MLÝNHOTEL 1 - Vílanec - Česká republika - Českomoravská vrchovina

Hotel MLÝNHOTEL 1 - Vílanec (H2184R24)

Česká republika > Českomoravská vrchovina
Strava snídaně
Dovolená PRO VELKOU RODINU
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi
Restaurace v objektu
Parkoviště
Bowling - kuželky: 2 dráhy, s animací
Tenisový kurt: 4 antukové kurty
Půjčovna kol: 250 Kč/den
Rybolov
Aquapark: 7 km
Železniční stanice: 6 km
Autobusová zastávka: 80 m
Společenské a kulturní vyžití
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Vílanec u Jihlavy

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Obec Vílanec se nachází v okrese Vysočina a žije zde pouze 325 obyvatel. Leží na hlavním tahu Jihlava-Znojmo-Vídeň, pouhých 7 km jižně od Jihlavy. Významnou památkou je kostel sv. Jakuba Většího z počátku 13. století. Z Vílance pochází také hodnotná Vílanecká Madona – jedná se o gotickou sošku z bukového dřeva s Jezulátkem v náručí. Dnes ji najdete v jihlavském muzeu. Na území obce se nachází Vílanecké rašeliniště a Rašeliniště Loučky se vzácnými a ohroženými druhy jak rostlin, tak živočichů.

Můžete navštívit:

Vyhlídková věž v Jihlavě – Tato vyhlídková věž byla v roce 2010 vybudována poblíž bašty městského opevnění ve Věžní ulici v rámci vybudování nového městského parku Gustava Mahlera v Jihlavě. Železná věž je vysoká 8 m. Z ochozu ve výšce 40 metrů se Vám otevře úchvatný výhled na město Jihlava i blízké okolí. Věž se nachází od Vílance 10 minut.

Aquapark Laguna – Aquapark nabízí zábavní, ve které můžete najít rekreační bazén, divokou řeku, houpací kolébku a mnoho dalšího. Dále potom mají k dispozici Wellness, kde se nachází různé typy saun, ochlazovací bazén, kneippův chodník i ledopád. Aquapark se nachází v Třebíči, který je od Vílance vzdálený 35 minut.

ZOO Jihlava – V jihlavské zoo může návštěvník navštívit africkou vesnici Matongo, asijský parčík Hokkaidó, pavilon šelem, Australskou farmu, či Africkou savanu a mnoho dalšího. Zoo v Jihlavě má také mnoho nej – žije zde nejmenší medvěd, největší hlodavec nebo také největší papoušek. Dále zde můžete shlédnout jednu z největších kolekcí drápkatých opis v republice. Zoo je vzdálená 10 minut od Vílance.

Hodnocení hotelu (8 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

MLÝNHOTEL 1 - Vílanec (H2184R23)

Mirek 26.7.2023

Výborně vaří jinak celková spokojenost

9 Hodnocení

MLÝNHOTEL 1 - Vílanec (H2184R23)

rod.Hasíková 30.6.2023

Jako vždy s vaší cestovní kanceláři jsme spokojeni, pobyt byl výborný ubytování skvělé a skvělý usměvavý personál, jídlo výborné a velké porce poděkování skvělému kuchaři, počasí nám přálo co víc si přát, příště s vaší cestovkou nashledanou Hasíkovi

10 Hodnocení

MLÝNHOTEL 1 - Vílanec (H2184R22)

I. a J. Karáskovi 06.10.2022

S ubytováním jsme byli spokojeni (moderní koupelna), stravování je dobré a v dostatečném množství, personál je velmi ochotný a zdvořilý, v okolí jsou zajímavé lokality, např. hrad Roštejn, rybník Okrouhlík, města Dačice, Nová Říše a zejména krajské město Jihlava s jejich historickými pamětihodnostmi.

10 Hodnocení

MLÝNHOTEL 1 - Vílanec (H2184R22)

HanKa P. 04.9.2022

Stravování výborné, postele čisté, koupelna pro 4 lidi malinká nevyhovující, bazén nevyhovující nebylo možno se v něm vykoupat, výlety super. Vysočina je moje srdeční záležitost.

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
Co se týče bazénu, u hotelu je pouze dětské brouzdaliště.

Tým CK ATIS

7,75 Hodnocení

MLÝNHOTEL 1 - Vílanec (H2184R20)

Vrba Vlastimil 08.8.2020

Příjemný personál ideální místo pro výlety do okolí Telč ,Jihlava,Třebíč a mnoho dalších.Ubytování čisté bez problému.Strava také dobrá.

8 Hodnocení

MLÝNHOTEL 1 - Vílanec (H2184R20)

Miroslava Dvořáková 17.6.2020

Ubytování v hotelu MLÝNHOTEL 1 je pěkné. Personál vstřícný a milý. Jídlo nám chutnalo. Byli jsme na hotelu skoro sami, zřejmě ještě strašil
coronavir. Výlety jsme dělali autem - Telč, Dačice, Třebíč, klášter Želiv, ZOO Jihlava. Pobyt se vydařil,

9 Hodnocení

MLÝNHOTEL 1 a 2 - Vílanec (H2184R16)

Cibulka 08.9.2016

Ubytování
- jednoduché až strohé, nábytek starší (bylo by dobré zainvestovat do novějšího nábytku, lepší postele (příliš rozvrzaná), nových lůžkovin - to bylo opravdu retro, tvrdší matrace..
- úklidu (uklizeno vypadá jinak, byť to nebylo tak dramatické)

Personál
- milý, vstřícný, ochotný, bezproblémový

Jídlo
- navzdory tomu, že jsme zde byli po sezoně, tak snídaně byly výborné, pečiva dost, různé džemy, müsli, voda, čaj, mléko, káva (chybělo nám klasický černý čaj), možná mohl být v nabídce i trvdý sýr nebo šunka/salám, ale chápu, že vzhledem k posezónnímu termínu již nemůže být v rámci bufetu taková pestrost, pokud byla chuť na teplou/slanou snídani, bylo možno doobjednat
- večeře na objednávku, porce velké, jídlo chutné (i když dvakrát po sobě mít kulajdu nemusím), uvítal bych alespoň nějaký nápoj k hlavnímu jídlu zdarma (protože doobjednání pitiva bylo relativně drahé)

Lokalita
- klidná, pohodová, nic během noci nerušilo

Celkově spokojenost, poměr cena/kvalita není špatný

10 Hodnocení

MLÝNHOTEL 1 a 2 - Vílanec

Roman Špajs 28.8.2016

Bohužel, na to, že je to tříhvězdičkový hotel, jsme očekávali lepší úroveň, jak jsme byli zvyklí u jiných ubytování prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře. Výborné večeře, snídaně slabší, bufetové stoly pomalu doplňované, neustále něco chybělo. Na pokoji na "dvojce" prach a pavučiny,plíseň v koupelně, nefungující televize, i přes upozornění nebyla sjednána náprava. Pouze bylo spraveno neodtékající umyvadlo, ale údržbář se do pokoje dobýval již v 7 hodin ráno.
Pokud se týká okolí a výletů, byli jsme spokojeni. Velmi nás např. nadchla ZOO v Jihlavě, historické centrum, betlémy v Třešti, hrad Rokštejn i Roštejn, pěkná příroda.

6 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• SENIOR POBYT s polopenzí za 6550 Kč/5 nocí
• Tenisový areál s antukovými kurty a tenisovou halou

URČITĚ OCENÍTE

Proč MLÝNHOTEL:
• tenisový areál s antukovými kurty a tenisovou halou
• vhodné pro tenisové rodiny
• možnost tenisových tréninků a pořádání turnajů
• v červenci a srpnu programy pro děti
• ubytování pro velké rodiny

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotelový komplex „Mlýnhotel“ se nachází 7 km jižně od Jihlavy a byl vybudovaný v prostorách starobylé mlýnice bývalého vodního mlýna a selského dvora. Mlýnhotel 1 je vhodný pro tenisové rodiny. Ve vzdálenosti 20 - 40 km jsou tři unikátní památky, zapsané v seznamu UNESCO - Telč, Třebíč, Žďár nad Sázavou. Přímo v obci jsou cyklostezky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, lobby bar s krbem, letní terasa s obsluhou, bowling - 2 dráhy, stolní fotbal, venkovní stolní tenis (letní provoz), dětský koutek u terasy (pískoviště, skluzavka, domeček, houpačka), půjčovna kol.
Tenisový areál se 4 antukovými kurty a pevnou tenisovou halou se 2 kurty (povrch court sol comfort), půjčovna tenisových raket, vhodné pro tenisové rodiny.
V červenci a v srpnu pravidelné programy pro děti (např. soutěže, prázdninová dílna, večerní promítání pohádky, hry apod.). Pro firemní akce možnost využít gril a udírnu.
V areálu hotelu je zázemí pro pořádání firemních akcí, kongresů, školení, seminářů atd. K dispozici je několik sálů s možností propojení (celková kapacita až 350 osob) a malý salonek pro cca 30 osob.

KDE BUDETE SPÁT

2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr. + WC, SAT/TV, Wi-Fi
Na ověření: 4 - lůžkové pokoje a rodinný pokoj pro 4 - 5 osob (2 propojené 2 - lůžkové pokoje, každý s vlastním vchodem a sociálním zařízením, TV, s možností 1 přistýlky).

Poznámka: Ke všem pokojům vedou od recepce schody. Do 1. patra se dá jít bez schodů okolo hotelu bočním vchodem. Starším lidem dávají 1. patro, pokud je to možné.

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.
K pobytu se snídaní možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (tříchodové menu: polévka, hlavní jídlo výběrem ze tří variant - hotové, minutkové nebo vegetariánské, dezert). Obědy lze dokoupit na místě.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

Kolem Mlýnhotelu 1 vede frekventovaná silnice Jihlava - Vídeň.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Aquapark Vodní ráj - Jihlava (7 km) - největší aquapark na Vysočině, venkovní a vnitřní bazény s tobogány, skluzavkami atd.
Další možnosti koupání: přírodní koupaliště Malvíny Třešť (15 km), koupaliště Luka nad Jihlavou (20 km), Aquapark Laguna Třebíč (32 km).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Chráněné památky UNESCO
• Telč (cca 20 km), nám. Zachariáše z Hradce, renesanční zámek
• Třebíč (cca 30 km), synagoga se zachovalou částí židovského města
• Žďár nad Sázavou (40 km), kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře, architekta Santiniho
Další možnosti
• Motokrosová trať (1,5 km)
• Jihlava (6 km) - centrum kultury a zábavy, muzea, hradby, středověké katakomby
• Zoologická zahrada Jihlava (6 km)
• Středověký hrad Roštejn (16 km)
• Přírodní rezervace Čichov - Jalovec (18 km)
• Jaroměřice nad Rokytnou (20 km) - barokní zámek s francouzskou zahradou
Malé muzeum Bible v Pelhřimově (40 km)
• Znojmo (60 km) - vinné sklepy, podzemí, vyhlídková věž

RYBOLOV: revír č. 461063 JIHLAVA 13C (27 ha),
revír č. 461062 JIHLAVA 13A (36 ha).
Správce revíru MO Jihlava
Informace o povolenkách: Moravský rybářský svaz MO Jihlava - tel.: 567 211 061

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

0,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Nepovolen pes, ani žádné jiné zvíře!!

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

v areálu 0,- Kč/den

DALŠÍ SLUŽBY

PŮJČOVNA HORSKÝCH KOL:
• 250,- Kč/první den
• 200,- Kč/každý další den
• záloha na zapůjčené kolo 500,- Kč
• kvalitní horská kola s odpovídajícím vybavením
• ke každému kolu si můžete bezplatně vypůjčit cyklistickou přilbu
• možnost zakoupení obědových balíčků, cyklistických a turistických map okolí

TENISOVÝ AREÁL
• 4 antukové kurty
• pevná tenisová hala - 2 kurty, povrch court sol comfort
• vhodné pro tenisové rodiny
• možnost tenisových tréninků

Zapůjčení dětské postýlky 120,- Kč/noc, nutná předchozí rezervace (k dispozici 1 ks, dřevěná).

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Jihlavy (cca 7 km).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Jihlavy a pak pokračovat do Vílance (80 m) - směr Znojmo.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem po silnici č. E59 Jihlava - Znojmo - obec na trase cca po 6 km od Jihlavy. Trasa: Praha - Vílanec 138 km; Brno - Vílanec 100 km; Ostrava - Vílanec 277 km.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Změnit nastavení cookies