Cestovní kancelář ATIS a.s.

Benefitní poukazy

U cestovní kanceláře ATIS a.s. můžete svou dovolenou částečně zaplatit i benefitními poukázkami od společnosti Edenred, Sodexo a Up Česká republika s.r.o.


Podmínky použití benefitních poukazů:
  • LIMIT - použití poukázek je na celou nabídku zájezdů/pobytů CK ATIS do výše 12 000 Kč na jednu smlouvu SoZ/SoSCR, maximálně však do hodnoty 50% ze základní ceny zájezdu/pobytu na jednu smlouvu. Platí výhradně na vlastní produkt ATIS vypisovaný v katalozích, tzn., že neplatí pro zájezdy a pobyty vytvářené „na míru“ dle přání zákazníka.

  • POUŽITÍ - poukázku je možno použít pouze na základní cenu zájezdů/pobytů (ne na příplatky a platby za doplňkové služby). Nevyčerpaná hodnota poukázky se nevrací !

  • SLEVY (jakékoliv) jsou poskytovány pouze z hotovostního doplatku - rozdílu mezi základní cenou zájezdu a platbou v poukázkách.

  • OMEZENÍ - poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě a musí být použity v době platnosti.

  • HLÁŠENÍ - platbu poukázkami je nutné hlásit předem, nejpozději při rezervaci zájezdu/pobytu, a zároveň je nutno do smlouvy vyznačit, např. „Platba poukázkami SODEXO“ a celkovou výši uplatňovaných poukázek. Použití poukázek je možné pouze na nově zakoupené zájezdy/pobyty a nelze je uplatnit zpětně (dodatečným předložením poukázky). Nově zakoupeným zájezdem/pobytem se rozumí složení zálohy na tento zájezd/pobyt, tzn., že užití poukázky lze nárokovat pouze při rezervaci zájezdu/pobytu, nikoliv až při úhradě doplatku.

  • ÚPRAVA - poukázky musí být doručeny čisté (bez razítka). Obsahuje-li poukázka již razítko jiné prodejny, kód zájezdu/pobytu a podpis, razítko „NEPLATNÉ“, nebo je-li proděravěná či jinak znehodnocena, nesmí být přijata. Nebude proplacena a tudíž ATISem k platbě přijata. Popis platných poukázek + další informace viz www.sodexo.cz nebo www.edenred.cz nebo www.upcz.cz.

  • ZASÍLÁNÍ - poukázky je nutno neprodleně, po sepsání Smlouvy o zájezdu/Smlouvy o službě cestovního ruchu, zaslat jako ceninu na adresu ATIS a.s., Fügnerova 7, 792 01 Bruntál.

  • STORNO - v případě storna zájezdu/pobytu nebude ve výši hodnoty uplatněných poukázek vrácena hotovost. Zákazník však může objednat jinou službu do doby platnosti původní poukázky (hodnota však může být snížena o příp. stornopoplatky).Vzory benefitních poukazů:

SODEXO FLEXI PASS
Poukázka Flexi Pass se letos představí v příjemné tmavě zelené barvě s dvojicí lidí ve skoku na pozadí, která má symboliku zážitku. Její platnost je do 31. 12. 2024 a proplatit si ji můžete nechat do 31. 1. 2025. Současně je stále platná i předchozí emise, která má platnost do 31. 12. 2023. Proplatit si ji můžete do konce ledna 2023 v Centru načítání.


Edenred

EDENRED CARD BENEFITS


Sodexo

SODEXO MULTI PASS

SODEXO FLEXI PASS

SODEXO FOKUS PASS

SODEXO DÁRKOVÝ PASS


Up Česká republika s.r.o.

UP CARD eBenefity

UP ŠEK DOVOLENÁ

UP UNIŠEK+