Cestovní kancelář ATIS a.s.

Česká republika, Slovensko

NABÍDKA POBYTŮ V ČESKU A SLOVENSKU - ZDE

DOVOLENÁ ČESKO

NABÍDKA POBYTŮ V ČESKU - ZDE

Dovolená v Česku Vám přináší neskutečné množství zážitků a krásných míst, které stojí za zhlédnutí. Dovolená a rekreace v České republice se vyznačuje velkým množstvím značených turistických a cykloturistických tras, které Vás provedou nejen po krásách našich hor, ale také po poznání české historie, gastronomie a dalších zajímavých zákoutí a poznání.

Česká republika má 4 národní parky (Krkonoše, Podyjí, Šumava, Českosaské Švýcarsko) a 25 chráněných krajinných oblastí. Dovolená v Česku Vám také přináší mnoho možností ke koupání, lázeňských pobytů a wellness pobytů. Nejen wellness a lázněmi, ale také přírodním koupáním je naše země známa, především velkými vodními nádržemi a rybníky (Lipno, Máchovo jezero, Slezská Harta a mnoho dalších). S vodou souvisí další atrakce – a to splavování řek, např. Vltavy, Lužnice a jiných řek. Pokud milujete historii, tak můžete v rámci dovolené navštívit nepřeberné množství muzeí, galerií, hradů a zámku a jiných zajímavých historických míst. ČR má také dlouhodobou tradici lázeňství – je možné využít služeb cca 40 lázeňských míst (Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Luhačovice aj.).

DOVOLENÁ SLOVENSKO

NABÍDKA POBYTŮ NA SLOVENSKU - ZDE

Slovensko patří odjakživa k oblíbeným cílům českých turistů. Nevelká vzdálenost, velké množství atraktivních turistických cílů, stále se zlepšující služby, prakticky neexistující jazyková bariéra, to jsou jen některé z důvodů, pro které je Slovensko stále tolik vyhledávané.

Dovolená na Slovensku nabízí výborné podmínky pro sjezdové a běžecké lyžování, zimní turistiku či snowboarding. Na své si zde zajisté přijdou i vyznavači extrémních a adrenalinových sportů. Na Slovensku je v současnosti více jak 20 lyžařských areálů mezinárodního významu, ale také přes 250 malých středisek s domácí atmosférou rodinné pohody. Doporučujeme lyžařská střediska: Orava, Malá Fatra, Velká Fatra a samozřejmě Nízké Tatry a Vysoké Tatry. V letních měsících jsou samozřejmě tato střediska vybavena na rekreační či vysokohorskou turistiku, cykloturistiku aj.

Další oblíbenou destinací jsou slovenské termály a cca 25 lázeňských míst (např. Piešťany , Dudince, Sliač, Turčianské Teplice). Mezi nejznámější a nejnavštěvovanější termální areály patří Patince, Podhájska, Bešeňová, Veľký Meder aj.
POZOR!! Od 26.června 2012 bude muset mít každý občan České republiky (tedy včetně dětí) při cestování do zahraničí vlastní cestovní doklad.Chvilku strpení, probíhá načítání zájezdů

* "cena od" je nejnižší cena za dospělého na pevném lůžku (resp. v některých případech na objekt - chatu, app.) nalezená v ceníku. Uvedená cena je za noc, v případě cen na více nocí je vypočítána cena na jednu noc adekvátním poměrem.