách osvětlené.

Ski areál NA ČELE Ostravice - Skalka (1 km) - 1 vlek, červená sjezdovka o délce 420 m, převýšení 110 m, večerní osvětlení, zasněžování, 180 m dlouhý dětský vlek. Do 20 km lyžařská střediska: BÍLÁ - až 774 m n.m., 4 vleky, 6 sjezdovek, večerní lyžování, umělé zasněžování; GRUŇ - až 750 m n.m., 4 vleky, 4 sjezdovky o celkové rozloze 30 ha (celková délka sjezdovek 2430 m), večerní lyžování, umělé zasněžování, lyžařská škola. Upravené běžkařské tratě na Ondřejník, Třeštík, Bumbálku, Visaje, Gruň.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

dle aktuální sazby

POBYT SE ZVÍŘETEM

Hotel disponuje pokoji určenými pro pobyt se psy. Tyto pokoje a příplatek za ně je ale nutné předem u hotelu ověřit.

PARKOVÁNÍ

zdarma u hotelu

DALŠÍ SLUŽBY

Dětské postýlky k dispozici na ověření po předběžném zjištění dostupnosti ZDARMA.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Frýdlantu nad Ostravicí do Ostravice (trať č. 303, přímé spoje z Ostravy hl. n.) - 200 m.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Ostravice (200 m).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd po silnici č. 484 ze směru Frýdek - Místek, Frýdlant nad Ostravicí do Ostravice. Vzdálenost z Prahy: 395 km, z Brna: 196 km, z Ostravy: 38 km.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

GREEN INN HOTEL OSTRAVICE - Ostravice
2022

Hotel GREEN INN HOTEL OSTRAVICE - Ostravice

Česká republika Beskydy

GREEN INN Hotel se nachází v okouzlující přírodě v regionu "Beskydského venkova" s 18ti jamkovým golfovým hřišťěm s napojením na mezinárodní dálniční ...

WELLNESS ● GOLFOVÉ HŘIŠTĚ v resortu ● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK- Cena pobytu závisí na termínu, ...

polopenze

H2974R22

Na ověření
- Detail