SRNÍ - Srní - Česká republika - Šumava

Hotel SRNÍ - Srní (H1189R25)

Česká republika > Šumava
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Dovolená PRO VELKOU RODINU
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Sleva za včasný nákup do (5): 60 a více dnů před nástupem
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 500 Kč/noc
Internet: Wi-Fi
Krytý bazén v objektu
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: v  hotelu
Fitness
Parkoviště
Autobusová zastávka: 100 m
Lyžařský vlek: 14 km
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Srní

UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Srní je jedno z oblíbených a celoročně využívaných horských středisek ležící v centru NP Šumava. Srní dostalo jméno podle hojného výskytu srnčí zvěře, kvůli těmto zvířatům se zde jezdí dodnes. Z turistických zajímavostí stojí za zmínku Vchynicko–Tetovský plavební kanál, královácký dvorec Antýgl (nyní autocamping Antýgl), naučná stezka Povydří vedoucí nádherným kaňonem řeky Vydry, Hauswaldská kaple, Rokyta, Klostermannova vyhlídka na kaňon řeky Otavy a další.

V Srní a okolí můžete navštívit:
Kostel Nejsvětější Trojice - Kostel byl postavený v letech 1804–1805 na místě dřevěného kostelíka z roku 1788.
Hauswaldská kaple - Prožijte zajímavý víkend nebo jen výlet za poznáním starého poutního místa zvaného Hauswaldská kaple poblíž šumavského letoviska Srní.
Naučná stezka Vchynicko-tetovský plavební kanál (3,5 km) - Projít se podél vodního toku, který v minulosti sloužil pro plavení hojného šumavského dřeva, můžete nedaleko Antýglu na Šumavě. Vchynico-tetovský plavební kanál obchází nesplavný úsek Vydry pod Antýglem. Vodní cesta o celkové délce 13,6 km spojovala řečiště Vydry s říčkou Křemelná.
Návštěvnické centrum - výběh s vlky - Centrum prezentuje původní druhy volně žijících zvířat v jejich přirozeném biotopu, reintrodukované a nebo dříve vyhynulé druhy. Bezpochyby největším lákadlem je výběh s vlky na rozloze 3 hektary, napříč kterým vede visutá pozorovací stezka.

Hodnocení hotelu (104 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

SRNÍ - Srní (H1189R24)

Miloš Přichystal 19.6.2024

Pobyt na Šumavě v hotelu Srní se vydařil. K ubytování ani stravování nemáme žádné výhrady. Na recepci jsem se obrátil s jedním upozorněním a záležitost byla obratem vyřízena.
Kvalita, pestrost a výběr jídel je znamenitý.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R24)

Ivana Ćadová 31.5.2024

Pobyt splnil 100% očekávání. Vše ve vysoké kvalitě a navíc krásná příroda.

9 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R24)

Jan P. 28.5.2024

Super hotel na krásné Šumavě. Všude čisto, pěkný pokoj, velký výběr, co se týká stravování. Můžeme jen chválit.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R24)

Jiří 23.5.2024

Spokojenost, stravování výborné,

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R24)

Háblová Hana 01.1.2024

Dobrý den, s pobytem v hotelu Srní jsme byly velmi spokojené, vše bylo na výši, ubytování, stravování, vše velmi výborné. Tak výborné, že jsme si chtěly, já a moje kamarádka, zajistit ubytování už na vánoční svátky r.2024.Bylo nám ale sděleno, že zatím není ujasněná cena a tak budeme volat v březnu. Jen nás trochu zradilo počasí, ale za to nikdo nemůže.

9 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Zdena Vollerová 24.11.2023

Vše výborné!!!

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Klára 18.11.2023

Pobyt se nám velice líbil, pokoje jsou moderně vybavené, jídlo bylo vynikající!

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Hana B. 02.11.2023

Vstřícný a příjemný personál, pokoj prostorný, čistý, měli jsme polopenzí formou bufetu, jídlo bylo vynikající, široký výběr, všeho dostatek. Jenom nápoje trochu dražší. Všude bezbariérový přístup. Za nás velká spokojenost.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Šárka Lancová 30.8.2023

Byla jsem zde poprvé, takže se nám líbil jak hotel, tak stravování. Byli jsme velice spokojeni. Myslím si, že se sem určitě zase vrátíme.

9 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

L. Hanibalová 18.8.2023

Přes agenturu jsem koupila pobyt. Platila jsem za tři dospělé osoby, ale k našemu úžasu bylo přistýlkou rozkládací křeslo, na které se můj 15letý syn nevešel, protože měřilo na délku přibližně 160 cm, takže jsem na něm musela spát já.
Také nevím, proč jsme měli zrovna pokoj bez balkonu, když pokojů s balkonem byla převaha.
Bylo by dobré, kdyby zákazník věděl, že bude muset spát na rozkládacím křesle. Přes tuto agenturu jsem objednávala již mnohokrát, přistýlkou byla vždy normální postel, ne rozkládací křeslo. Jídlo bylo perfektní, bazén také, bohužel je těžké usušit si v uzavřené koupelně plavky. Takže opět narážím na absenci balkonu.

Dobrý den, paní Hanibalová,

děkujeme Vám za hodnocení pobytu v hotelu Srní. 
Informaci o tom, že je přistýlka formou rozkládacího křesla máme uvedenu u popise pokoje. Navíc je cena na přistýlce zvýhodněna slevou 50% oproti klasickému pevnému lůžku.

Pokoje s balkonem jsou v hotelu Srní za příplatek cca 75 Kč/os./noc (jako nezávazné přání klienta). Pokud klienti požadují pokoj s balkonem, stačí pouze dát poznámku k rezervaci a hotel, pokud má pokoj s balkonem volný, rád pokoj s balkonem poskytne a klienti příplatek zaplatí poté na místě na recepci.
U Vaší rezervace nebyl žádný požadavek na pokoj vznesen, proto jste pokoj s balkonem nedostali.

Příště tedy poprosíme o vznesení požadavku na pokoj s balkonem dopředu a dle možností se Vám hotel pokusí vyhovět. 

Děkujeme za pochopení.
Tým ATIS a.s.

6 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Petr Kopecký 17.8.2023

Celkové shrnutí:
Hezký hotel v centru obce Srní v krásném prostředí Šumavy a ideální jako výchozí bod na různé výlety (výběh s vlky, Poledník, hrad Kašperk, Kvilda atd.).
Ubytování:
Hezký, čistý pokoj s manželskou postelí a přistýlkou pro dceru, která byla vytvořena z rozkládacího křesla. Sociální zařízení na velmi dobré úrovni, vypadá, že bylo nedávno rekonstruováno. Na pokoji TV, wi-fi, fén, lednička, trezor na cennosti s kódem. Pokud chcete župany, tak tyto vám za malý příplatek poskytnou na celý pobyt (hotely, které mají své wellness a bazén, tak běžně župany poskytují již na pokoj). Pokoj jsme měli s balkónem. K ubytování žádné výtky, takový současný standard v lepších hotelích.
Strava:
V rámci pobytu jsme měli polopenzi. Snídaně i večeře byly formou švédských stolů. Všichni pracovníci (servírky, číšníci a kuchaři) jsou velmi příjemní a ochotní. Vzhledem k tomu, že manželka a dcera je na bezlepkové dietě, tak nás především zajímal výběr bezlepkových jídel. Ke snídani máte velký výběr jak normálního pečiva, tak i nějaké to bezlepkové, kdy si manželka i dcera vždy vybraly. Ke snídani teplý úsek s vajíčky, párky, klobáskami atd., studený pult s výběrem sýrů, salámů, šunek, pomazánek, paštiky atd., sladký pult s různými koblihami, buchtami a další. Výběr ovoce i zeleniny. Velice jsme ocenili, že u každého jídla, které je bezlepkové, je piktogram označující bezlepkové jídlo. Vše je pravidelně doplňováno a nikdy nebyl žádný problém. Ke snídani si můžete ze dvou automatů vyrobit kávu různých druhů, dále máte horkou vodu na čaje, teplé mléko na kakao a výběr třech džusů a čisté vody. K večeři je to obdobné. Jsou připraveny dvě polévky, které jsou většinou bezlepkové a pak několik hlavních jídel, každý den s jinou tématikou (např. staročeská, mezinárodní, italská, atd.), včetně rozmanitých příloh, salátů, ovoce a zeleniny, kde si snad vybere každý. Od omáček, po různá masa, ale i sladká jídla, dle gusta každého strávníka. A opět máte u jídel bezlepkový piktogram. Jen pouze jedna výtka, že když jste v sezóně, tak je hotel úplně plný a jídelna tzv. „praská ve švech“, ale proto máte čas od – do, a nebo chvilku počkáte. Jakmile najdete volný stůl, tak personál vám jej hned uklidí a prostře pro vás. Celkové shrnutí je takové, že jídla máte opravdu hodně.
Služby hotelu:
Parkování u hotelu buď na dolním, nebo horním parkovišti za poplatek (taky by to mohlo být již v rámci zaplaceného pobytu přes CK). Pokud máte s sebou jízdní kola, tak máte k dispozici uzamykatelnou kolárnu, kde si ještě své kolo samostatně uzamknete. V rámci pobytu máte neomezený vstup do hotelového bazénu (25x12,5m), se saunou a párou. Jednu malou výtku bych měl, a to, že hotel nedisponuje vozíky na kufry a vy musíte všechno tahat v rukách a při tom mají bezbariérový přístup.
Okolí:
Jste v centru Šumavy, takže spousta tipů na pěší turistiku a i hodně tras pro jízdní kolo. A především krásná příroda.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Milena Dvořáková 06.8.2023

Velmi spokojená,jídlo i ubytování 👍👍👍👍

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Václav Souček 27.7.2023

velká spokojenost. Dovolená naprosto úžasná. Ubytování ,stravování bylo výborné. Velká nabídka výletů i možnost využití wellnes.
Děkujeme moc za spoustu krásných zážitků.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Jarka 20.7.2023

V hotelu Srní jsme byli již třikrát a určitě se příští rok opět do hotelu vrátíme. Hotel chvalime po všech stránkách. Je bezkonkurenční a to ať se týká skvělého jídla,obsluhy, ubytování, bazénu, sauny, sportovních aktivit a vždy usměvavých recepčních. Je pro nás prostě ideální. Okolni příroda a možnosti turistiky a poznáním dalších nových míst. Šumavu prostě milujeme. Škoda, že nemůžeme dát víc jak pět ptáčků.
Děkujeme za krásnou dovolenou od CK Atis

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Václav 24.6.2023

Vynikající kuchyně, super bazén, super hotel. Celkové hodnocení kazí uspořádání pokoje (přistýlka), a nedostatek skříní a odkládacích prostor.

8 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Irena Bláhová 23.6.2023

Ubytování pěkné, čisté a utulne .Strava velmi dobrá,široký výběr a ochotný obsluhující personál.Urcite doporucim tento hotel svým známým.

8 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Alena Kaniova 21.6.2023

Velká spokojenost příjemný personál výlety super

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Jana 16.6.2023

V pořádku

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Iva 04.6.2023

Strava - 1. večeře česká kuchyně výborná, 2. večeře ve stylu grilování nám moc nechutnala, maso do burgrů dle mého pocitu" nedodělané", ale mělo prý tak být- nicméně hned po upozornění kontrola masa. Toto byla asi jediná pochybnost. Oba dny na snídani a večeři všeho dostatek, velký výběr... Jinak všichni příjemní, usměvaví, bazén pěkný, pokoje čisté... Určitě zase někdy přijedeme.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Aleš Dlouhý 28.4.2023

Vynikající ubytování, čisté a velmi vkusně zařízené. Bohaté švédské stoly jak na snídaně tak večeře. Příjemné posezení v lobby baru. Nepřeberné množství vyžití v okolí a velmi hezká wellness zóna s parní i klasickou saunou a 25 m bazénem.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

10.3.2023

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R23)

Michaela 08.3.2023

9 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Marcela Nedvídková 26.11.2022

Byli jsme velmi spokojeni. Příjemné prostředí, skvělé jídlo.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Luděk 15.11.2022

Letos jsme byli již podruhé. Vše bylo super, příjemný personál, krásné pokoje, výborná kuchyně!

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Kateřina 05.11.2022

Stručně: ubytování, polopenze formou bohatých švédských stolů i obsluha - perfektní!!! Skvělé místo na túry i odpočinek. Určitě toto ubytování rádi využijeme znovu.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Marian M. 23.10.2022

Dobrý den. Prostředí a okolí bez závad. Bohužel jsme nepředpokládali, že výhled z okna pokoje bude na kotelnu, nebo co to je se zelenou kontrolkou nad dveřmi která svítí celou noc do pokoje, pokoj č. 001. To, že depandance nemá noční službu, taky není výhoda, kdy nemá kdo umravnit hosti při bujarém slavení u recepce a ani zavření dveří na chodbu k pokojům nepomůže. A když odjedou hostí, tak slaví následující den Ukrajinci. Ale musím maximálně pochválit stravu. V žádném jiném penzionu, či hotelu jsem se v ČR nesetkal s takovým výběrem a kvalitou, opravdu super.

Vážení zákazníci,
mrzí nás, že jste nebyly spokojeni s pobytem v hotelu Srní. Vaši recenzi jsme předali vedení hotelu a zde jejich reakce:

Mrzí nás, že klienti nebyli spokojeni s výhledem a s ohleduplností ostatních hostů. Ale mohli se obrátit na recepci v depandanci během dne, popř. je recepce 24 hodin v provozu v hlavní budově, nebo i na manažera ve službě. Vše se dá na místě vyřešit. Jsme rádi, že si alespoň pochutnali.

Příště doporučuji napsat si přání klienta ohledně pokoje. Pokud je to jen trochu možné, rádi vyjdeme vstříc.
Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
Vedení hotelu Srní.

5 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

04.10.2022

7 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Miloš Přichystal 22.9.2022

S pobytek v hotelu Srní jsme spokojeni.
Úklid bez problémů, pokoj by snad mohl mít 2 židle (pokud se tam vejdou), jinak velmi pěkně zařízený, krásná koupelna.
Kvalita a sortiment jídel výborný. Perzonál vstřícný a ochotný. Ani jsme nevyužili všech nabízených možností (bazém atd.)

Děkujeme, pokud to půjde, využijeme tuto nabídku zase.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Alžběta Doležalová 13.9.2022

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Ivana 04.9.2022

Krásné ubytování i skvělé služby. Jediné negativum je nepokryti hotelu WiFi.

9 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Baru 30.8.2022

Celkově rozpačitý dojem:
Klady: personál při stravování, milí, pozorný, kmitající. Vybavení pokoje příjemné, stále čisté a udržované.
Mínusy: jednotvárnost a podprůměrnost stravy (polopenze), bez nápadu, originality a zážitku... spíše stylem- jen ať se nasytí a nechtějí nic vic...
- služby recepce- nezájem o klienta, neochota cokoli zařídit, poradit, apod...
- bazén- zde se zastavil čas před 20 lety. Voda studená, zápach ve sprchách, celkově působilo neutěšenýM dojmem... zde se zastavil čas...
Ostatní: výlety jsme si organizovali sami, Info na recepci neaktuální...
Jezdíme pravidelně do hotelu Churáňov na Zadově, což je nesrovnatelné...

Dobrý den,

velmi nás mrzí, že jste nebyli s pobytem v hotelu Srní úplně spokojeni. S hotelem spolupracujeme již dlouho a máme od našich klientů pouze pozitivní recenze. Vaši recenzi jsme předali vedení hotelu a níže přidáváme jejich vyjádření.

Tým ATIS a.s.

Mrzí mě, že klienti nebyli spokojeni, ale musím oponovat:

  • polopenze formou bufetu máme tematické, tedy každý den je bufet orientovaný jinak (středomořská, staročeská, italská, staročeská, grilování, atd.). Bufet se neustále doplňuje, takže i ti, co přijdou jako poslední mají jídla dostatek.
  • recepce výlety neorganizuje, ale určitě poradí. Na každém pokoji v informačních deskách jsou tipy na výlety pěší, cyklo i kulturní, vše i na webových stránkách. V hotelu na nástěnkách jsou též tipy na výlety. Potřeby hostů jsou různé a individuální, takže pokud někdo chce o čemkoliv informovat, určitě vyjdeme vstříc.
  • bazén je plavecký, takže teplota je o něco nižší než v klasické městské plovárně, ale všude je čisto, úklid se provádí pravidelně.
Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu.
Vedení hotelu Srní

2 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Pavla Kuchaříková 27.8.2022

Vynikající ubytování i stravování. Široká nabídka sportovního vyžití v ceně pobytu.

9 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Roman Křivánek 26.8.2022

- velká spokojenost s letošní dovolenou na Šumavě, nádherné prostředí spojené s ještě nádhernější přírodou, možnost širokého výběru výletů v nádherném okolí, skvělý hotel s kvalitním ubytováním a velmi příjemným a ochotným personálem, stravování na velmi vysoké úrovni s velkým výběrem kvalitního jídla. Naprostá spokojenost po všech stránkách, plně doporučuji tuto lokalitu ke strávení dovolené i pro další zájemce a už nyní se těším na opakovaný návrat do těchto lokalit.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Vlaďka 15.8.2022

Velká spokojenost :)

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

09.8.2022

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Libuše Hlavičková 23.7.2022

Dobrý den pobyt u Vás se nám moc líbil,skvělé jídlo,pěkné ubytování zkrátka a dobře není co vytknout!!!Určitě budeme pobyt opakovat
děkuji L.Hlavičková s vnoučaty

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Simona Jeřábková 21.7.2022

V Srní jsme byli poprvé a byli jsme velmi spokojení. Hotel krásný, bazén super, strava a bar také v naprostém pořádku. Doporučujeme. Služby CK Atis také 100 procentní. Děkujeme

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Honza 21.7.2022

Dobrý den, Hotel Srní nabízí vše ve vysoké kvalitě, byli jsme tu s dětmi již dvakrát a naprostá spokojenost. Pokoje vkusné, čisté. Neuvěřitelná nabídka jídel při snídani, tak i na večeři. Takový výběr jídel na večeři se jen tak nevidí a vše chutné.
Šumava je krásná a kam na výlet si určitě každý vybere.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Malá Blanka 19.7.2022

Pobyt se nám moc líbil. Hotel je velmi pěkný, čistý, personál upravený, všichni milí a vstřícní. Hotel disponuje celou řadou služeb, takže je i za špatného počasí co dělat. My ale měli krásně, takže jsme výletovali každý den. Nesmím zapomenout pochválit jídlo v hotelu, které nám moc chutnalo, výběr byl neskutečný!!
Báječná dovolená, doporučuji!

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

19.7.2022

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Hana Krůlová 13.7.2022

Šumava je nádherná. Ubytování i straba v hotelu Srní perfektní.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

04.7.2022

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Hana Olšáková / Karel Olšák 30.6.2022

ubytování bez připomínek, čisto, útulně, využití bazénu, sauny
stravování skvělé, chutné, velký výběr, hodně zeleniny, ovoce, sladkosti, není žádná výtka
měli jsme elektrokola, výlety jsme si organizovali sami, počasí vyšlo,

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Štěpánka 05.4.2022

Velká spokojenost! Krásné pokoje, jídlo výborné, obsluha také.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R22)

Jiří Novotný 01.1.2022

Pěkné ubytování, dobré jídlo a příjemný personál. Nakonec nám přálo i počasí. Skvělé, doporučuji.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Dagmar Dvořáková 19.11.2021

Hotel naprosto vynikající,spousta možností vyžití přímo v hotelovém komplexu,personál úžasný,jídlo výborné,ubytování skvělé. Nádherná příroda,plánuji se vrátit v létě na delší dobu. Toto se Vám určitě povedlo. Děkuji

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Gábina 12.11.2021

Celkově velká spokojenost.
Catering chutný, široká nabídka, výborné víno, s nabídkou piva horší, pokoje komfortní (moderní design), příjemně jemné povlečení.
F&B manager profík, v neděli ráno se s námi rozloučil u recepce.
Negativa: malý výtah
Doporučení: chtělo by to lépe "vytunit" odpočinkovou místnost sauny.

Za CK Atis velké poděkování paní Hanáčkové s přesunem termínu z covidových důvodů!

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Papež Jan 10.11.2021

Vše ok

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Lenka 05.11.2021

Vše v pohodě, velmi dobrá komunikace s CK.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Libor Marienka 23.10.2021

Vše super, luxusní stravování, čistota, ochotný personál, snad jen příliš tvrdé matrace

9 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Petr 22.10.2021

Vše perfektní...

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Roman Kačaba 08.10.2021

Byl jsem velice spokojen s ubytováním,stravou a ochotou personálu a poskytováním informací a vůbec i obsluhou.Velice jsem ocenil že vše bylo v dosahu od hotelu.potraviny,restaurace a infocentrum nic jiného nebylo potřeba.V hotelu toho bylo trochu více k dispozici nežli mi bylo sděleno po telefonu,ale to nevadí protože jsem na to přišel po prohlídce hotelu když jsem se ubytoval.Výlety spíše autem než po vlastních,ale nachodil jsem po dobu ubytování asi 30 km.Aspoň jsem si prohlédl kde se natáčel seriál Policie Modrava.Co dodat suprový hotel a vůbec vše a to ovzduší prostě nádherná krajina.Hodnocení 5 ptáků je málo.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Eva Dobešová 08.10.2021

Pobyt hodnotím na výbornou, byla jsem spokojená se vstřícností zaměstnanců jak na recepci, tak i s obsluhou u stravování a v restauraci. Stravování mně vyhovovalo jak kvalitou, tak i možností časového výběru. Ubytování bylo super, velice kladně hodnotím čistotu v hotelu. Výlety jsme si s manželem dělali samostatně.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Miroslav Volavka 01.10.2021

Plná spokojenost, rádi opět navštívíme.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Eva Gottwaldová 22.9.2021

Můj pobyt se sestrou neměl chybu, stravování vynikající , ubytování výborné a výlety jako vždy krásné. Pobyt v tomto areálu jsem absolvovala po 2 letech, vzhledem k tomu, že ubytování tehdy bylo velmi špatné což jsem napsala i v hodnocení měla jsem obavy , aby se situace neopakovala, ale moje překvapení bylo opravdu veliké. Tentokrát bylo ubytování doslova vynikající bylo vidět, že pokoj je po rekonstrukci velmi hezky zařízen a dokonce každý den nám přitápěli, takže nebyl problém s vlhkem v koupelně. I když již mám vysoký věk doufám , že se do Srní ještě vrátím.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Lucie 06.9.2021

Krásné nově zrekonstruované pokoje,malé mínus za trošku měkčí postele. Stravování velice dobré,velký výběr, velice příjemný,ochotný až přátelský personál, udržování čistoty. Celková maximální spokojenost už poněkolikáté za sebou.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Ondráš 26.8.2021

Ubytování v pěkném rodinném pokoji, velice chutné jídlo a hlavně nádherné okolí.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Marie 18.8.2021

Byli jsme velice spokojeni s ubytováním, vše čisté, v naprostém pořádku, výborné snídaně i večeře, využívali jsme plavecký bazén každý den. Krásné místo, rádi se sem zase někdy vrátíme.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Daniel Forghieri 14.8.2021

Vše bylo super. Hotel Srní doporučuji. Hezké prostředí, velký výběr chutného jídla, ideálně vybavené pokoje.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Jana 29.7.2021

Vše v naprostém pořádku stravování výborné bazén nádherný a výlety jsme ani všechny nestihly

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Jana Haková 26.7.2021

Strava byla velmi dobrá, výběr veliký jidel, stále se jídlo doplňovalo, obsluha milá, rychlá - super. Ale ceny nápojů, které nebyly v ceně obědů a večeří velmi vysoké. Zato pokoje malé, čtvrtá postel připomínala rakev, o kterou jsme se všichni neustále kopali do nohou, protože byla umístěna v úzkém prostoru. Během spánku jsme se zase bouchali do rukou a hlavy, protože asi 3/4 m. nad matrací byla široká police. Jednalo se o sklopnou postel, plnou bočních želez, na jejíž pelest si člověk nemohl ani sednout aniž by si neudělal tisíc modřín - katastrofa.!!! Další propadák byl miniaturní balkon za příplatek 100,- Kč za noc. Balkon měl výhled na střechu bazénu a na protější část hotelu, byly na něm dvě kovové židličky a žádný odkladaci stoleček. Tak že jsme si ho platili jako nekuřáci zcela zbytečně. Jinak pokoje čisté a moderně vybavené. Ocenili jsme také práci animátorky s dětmi. Milá a velmi se dětem věnovala - super. Celkově hodnotím lepší průměr.

6 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

J+J Táborský 21.7.2021

Hotel Srní splnil naše očekávání, pěkné ubytování, výborná kuchyně, ochotný personál, kvalita po všech stránkách.
Výchozí možnost výletů.
Doporučujeme

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Vladimír 20.7.2021

Vše super každý den jsme cestovali i po okolí příští rok bychom jeli zase ale na delší dobu

8 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R21)

Leona 08.7.2021

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R20)

Blanka 12.10.2020

Ubytováni jsme byli v hlavní budově, pokoje čisté, útulné. Snídaně i večeře švédské stoly, velký výběr, chutná strava. Personál ochotný, milý. Za nás spokojenost :-)

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R20)

Jaroslav 10.10.2020

Hotel vykazuje známky opotřebení, naštěstí jen zvenku.Maličko nám vadilo,že nám nezatopili, ač už bylo docela venku chladno, navečer kolem osmi stupňů.Jinak strava a ubytování bylo v pohodě.V době největší špičky,při pozdním návratu,nemožnost zaparkovat u hotelu,parkovali jsme po vesnici a doufali,že nedostaneme pokutu.

8 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R20)

MUDr.Karel Mikas 03.10.2020

Výborná kuchyně .
Velmi dobré vybavení pokoje,čistota, vstřícnost personálu .
Jako určitá slabina se jeví vstup do hotelu i většina schodišť ve vstupní hale, kde až na jednu vyjímku chybí nájezdová rampa
pro vozíčkáře či seniory s těžkými zavazadly.
Možnosti využívání bazénu pro hotelové hosty velmi negativně poznamenaly kurzy plavání místní ZŠ a v sobotu i trenink plaveckého
oddílu, který zabral 4 dráhy ze 6 možných a ještě si trenér nárokoval část 5.dráhy pro nejslabší plavce !?!

Hodnocení : 70%

7 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R20)

Jana Schäferová 10.9.2020

Velká spokojenost,stravování na 1*,ubytování moc pěkné, výlety po okolí- Modrava,Kvilda,hrad Kašperk,Sušice.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R20)

Hana Třeská 30.8.2020

Ubytování moc pěkné, jídlo super, ochota personálu na profesionální úrovni, všichni byli příjemní a ochotní. Příroda nádherná pro pěší i kolo. Negativa? Žádná, prostě super dovolená :-)

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R20)

Marcela Mikova 04.8.2020

Hotel a recepce super,všude krásně čisto.Velice příjemný personál.Tak,teď se pozastavim u jídla.Pokud někdo napíše,že jídlo je špatné,tak bych chtěla být muškou a vidět čím se krmí doma.Poněvadž,tam bylo tolik jídla,že jste nevěděli co si vybrat.Jak na snidani,tak na večeři.Stále jídlo doplňovali i když bylo 20 min.před ukončení večeře.Stávalo se při večeři,že lidé okolo vás si pochutnavali a nahlas chválili.Hlavně ovocné knedlíky.Výlety po okolí jsou úžasné.Krásná příroda.Jediné mínus bylo,že na pokoji není lednička.U takových hotelů by to mělo být automaticky.Těšíme se s manželem,až se na Šumavu,opět podíváme.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R20)

Jolana 17.7.2020

Všechno bylo super, moc se nám líbilo.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R20)

Hášová 13.7.2020

Nadhera, hotel, personál, jídlo vše super. Příroda všude kolem krásná, Modrava, vlci , byly jsme nadšené.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R20)

Pavel Jílek 10.2.2020

Polovinu ptáka jsem nedal za překvapení při podávání večeře formou bufetových stolů. Nealko nápoje (voda s citronem 60kč, džus, limo apod.) při večeři za příplatek. Při snídani zdarma. Moc tomu nerozumím a nikde jsem se s tím ještě nesetkal.
Bar v hotelu, který má být otevřený dle otevírací doby do 22hod. ve všední den zavřeli v 21.20 (prý nejsou zákazníci).
Jinak bylo vše v pořádku, chválím šikovný personál restaurace a hotelu!

9 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R20)

09.2.2020

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R19)

Eva Matyásková 24.9.2019

Byli jsme s manželem moc spokojeni, personál byl velice milý a s jejich prací jsme byli moc spokojeni.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R19)

08.8.2019

Skvělé

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R19)

Vlastimil Dostál 08.8.2019

HEZKÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
Strávili jsme dovolenou v hotelu Srní na Šumavě a nemůžeme vůbec v ničem kritizovat.Od samého začátku vše fungovalo jak mělo,jen
bohužel nám tolik nepřálo počasí,ale to je hold Šumava.Jídlo bez výhrad,vybere si opravdu každý,snídaně i večeře obrovský výběr.
Při nevlídném počasí určitě přijde vhod krytý bazén a sportovní hala kde je plno možností.Při pěkném počasí jsou nádherné procházky
po šumavských kopcích,lze navštívit nedalekou Modravu či Kvildu.Za návštěvu stojí určitě vlčí obora,kde chovají vlky (dětem se to
moc líbí) a samozřejmě hrad Kašperk.Co se týká samotného hotelu,tak nás překvapilo,že zde probíhá každodenní úklid pokojů(což bohužel
není jinde pravidlem) a hlavně opravdu ochotný a příjemný personál od recepčních až po pokojské.Určitě tento hotel doporučujeme rodinám
s dětmi už jen kvůli té nádherné přírodě které bohužel ve světě ubývá....
Více takových hotelů a dovolených.....

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R19)

Veronika H. 31.7.2019

Velká spokojenost! Ubytování bezvadné, jídlo luxusní, personál v pohodě. Nemáme absolutně žádné výhrady. Snad jen, že to bylo krátké. Šumava je okouzlující s neomezenými možnostmi výletů. Nedá se to za jednu dovolenou stihnout, takže příští rok jedeme znovu!!!

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R19)

Valešová 15.7.2019

Výborné stravování, pěkné ubytování, možnost krásných výletů .

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R19)

Břetislav Kyjonka 24.6.2019

V hotelu jsme byli spokojeni. Čisto, skvělé snídaně na večeře. Jediná výtka snad, že hotel není přizpůsoben pro vozíčkáře a kočárky.

9 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R19)

Jordová Jiřina 16.6.2019

Dobrý den, stravování výborné, možnost vybrat z hodně druhů, ubytování O.K. Turistické trasy málo značené, někde jsme se ze Srní vydali podle šipek, ale nikdy jsme tam nedošli, jelikož po nějaké úseku už nebyly ukazatele. Jinak celkově spokojenost.

8 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R19)

31.5.2019

Dobrý den, velká spokojenost.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R19)

Stanislav Duben 03.5.2019

S ubytováním, se stravou a s celkovou službou na hotelu jsme byli maximálně spokojei. Nemáme co bychov vytknuli. Určitě hotel Srní navštívíme ještě jednou. Děkujeme Dubnovi

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R19)

26.4.2019

8 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R19)

08.3.2019

Velká spokojenost s kvalitním stravováním. Jídla jsou neustále doplňována. Ubytování dobré. Personál vstřícný a velmi milý. Šumava je nádherná 😀

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R19)

If 05.3.2019

Všechno v pořádku. Služby hotelu na odpovídající úrovni. Výborná strava.

8 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R19)

Lukešová Vladimíra 21.2.2019

Spokojenost vše bylo perfektní.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R18)

Tereza Žilková 17.11.2018

Velká spokojenost, veškerý personál byl velmi příjemný, ochotný, usměvavý. Prostředí velmi pěkné, vybavenost hotelu také perfektní. A nejlepší bylo stravování- úžasný výběr, všeho dost a moc dobré. Přijedeme zase.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R18)

Miluše Rychová 10.9.2018

Všechno bylo super, až na personál v jídělně, tam to malinko drhlo. 2x nás ošidili na platbě, jednou zaúčtovali krom našeho i cizí útratu. Prý nevynulovali kasu minulého zákazníka a podruhé naúčtovali jakýsi džbán vody za 90,-Kč. První 3 dny se vůbec neuklízelo, pak jsme to vyřešili s recepcí. Zážitky, výlety úřasné, na recepci skvělí, strava perfektní, počasí bylo objednané ☺

8 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R18)

Vladimír 31.8.2018

Spokojenost po všech stránkách.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R18)

07.8.2018

Naprostá spokojenost, pobyt splnil naše očekávání, stravování přímo luxusní, krásné počasí, výlety super, krásná příroda. Škoda jen těch kůrovcem napadených stromů ....

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R18)

Jitka Veselá 31.7.2018

Byla jsem spokojená s pobytem i se stravováním, program jsem si dělala sama. Vstřícnost personálu byla velmi dobrá a přátelská.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R18)

Plecháč 31.7.2018

Ubytování dobrý, stravování super, mnoho možností na výlety a různé sportovní aktivity, rádi se tam vrátíme

8 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R18)

Lenka a Václav Hřídelovi 16.7.2018

Pobyt jsme si velmi užili, milý personál, jídla dostatek, myslím, že si každý vybere. Moc se nám líbily výlety do okolí, krásná krajina. Unaveni z túry jsme velmi rádi využili super bazén. Rádi si to zopakujeme.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R18)

Hana 12.7.2018

Se vším jsme byli spokojeni. Měli jsme polopenzi a ubytování v dependance. Někdy se vrátíme.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R18)

14.3.2018

9 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R17)

09.11.2017

Pěkné ubytování, příjemný personál.

8 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R17)

Svobodová 16.8.2017

Pobyt na Srní vše v pořádku,nemáme co vytknout.
Svobodová

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R17)

05.8.2017

Celková spokojenost se stravou i s hotelem doporučuji

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R17)

29.7.2017

8 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R17)

14.7.2017

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R17)

Iva Klejmová 10.3.2017

Na Srní jezdíme opakovaně již asi 20 let- to mluví samo za sebe.

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní (H1189R17)

23.2.2017

10 Hodnocení

SRNÍ - Srní

Grycová Jana 03.9.2016

Na dovolené jsme byli velice spokojeni,ubytování ,strava na výbornou a velmi příjemný personál . Vřele doporučuji .

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● SLEVA 5% ZA VČASNÝ NÁKUP 60 a více dní před nástupem (ve vybraných termínech)
● ZDARMA až 2 děti do 1,99 let s polopenzí a děti do 11,99 let za zvýhodněnou cenu
● ANIMAČNÍ PROGRAMY (v létě)

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Srní:
- vychutnejte si krásnou a nerušenou přírodu přímo v srdci Národního parku Šumava
- neomezené možnosti sportovního vyžití
- ubytování v atraktivním a komfortním prostředí
- ANIMAČNÍ PROGRAMY v termínech 1.7. - 31.8., těšit se můžete např. na kreativní a výtvarné tvoření, hry v lese a v bazénu, soutěže, divadlo, diskotéka, karneval, společenské hry aj. Více informací ZDE

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Srní se nachází cca 27 km od města Sušice a 30 km od Železné Rudy a je situován na okraji obce Srní v Národním parku Šumava. Určen je pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou v zachovalé přírodě s čistým vzduchem, průzračnými jezery a zdravými lesy. Šumavská příroda kolem Srní je dokonalým místem pro odpočinek.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hlavní budova - restaurace, jídelna, lobby bar, letní terasa, krytý bazén (25 x 12,5), sauna, parní kabina, masáže, stolní tenis, bowling, dětské hřiště, dětský koutek, Wi-Fi, biliár, kulečník, parkování, garáž, půjčovna trekových holí a kol, běžek, sněžnic a ostatního sportovního náčiní. Možná úschova vlastních kol.
Sportovní hala (v depandanci) na míčové sporty (tenis, volejbal, basketbal, nohejbal), fitness, virtuální trenažér (golf, baseball, hokej, americký fotbal, basketbal, fotbal, rugby, kriket, pouťová střelnice, tenis). Vše za poplatek.
Hlavní budova je po rekonstrukci a se skládá ze dvou propojených budov A a B (do pokojů v budově A je pár schodů, do pater jezdí výtah)

Depandance*** (dříve hotel Šumava), je od hlavní budovy vzdálený cca 200 m. Nabízí celkem 46 pokojů po rekonstrukci v roce 2019. Depandance má vlastní hotelovou restauraci, kde se podávají snídaně a večeře, avšak vše je podmíněno aktuální obsazeností obou budov.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou - hlavní budova (po rekonstrukci), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, Wi-Fi, fén, sejf, minibar. Některé pokoje s balkonem za příplatek.
b) 2 - lůžkové rodinné pokoje se 2 přistýlkami - hlavní budova (po rekonstrukci), vana +WC, SAT/TV, rádio, telefon, Wi-Fi, fén, sejf, minibar, balkon.
Nutno obsadit všechna lůžka i přistýlky. V ložnici je manželská postel + přistýlka, druhá přistýlka je v předpokoji.
c) 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou - depandance (po rekonstrukci), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, fén, Wi-Fi
Přistýlky jsou formou rozkládacího křesla.

Některé pokoje (hlavní budova i depandance) mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje).
Poplatek ve výši cca 150 Kč/osoba/noc bude hrazen při příjezdu na recepci.

Depandance*** (dříve hotel Šumava), je od hlavní budovy vzdálená cca 200 m. Nabízí celkem 46 pokojů. Depandance má vlastní hotelovou restauraci, kde se podávají snídaně a večeře, avšak vše je podmíněno aktuální obsazeností obou budov.

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

290 lůžek v obou budovách

FORMA STRAVY

Polopenze - snídaně i večeře bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů na místě.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

kat. a + c) 2 - lůžkový pokoj s přistýlkou
Jedno dítě do 1,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.
Druhé dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

Dětská cena na lůžku platí v doprovodu 1 dospělého na pokoji.

kat. b) rodinný pokojj (min. obsazenost 4 osoby, max. obsazenost 4 osoby + infant do 1,99 let bez lůžka)
Dvě děti do 1,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA (max. 2 dospělí + 2 děti do 1,99 let)
Nebo 2 děti do 11,99 let na přistýlce s polopenzí (za cenu večeře) a 1 dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko (v postýlce) s polopenzí ZDARMA (max. 3 dospělí + 1 dítě do 11,99 let + 1 dítě do 1,99 let)

Povoleny max. 2 děti zdarma. Děti zdarma povoleny pouze v doprovodu 2 plně platících osob.
Na ověření lze zajistit dětskou postýlku zdarma.

VÁNOCE

V ceně vánočního pobytu je gala menu, přípitek, winter bar, dáreček.

SILVESTR

V ceně silvestrovského pobytu je gala bufet, půlnoční bufet, přípitek, winter bar, program, dáreček.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 5% za včasný nákup 60 dní před nástupem platí v termínech 20.12.24 - 17.11.25 pouze pro Rekreační pobyt.

SLEVA 7=6 platí pro Rekreační pobyt v termínech:
05.01. - 13.04.25
21.04. - 15.06.25
14.09. - 17.11.25

Slevy platí pouze pro REKREAČNÍ POBYT.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelový krytý bazén.

Orientační provozní doba:
Bazén - 7:00 - 11:00 hod a 15:00 - 21:00 hod Pondělí dopoledne sanitární den.
Sauna - pára 15:00 - 21:00 hod

LYŽOVÁNÍ

Skiareál KAŠPERKY - 14 km - 3 vleky, půjčovna lyžařských potřeb, zasněžování, večerní lyžování, lyžařská škola a školka, dětský park, občerstvení, parkování.
Skiareál KVILDA - 14 km - 5 vleků, zasněžování, večerní lyžování, upravovaný sáňkařský svah, malý snowpark, lyžařská škola, půjčovna sjezdových i běžeckých lyží a snowboardů včetně příslušenství, kompletní ski servis, předváděcí a půjčovací centrum sportovních produktů Fischer.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

TIPY NA VÝLETY:
Zoocentrum - Výběh s vlky
- Vchynicko-tetovský plavební kanál
- Prášilské jezero
- rozhledna Poledník
- botanická zahrada a archeopark v Prášilech
- Tříjezerní slať
- pramen Vltavy
- Čeňkova pila
- Povydří
- Kvilda - zoocentrum s jeleny

Policie Modrava je velmi úspěšný televizní seriál současnosti. Jednotlivé příběhy odkrývají kouzelná zákoutí Šumavy a nepřímo tím lákají k návštěvě mnoho nových turistů. Pojďte se podívat do míst, která Vám budou povědomá z televizní obrazovky.
FILMOVÁ MÍSTA POLICIE MODRAVA

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod a večeří v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.

NEKUŘÁCKÝ HOTEL - kouření povoleno na vyhrazených místech.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

35 Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

500 Kč/den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

50 Kč/den

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Sušice (27 km), dále místní autobusovou linkou do Srní, zastávka "Srní" cca 100 m od hotelu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusovou linkou ze Sušice směr Kvilda do Srní, autobusová zastávka "Srní" cca 100 m od hotelu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem ze Sušice silnicí č. 169 směr Dlouhá Ves - Rejštejn, za Rejštejnem odbočit směr Čeňkova Pila - Srní. Zde značeno, parkování u hotelu.

Vzdálenost:
z Prahy: 154,1 km, z Českých Budějovic: 96,6 km, z Brna: 307,1 km, z Ostravy: 476,8 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

SRNÍ - Srní
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel SRNÍ - Srní

Česká republika Šumava

Hotel Srní se nachází cca 27 km od města Sušice a 30 km od Železné Rudy a je situován na okraji obce Srní v Národním parku Šumava. Určen je pro ...

● SLEVA 5% ZA VČASNÝ NÁKUP 60 a více dní před nástupem (ve vybraných termínech) ● ZDARMA až 2 děti ...

polopenze

H1189R24

od 1 458 Kč / noc
9,4 Detail