MESIT - Horní Bečva - Česká republika - Beskydy

Hotel MESIT - Horní Bečva (H0078R24)

Česká republika > Beskydy
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Sleva za včasný nákup do (5):
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen:
Internet: Wi-Fi
Výtah
Restaurace v objektu
Vinárna
Sauna:
Whirlpool
Parkoviště
Stolní tenis
Lyžárna
Tenisový kurt: umělá tráva
Půjčovna kol:
Rybolov
Krytý bazén: v hotelu
Přírodní koupání: 1 km
Železniční stanice: 15 km
Autobusová zastávka: 700 m
Lyžařský vlek: 1 km
Umělé zasněžování sjezdovky
Ski servis:
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Horní Bečva

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Horní Bečva je horská obec v okrese Vsetín ve Zlínském kraji. Obec leží v Chráněné krajinné oblasti Moravskoslezské Beskydy asi 13 km východně od Rožnova pod Radhoštěm. Rozkládá se po obou březích horního toku Rožnovské Bečvy, která odděluje pásmo Vsetínských vrchů od Beskyd.

V Horní Bečvě doporučujeme navštívit:

Ski areál Rališka - sedačková lanovka, velký a malý vlek, občerstvení, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna lyží, ski servis, bezplatné parkoviště

Roubená kaple sv. Cyrila a Metoděje - malá pseudolidová kaple severského typu, postavena v roce 1922

Vyhlídky nad lomem - tři minimalistické rozhledny nabízejí místo k relaxaci i hezkému výhledu do krajiny


Možnosti koupání v Horní Bečvě a okolí:

Přírodní koupací biotop - vodní rostliny, malý potůček, brouzdaliště

Vodní nádrž Horní Bečva - vodní sporty, rybolov, občerstvení, blízké restaurace

Rožnovské koupaliště (11 km) - skluzavka, divoká řeka, houpací bazén, vodní číše

Aquapark Olešná Frýdek-Místek (40 km) - krytá a venkovní část, tobogany, hřiště, wellness, sauny, masáže


Tipy na výlety v okolí Horní Bečvy:

Roubená kaple sv. Cyrila a Metoděje (6 km) - malá pseudolidová kaple severského typu, postavena v roce 1922

Rozhledna Sůkenická (11 km) - 40 metrů vysoká, krásné výhledy na Beskydy, Javorníky, a dokonce až na slovenské hory – Malou a Velkou Fatru a někdy i Tatry.

Ledová galerie v Rožnově pod Radhoštěm (12 km) - výstavy ledových soch a ledových obrazů s různou tématikou, tradiční Ledový trůn, ledový bar

Pustevny (12 km) - sedlo v Moravskoslezských Beskydech, typické dřevěné stavby postavené v lidovém slohu koncem 19. století

Obůrka v Bílé (14 km) - obora s divokou zvěří (jeleni, srnky, daňci, mufloni a divoká prasata)

Hodnocení hotelu (41 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

MESIT - Horní Bečva (H0078R23)

Olga 20.7.2023

Naprostá spokojenost, vše vysoká kvalita. Můžeme jen doporučit!!!!!Určitě se vrátíme. 👍👍👍👍👍

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R22)

Standa Gába 15.11.2022

Byli jsme spokojeni. Kvalitní hotel i služby, ochotný personál.
Doporučuji zlepšit Vaší komunikaci s ubytovacím zařízením před vystavením poukazu k pobytu.
Ve Vaší nabídce byla uváděna privátní vířivka, ta však nebyla l dispozici...

Vyjádření CK ATIS
Naše cestovní kancelář nebyla hotelem informována, že privátní vířivka není k dispozici. Na základě Vašeho podnětu jsme to prověřili a zde je vyjádření z hotelu Mesit:
Velice se klientům omlouváme, ale byli jsme nuceni opravit podlahu v místnosti s vířivkou (hydroizolace, atd.).    Jelikož další místnost, kde by mohla být vířivka privátní, nemáme, přesunuli jsme ji k bazénu, kde je volně přístupná pro všechny hosty a je možné ji využít kdykoliv po celý den. Děkujeme Vám za pochopení.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R22)

Srpen 2022 25.8.2022

Vynikající kuchyně, vstřícný personál, včetně paní pokojské. Výborná lokalita,v blízkosti mnoho zajímavých míst. Rádi se vrátíme a rozhodně doporučujeme.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R22)

Monika 05.8.2022

Ubytování bylo v hezkých čistých pokojích, stavování pestré, jen k večeři by mohla být alespoň voda ve džbánu zdarma.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R22)

Martina 04.7.2022

Hotel Mesit - super strava, velký výber rautu. Co se týče ubytovaní: velký pokoj, jednoduše zařízený. Koupelna byla jak z první republiky, žádna polička na odkladání kosmetiky, WC na šňúrku, nebylo kde pověsit osušky. Poloha skvělá, služby v hotelu na vynikajíci úrovni, velký bazén, milá obsluha. Skvěle vyšlo počasí, slunečno, výlety super.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R22)

Šormová Dana

13.6.2022

Děkuji Vám za dovolenou snů - vydařila se i přes školu (cca 50 dětí) v přírodě a bujné svatební veselí (cca 30 hostí včetně dětí různého věku).

Ubytování bylo pro jednoho jako stvořené, personál vstřícný, ochotný a milý, strava dostatečná a chutná, počasí proměnlivé, příroda a památky v přesile zkrátka, co si člověk může víc přát - dovolená snů a návrat žádoucí;-)

Děkuji a přeji pěkný den s úsměvem a pochvala Vám všem.

Šormová z Janova

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R21)

Michal Knejfl i Marie Raticova 18.9.2021

Vše na vysoké úrovni. Maximální spokojenost - ubytování i stravování.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R21)

JAROSLAVA NYKLOVÁ 07.9.2021

Dobrý den,
byli jsme u Vás na dovolené od 17.8. do 24.8.2021.Vše bylo v naprostém pořádku Pěkně jste se o nás postarali.My si užívali krásné výlety,pěší tůry,shlédli přírodní muzeum a za To nám byla odměnou bufetová velice dobrá večeře Výběr opravdu z hodně teplych jídel a ráno to samé.Užasné snídaně jak zdravé tak i pečivo měkké s různými sruhy sýrů,salámů míchaných vajíček,ovoce zeleniny a džusy kávičky a čaje.Každý jsme si opravdu mohl vybrat,na co jsme měli ráno chut.Užili jsme si bazenu vevnitř hotelu ,sauny.Pokoj jsme měli luxusní i s balkonem.A proto máte od nás velikou pochvalu.Výlety na Pustevny ,Radegast a vysílač s kostelíčkem nahoře blízko pod nebem ve výšce.Všechno jsme si s chutí prochodili boruvek najedli
Zdravíme Vás a přijedeme zas
manželé Jaroslava a Pavel NYKLOVI Z PARDUBIC

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R21)

Otto 01.9.2021

Skvělé ubytovani I služby perzonál ochotny a příjemné vystupování.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R21)

Dagmar a Alžběta Entrovy 26.8.2021

Hotel MESIT je na překrásném místě s výhledem. Jídlo - polopenze - velký výběr, velmi chutné a rozmanité večeře. Forma švédského stolu dávala na výběr i co do množství (bohužel, stále jsou mezi námi "turisté", kteří musí něco strčit do kapsy čí tašky na později....) Obsluha příjemná, na obědy v restauraci velké porce. Výhoda bazénu při nepřízni počasí. Pokoj byl "vyšperkovaný" ve stylu Orientu, koupelna prostorná a krásná. Někdo se tu pozastavoval nad počtem TV kanálů - nejhezčí "vysílání" je pohled z balkonku nebo terasy. Byly jsme velmi spokojeny a týden je tu zoufale málo. Budu určitě doporučovat dalším. Děkujeme za příjemný týden v hotelu MESIT !

8 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R21)

Karel 11.8.2021

personál velmi ochotný,snídaně slabší,velmi naředěný džus- ještě jsme se nesetkali,výlety po okolí super,krásné cyklostezky.

8 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R20)

Jan Šafránek 05.10.2020

Dobrý den, s naším víkendovým pobytem v hotelu Mesit jsme byli s manželkou nadmíru spokojeni. Nemůžeme vám vytknout žádnou
chybu. Okouzlila nás také nádherná příroda Beskyd v blízkém okolí Vašeho hotelu. Někdy v budoucnu se k vám opět přijedeme
zrekreovat. Přejeme Vám co nejvíce spokojených zákazníků!! Zdraví Jan a Markéta Šafráńkovi.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R20)

Svoboda 23.8.2020

1 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R20)

Jindřich Šrámek 21.8.2020

Perfektně vybavený hotel včetně vynikající kvality služeb.Pro milovníky kvalitní stravy a pestrého výběru jak snídaní tak večeří můžu jen doporučit.Co zaplatíte se vám zúročí,protože se na zákazníkovi nešetří.Co chcete dostanete.Po celém hotelu je kvalitní signál wifi.Bazén je velmi čistý a bez jakékoliv námitky na teplotu vody.Z hotelu se dostanete nejen do Beskyd ale dojedete brzo na Slovensko kde můžete navštívit jak termály,horská střediska tak historické památky.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R20)

Ondra Vespalec 07.8.2020

Hotel,obsluha,ubytovani,strava super, pred hotelem nedostacujici detske vyziti pro nejmensi- tam by se mohlo vice zainvestovat,ale celkove spokojenost.

8 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R20)

Mgr. Milena Leikepová 30.7.2020

S pobytem v hotelu Mesit na Horní Bečvě jsme byli maximálně spokojeni. Personál velmi vstřícný, příjemné jednání, ubytování pěkné, čistota, příjemné prostředí. Stravování na velmi dobré úrovni- nápaditý výběr jídel, neustálé dolńování švědských stolů, chutné pokrmy a dobrá organizovanost klientů v jídelně pro zachování všech hygienických protikoronavirových podmínek. Doporučujeme!

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R20)

Alena Hrebickova 13.7.2020

Dovolená v Horní Becve v hotelu Atis se nám velice líbila. Byli jsme spokojeni s ubytováním čistotou a jídlem na výbornou. Všem můžeme jen doporučit. Výlety na kolech i pěšky jsou krásné a za ten týden se nedalo vse zvládnout. Rádi bychom se v budoucnu přijeli znovu.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R20)

Romana Skurovcová 06.7.2020

+ stravování na velmi dobré úrovni, velmi milý a ochotný personál v restauraci a denním baru.pokoje sice starší, ale dobře vybavené. Pro mě vysoké postele, pro člověka s problémem se zády, klouby to bylo dobré.
- od pátku nahlášená závada na záchodě-tekouci záchod (do odjezdu neopraveno) a nefunkční zářivka (druhý den vyměnil manžel za zářivku v chodbě, protože se nám nechtělo chodit na záchod s baterkou).

8 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R19)

Marie Raticová 02.10.2019

Dobrý den,
vše bylo super = 5 ptáků. Jídlo vynikající a hodně,pokoj vzorně uklizen, vše bílé, ochotný, usmívající a pracovitý personál. A vůbec vše bylo v naprostém pořádku a čistotě.
Ještě jednou moc děkujeme.
M. Raticová

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R19)

PK 06.8.2019

klidná lokalita, v hotelu čisto, raut, celková spokojenost

8 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R19)

Mecovi 02.8.2019

Zdravíme.
Pobyli jsme v krásném prostředí beskydských hor.
Velmi hezké ubytování, prostorné, čisté pokoje, koupelna dokonce s vanou...
Jídla bylo mnoho a chutné. Personál velmi přívětivý a pozorný. Konal nad rámec svých povinnností. Zejména pan Balon .Tomu za služby navíc ještě jednou děkujeme.
Saunu, vířivku a poctivou masáž jsme si skvěle užili.
Překrásné okoklí a báječné vycházky.
Opravdu jsme si ti užili.
Těšíme se na další spolupráci.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R19)

Kateřina Hrudová 02.8.2019

Se službami v hotelu Mesit jsme byli maximálně spokojeni, vaří skvěle, personál je velice ochotný a příjemný, pokoje jsou uklizené a čisté,
poloha hotelu v klidné části, ieální pro děti👍

Minus: pořiďte kvalitnější tágo na kulečník

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R19)

Aleš Janů 16.7.2019

Kvalita ubytování v pokoji, který není po rekonstrukci, neodpovídá 3 hvězdám. Matrace proležené atp. Polopenze formou
bufetu na velmi dobré úrovni, okolí hotelu pěkné. Personál ochotný. Pobyt v červenci 2019, pokoj 201.

7 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R19)

12.7.2019

Velká spokojenost. Příjemný personál dobre jídlo. Služby splnily očekávání.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R19)

Andrea 11.7.2019

Všechno v pořadku, přijemné prostředí, milá obsluha. Pokoje čisté. Mohu doporučit

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R18)

16.11.2018

Naprostá spokojenost.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R18)

Mgr.Ladislav Zourek,Vyškov. 28.10.2018

Po dlouhé době opět vynikající pobyt.Profesionální činnost personálu(zejména recepční a masérky)Výborná strava.Vyjádřil jsem pochvalu kuchařovi,ač mladík úkolu se zhostil na jedničku.Vím o čem mluvím,protože jsem taktéž kuchař amatér.Výborná péče personálu o žáky ostravské školy.Na výlety počasí a hlavně terén nebýly zrovna O:K:,ale my jsme přijeli za odpočinkem a to jsme maximálně dosáhli.Takže hodnocení za 1.
Příští rok,pakliže dožijeme budeme uvažovat o repete,ale termínově se trefit do houbařské sezony.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R18)

Josef Urban 25.9.2018

Dobrý den,
s pobytem v hotelu Mesit Horní Bečva a jeho okolí jsme byli velmi spokojeni.
Při ubytovávání jsme zjistili, že došlo k nedorozumění při objednávce pobytu. Ani ne za hodinu bylo však vše telefonicky uvedeno do pořádku.
Jídlo i služby v hotelu byly super. Počasí nám přálo, takže budeme ještě dlouho na tento pobyt vzpomínat a doporučovat ho známým...

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R18)

Václav Kubínek 11.7.2018

S kvalitou stravování a ubytování jsme byli vcelku spokojeni. U jídla bych uvedl, že bylo celkem stejné. Možností výletů také bylo dost. Bohužel jsme byli na dovolené s maminkou, která je na invalidním vozíčku. Zde byla možnost procházky u hotelu výrazně omezena.

8 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R18)

miloš 24.5.2018

UBYTOVÁNÍ V ROMANTICKÉM POKOJI NA ÚROVNI-BEZ PŘIPOMÍNEK,
STRAVOVÁNÍ KVALITNÍ A ŠIROKÝ VÝBĚR SNÍDANĚ,
SKVĚLÁ OBSLUHA A DOSTAČUJÍCÍ INFORMACE U PERSONÁLU,
KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ A ŠIROKÉ MOŽNOSTI VÝLETU,
CELKOVÁ SPOKOJENOST.

9 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R18)

Anna Kšonžková 10.3.2018

Wellness víkend v hotelu Mesit byl super. Byli jsme ubytováni v rekonstruovaném romantickém pokoji, který byl luxusní (malou drobnost bychom vytkli krásné koupelně, která by potřebovala novou sprchovací hadici). Masáž s lávovými kameny byla úžasná, privátní Whirlpool neměla chybu (snad jen zrovna nefunkční nástěnné hodiny). Strava formou bufetových stolů plně vyhovovala,taktéž skvěle jsme si pochutnali i na obědech. Vycházku jsme podnikli pouze jednu - k přehradě, nízké venkovní teploty nás přiměli trávit většinu času v hotelu. Byl to skvělý víkend!!!!

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R18)

Barbara 03.3.2018

Vše v pořádku až na to, že bylo studené jídlo na večeři.

6 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R17)

Neumanova Jitka 16.12.2017

velmi jsme si pobyt užili.spolehlivy a velmi ochotny personal,vyborna kuchyně,krasný čisty pokoj.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R17)

Tomáš Drblík 17.11.2017

Byl jsem spokojený ze všemi službami.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R17)

Dana Gorylová 16.9.2017

POBYT SE NÁM MOC LÍBIL ,BYLI JSME SPOKOJENI,

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R17)

Martina Tutaková 17.8.2017

Naprostá spokojenost. Hotel je v kopci na klidném místě, měly jsme výhled na stráň s ovečkami :) Pokoj i koupelna sice se starším vybavením, ale vše čisté, každý den uklizeno. Hotelový personál milý a vstřícný. Výborně vaří, měly jsme polopenzi formou bufetu a nabídka jídel byla pestrá a jídla bylo vždy dost, každý si vybral. V hotelu lze využít i wellness včetně vnitřního bazénu. Denně jsme dělaly výlety po okolí, jak pěší přímo od hotelu nebo autobusem (zastávka je cca 250 m daleko) nebo autem. V okolí je spousta turistických tras. Byly jsme třeba v Rožnově, na Radhošti a Pustevnách, na Soláni, na rozhledně Čarták, ve Velkých Karlovicích. Přímo v Horní Bečvě je i přehrada se skvělým koupáním, čistá voda a pěkné travnaté pláže. Obě jsme byly s kamarádkou z pobytu nadšené a rády bychom se tam zase vrátily. Určitě doporučuji.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R17)

oldrich janak 07.1.2017

ubytovani stravovani silvestrovsky večirek vic jak kvalitni super letos si to na silvestra chceme objednal znovu podekovani partii pernozalu který se o nas staral

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R16)

Radomíra Jarochová 30.9.2016

Všechno bylo na jedničku. Hotel, personál, jídlo, okolí, prostě SUPER!

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva (H0078R16)

Jarmila Tesařová 14.9.2016

Skvělé, skvělé, skvělé!!! Moc pěkný hotel, čisto, dobré jídlo, bazén, tenis... upřímná spokojenost. A příroda nádherná.

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva

MIROSLAVA FOJTOVÁ 26.8.2016

Služby hotelu a stravování - výborné, bez připomínek. S pozdravem M. Fojtová

10 Hodnocení

MESIT - Horní Bečva

Mgr. Jana Pelikánová 22.8.2016

Dobrý den, ubytování bylo dobré, strava výborná, jako domácí, velmi chutná. Okolí hezké, okolí velmi bohaté na výletní místa. S pozdravem Pelikánová.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• SLEVA 5% do 60 dnů před nástupem na pobyt
• Bohatá nabídka wellness pobytů
• ZDARMA bazén

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel MESIT:
• kvalitní služby
• bohatá nabídka wellness pobytů
• zdarma bazén po celou dobu pobytu
TECHNOTRASA - poznejte příběhy lidí severu Moravy a Slezska

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel se nachází v malebném prostředí Beskyd v blízkosti místní přehrady, 15 km jihovýchodně od Rožnova pod Radhoštěm. Nabízí ideální podmínky pro všestranný aktivní odpočinek a relaxaci. Je vhodný jak pro letní i zimní rekreaci, tak pro sportovní a vzdělávací kurzy, kongresovou turistiku. V blízkosti se nachází známá lyžařská střediska Pustevny, Soláň a Bumbálka. V okolí jsou výborné podmínky pro cykloturistiku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, denní bar, klubovna, Wi-Fi v celém hotelu, výtah, stolní tenis, biliár, šipky, konzole Switch s velkoplošným projektorem, venkovní terasa, WELLNESS CENTRUM - krytý bazén, whirlpool (pro 5 osob), privátní vinný wellness, sauna, masáže, půjčovna horských kol a koloběžek, úschovna vlastních kol a lyží, tenisový kurt s povrchem z umělé trávy, antukové hřiště vhodné pro nohejbal či volejbal, ruské kuželky, ohniště, pískoviště pro děti aj. Celý hotel je bezbariérový, 4 pokoje jsou upravené pro vozíčkáře.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové STANDARDNÍ pokoje s možností jedné přistýlky (pevné lůžko), koupelna s vanou + WC, LCD TV s příjmem 17-ti programů, Wi-Fi, lednice, bezpečnostní schránka

Na ověření:
a) 1 - lůžkové STANDARDNÍ pokoje, koupelna se Spr.+WC, LCD TV s příjmem 17-ti programů, Wi-Fi, lednice, bezpečnostní schránka
a) 3 - lůžkové a 4 - lůžkové STANDARDNÍ pokoje s možností jedné přistýlky, koupelna s vanou + WC, LCD TV s příjmem 17-ti programů, Wi-Fi, lednice, bezpečnostní schránka
V 3 - lůžkových pokojích je přistýlka řešena formou rozkládací pohovky (v jednom je vysouvací lůžko), ve 4 - lůžkových pokojích je přistýlka formou vysouvacího lůžka.
b) 2 - lůžkové TEMATICKÉ pokoje, koupelna s vanou + WC, LCD TV s příjmem 17-ti programů, Wi-Fi, lednice, bezpečnostní schránka
b) 2 - lůžkové TEMATICKÉ pokoje s možností jedné přistýlky (pevné lůžko), koupelna s vanou + WC, LCD TV s příjmem 17-ti programů, Wi-Fi, lednice, bezpečnostní schránka

Některé pokoje jsou s balkónem, bez příplatku, jako nezávazné přání.

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

Celková kapacita hotelu je 88 lůžek a 40 přistýlek.

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.
K pobytu se snídaní možnost dokoupení večeří (formou bohatých rautů) za příplatek v CK a obědů na místě.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Dítě do 5,99 let na lůžku s dospělým nebo ve vlastní postýlce má pobyt se stravou ZDARMA.
Dítě do 5,99 let na lůžku, přistýlce nebo v hotelové postýlce má pobyt za poplatek - viz ceník.
Platí pravidlo: 1 dospělý = 1 dítě do 5,99 let (zdarma nebo za poplatek).

SLEVY A VÝHODY

Pro REKREAČNÍ POBYTY:
SLEVA 7=6
SLEVA 10% pro seniora nad 55 let
SLEVA 5% za včasný nákup 60 a více dní před nástupem na pobyt
Slevu za včasný nákup lze kombinovat s jednou z výše uvedených slev.

Pro WELLNESS POBYTY:
SLEVA 5% pro pobyty od NEDĚLE do PÁTKU
Tato sleva se netýká státních svátků a prodloužených víkendů.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

K pobytovým balíčkům:
Masáže nejsou vhodné pro děti!!
Sauna, vířivá vana a vinné či bylinkové koupele jsou privátní a probíhají společně v rámci pokoje.
SLEVA 5% pro pobyty od NEDĚLE do PÁTKU se netýká státních svátků a prodloužených víkendů.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelový krytý bazén - teplota 30°C, rozměry 8×4 m, hloubka 1,3 m, v létě je k dispozici venkovní terasa ke slunění.
Vodní nádrž Horní Bečva (1 km) - travnaté pláže, vstup do vody písčitý a pozvolný, možnost vodních sportů, rybaření.
Biotop Bečva (5 km) - přírodní koupaliště s brouzdalištěm a plaveckou částí (max. hloubka 2,5 m), čištění zde funguje přírodní cestou, bez použití chemikálií. Voda z koupaliště se přečerpává do sousedního jezírka, které je osázené vodními rostlinami a stalo se domovem řady vodních živočichů. Vyčištěná voda potom odtéká malým potůčkem zpět do koupaliště. Díky biologické funkci rostlin není nutné do vody přidávat chemické a desinfekční přípravky. Biotop je tak velmi vhodný i pro alergiky.
Rožnovské koupaliště a krytý bazén (10 km)
- koupaliště: rekreační bazén s atrakcemi (skluzavka, divoká řeka, houpací bazén, masážní trysky, vodní děla, chrlič atd.), velký bazén 50 m, menší bazén 25 m, brouzdaliště se skluzavkou
- krytý bazén: velký plavecký bazén s masážními tryskami a chrličem, tobogán (44 m), dětský bazén, parní lázně, ochlazovací bazénky, whirlpool

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

• Vodní nádrž Horní Bečva (1 km)
• Čertův mlýn (10 km) - hora 1206 m n.m.
• Bílá - dřevěný kostel Sv. Bedřicha (12 km)
• Valašské muzeum v přírodě, Rožnov pod Radhoštěm (15 km)
• Pustevny (15 km) - horské sedlo mezi vrchy Radhošť a Tanečnice, pustevnám dominují dřevěné stavby architekta Dušana Jurkoviče
• Stezka Valaška (15 km) - stezka korunami stromů a rozhledna, výška 15 metrů, součástí stezky je Himalájský chodník nebo Skywalk
• Radegast (16 km) - hora 1106 m n.m. se sochou slovanského pohanského boha slunce a hojnosti
• Radhošť (18 km) - hora 1129 m n.m.
• Rozhledna Miloňová (18 km)
• Vodní nádrž Šance (19 km)
• Hrad Štramberk (37 km)
• Zřícenina hradu Hukvaldy (38 km)

Kudy na Pustevny
1) Lanovkou z Trojanovic - spodní stanice lanové dráhy se nachází v Trojanovicích v místní části Ráztoka, odtud z nadmořské výšky 620 m vede sedačková lanovka až na Pustevny, cca půlhodinová jízda, převýšení 400 metrů, jedinečné výhledy na okolní krajinu.

2) Pěšky z Trojanovic - trasa vychází od parkoviště v Trojanovicích u hotelu Ráztoka a vede asfaltovou cestou až na Pustevny. Po této trase také můžete sjet z Pusteven dolů na vypůjčené koloběžce. Délka trasy 2,7 km, čas cca 1,5 hod., převýšení 442 m stoupání a 5 m klesání, vhodné také pro kočárek nebo kolo.

3) Pěšky z Prostřední Bečvy - po modré s napojením na zelenou turistickou stezku, trasa začíná u hotelu Zavadilka (je zde dostatečně velké parkoviště nebo můžete přijet autobusem), trasa je sice delší, ale jen v pozvolném stoupání. Délka trasy 7,1 km, čas cca 3 hod., převýšení 565 m stoupání a 26 m klesání, zelená část trasy vede po lesních cestách.

4) Na kole z Rožnova pod Radhoštěm - u čerpací stanice Benzina vyrazíte po cyklotrase 46, která vede přes Chatu Mír až na Pustevny. Celá cesta je asfaltová. Délka trasy 14 km, čas cca 1,5 hod., převýšení 759 m stoupání a 128 m klesání.

5) Autem - možné pouze cestou z Prostřední Bečvy. Na Pustevnách je placené parkoviště pro cca 250 osobních automobilů, cestou z Prostřední Bečvy jsou instalovány tabule informující o obsazenosti parkoviště (o víkendech a akcích konaných na Pustevnách bývá parkoviště plně obsazeno).


stezka korunami stromů "STEZKA VALAŠKA"


RYBOLOV:
revír č. 473002 BEČVA ROŽNOVSKÁ 2 - Solanec, Hadovka, Kněhyně, (27 ha) správce revíru MO Rožnov pod Radhoštěm
revír č. 471023 BYSTŘICE VALAŠSKÁ 1A (19 ha), správce revíru MO Vsetín
Informace o povolenkách: výbor ÚS pro S. Moravu a Slezsko, tel.: 596 620 583. Úřední hodiny: po - pá 7.00 - 15.00 hod.

NEPŘEHLÉDNĚTE

REKREAČNÍ POBYT začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod. poslední den pobytu.
WELLNESS POBYT začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 13:00 hod. poslední den pobytu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

20,- Kč/den/osoba od 18 let

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

400,- Kč/den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Parkování u hotelu 0,- Kč/den

DALŠÍ SLUŽBY

• dětská postýlka 400 Kč/noc/ve STANDARDNÍM pokoji a 500 Kč/noc/v TEMATICKÉM pokoji (dostupnost na ověření)
• sauna pro max. 4 osoby
• biliár
• masáže, whirlpool
• tenis, ruské kuželky, horská kola, koloběžky

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Rožnova pod Radhoštěm (trať č. 281) - 15 km.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Horní Bečvy na zastávku Přehrada, pak pěšky (cca 700 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd od Rožnova pod Radhoštěm po silnici č. 18, projet Horní Bečvou, kolem přehrady a první odbočkou doprava - ukazatel hotel Mesit.

Vzdálenost:
z Prahy: 377 km, z Českých Budějovic: 392 km,
z Brna: 169 km, z Ostravy: 65 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

DUO - Horní Bečva
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel DUO - Horní Bečva

Česká republika Beskydy

Představte si místo, kde každé ráno začíná pohledem na rozlehlé beskydské hory. To je hotel DUO***. Nachází se v klidné části Beskyd, 3 km od centra ...

• Nádherné a klidné místo • Wellness s bazénem • Půjčovna elektrokol

polopenze

H3070R24

od 1 578 Kč / noc
- Detail