ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica - Slovensko - Vysoké Tatry

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R19)

Slovensko > Vysoké Tatry
Strava polopenze
Sprcha + WC na pokoji
Sat/Tv na pokoji
INTERNET: v recepci
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Restaurace v objektu
Kavárna
Sauna:
Stolní tenis
Tenisový kurt: 200 m
Bowling - kuželky: 3 km
Krytý bazén: 300 m
Aquapark: 17 km
Termální lázně: 19 km
Nekuřácký objekt
Parkoviště
Železniční stanice: 400 m
Autobusová zastávka: 500 m
Odvoz zavazadel
Tip ATISu - doporučení
Sportovní vyžití
od 8 599 Kč / pobyt Rezervace
Informace Ceny Destinace Hodnocení Sdílet

PROČ K NÁM ?

REKREACE ROH - Dovolená v Tatrách jako tenkrát - jako "ANDĚL NA HORÁCH"
Nostalgie a recese v retro pobytu, který se už nemusí opakovat!

TERMÍNY 2019
LÉTO: 10.8. - 17.8.19 - VYPRODÁNO
PODZIM: 7.9.-14.9.19 - VYPRODÁNO

PROGRAM "REKREACE ROH" je většinou svého rozsahu garantován pro každý turnus. Upřesňován je vždy cca 14 dní před nástupem. (Orientační program retropobytu z termínu např. 28.04.- 05.05.2019 si můžete prohlédnout ZDE!).

"Dovolená v Tatrách jako tenkrát" - v rámci retro pobytu se vrátíme do doby odborářských rekreací ROH. Ráno nás probudí řízné tóny budíčku a krev si rozproudíme rozcvičkou v tatranské ranní rose. Že vám to něco připomíná? Ten, kdo to již nezažil na vlastní kůži, to jistě zná z mnoha starých filmů. Výlety: - po bufetové snídani odjíždíme na zvolený celodenní autobusový výlet (Spišský hrad + Levoča, PIENINY - splav Dunajca + oběd v pravé Goralské Kolibě, zájezd do Polska - Nowy Targ + Zakopane aj.) Z půldenních výletů můžete zvolit Štrbské nebo Popradské Pleso, příp. individuální výlet na Skalnaté Pleso s výjezdem lanovkou na Lomnický štít a mnoho horských tras pro milovníky turistiky. Zábava: na jedno dopoledne nám sportovní referenti připraví lehkou brigádu kolem hotelu , sportovní hry na louce pod hotelem s opékáním špekáčků, někteří budou vařit gulášek v kotli. Neminou nás "seznamovací" i "rozlúčkový" večírek s živou hudbou k tanci. Bonusem je pak večerní promítání kultovních filmů odborářské dovolené u nás "Dovolená s Andělem", "Anděl na horách" - i za hranicemi: "Hříšný tanec". Uděláme i něco pro i pro Váš přehled o TAtrách - absolvujeme přednášku o historii a současnosti Vysokých Tater.
Dohled referentů jako tenkrát - po celou dobu pobytu jsou rekreantům k dispozici kulturní a sportovní referent, kteří pro zájemce garantují realizaci programu. Hotel je vyzdoben dobovými relikviemi (transparenty, vlajky, hesla, noviny aj). Vše je dobrovolné. Změna programu vyhrazena.
VLAKEM DO TATER - bavíte se déle !! DOPORUČUJEME dokoupení pohodlné dopravy vlakem - RJ 1003 REGIOJET (nástup po trase Praha - Pardubice - Česká Třebová - Zábřeh na Moravě - Olomouc - Hranice - Ostrava - Havířov - Český Těšín - Třinec. V Popradu si za zpěvu přestoupíte do připravených autobusů, které Vás odvezou i se zavazadly, až k hotelu MORAVA v Tatranské Lomnici. Cena zpáteční jízdenky ze všech nástupních míst je 1 190 Kč / dospělý a 595 Kč / senior 65+ , 595 Kč/ dítě od 6 do 15 let. (jízdenka + místenka + palubní servis společnosti Regiojet + transfer) - více informací získáte ZDE!).
Vlakovou dopravu lze dokoupit nejpozději 30 dnů před začátkem každého pobytu (není-li uvedeno jinak)!

POLOHA

hotel, který si stále uchovává atmosféru z dob, kdy zde trávil dovolenou "Anděl na horách", je umístěn poblíž centra Tatranské Lomnice pouhých 200 m od údolní stanice lanové dráhy na Skalnaté pleso a Lomnický štít.

VYBAVENÍ

jídelna, Retro kavárna s barem, stolní tenis, sauna, masáže, úschovna sportovních potřeb, internetový koutek a Wi-Fi připojení na internet v recepci aj. Dále v místě: kryté bazény, krytá tenisová hala, minigolf, jízda na horských koloběžkách, relaxpark s jezírkem a inlajnovou dráhou (150 m). 1 km od hotelu atrakce Tatranské Lomnice kolečková bobová dráha TATRABOB.

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje TWIN ( oddělená lůžka) Spr.+WC, SAT/TV - severní strana, směrem na Lomnický štít
b) 2 - lůžkové pokoje DOUBLE (manželské lůžko ) s možností přistýlky  Spr.+WC, SAT/TV, balkon - jižní strana
c) 2 - lůžkové 2-pokoje s možností 2 přistýlek,Spr.+WC, SAT/TV - severní strana (min. obsazenost 3 osoby) / ( manželské lůžko + oddělená lůžka )
d) 2 - lůžkové 2-pokoje s možností 3 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, balkon - jižní strana (min. obsazenost 4 osoby) ( manželské lůžko + oddělená lůžka )

Pokoje s balkonem (jižní strana) za příplatek 499,- Kč/osoba/pobyt.

STRAVA

polopenze. Snídaně i večeře - bufetové stoly.

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA - povoleno při dvou plně platících dospělých!
Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dětská postýlka s povlečením za 5 €/den.

UPOZORNĚNÍ

V hotelu není výtah!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Wellness URANIA (700 m) - nové wellness centrum s nejmodernější technologií úpravou vody UV zářením. Nerezový relaxační bazén s vodními atrakcemi (lezecká síť, vodní chrliče, masážní trysky, vodní perlička aj.), dva dětské bazény propojené nerezovou klouzačkou s vodním ježkem, finská sauna, parní sauna a různé druhy masáží.

Thermal park VRBOV - plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce.

Nový celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (17 km)- 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel.
Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.
Za příplatek na místě: Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

TURISTIKA:
Cca 200 m od hotelu je údolní stanice visuté lanové dráhy na Skalnaté pleso. Zde je sedačková lanovka do Lomnického sedla nebo kabinková lanovka na Lomnický štít – odtud nejlepší turistické chodníky ve Vysokých Tatrách. Jízdenku na Lomnický štít doporučujeme rezervovat předem - zvláště v letních měsících.

ZÁBAVA:
Tatranská Lomnica - naproti hotelu se nachází oddychová zóna Relax Park Jazierko
 Starý Smokovec - nejzábavnější galerie v Tatrách TRICKLANDIA. Tatranská Kotlina - Lanový park SPIDER PARK
Velká Lomnica - Wild Park Resort

POZNÁMKA

Pobyt začíná v sobotu od 15.00 a slavnostním přivítáním před hotelem při příjezdu autobusů od rychlíku z Popradu. Večeří od 18:30 hod a informačním večírkem ve 20.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 8:00 resp. 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,- €/osoba/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

POBYT SE PSEM NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ

hotelové parkoviště zdarma

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakové nádraží se nachází necelých 500 m od hotelu.

Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem z Popradu do Tatranské Lomnice (500 m).

Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

od Žiliny přes Martin, Ružomberok do Popradu. Zde odbočit směr Vysoké Tatry do Tatranské Lomnice, parkoviště u hotelu. Trasa Praha - Tatranská Lomnica: 565 km; Brno - Tatranská Lomnica: 369 km; Ostrava - Tatranská Lomnica: 258 km.

Přehled balíčků

REKREACE ROH V TATRÁCH JAKO TENKRÁT (8 dní / 7 nocí)
- 7x ubytování s polopenzí
- celodenní program: rozcvičky, večírky, promítání, besedy aj.
- parkování
- úschova vlastních kol
- internetový koutek
- Wi-Fi připojení v recepci

Aktuální program na daný turnus Vám bude zaslán cca 7 dní před odjezdem na pobyt. Orientační program retropobytu z termínu např. 28.04.- 05.05.2019 si můžete prohlédnout ZDE!. Významné změny se neplánují.

Na místě je možné si dokoupit výlety. Přehled fakultativních výletů při pobytu  např. v termínu 28.04. - 05.05.2019 najdete - ZDE. Aktuální přehled výletů na daný turnus Vám bude zaslán cca 7 dní před odjezdem na pobyt.

Tento pobyt je ZÁJEZD ve smyslu novely zákona 159/1999 sb.
Zobrazit ceny
REKREACE ROH V TATRÁCH JAKO TENKRÁT
10.08. - 17.08. 07.09. - 14.09.
Nastupní dny So
Minimální počet nocí 7
Dospělý na lůžku polopenze Na 7 nocí 8599
Dospělý na přistýlce polopenze Na 7 nocí 7299
Senior nad 50 let na lůžku (50 - X let) polopenze Na 7 nocí 7999
Senior nad 50 let na přistýlce (50 - X let) polopenze Na 7 nocí 7199
Dítě na lůžku (5 - 14,99 let) polopenze Na 7 nocí 4999
Dítě na přistýlce (5 - 14,99 let) polopenze Na 7 nocí 4999
Dítě do 5 let na lůžku (0 - 4,99 let) polopenze Na 7 nocí 1499
Dítě do 5 let na přistýlce při 2 plně platících osobách ZDARMA (0 - 4,99 let) polopenze Na 7 nocí 0
Dítě do 5 let bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 4,99 let) polopenze Na 7 nocí 0
povinné
REKREACE ROH V TATRÁCH JAKO TENKRÁT
10.08. - 17.08. 07.09. - 14.09.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 7 nocí 999
Příplatek za pokoj s balkonem / osoba Na 7 nocí 499

Vysoké Tatry

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Pohoří Vysoké Tatry se nachází na severu Slovenska při hranicích s Polskem. V roce 1949 byly vyhlášeny prvním národním parkem na Slovensku – TRNAP. V oblasti se nachází obce s historickými památkami (Kežmarok, Spišská Sobota, Poprad) a turistické střediska (Starý Smokovec, Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica, Ždiar). Kdo si netroufne na na největší hory Slovenska může si udělat celodenní výlet do širokého okolí do například Nízkych tater, Slovenského ráje, prohlídnout si Spišský hrad nebo Chrám Sv. Jakuba.Prohlédněte si krásy Vysokých Tater na krátkém videu ZDE Zdroj: Jakub Binder

Hodnocení hotelu (174 hodnocení)

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R19)

Stanislav a Libuše Hartychovi 14.5.2019

Maximální spokojenost, dovolená dle našich představ. Služby CK Atis i hotelu Morava na vysoké úrovni.
Děkujeme

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R19)

Vaníčková Eliška 13.5.2019

S pobytem jsem byla spokojená. Pro mě to byla pestrá dovolená. Pěkné výlety s vynikajícím průvodcem Františkem.Z nabízených aktivit se dalo vybírat.Kromě nabízeného programu se dá z hotelu pohodlně vyjet do horských středisek. Ubytování je lepší, než jako tenkrát. Jídlo dobré a hodně. CK se o nás vzorně starala. Z dovolené jsem odjížděla spokojená a odpočinutá.
Nezapomenutelný zážitek je organizovaný nástup devadesáti lidí do vlaku. Během dvou minut.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R19)

Věra a Miroslav Kořínkovi 13.5.2019

Dobrý den, uděluji pochvalu za úúúúžasnou rekreaci ROH - Dovolená jako tenkrát ve Vysokých Tatrách ve dnech 28.4.19 - 5.5.19. Po návratu jsem již posílala na e-mail Atisu poděkování.
Tedy píšu znovu a ráda: sranda celý týden, výborné domácí jídlo, hlavní vedoucí Petr vtipný, má promyšlenou každou minutu pobytu,takže nehrozila žádná nuda. Ovšem rozcvičky, seznamovací večírek, závěrečný večírek s maškarním bálem, výlety - nenašla jsem žádnou chybku. Poděkování patří i dvěma delegátkám, které byly po celou dobu pobytu ochotné a milé ke všem rekreantům.
Ráda bych se podívala ještě jednou na tato místa..
Hezký den

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R19)

13.5.2019

Dovolenou v Tatrách s vaší cestovkou ATIS hodnotíme kladně. Doprava, ubytování, v hotelu Morava, přednášky, večery s hudbou výlety, Vrbov , Pieniny, krásné . Pěší výlety jsme nemohli , muž nezvládá delší chůzi, chodili jsme sami tam kam jsme mohli. Pan vedoucí se nám všem věnoval po celou dobu našeho pobytu. Počasí nám nepřálo byla zima. Děkujeme všem pracovníkům ATIS . Pan KRČ zajištoval všechny akce a nebyla to lehká práce. Zaslouží náš velký dík. Děkujeme i všem pracovníkům kuchyně v hotelu Morava za dobré jídlo.
Pištěková Eva - Praha

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R19)

Skalský Milan 12.5.2019

Byli jsme se ženou moc spokojeni příjemnou atmosférou, kterou se snažili navodit vaši pracovníci a nemáme co bychom vytkli.Ubytování ve stylu Anděla na horách bylo vynikající a taktéž personálu hotelu nabylo co vytknout.Rovněž pořádané výlety neměli chybu a o zábavu bylo velice dobře a fundovaně postaráno.Určitě využijeme v budoucnu Vaší cestovní kanceláře při plánování některé z našich dovolených.Do budoucna přejeme Vaší cestovní kanceláři ještě mnoho takových spokojených zákazníků,jako jsme byli my. Za nás dáváme 5 ptáků!!!

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R19)

Dana a Libor Novákovi 11.5.2019

Dovolená úúúúplně super, moc se nám líbilo a není nic, co bychom mohli kritizovat. Jídlo, ubytování, program, doprava, všechno naprosto perfektní. Nejvíce kladně hodnotíme, úvodní papíry, které jsme dostali domů před nástupem na dovolenou. Dopředu jsme věděli, na co se máme zhruba připravit. Podle těchto instrukcí jsme si vzali s sebou věci, které se nám moc hodily. Velký dík patří cestovní kanceláři ATIS za její organizování.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R19)

Josef Mahdal 11.5.2019

Dobrý den do Bruntálu,
přijměte prosím od nás srdečné pozdravy. My jsme manželé Mahdalovi z Olomouce. Byli jsme mezi těmi,co s vaší CK AtiS strávili týden (28.4.-5.5 2019)"Dovolenou jako tenkrát ..." ve Vysokých Tatrách, přesněji řečeno v hotelu MORAVA, někdejší to bašty hnutí ROH, vzpomeňme zde tendenční film Anděl na horách s Jaroslavem Marvanem v hlavní roli. My tento hotel velice dobře známe, byli jsme zde s Kroužkem VHT (vysokohorské turistiky) z Olomouce snad 10 x, za minulého společenského řádu, a hlavně po Kašpárkové revoluci. My se třeba ještě po návratu ze stezek koupali v koupelně která byla na chodbě, pěkně jeden za druhým. Ale to je už minulost. Psaníčko které k nám dorazilo do PC prosí, abychom se k onomu týdnu co jsme tam strávili vyjádřili. Dobře, učiním tak: o pobytu skrze vaši CK AtiS se můžeme vyjadřovat jen v superlativech. Naprostá spokojenost ve všech činnostech, nemluvě o "on board and lodging", (ubytování a stravě). A víte co mne nejvíce zaujalo? Byl to 1.máj, svátek práce, nádherná událost bez ideologického nánosu, nezatížená tradicí, teorií a stylem. Každý v průvodě, i na chodníku si mohl vybrat, někdo dal přednost "retro" stylu, někdo to zase myslel doopravdy. Já myslel, že podobnou atmosféru na 1.máje už v životě nezažiju. Tudíž hodnocení: pět ptáků. Také bychom si s manželkou přáli účast na "... dovolené tenkrát" v příštím roce, ale prosím v letním termínu. Vy jste sice na posledním rozloučení v sále hotelu v pátek po večeři pravili, že v podstatě máte nával účastníků, ale že by mohl existovat nějaký (ne pořadník), ale poznámka, něco jako jakási před-registrace. Já na 1.máje 2019 dělal i obrázky, a tak si vám zde dovoluji tři sety po 12ti kouscích poslat, předpokládaje, že mně to nebudete mít za zlé.
Jsem s pozdravem "Toulaví psi ujídají ze stolu pracujících".
Josef Mahdal

PS: Možná, že si pravíte, proč takové neobvyklé rozloučení. Tudíž, na počátku 50.let minulého věku si velice dobře pamatuji na plakát, kde vládnoucí třída nám sdělila ve stylu socialistického realismu neuvěřitelnou novinu: na plakátu se nalézal utíkající zajíc, za ním útíkající (určitě zlý toulavý) pes, a na konec za psem byl namalován myslivec, jak flintou míří odhodlaně na psa a pod tím ono mobilizující heslo: "Toulaví psi ujídají ze stolu pracujících".

ENCL" tři sety obrázků ve třech mailech

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R19)

Svobodová petra 11.5.2019

vše bylo v naprostém pořádku pobyt si rodiče náramně užily.Velké díky paní delegátce.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R19)

David a Tomáš 10.5.2019

Dovolené ,,Dovolena jako tenkrát,, nebylo a není co vytknout. Personal retrohotelu ,, Morava,, byl velice ochotný a vstřícný,to samé můžeme napsat i o personálu CK Atis. Co se týká ubytování a stravování bylo super, plno jídla i pití. Zkrátka dovolená jak má být... Ještě jednou děkujeme...

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R19)

10.5.2019

Super vecere a vyhled z jidelny.

8 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R19)

Ing.Michlíček Josef 10.5.2019

Vše bylo dobře připravené.Ubytování dobré,strava vynikající,program byl dobře zpracován a vyhovoval všem věkovým kategoriím.P.Krč je muž na svém místě a děvčata také.Budeme to všem známým doporučovat a již přemýšlíme o r.2020.Děkujeme.Michlíček a Michlíčková.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

02.10.2018

Hodnotím pobyt souhrně za 6 brartrů Matouškových a jejich manželek 100 % ní spokojeností ve všech dotazovaných kategoriích. Samozřejmě hohnocení posuzujeme ke standardu hotelu **.

J.Matoušek , termín pobytu 8.9. - 15.9.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Kondrčíková Jaroslava 01.10.2018

vše bylo velice příjemné, užili jsme si krásnou dovolenou.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Alena Vinklárková 28.9.2018

Dobrý den,
spokojenost veliká,jídla bylo dosti najedli jsme se do sytosti.Na výlety jezdili a legraci užili.Také ranní rzcvičky a ty super písničky.Každý večer program byl a všechny nás pobavil.Ještě jednou děkujeme a dovolenou s vámi si zase dopřejeme.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Ludimila Malá 25.9.2018

Po budíčku na rozcvičku spěchám,svetr,bundu na pokoji nechám,

že teploměr stupňů 5 po ránu udává-nikomu nevadí,dobrá je nálada.

Sluníčko svítilo,všem se to líbilo.

Personál vstřícný,jídlo chutné-jedli jsme víc, než bylo nutné.

Pltě,hory,plesa, električka

vydechnout Ti nedaj,svlékáš se do trička.

Ve Vrbově jsme si zaplavali-záda,klouby dobře prohřívali.

Jako děti jsme si hráli

naši vnuci by se smáli

Bylo to OK

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Mgr.Ludmila Malá 24.9.2018

Moc se nám líbila dovolená "Jako tenkrát "
Byli jsme maximálně spokojeni a nadšení obsahem programů pro každý den.Velice jsme se bavili.
Ještě jednou díky,bylo to bezva.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Radka Procházková, Jindřichův Hradec 24.9.2018

Dobrý den, " rekreace ROH " se nám velmi líbila po všech stránkách, ubytování, stravování formou bufetu nám velmi vyhovovalo, program byl pestrý, vtipný , dobře rozložený - večírky, přednáška, zpívání s harmonikářem, rozcvičky byly perfektní, promítání filmů a jógu jsme už nezvládali.Také výlety, kterých jsme se zúčastnili, byly výborné, především také jejich průvodce nám toho hodně pověděl. Do knihy, kterou jsem si přivezla s sebou, jsem se ani nepodívala. Jak mnozí účastníci říkali, po takové dovolené bychom potřebovali ještě týden opravdového odpočinku. Všichni, kteří se o nás starali pracovali s plným nasazením.
Děkujeme za krásně prožitý týden, krásně vyšlo i počasí.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Nosková Anděla,Cabálková Irena 24.9.2018

Dobrý den,
hodnocení dovolené musím vést v kladném duchu. Hvězdou byl pro nás Jožo, vždy usměvavý a milý.Ale aby nebylo vše jen nej, ranní nástupy před vchodem byly mnohdy dost dlouhé a byla zima.Lepší bylo to řazení uvnitř,kde se poslouchalo lépe. No a pak vyběhnout na rozcvičku ven.Také té recese jsme očekávali více. V podstatě pion.šátky jsme u příjezdu měly jen my dvě.Pak už se sem tam na maškarním objevily.Budovatelské písně jsme si užili při budíčku a bylo to hezké.Jídelna byla vždy krásně připravená a jídlo bylo bezvadné.Ubytování také dobré a výlety...no v tom Popradu ve městě moc dlouhé.Prosedět dopoledne ve městě nebylo až tak.Ostatní pěkné.

7 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Hana a Zdenda Menšíkovi 24.9.2018

Vrátili jsme se po třiceti letech do Vysokých Tater, kam jsme jezdívali, když naše děti byly malé. Mnoho věcí bylo jiných, než tenkrát. Počasí bylo parádní a bylo nám velkou odměnou při výletech, výšlapech atp. Pobyt se nám líbil, hodně jsme se nasmáli a když víme, že "smích je koření života," tak to bylo super. Stravování nám také vyhovovalo a jídlo bylo moc dobré. Jen kvalita ubytování - průměr, staré skříně na oblečení vyluhovaly takový nepopsatelný smrádek, že jsme si vše nechali raději v kufrech, ale byl to hold Retro pobyt, tak jsme to respektovali, vždyť jsme na pokojích skoro nebyli, protože krása přírodních scenérií nám nedala zdržovat se na hotelu.

Děkujeme všem, co pobyt připravili a starali se o nás.

8 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Dagmar Jelínková, Božena Ksíková 24.9.2018

Dobrý den, dovolenou jako tenkrát jsem absolvovala již potřetí a moje kolegyně podruhé, obě jsme byly spokojené. Výlety jsou pěkné a zajímavé a hlavně pokud už se některého nezúčastníme není problém zajistit si individulní program, který je také v nabídce. Stravování je moc dobré a v dostatečném množství. Nikdo nemůže mít hlad.Ubytování je též skvělé. Večerní programy a společenská posezení jsou příjemná. Myslíme si, že to brzy zopakujeme.

Hodnocení pobytu 5 ptáků.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Věra a Ladislav Dvořáčkovi 23.9.2018

Byla to naše nejlepší dovolená.Stravování,ubytování i výlety byly super.Dovolenou ROH Tatranská Lomnica všem doporučujem.Děkujem CK ATIS za pěkné zážitky.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Holznerová Anna 23.9.2018

Byla jsem velice spokojená já i manžel. Stravování i ubytování bylo také kvalitní a celková spokojenost byla i s pracovníky , kteří se o nás starali.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Jarmila Junová 21.9.2018

Spokojenost se vším maximální, stravování i ubytování bez chyby,organizace a zajištění výletů úžasné. Zážitků, pohody, legrace na dlouho pří vzpomínání a prohlížení fotek a videí. Rozhodně budu doporučovat svým známým a pokud budu zdravá, zúčastním se příští rok opět. Velký dík všem, kteří se o nás denně starali.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Zdeňka Chromečková 21.9.2018

Dobrý den,Rekreace ROH nemá chybu,byli jsme velmi spokojení,stravování výborné,výlety dobře zorganizované a celý tým co se o nás staral byl vynikající.Ke skvělé dovolené přispělo také počasí,které jsme měli nádherné.Na Rekreaci ROH určitě ještě někdy pojedeme.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Ivan Svoboda 21.9.2018

Vážení,
absolvovali jsme s Vaší cestovkou moc krásnou dovolenou v Tatrách
byli jsme moc moc spokojeni
Vaše organizovanost může jít příkladem, jak bylo krásně o všechny postaráno.
Budeme se těšit na další zájezdy, Vámi organizované a velmi rádi využijeme Vašich služeb
Ještě jednou velký dík všem ve Vaší CK Atis
(a teď společné foto)

manželé
Janička a Ivan Svobodovi Velvary

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Věra Weidingerová 20.9.2018

Na retro dovolené jsme byli už podruhé a absolutně není co vytknout...perfektní program, organizace, lidi, jídlo a hlavně kulturní referenti Ivetka a Jožko tomu dodali neuvěřitelný náboj a energii. Petr, Silvie, Fero a Kája byli rovněž neutahatelní a ochotní vždy poradit . Děkujeme a doporučujeme všem, kteří se chtějí dobře najíst, pobavit, odreagovat od starostí a přivézt si spoustu zážitků !

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Alena a Bohouš Josefovi 20.9.2018

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni, jedna z nejlepších dovolených, co jsem zažila. Ubytování moc hezké, čisté, prosluněný pokoj, stravování super, velmi chutné jídlo a program - zážitek na celý život! Neskutečná legrace. A k tomu jako bonus nádherné počasí! Díky moc! Plánujeme návrat😀

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Helena a František Vojancovi 02.9.2018

S pobytem jsme byli spokojeni, příjemná atmosféra, úžasná paní ředitelka s kolegou. Příjemný pan ředitel cestovky. Stravování výborné. Pestrý program. Ubytování odpovídající hvězdičkám.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Janďourková a Urbanová 26.8.2018

Dovolená se nám líbila.Nejlepší byla plavba napltích. Bylo by možná dobré udělat nějaký zasedací pořádek v jídelně,aby nedocházelo ke zbyteným někdy až nevhodným dohadům,když si někdo myslí,že tam kde si poprvé sedl je jeho vyhrazené místo.Na prohlídku např.Spišského hradu by bylo vhodné více času.Jinak jsme byly velice spokojeni.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Bronislava Lysáčková 25.8.2018

Pěkné ubytování a program,skvělé jídlo...jen bych trošku pozměnila
výlety pro stálé hosty...Liptov nás zaujal, těšíme se na další
novinky.
Na druhé straně jsme si naplánovali i vlastní program,navštívili
bazén.
Děkujeme celému kolektivu za úžasnou dovolenou.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Jan Hromada 25.8.2018

Retro pobytu jsme se s manželkou zúčastnili poprvé, trochu jsme tušili, co nás čeká a shodli jsme se, že pobyt byl celkově super a v budoucnu bychom si ho i rádi zopakovali. Organizace celého týdne včetně přivítání ve vlaku byla výborná a bylo to něco, co člověk při individuálních pobytech nezažije. Bylo fajn, že bylo možné si vybrat z nabídky výletů, ale taky si udělat program vlastní, čehož jsme též využili. Ubytování bylo tak trochu retro a odpovídalo dvouhvězdičkovému standardu. Naproti tomu stravování formou bufetu bylo příjemné a výrazně převyšovalo standard, kvalita jídla výborná, množství jídla naprosto dostatečné. Úspěšnosti pobytu přispěla i možnost absolvovat týdenní kurz základů jógy a hlavně dvě přednášky sexuologa dr. Uzla. V kontextu s recesistickou formou organizace pobytu hodnocení z našeho pohledu vyznívá celkově vysoce pozitivně.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Alena Holušová 24.8.2018

Byli jsme velmi spokojeni,jídlo výborné,s ubytováním jsme byli také spokojení,akorát by mohli v polovině pobytu vyměnit ručníky ,výletu je dostatek každý si může vybrat.celkove hodnocení je na výbornou,personál a delegati atisu velice ochotní

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Vílík a Mája 24.8.2018

Opět jsme prožili výborný týden díky Petrovi, Ivetce, Jožkovi a celému kolektivu Atisu a hotelu Morava. Přejeme hodně spokojených
rekreantů retro dovolené ROH.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Jana Holanová 24.8.2018

Dobrý den za nás super vše bezvadné jak kolektiv Atisu tak hotelu Morava už setěšíme na příští rok.Moc děkujeme za spolek Dobříš Holanová

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Václav Rajský 23.8.2018

Kvalitu bydlení jsme řešili na místě v recepci, program byl pestrý, nevadilo nám, že jsme vše nevyužili. Strava špičková, nevím, proč někteří ohrnovali nos, asi jedí doma kaviár. Programový tým se snažil do roztrhání, obdivuji ředitele, je to workoholik. Ostatní taky, i když pan Kája, jogista, s námi v Levoči jednal jak s malými dětmi. Nějaké to občerstvení uprostřed dlouhého výletu v tropických vedrech chce každý. Stačila asi domluva obou vedoucích v autobusech, kdy se pojede z Levoče mezi sebou po telefonu a nemuseli na sebe autobusy čekat a nemusely nastat zmatky. Řeklo se v 16 hodin a nakonec se odjelo v 15, ale to polovina lidí se dozvěděla později. 1,5 hodiny na Levoču bylo málo.
Jinak dobrý, zdar vašemu počínání a zdravím tým cestovky i hotelu Morava.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Markéta Kracíková-Chládková 23.8.2018

Hotel Morava - výborné a dostačující ubytování pro turistiku. Jídlo bezkonkurenční - chutné, velmi bohatý výběr. Výlety a program skvěle zorganizovaný. Proč tedy 4 ptáci? Protože je pokaždé co zlepšovat........:-)

8 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Miroslav Havlík s rodinou 23.8.2018

Rekreace ROH byla ... nejde to popsat slovy, protože taková slova neexistují, ale jednoduše VÝBORNÁ. A příští rok naschledanou.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Helena Volgemutova 23.8.2018

nemohu přijít ani na jednu věc,která by mě neuchvátila Bylo to SUPER Cesta, ubytování, stravování, také zábava a i naplnění celého dne aktivitami Díky za krásný pobyt Helena Volgemutova
Eva Buchvaldkova

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Tučková Jaroslava 23.8.2018

O této dovolené jsem se dozvěděla od známého a opravdu splnila pro mne vše.Líbilo se mi velice pobyt,stravování i zájezdy,zábava a ranní rozcvičky. Bylo to velice zábavné počasí nám přálo.Připomnělo mi to dřívější dovolené,které byly od ROH ,které jsem ráda využívala.Děkuji a určitě vezmu si jí ještě jednou a doufám že zlákám i své kamarády. Děkuji byli jste jedničky.Fandím Vám.

9 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Anna Hrabčáková, Č. Budějovice 23.8.2018

Vážení kamarádi. Mohu jen chválit a doporučovat svým známým. Tolik pohody, legrace jsem dlouho nezažila. S kamarádkou doufáme , že se tam ještě vrátíme. Díky Vám za krásnou dovolenou.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Ivo Madinger 23.8.2018

Dobry den! Vse prekonalo moje/nase ocekavani! Potreboval bych absolvovat znovu abych byl mene vykuleny a vice aktivni! A plachy...

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Jiří Filip 23.8.2018

Vše bylo v pořádku. Výborný kolektiv všech účastníků,personálu hotelu,zástupců CK ATIS. Je to seriozní cestovní kancelář a spolehlivá.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Jana Komárková 15.7.2018

Absolvovali jsme "Dovolenou jako tenkrát". A bylo to supéér. Hotel, výlety, delegáti zaměstnanci hotelu a prostě celková atmosféra byla taková, že jsme sice odjížděli domů unaveni, ale příjemně a smíchem jsme si prodloužili náš krátký život aspoň o dvacet let. A jistě to bylo i tím, že všichni co tam byli, si to chtěli užít.Děkujeme.
Jasných 5 ptáků.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Eva Marková 25.6.2018

Děkuji za plné nasazení všech vašich i hotelových zaměstnanců. Péče o klienty byla příkladná, každým okamžikem jsme se mohli obrátit na kohokoli s prosbou o pomoc. Nabídka programu byla velmi dobře promyšlená, výběr vyhovoval starším i mladším, vždy jsem se prvotřídně bavila. Obávala jsem se politického zaměření, ale, naštěstí, se moje obavy nesplnily. Ubytování v hotelu odpovídalo nárokům na rekreaci ROH, bylo čisto, a na nabízeném jídle jsem si vždy pochutnala. Děkuji.

9 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Jiří Lysák 23.5.2018

Byl jsem na tomto retro pobytu již několikrát, program je stále stejný, výlety také, ono se tam nic nového asi nedá zařadit, to prosím není kritika, jen konstatování. Program jako vždy nabitý, pořád bylo málo času :-D a tak to vše rychle uteklo. Bylo to super, velké díky realizačnímu týmu CK Atis a také neméně velký dík a pomyslné smeknutí klobouku Ivetce a Jožkovi s celým teamam retro hotelu MORAVA. Určitě pojedu zase. To se prostě nedá. Jinak malá připomínka k seznamovacímu večírku. Chybělo mi tam tradiční představování rekreantů (jsem Anděl....Gustav Anděl..), já měl připravenou docela vtipnou vizitku....no škoda. Dostal jsem zájezd k 60. narozeninám, tak jsem to tam chtěl tak trošku prodat...jinak bez dalších připomínek. Hezké léto a úspěšnou sezonu zájezdů.
P.S. vzkaz pro Sylvinku, bylo by možné získat dodatečně DVD s fotkami z květnového turnusu? Děkuji a zdravím všechny,

Dobrý den, Jirko,

děkujeme za hodnocení pobytu a připomínku k fakultativním výletům. Výlety se snažíme alespoň částečně obměňovat a doplňovat (Polsko, Kemžarok) , ale vzhledem k tomu, že 80% účastníků na každém turnusu bývá "nováčky", tak musíme zachovávat i tradiční výlety jako splav Dunajce, Štrbské Pleso, Spišský hrad. Děkujeme za pochopení. Tým Atis a.s.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Najmanová Věra 22.5.2018

Pokud jedou na rekreaci ROH lidé, kteří se umí a chtějí bavit, musí
hodnotit jako já :
ubytování - 5 ptáků
polopenze - 8 ptáků
program - 10ptáků

Velký dík všem zaměstnancům hotelu Morava v čele s Ivetou a Jožkou,
členům cestovky ATIS v čele s Petrem.
Nezapomínám na jogína Káju.

Najmanová Věra
Hradec Králové

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Hana Motlová 20.5.2018

Vážení, všichni pořadatelé z Atisu-c.k. i z hotelu Morava v Tatranské Lomnici.
Můj pobyt u Vás a s Vámi- ROH (jako tenkrát)od 28.4.-5.5.2018- to
byl týden plný aktivních činností,legrace, smíchu,poznávání nových lidí a především úžasných zážitků,na které budu dlouho vzpomínat a předávat dál.
Nemělo to chybu, bylo to epesní(dávám 5 ptáčků)a nad moje očekávání.
Děkuji úžasné dvojici Ivetce a Jožkovi z hotelu Morava v Tatranské Lomnici a Atisu - nejvíce P. Krčovi a jeho celé bandě.
Jen tak dál a třeba se ještě uvidíme.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

JB 18.5.2018

Vřele doporučuji všem ,byli jsme nadmíru spokojeni ,vedení hotelu Morava nemá chybu , jsou jedineční .

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Eva Kapounová 18.5.2018

S pobytem jsem byla velmi spokojená. Odjížděla jsem trochu v rozpacích, co se bude dít a hlavně jak budou probíhat oslavy 1. máje. Sešla se skvělá parta, péče o nás byla na jedničku, výlety super. Bohatý program, jen mi trochu vadilo, že pokud jsem chtěla absolvovat celý program, už mi bohužel nevyšel čas vyšlápnout si trochu dál, navštívit známá místa z jiných pobytů. Takže budu muset přijet v dohledné době zase, abych to napravila.
Co se týká stravy a ubytování, není co vytknout. V hotelu moc dobře a chutně vaří, péče o hosty je na výši.
Ve vlaku jsme se domluvili, že byla skvělá parta, že se nám to všem líbilo a že za dva roky přijedeme na květnový pobyt zase.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Jarek 14.5.2018

Byli jsme spokojeni.Kvalita stravování výborná.Výlety a ubytování super.
Hodnotíme 5-ti ptáky.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Jiří Kaiser. 14.5.2018

Pobyt vcelku splnil naše očekáváni. K naši spokojenosti přispělo i zapojení vstřícného personálu hotelu. Se svými zážitky se rádi podělíme se svými známými.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

13.5.2018

Vše bylo v pořádku ale rezervu ještě nechávám.

8 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Martina a Martin Švihálkovi 11.5.2018

Děkujeme celému realizačnímu týmu za plně prožitý týden. Zúčastnili jsme se většiny výletů a programu a zbylo nám ještě dostatek času na vlastní výšlapy.
Počasí ideální, lidé příjemní, obsluha ochotná, jídlo vynikající nemáme důvod hledat nějaké chyby - i když je nám jasné, že by to Vám to mohlo pomoci k dalšímu růstu.
Nasadili jste laťku hodně vysoko a máte to dokonalé.
Ještě jednou děkuji, že jsme mohli být součástí.
Švihálkovi

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Mirka Moravcová 11.5.2018

Dobrý den,
rekreace se nám líbila, neustálá starost o to, zda jsme spokojení. Jídlo bylo moc dobré, každý si může vybrat - slovenská kuchyně je výborná. Ubytování čisté a voňavé, menší pokoje, ale pokud jste celý den na výletě vůbec to nevadí. Nabídka výletů byla velká, ale my jsme si udělali vlastní program, chtěli jsme více do hor. A co se týká, personálu na hotelu - jedním slovem úžasní:-)
Děkujeme všem co se na teto rekreaci podílí.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Donátovi 11.5.2018

Starostlivost o rekreanty již ve vlaku a pak po celý pobyt byla výborná, ubytování a jídlo výborné. Výborné zajištění všech výletů, prostě můžeme jenom doporučit.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

11.5.2018

Děkujeme.
Rekreace proběhla k naší velké spokojenosti.
S pozdravem Svobodovi.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Svatopluk Čech 10.5.2018

Zdravím pracovníky CK ATIS.Pobyt v hotelu Morava v termínu 28.4-5.5.2018 byl pohodový.Přijetí pracovníky hotelu i pracovníky CK velice příjemné.Perfektně zorganizovaný program v rámci dovolené jako tenkrát.Všechny akce probéhly ke spokojenosti nejen naší,ale myslím i všech účastníku tohoto zájezdu.Hotelový personál velice příjemný,strava na úrovni,vždy si bylo z čeho vybrat a navíc velice chutné.Velice nás tento pobyt potěšil a přejeme CK,ať se ji vše daří,jako tento zájezd.Děkujeme.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Věra a Pavel 10.5.2018

Na retro pobytu, jsme byli s manželem poprvé.A určitě ne naposledy.Přivítání ve vlaku referenty,respektive paní Ivetkou i Jožkou nám začal báječný týden plný zábavy ,her,výletů které byli skvěle organizovány.Strava výborná.Ranní rozcvičky byli zábavné.Večírky neměly chybu.A i u brigády okolo hotelu byla legrace.Vśem kteří hledají zábavu a chtějí se vrátit do doby kdy lidé měli k sobě blíž vřele doporučuji dovolenou jako tenkrát v hotelu Morava

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Eva a Zdeněk Johnovi 10.5.2018

Vážení, děkujeme za skvělou dovolenou. Všechny Vámi organizované akce, počínaje výlety do okolí, celodenní zájezdy, večírky, prvomájový průvod a ostatní nezapomenutelné prožitky byly perfektní. Obrovský zájem o klienta a vše nadmíru dobře zorganizované bylo bez nadsázky úžasné. Obdivujeme kolik lidí se nám všem věnovalo. Tak dobře prožitou dovolenou jsme již dlouho nezažili a dlouho budeme vzpomínat na chvíle strávené se všemi těmi lidmi. Musíme podotknout, že paní ředitelka a její zástupce jsou lidmi na svém místě, jen tak dále.....
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na příští setkání.
S přáním všeho dobrého Johnovi z Ostravy

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Jana 10.5.2018

Pobyt se nám velmi líbil. Na nás bylo aktivit až mnoho, proto jsme šli i po vlastní ose. Celkově se nám náplň výletů líbil. Jídla nám chutnala. Nemám co vytknout.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Petra Šustová 10.5.2018

Organizace celého týdne super, Ivetka s Jozem jako kulturní referenti byli nepřekonatelní 😆. Strava skvělá, kvůli ní nemůžeme pristi rok přijet, protože bychom se už nevesli do červených trenýrek a tricek. Výlety i večírky byly skvělé. Zájezd jsme si vybrali, protože jsme chtěli zazit legraci při spolecnych organizovaných akci. Ale rekreace ROH pro me není synonymem propagandy starých casů, na žádném ROH zájezdu s rodiči jsem nezaregistrovala fotky prezidentů a další odznaky doby. Poslední připomínka zpěv původni československé hymny partou alkoholem posilnenych rekreantů mi přišel nevhodný, i když chápu, ze jste tím chtěli vyjádřit soudržnost Čechů a Slováků. Určitě najdete jinou československou písničku.

9 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Radka Prokůpková 10.5.2018

Jako vždy úžasné. Děkuji a těším se příští rok.

9 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Marta Hanková 10.5.2018

Jednoznačná spokojenost,vše perfektní,nemělo to chybu.Doporučím svým známým.Byla to má první zkušenost s Atisem a už nyní hedám další destinaci pro r.2018.Jsem žena s toulavými botami a sportovním duchem,velmi ráda pojedu s vaší kanceláří.Zdravím všechny pracovníky,všem poděkování a přání zdraví.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Anna Hrubá 10.5.2018

Byly jsme maximálně spokojené, stravování super, ubytování odpovídající
typu hotelu, skvělá joga - skvělý Kája!, výlet jsme absolvovaly
do Zakopaného - spokojenost. K naši spokojenosti přispělo samozřejmě
i nádherné počasí.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Jiří Nedošínský 10.5.2018

Retrohotel Morava na mě dělá silný dojem už léta.Všude čisto,personál příjemný,jídlo vynikající a dostatek.Vybavení hotelu je adekvátní názvu hotelu.
Organizace programu výborná,nový průvodce František skvělý.Žlutý tým,jako vždy,odvedl skvělou práci.
Snad mi tam tentokrát jen chyběla ruská vlajka a tu (českou) československou bych pro příště obrátil bílým pruhem doleva :-)) .

8 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R18)

Klubalovi 10.5.2018

Moc děkujeme za nádhernou dovolenou na ,které jsme byli už po třetí vše bylo skvělé jako vždy,výlety super, stravování vynikající,ubytování super,velké dík celému kolektivu cest. kan. Atis a zaměstnancum hotelu Morava, hlavně Ivetce a Jožovi.V tomto měsíci slavíme zlatou svatbu a cest.kan. Atis s vedením hotelu Morava nám připravili velké překvapení s krásnou oslavou ještě jednou velké dík a s radostí se opět vrátíme manželé Klubalovi

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Fous 10.10.2017

Co se týče akcí organizovaných CK Atis, bylo vše v naprostém pořádku.Jednotlivé zájezdy byly organizované, velice zajímavé a kvalitní. Co se týče ubytování, byli jsme ubytování podle požadavku v přízemí směrem na sever, ale udělali jsme velkou chybu. V tu dobu už na pokoji bylo velké chladno a v noci docela zima. Pokoj byl celkově neútulný a vlhký. Strava byla chutná a bylo jí dostatek.

6 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Vladimíra Kurucová 04.10.2017

Jeli jsme parta 4 žen, 2 z toho již popáté. Již to něco vypovídá.
Já osobně poprvé a byla jsem mile překvapena a určitě pojedu znovu.

Protože mi řekly 4 dny předem, kam vlastně jedu, tak z počátku velký úlek. A již v Ostravě na nádraží milé překvapení. A vlastně celý pobyt.

Ubytování bylo bezva, strava výborná, obsluha vzorná (až moc), personál byl milý a nenápadný.
Výlet jsme absolvovaly pouze jeden a to na Pieniny. Byl super.
I ostatná akce, včetně "brigády".

Takže dávám pět ptáků!

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

22.9.2017

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Renata a Julek Zemanovi 22.9.2017

Super stravování, zajímavou přednášku o Vysokých Tatrách směřovat na začátek pobytu.
Jinak vše v pohodě!

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Zdeněk Slezák. 22.9.2017

Se stravováním i ubytováním jsme byli naprosto spokojeni.Velmi oceňujeme obětavost a profesionalitu p.Petra Krče. Dále chceme vyzdvihnout vstřícnost ochotu slečny Silvy a průvodců.Obdivovali jsme též mimořádné nasazení p. ředitelky i jejího asistenta Jožky.Výlety, kterých jsme zúčastnili, neměly chybu.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

DAGMAR JELÍNKOVÁ 22.9.2017

VÁŽENÍ, POBYT V ZOTAVOVNĚ MORAVA JSEM ABSOLVOVALA JIŽ PODRUHÉ A ŽÁDNÉ PŘIPOMÍNKY NEMÁM. BYLO TO VELMI FAJN A VZPOMÍNKY MÁM NA DLOUHOU DOBU. LETOS JSEM BYLA SAMA NEBOT KOLEGYNĚ JI ZLÁMALA RUKU, ALE I TAK JSEM SI TO VŠE UŽILA K PLNÉ SPOKOJENOSTI. POČASÍ LETOS NEBYLO TAKOVÉ JAKO LONI A I MI BYLA V NOCI ZIMA, ALE I TO JSEM VYŘEĚŠILA VICE PŘIKRYTÍM. KE KONCI POBYTU JSEM BYLA NASTYDLÁ,ALE TO SE NYNÍ VYŘEŠILO. JEŠTĚ JEDOU, POBYT SUPER, HODNOCENÍ 5 PTÁKŮ A UVAŽUJI JEŠTĚ O JEDNOM POBYTU, POKUD BUDE KOLEGYNĚ V POŘÁDKU. PŘECE JEN VE DVOU SE TO LÉPE TÁHNE. S POZDRAVEM DAGMAR JELÍNKOVÁ

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Marie Kahánková 22.9.2017

Maximální spokojenost se vším! Ubytování na úrovni, vynikající jídlo,bohatý program. Především oceňuji osobní nasazení ředitele CK Atis Petra Krče po celou dobu pobytu. Spolu s Yvetkou a Jožkou tvořili strhující tým, který účastníkům této dovolené dal nezapomenutelné zážitky.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Věra Lukášová 22.9.2017

se zájezdem do Vysokých Tater jsem byla spokojena - ubytování klasika, stravování bez chyby, program by možná mohl být volnější,práce personálu bezvadná

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Bílských 22.9.2017

Vše bylo super, moc se nám to líbilo, za což děkujeme ck.Atis a personálu hotelu Morava. Příležitostně si pobyt zopakujeme.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17

Ing. Marie Karhanová 21.9.2017

Účastnila jsem se rekreace ROH jako tenkrát poprvé. Panu Petru Krčovi jsem před odjezdem poděkovala za jeho perfektní organizační výkon. Ředitelka hotelu Morava a její zástupce byli rovněž super, s jejich aktivitou a lidským přístupem jsem se dlouho nesetkala. Za mou osobu můžu říct, že kladné hodnocení nezůstane jenom v tomto hodnocení, ale budu ho šířit dále až obdržím CD s fotky, ukážu je s patřičným komentářem s pobytu svým blízkým, ošetřujícím lékařkám a kamarádkám (kamarádům). První půlku pobytu jsem měla zdravotní problémy a domu jsem odjížděla téměř zdravá. Pohoda během tohoto zájezdu pozitivně působila na vše - moc děkuji.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Koberová Miloslava 21.9.2017

Super dovolená, na kterou se hodně lidí rádo vrací. Proto by to možná chtělo trochu obměnit výlety organizované hotelem. Pieniny nemají chybu, tam snad každý jede rád každý rok znovu a znovu.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Jarmila Krblichová 21.9.2017

S pobytem jsem byla spokojena, jídlo vynikající, ubytování lepší než dvě hvězdičky, výlety pro toho, kdo byl poprvé nebo podruhé super, ale já už jsem si třikrát udělala vlastní program, protože raději poznávám nové věci. Vysoká pochvala pro Janka Juraška, pro jeho znalosti nejen Tater, ale i historie. Kolektiv rekreantů letos nebyl tak družný, jako v předchozích letech. Doporučuji neurčovat, aby si lidé sedali na stále stejné místo. V roce 2016 to bylo volné a nebyly žádné problémy, v letošním roce byly u stolů stále hádky, kdo komu kam sedl. Asi tam bylo víc Pražáků než Moraváků, proto si stále někdo na něco stěžoval a brblal. Dost mě tito lidé otrávili. Předchozí ročníky, na kterých jsem byla, byly úžasné, nepřestanu proto do hotelu Morava jezdit, ale asi už na jiný druh rekreace.
Další připomínku mám od svých kolegyň, které byly v termálních koupelích. Vadilo jim, že neměli informaci o tom, že by měli mít župan, protože jít z horké vody ve větru do šaten není dobré.Téměř všechny onemocněly a dále, že neměly informaci o kabinách na převlékání, tak se převlékali u skříněk společně muži a ženy. Tyto informace mám jen přenesené, protože jsem tam nebyla.
Svým přátelům, kteří toto ještě nezažili budu rekreaci vřele doporučovat, protože doufám, že letošní rok byl pouze nějaká výjimka.

9 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

manželé Konopáskovi 13.9.2017

V hotelu Morava jsme byli s Vámi již 3 x po sobě, což svědčí o naší velké spokojenosti. Jediné, co bychom uvítali je rozšíření škály výletů. O tom se v posledním zájezdu ale již jednalo.
Pobyt v hotelu Morava v Tatranské Lomnici jsme doporučili již
několika známým, dva už tam s námi byli.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Marcela a Libuše 30.8.2017

Tato dovolená předčila naše očekávání.Pěkné a čisté pokoje,velmi příjemný a ochotný personál.Na každý den byl pro nás připravený program,výlety,soutěže,přednášky atd. Takovou dovolenou všem doporučujem a děkujeme všem zaměstnancům hotelu Morava a cestovní kanceláře Atis.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Kateřina O. 29.8.2017

Dovolenou jsem koupila svým rodičům k 60. narozeninám vč.dopravy vlakem. Rodiče byli maximálně spokojeni, strava byla výborná, program vč. výletů také zajištěn k maximální spokojenosti. Velké poděkování organizátorům a provozovateli hotelu Morava. Vřele doporučuji všem, kdo se rádi baví...

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Jordová Jiřina 28.8.2017

Dobrý den, byla jsem velice spokojena s pobytem, jídlem i s programem. Byli jsme už loni a se stejným výsledkem.
Děkujeme. Počasí bylo skvělé.
S pozdravem

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Alena Holušová 28.8.2017

Byli jsme velice spokojeni jak se stravou ubytováním, hlavně velký dík Petrovi a Silvii. Výlety jsou dobře zorganizované. Přístup Petra a Silvie je na profesionální úrovni,vždy ochotní. Doporučíme známým.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Evžen Anděl 27.8.2017

S pobytem v Hotelu Morava,stravováním a službami jsem byl velmi spokojen.Pouze prezentace "Jako tenkrát" na veřejnosti byla přehnaná a né každý to kvitoval kladně.Organizace výletů byla dobrá.Rád se tam vrátím,jen úprava ceny o 1000 Kč je nepřijatelná.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Eva Pecušová 26.8.2017

Velká spokojenost se vším. Dovolená byla pro nás jedno velké , krásné překvapení. Personál hotelu, majitel Cestovní kanceláře všichni výborní. Starali se 24 hodin. Patří jim velká poklona. Stravování výborné. Výletů jsme se nezúčastňovali pro horší chůzi manžela, ale z vyprávění byly super.
Zároveň chci poděkovat za přání k manželovým sedmdesátinám, které tam oslavil a za zahrání na přání synů tátovi-"Bručouna" .
Pomohlo to, táta si to vzal k srdci!!!
Ještě jedou děkujeme za pěknou dovolenou. Snad se tam ještě vrátíme.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Dominika Kroupová 26.8.2017

Stejně jako májový turnus tak i tento neměl chybu. Mockrát děkují CK Atis za tak skvělou příležitost, kterou mi poskytla. Moc si toho vážím. Děkuji.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Jitka 25.8.2017

Pobyt byl super,vše na jedničku

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Janis 25.8.2017

Fajne vse-diky.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

25.8.2017

Veskera spokojenost...az na vylet do Polska,misto obhlidky tater z druhe strany jsme nevydeli nic jineho nez trziste-katastrofa......jinak opravdu skvela dovolena

8 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Jitřenka Raníková 25.8.2017

Díky CK Atis za velmi krásně prožitý týden.Výtečná strava v Zotavovně Morava,bezkonkurenční zábava a všudypřítomný pozitivní přístup celého personálu velkou měrou přispěl k nádherně prožitému pobytu.Jakékoliv zlepšení by znamenalo krok zpět.Bylo to krásné a bylo toho ....málo.Přimlouvám se za prodloužení pobytu aspoň na 10 dnů.
Všem ještě jednou díky.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Kadlec 25.8.2017

Děkujeme cestovní kanceláři za hezkou rekreaci.Jídlo,ubytování,ale hlavně organizace,výlety a večerní posezení a zábava na jedničku.Hodně pozdravů pro všechny co se ten týden o nás starali.Věříme,že to nebyla naše poslední dovolená s Vaší kanceláři.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Hana Bártová 25.8.2017

Super pobyt, děkujeme :-)

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Zdeněk Lojda 25.8.2017

Ubytování vcelku slušné, pouze zatuchlý vzduch z šatníkových skříní se nám nepodařilo za celou dobu pobytu odstranit. Kvalita stravování byla na dobré úrovni. Zúčastnili jsme se pouze jednoho výletu (Nowy Targ a Zakopane)a oceňuji velice hezký, vtipný a zajímavý komentář průvodce Jana. Rozdávání diplomů vtipné, ale zdlouhavé (připouštím, že každý si chtěl vychutnat okamžik slávy samostatně). Zde vznáším dotaz, proč nebyli v závěru oceněni taktéž řezníci, uzenáři, pekaři a vůbec všechny články potravinového řetězce :-), když se ocenění dostalo snad všem organizátorům. Závěrem jedno "profesionální doporučení" :-) řediteli Vaší cestovky, které jsem mu stačil sdělit při našem odjezdu. Pokud bude zpívat písničky od skupiny Olympic svým velmi zajímavým chraplákem, musí doufat, že sklidí aplaus pouze od v hudbě neznalých a neorientovaných rekreantů. Co takto vyměnit Petra za Dalibora, vždyť oba jsou přeci Jandové!:-)
Závěrem však musím říci, že se nám s Vaší cestovkou čas strávený na "rekreaci ROH" opravdu líbil a jistě jej doporučíme i našim známým!!!! No a úplně naposled - přeci nechcete, aby všichni používali v hodnocení slova: vynikající, neopakovatelné, úchvatné, bomba, super .... To by jste "usnuli na vavřínech" :-)

8 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Jana Kotásková 25.8.2017

Dovolená v Tatranské Lomnici byla super,personál se o nás staral od ranní rozcvičky až do večera, kdy jsme uléhali plni zážitků z prožitého dne. Měli jsme polopenzi, kuchařky vařily výborně, mohli jsme si vybrat z několika jídel. Ubytování bylo taky pěkné a na výlety vzpomínám doteď. Tolik pěkných zážitků, které jsem prožila za týden na vašem rekreačním středisku neměly chybu. Posílám velké poděkování kulturním referentům a všem ostatním, kteří se o nás tak dobře starali.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Jarmila Kryštůfková 25.8.2017

Vážení!
Děkuji za skvělý týden v Tatrách! Moc jsem si to já i moje parta z Dobříše užila. Program byl skvělý! Nejvíce se mi líbil výlet do Pieninského národního parku, plavba po Dunajci, oběd Goralském domě. Neměl chybu a dík za skvělou organizaci, protože se ho účastnily 2 autobusy lidí. Ostatní výlety, které jsme podnikli (Spišský hrad, Levoča, Kežmarok), byly také skvělé. Ubytování odpovídalo retro stylu a vyhovovalo nám. Jídlo skvělé! Program v zotavovně? Budu hodně dlouho všem známým a přátelům vyprávět, protože jsem skutečnou odborářskou rekreaci nezažila, tak jsem byla nadšená. Tolik legrace už dlouho nebylo.
Všem z hotelu i z cestovky dík za skvělý týden!Byli suproví!
Možná bychom potřebovali ještě pár dní odpočinku, protože jsme se chtěli účastnit všech akcí a nebyla chvíle "osobního" volna.
Ještě jednou dík! A snad zase za rok....

P.S. ..a snad jste nám zajistili i skvělé počasí!?!

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Mgr. Marie Schifferová 25.8.2017

Bez připomínek, naprostá spokojenost má i dvou se mnou ubytovaných kolegyň. Chceme opakovat a doporučit dalším známým. Díky za vdtřícnost a péči.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Jozef Čerňanský 25.8.2017

Super

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Zdeněk Švejda. 25.8.2017

Vše ok.Náš cíl byl Lomnický štít,dárek k letošním sedmdesátinám nás obou/září,prosinec/.Tento cíl byl splněn.Výlety jsme neaobsolvovali.Jen malá připomínka k hotelovým pokojům.Doplnil bych je o malou ledničku.Jinak zájezd neměl chybu.Takovou starost o hosty jsme ještě nezažili.Hodně úspěchů přejí Eva a Zdeněk Švejdovi.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Jana Holanová 24.8.2017

Váš pobyt byl super a děkuji týmu Atis a Hotelu Morava za krásně strávený pobyt v Tatrách děkuji Jana

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Jaroslava Jarošová 24.8.2017

Pobyt splnil očekávání,vše probíhalo dle programu,strava výborná,pobavili jsme se.
Jeden mínusový pták znamená zbytečný chaos a stres na nádraží při odjezdu,radši dvakrát ověřit objednávku, než vystavit seniory stresu po dovolené. Jinak OK.

Vážená paní Jarošová,

velmi se Vám omlouváme za komplikace, které nestaly při zpáteční cestě. Bylo to způsobenou špatnou rezervací ze strany dopravce - Regiojet. Pevně věříme, že se podobná situace již nebude opakovat.
Děkujeme za pochopení 
Tým ATIS

8 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Božena Výtisková 24.8.2017

spokojenost s ubytováním, stravování super, výlety dobrovolné - velice vhodné, trochu by chtělo více času mezi budíčkem, rozcvičkou, snídani -a- odjezdem na výlet, ale vše bylo dobrovolné. Pan průvodce moc hodný, ale trochu problém, měl by to být ráznější člověk s větším optimismem. Organizátoři připravili zábavu, přednášky, filmy...super. Každý si mohl vybrat, co mu vyhovuje.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Iva Gábrtová 24.8.2017

Tato dovolená se mi velice líbila, spokojenost po všech stránkách.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Pavlina 24.8.2017

Uzasny pobyt! Atis tym stejne jako "kulturni referenti" a personal zotavovny Morava jsou skveli! Pece o rekreanty je absolutne nadstandartni. Hotel Morava je velmi prijemne misto s domackou atmosferou. Lokalita je pro milovniky hor primo delana. Jidlo je excelentni. Cela rekreace ROH se diky az neuveritelne angazovanosti organizatoru nese ve veselem a krasne blaznivem duchu. Jsem moc rada, ze Atis tento typ pobytu vytvoril. Bylo mi cti se takto zucastnit ROH dovolene a tesim se opet na shledanou. Moc dekuji!

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

BRONISLAVA LYSÁČKOVÁ 24.8.2017

CESTA VLAKEM RYCHLE UBÍHALA,SEZNÁMILI JSME SE, ZAZPÍVALI SE SKVĚLÝMI PRŮVODCI IVETKOU A JOŽKEM.JEN STEVARD ZAPOMNĚL,ŽE NĚKTEŘÍ NASTUPUJÍ
V HAVÍŘOVĚ.
Příjemné uvítání,pěkné ubytování,zajímavé besedy,program,spousty výletů
či možnost zvolit svůj program,vynikající jídlo....co dodat
Už víme,kde budeme trávit příští rok dovolenou.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Petr Kula 24.8.2017

Chtěl bych pochválit práci všech v CK Atis a v hotelu Morava. Byl jsem mile překvapen pestrostí jídel.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

HANA CAHLOVÁ 20.6.2017

Byli jsme s manželem spokojeni jak s ubytováním, stravování výborné velký výběr no prostě super!!!!!Výlety nemohu hodnotit těch jsme nebyli.A ze všeho nejlepší byla zábava Iveta a Jožko byli ORIGINÁLNÍ, ZÁBAVNÍ, BEZPROSTŘEDNÍ, MILÍ LIDÉ NA KTERÉ NIKDY NEZAPOMENU PROSTĚ NEJLEPŠÍ.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Anna Foldynová 05.6.2017

S pobytem na rekreaci jsme byli zcela spokojeni, jídlo bylo výborné a bylo ho dostatek a velký výběr, každý si tam našel, co má rád nebo co může, pokud má dietu. Pracovníci cestovky i hotelu byli skvělí, zábavní a pracovití. Zájezdy byly každý den skvěle naplánovány. Mohu říci, že jsem takovou rekreaci s naší CK ještě nezažila. Super.

9 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Stanislav Mikulka 05.6.2017

Byl jsem velmi spokojen se vším,co jste nám nabídli,nemám k tomu co dodat.Zásluhu na tom všem má taky vedení hotelu Morava,za jejich příjemné vystupování.Vaše spolupráce s nimi je příkladná.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Vokál Milan 05.6.2017

Ubytování velmi slušné,strava také výborná.Delegáti se nám velmi věnovali.Zaslouží dodatečné ještě jednou poděkování.Výlety byly doprovázeny velmi zajímavým průvodcem/Janko/Bylo to jedním slovem báječné.Co se týká dopravy super-
Přesto pokud
mohu mluvit za sebe,tak mě osobně dělaly potíže schody do 3.patra,protože mám potíže s dýcháním. Nakonec jsem to musel vyjít a vyšel.
Tak se mějte tam v CK hezky.Přeji hezký den.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Hana Mojžíšková 05.6.2017

Dobrý den,

dovolená "Rekreace ROH" splnila naše očekávání. Vše bylo dokonale připraveno, program beze zbytku naplněn. Velký dík patří za profesionální přístup "kulturních referentů", vysoce hodnotím jejich smysl pro humor, pohotovost a bezprostřednost.
Příjemným zpestřením byly hodiny jógy pod vedením ing. Vrobela, pro kterého je jóga životní styl.
Kvalita ubytování odpovídá dvěma hvězdičkám, strava byla pestrá, na vysoké úrovni, personál vlídný a vstřícný.
Celkový dojem z dovolené občas narušovala přehnaná reklama služeb cestovní kanceláře ATIS.

8 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Jana Horňáková 04.6.2017

bolo to proste super,
zo všetkými službami som bola veľmi spokojná

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Jana Ožďanová 04.6.2017

Jsme velice spokojeni, po celou dobu pobytu odváděli zástupci Atisu super práci. Výlety velice pěkné i ostatní zábava v kolektivu. Ubytování i strava velice dobrá. Hotelu prospělo i zřízení bistra v přízemí. Malé minus dáváme vrtání, řezání a broušení v hotelu během dne.
Tato rekreace nám velmi vyhovuje a těšíme se už na příští rok. Děkujeme.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Věra Weidingerová s manželem 02.6.2017

Retro dovolenou v s Andělem v zotavovně Morava v Tatranské Lomnici jsme vyhráli na Radiu Čas a byla báječná. Už jen samotná cesta s "kulturními referenty" Ivetkou a Jožkem neměla chybu a také nám cestovka dala do kupé úžasné lidi, takže během 15 minut z nás byla nerozlučná šestka a takto nám to vydrželo po celou dovolenou. Pobyt byl skvěle organizovaný, jde vidět, že to tito lidé dělají s láskou, péčí a starostlivostí o hosty a snaží se splnit i veškerá jejich přání a že si legraci užívají spolu s nimi. Petr se Silvií jezdili s námi na některé výlety , také byl úžasný Janko jako chodící encyklopedie a průvodce, jogín Kája vedl lekce jogy, každý z hostů si našel, co mu vyhovovalo a co by chtěl vidět. Vrátili jsme se do dob našeho dětství /patřili jsme k nejmladším účastníkům, většina lidí byla starších 65 let a pro ně to byl návrat do dob jejich mládí/, takže jsme si užili i v 7.hod. ráno budíček z rozhlasu budovatelskou písní, rozcvičku před hotelem ,brigádu u hotelu, seznamovací večírek, promítání retro filmů, no spoustu legrace a zábavy. Dík patří i provozním Lindě a Vladkovi, kteří byli po ruce na zotavovně Morava a také kuchařkám, takový segedín jako tam jsem v životě nejedla. Vše bylo skvělé a takovou dovolenou doporučuji každému, kdo má rád recesi a dobrou zábavu.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Jarmila Křížová 02.6.2017

Super dovolená výborná organizace příjemní referenti strava výborná rozcvičky neměli chybu každý den překvápko ,poznávací výlety též rádi se určitě vrátíme a všem kdo se podílel na této retro dovolené jednička s hvězdičkou děkujeme. Křížová Jarmila a Karel Kúhnel

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

JOUKLOVÁ RADKA 01.6.2017

Dovolená retro ROH byla úžasná a já si ji neskutečně užila.Petr Sylvie Karel Jano bezvadní A Ivanka ředitelka a Jožko prostě skvělý.Parta se sjela dobrá.Jídla dost a výborné.Výlety dle nálady všech.Buď se jelo nebo byl výlet na každém individuální.Spokojenost co se týče rozcviček,soutěží, večerů.Ač jsem se těšila,že budu koukat na večerní promítání ani jednou jsem nebyla neboť po výletech jsem byla na čerstvém vzduchu totálně unavená.Za sebe velká jednička s hvězdou a pokud se to povede jedu příští rok znovu.Celému kolektivu děkuji za nádherný týden

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Eva Balúchová 01.6.2017

Dlouho už jsem chtěla na tuhle vaši dovolenou do Tater jet,ale neměla jsem s kým.Až jsem se domluvila na portále pro seniory s kamarádkama a jelo nás 5.Jelikož jsme byly každá z jiného koutu republiky,tak jsme vám možná udělaly trochu zmatek,ale vaše CK nám vycházela maximálně vstříc,takže velká spokojenost.
Musím též pochválit velkou čistotu v hotelu i na pokojích.A jídlo?To bylo vynikající.
I nabídka výletů byla bohatá,kdo chtěl jel,kdo nechtěl,mohl vyrazit na tůru.
Ještě bych ráda napsala,že jsme žádná na podobné dovolené nebyla,takže jsme se z počátku trochu ostýchaly,ale za pár dnů už jsme v pohode "roztáčely frézu".
Velkou pochvalu si zaslouží náš kulturní referent Jožko.Velmi vtipný a inteligentní humor z něj úplně přirozeně plynul.
Další pochvalu by dostal Petr Krč,Ivetka,jogín a Jano.Tomu moc děkuji za zajímavé nestrané vyprávění o historii území kterým jsme projížděli.
Snad zase někdy někde....

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Jaroslava Havlíková 01.6.2017

Dobrý den, spokojená jsem byla velice, stravování výborné, ubytování taktéž, výlety profesionálně zorganizované. Roztáčení frézy po ránu před rozcvičkou zábavné. Veliký dík Jožkovi a Ivetce za nezdolný optimismus a energii. Veliký dík p. Petrovi Krčovi, všechno perfektně zorganizované, obdiv jeho trpělivosti a konečně dík i průvodci p.Janovi.
Děkuji a všechny srdečně zdravím a přeji vám hodně spokojených rekreantů a úspěchy ve Vaší práci.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Blanka Skopalová 01.6.2017

Dobrý den,
děkujeme Vám a Radiu Čas, že jsme mohli s manželem díky výhře strávit báječnou retro dovolenou v Tatranské Lomnici. Chválíme geniální organizaci pobytu, pestrý a originální program, srdečné delegáty CK. Byla to opravdu dovolená s Anděly.
Blanka a Vlastimil Skopalovi

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Miroslav Mrázek 01.6.2017

Všechno bylo super!!! Ubytování,strava, personál, výlety, zástupci CK. Opravdu nemáme co vytknout. Už šetříme na příští rok, abychom mohli jet na podzimní turnus. Děkujeme CK Atis a hotelu Morava za krásný týdenn v Tatrách. Protože jsem zájezd vyhrál na rádiu Čas, zdravím také jeho moderátory.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Helena Chvějová 12.5.2017

Nemůžu hodnotit jinak, než na jedničku s hvězdičkou! Od nástupu do vlaku, jedna velká zábava. Vše perfektně zařízené, Jožka s Ivetkou celý pobyt věnovali nám rekreantům a snad ani nespali, protože tolik aktivit a neskutečné švandy jsem ještě nezažila. Různé soutěže, výlety, prvomájový průvod, ranní rozcvičky vše v duchu retro a bavili se všichni jak mladší, tak starší ročníky. Musím pochválit taky p. Krče, který se s námi zúčastňoval a byl organizátorem všeho. Personál hotelu Morava byl milý a úslužný, jídlo velice chutné a v takovém množství, že i ten největší jedlík musel být spokojený. Každému tento pobyt doporučuji a určitě si další nenechám ujít.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Věra 11.5.2017

Dobrý den,

v termínu od 28.4.-2.5.2017 jsem byla s kamarádkou na rekreaci ROH v Tatran.Lomnici.
Opět bylo vše bezchybné,ale letošní Májové retro předčilo mé očekávání.
Z předešlých pobytů znám rozcvičky,zábavné večery,výlety,ale Prvomájový průvod ve stylu retro,to byla prostě bomba.
Vše se ani nedá popsat,takové pobyty musíte prostě zažít a to může nabídnout jen ATIS.
Chtěla bych VŠEM zaměstnancům poděkovat za perfektní služby
a skvělou organizaci p.P.Krčovi a p.S.Novákové,kteří se o nás starali po celou dobu pobytu.
Přeji Vám hodně spokojených klientů i pracovních úspěchů.
Už teď se budu těšít na příští rekreaci ROH.

S pozdravem a práním pěkného dne
Věra - Šumpersko

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

11.5.2017

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

ZP 10.5.2017

Naprosto skvělá akce,rozhodně si to zopakujeme.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Šimek Stanislav 09.5.2017

Bylo to senza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Peter a Milka zo Zvolena 09.5.2017

Dobrý deň,
chceme sa Vám poďakovať za super rekreačný pobyt ROH hotel MORAVA, v Tatranskej Lomnici.Táto rekreácia bola bez jedinej chybičky. Predovšetkým chválime profesionálnu prácu organizátorov, je vidno, že tú prácu majú radi a majú to ako sa povie v krvi.Sú až neuveriteľne vtipní,zábavní, výborní moderátori, tanečníci a speváci.Krásny prvomájový sprievod nemal chybu, vtipné kostými a tradičné pionierske šatky viali na viacerých pochodujúcich. Veľmi vtipné boli ranné rozcvičky a nikde nechýbala tradičná pieseň "Po kalíšku, po kalíšku"... /táto sa často opakovala/. Strava bola taktiež výborná a pestrá, bolo z čoho vyberať a bolo jej veru dosť.
Našli sme si nových priateľov, s ktorými sme ostali v kontakte na SKYPE alebo si píšeme e-mailom.Od príchodu domov sme si už niekoľko krát pozreli video, aby sme si pripomenuli ten nádherný pobyt v hoteli MORAVA na rekreácii ROH.
Ešte raz Vám ďakujeme a prajeme Vám veľkú chuť do ďalšej práce a hlavne veľa spokojných klientov. Odporúčame všetkým, čo majú radi srandu a zábavu.
So srdečným pozdravom
Peter a Milka zo Zvolena

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Kominík Arnošt a manželka L.Votická 09.5.2017

Vážení! Byli jsme spokojeni jako již v dřívějších pobytech na "Retro dovolené" ! Není co by se dalo přímo vytknout. Nás (+70) nezaujal pouze rokový koncert, ale každý je na jinou muziku, tak jsme se bavili po svém. Toho jednoho "ptáka" jsem odebral kvůli zkrácení pobytu. Jinak vše SUPER!!! Letos již ne, ale příští rok v září se opět , pokud budeme fit, do Moravy vrátíme.

8 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Radka Kondorova 09.5.2017

super,super,super

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Alena Fridrichová 09.5.2017

Dobrý den, Váš pobyt byl pro nás opravdu výjimečný. Vše bylo na 100%. Myslím, že velký podíl na tak úžasné akci má ředitelka hotelu s Jožkou. Už jejich přivítání v Praze na nás udělalo velký dojem a nesmírně si cením toho, že jedou na otočku pro lidi se kterými se během cesty poznají a vytvoří super atmosféru.Pokud mám hodnotit a napsat vše, tak na mě osobně neudělaly dojem delegátky Atisu. Ale je to můj osobní názor. Možná časem bych si zvykla, že jejich přístup je tak trochu jiný. Takový spíše kancelářský a nic navíc. Ale chápu to, že jsou to zaměstnanci. Věřím, že i příští rok se nám povede ROH rekreaci zopakovat v podobném termínu.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Alena Holušová 08.5.2017

Ubytování ,stravováni a výlety super. Byli jsme velice spokojení s přístupem a profesionalitou Petra, Sylvie, Jožkou a Ivetou, za perfektní pobavení a vedení zábavy, ale pět dni bylo málo. Určitě bychom chtěli tento pobyt absolvovat v příštím roce. Pět ptáku na hodnocení je málo, nestačilo by ani 15.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Eva Chloubová 08.5.2017

Na pobytu s Vaší Ck.jsem byla v dané destinaci a stejném ubytování již po osmé,a vše všetně cesty bylo jako vždy je to nej,nej,

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Korejsová Helena 08.5.2017

PROGRAM, UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ ODPOVÍDÁ NABÍZENÉMU ZÁJEZDU. DOPORUČUJI VŠEM , KTEŘÍ SE CHTĚJÍ BAVIT A UMĚJÍ SI UDĚLAT SRANDU SAMI ZE SEBE

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Alena Drálová 08.5.2017

Na pobyty ROH do hotelu Morava jezdím od r.2011 a vždy jsem byla moc spokojena. Velké poděkování patří všem z CK ATIS a všem z hotelu MORAVA, bez kterých se tyto vynikající pobyty nemohou uskutečnit. Vždy zde byla výborná parta rekreantů a také díky nim bylo o zábavu postaráno každý den.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Vladimír Nekolný 08.5.2017

Dobrý den, pobyt hodnotím takto: Doprava organizovaná. Ubytování slušné. Stravování výborné. Program chaotický - rozcvičky pokaždé jinde a v jiném, výlety neúplné - Pieniny (35 Euro)nahrazeny hradem Stará Lubovňa oznámení až v autobuse, kdy se zájezd už nemohl zrušit. Cena neodpovídala službě.
Nikdo se neptal na hradě kolik je důchodců (poloviční vstupné).V termálech Vrbov to samé, i když na upozornění nekolika klientů bylo rozdílné vstupné vráceno.
Prezentace cest. kanceláře "AtiS" zbytečně přehnaná, zvláště na 1.máje. Organizátor ze skupiny "Generace 75" při vystoupení neopomněl zdůraznit, že celá kapela je ubytovaná v hotelu Morava, který všem přítomným doporučuje. (Ač sám je zde vedoucím)! Při rozloučení se klientům při podání ruky nedíval do očí.
Připadalo mi to tak, že teť mám peníze a čekám na další zájezd.

Vážený pane Nekolný.

 

K uvedenému hodnocení uvádím následující:

 Pobyt  „Májové rero“  byl mírně atypický. Většina rekreantů už na něm byla několikrát a to byl důvod k odchylce od standardních 8 denních turnusů, kde bývá jen cca 15% „absolventů“.  Ředitelka hotelu vzala proto v úvahu požadavky rekreantů na odlišnost a zařazení novinek.


Programová alternativa (hrad za pltě) byla způsobena zákazem spalavování z důvodu vysoké a rychlé vody v Dunajci.  Vzhledem k tomu, že tento stav je regulovaný vypouštěním přehrady na polské straně, a že se může několikrát denně změnit, museli jsme čekat na stanovisko pltnické společnosti. To jsme dostali ráno, v době výjezdu autobusu na Pieniny.  Tam již pro rekreanty byly připraveny následující služby:

-       Goralský oběd v Haligovcích s přípitkem sudovice, goralskou muzikou, soutěží a ukázkou skanzenu zemědělské techniky

-       Prohlídkou Nestville Parku (skanzen, exkurze lihovaru, ochutnávka první slovenské whisky, návštěva firemní prodejny, focení s předáním pamětní fotografie + návštěva „čokolandie“)

Operativně jsme z autobusu zařídili náhradní program za splav Dunajce na pltích – prohlídku Lubovnianského hradu s průvodcem. Tato alternativa sice znamenala cca 50 km autobusem navíc, ale časově to do programu zapadalo. K seniorskému vstupnému mohu sdělit jen poznámku, že toto se u skupiny s průvodcem nerozlišuje, stejně jako náklady za dopravu.

K připomínce nadměrné propagace CK ATIS mohu jen zmínit, že se jednalo o poděkování hotelu Morava za vystupující členy kapely GENERACE 75, která byla ubytována na hotelu Morava. Kapela odehrála jeden večer v hotelu Morava a jeden koncert na oslavách 1. máje zcela zdarma, bez nároku na honorář.  Na vystoupení přijeli muzikanti se zvukovou a světelnou aparaturou rovněž na své náklady (cca 600 km). Kompenzací byl právě pobyt na hotelu Morava. Proto poděkování.

 


Přiznám se, že mne mrzí, jaký vznikl při loučení pocit.  Jsme s našimi rekreanty od první do poslední minuty pobytu. Pomáháme jim řešit problémy, nakládáme s nimi jejich kufry do vlaku. Mohlo se skutečně stát, že při loučení proběhl „kontrolní pohled“ na okolní situaci. Omlouvám se za to.  Podat si ruce těsně před příjezdem vlaku s cca 70 rekreanty na popradském nádraží je docela hektický úkon.  Určitě jsme se s mnohými ale ještě stačili obejmout a s ženami políbit.

 

V každém případě děkuji za napsání Vašich připomínek. Jsou pro nás velmi důležité. Ukazují na naše chyby. Sice „chybování je lidské“, není však profesionální. V tom s Vámi souhlasím.

 

Petr KRČ
obchodní a produkční ředitel


ATIS a.s.,  

6 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Radka Prokůpková 08.5.2017

Nejlepší dovolená. Děkuji

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Eva Machdalová 08.5.2017

Boli sme velmi spokojni, vyborna strava, vyhovujuce ubytovanie a zaujimavy program.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Rudolf a Danuše Sznapkovi 07.5.2017

Výborné, výborné ! Děkujeme Sznapkovi

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R17)

Ivan a Danuše Krištofovi 07.5.2017

Pobytu nelze nic vytknout vše bylo O.K. až na počasí.Nejsme soudruzi abychom poručili větru dešti ale jen odboráři.Mockrát děkujeme za bezvadnou rekreaci.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R16)

Kylarová Jana 01.10.2016

Rekreace splnila moje očekávání. Byla jsem už podruhé na této rekreaci a mohu říci, že vybavení hotelu se zlepšilo, stravování se zlepšilo a to výrazně. Výlety byly super, jen by mohly být přidány nějako nové. Když jedu na rekreaci opakovaně, tak bych se chtěla podívat ještě někam jinam. Služby CK Atis byly opět bez chybičky. Pan Krč je k neutahání, stále v pohybu, stále v akci a průvodce Jano i Kája - jsou milí. Jano má dobré vědomosti o slovenských památkách i přírodě a umí je předat.
Děkuji.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R16)

Miklošovi 29.9.2016

Nemáme připomínky, kromě podle nás nutné výměny ručníků na pokojích.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

25.9.2016

Zdravím,,se službami jsem byla spokojená,jen tam chyběla ta jiskra,kterou kdysi měla paní Ivetka.Budu se snažit vybrat zase něco jiného,určitě si vyberu! S pozdravem Dohalská

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R16)

Dagmar Jelínková, Jinočany 25.9.2016

Hodnocení pobytu v Zotavovně MORAVA Tatranská Lomnice je kladné po všech stranách. Ubytování, stravování a zájem o účastníky zájezdu byl dokonalý. Program, byl na vysoké úrovni a též průvodcovská činnost byla velmi dobrá a poučná. Vše bylo ještě umocněno krásným počasím.Z mé strany nevylučuji, že budu tento zájezd opakovat. Zdravím všechny zúčastněné a přeji hodně spokojených rekreantů.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Věra Pavelčíková 25.9.2016

Moje hodnocení je na jedničku s hvězdičkou. Byla jsem nadšená.
Od začátku až do konce skvělá zábava a nálada. Všichni byli skvělí a já jim moc děkuji. V.P.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R16)

Radka Hurtová 24.9.2016

Všechno bylo super, jako na všech ( turnusech) rekreacích ROH, které Vaše cestovní kancelář pořádá. Děkujeme, děkujeme a dáváme nejen palec nahoru, ale rozdáváme kladnou recenzi všude, koho potkáme. Těšíme se na další retro rekreaci a přejeme ještě více spokojených rekreantů, jako jsme byli my. Radka a její 10tičlenná RETRO PARTA z Moravy

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R16)

Kuběnová Helena 24.9.2016

Dobrý den,
to se prostě musí zažít. Tomu, kdo se chce bavit jako tenkrát, vřele doporučuji. Nenašla jsem nic, co bych mohla vytknout.
Před všemi organizátory smekám.
A jak říkám-TO SE MUSÍ ZAŽÍT.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R16)

Dana a Miroslav Vaněčkovi, Náchod 23.9.2016

Dovolená byla fantastická = hodnocení za 5 (výtečně),byli jsme velice spokojeni, stravování po celou dobu bylo vynikající, ubytování bez připomínek- spokojenost, výlety bezva, připomínka byla na rozšíření výletů do oblasti Západních Tater(problémem je větší vzdálenost od letoviska a tento byl konzultován s P.Krčem a ten tuto možnost akceptoval, v dalším se uvidí)

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica (H2619)

Havlasová Jaroslava 23.9.2016

Tato rekreace neměla chybu,ubytování,strava i výlety na jedničku celá naše parta caa 10členů byla spokojená až na jednu malou nedostatečnost za Ostravou už nebylo možnost si nic objednat ale ani to nám náladu nezkazilo.tak troch si hrajeme stou myšlenkou že budem tuto dovolenou opakovat.Děkujeme za takovou dovolenou.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica (H2619)

Kaiferová Marie 23.9.2016

Dobrý den!
Ráda bych touto cestou poděkovala všem,kteří se podíleli o tak báječnou ,,Retro dovolenou''v době 10.9.-17.9.2016!Za vše dávám pět hvězdiček,ale zasloužíte si jich více.
Byla to BOMBA,vrátit se do vzpomínek našich mladých let...Přeji Vám mnoho úspěchů.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R16)

Alena Drálová 23.9.2016

V zotavovně Morava bylo opět moc prima. Poprvé jsem na pobytu byla v roce 2011 a postupně se oblíbenost rozšířila na větší skupiny v různých termínech. Spokojenost je po všech stránkách, tj. od nástupu do vlaku, ubytování, stravování, organizaci výletů, společenské večery a besedy až po zpáteční cestu domů. Z těchto, ale i jiných důvodů (připomínka mládí, návrat do míst, kde nám bylo krásně,...) se moc rády vracíme. Byly jsme na pobytech v roce 2011,2012,2013 a 2016. V roce 2013 jsem v tombole vyhrála poukaz na pobyt v Moravě, na který jsme jely v roce 2014. Pobyt jsme si s kamarádkami prodloužily o další týden. Velké poděkování CK ATIS za organizaci a hotelu MORAVA za jeho služby.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R16)

Jandová Zdeňka 23.9.2016

Dobrý den, spokojenost byla výborná, stravování úžasné, na ubytování nelze nic vytknout, výlety super.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica (H2619)

Pavlína Hrubíčková 22.9.2016

maximální spokojenost :-)

9 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R16)

Koberová Miloslava, Chocholouš Miloš 22.9.2016

vše super, takovou dovolenou jsme si ani ve snu nepředstavovali, určitě jedeme příští rok znovu i s dalšími známými. Organizace perfektní, obětavost pracovníků CK i hotelu nadstandartní. Už se těšíme na příští rok

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R16)

Jarmila Krblichová 22.9.2016

Byla jsem již počtvrté a opět bezkonkurenční dovolená. Zábava senzační, péče o klienty jako obvykle bez chyb, strava výborná, ubytování bez výhrad. Výlety perfektní s výhradou výletu do Zakopaného. Nikdo nám neřekl, že si máme vzít zloté a tak jsme neměli na lanovku a jen tak jsme bloumali po městě. Na druhou stranu jsme viděli pár hezkých míst, na která by po cestě lanovkou nebyl čas. Příště budeme chytřejší. Ale celkově vše na jedničku třikrát podtrženou

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R16)

Eva Davídková 22.9.2016

S cestovní kanceláří ATIS jsem byla velice spokojená.Již od samého začátku,všechny dotazy mi byly vždy rychle zotpovězeny s placení,ubytováním i s pojištěním.Zotavovna Morava měla příjemný personál,jídlo chutné a dosti.Kdykoliv jsme se obrátili na personál s nějakým přáním,bylo nám vždy vyhověno.Každý den pestrý program.Odnáším si z dovolené nádherné zážitky a dobrou náladu na další všední dny.Bylo mi vyhověno i v jídelníčku pro mou maminku,která je silná cukrovkářka.Na retro dovolené ROH je to super a doporučuji ji všem.Ať už tým z Atisu a nebo z hotelu Morava jsou báječní.Děkuji všem lidem,kteří pracují na spávném místě a práce je pro ně koníčkem.Moooc děkuji Eva

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica (H2619R16)

Jiří Jeník 06.9.2016

Dobrý večer stravování velice dobré výlety pěkné,ubytováni dostatečné týden v Tatrách výborný spokojenost s pozdravem Jeník

8 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Lubomír Šimůnek 02.9.2016

Manželé, Jarmila a Lubomír Šimůnkovi, máme úžasně skvělé zážitky na pobyt v termínu výše uvedeném. Byli jsme poprvé a ne naposled, protože máme rezervační číslo: 561306 na pobyt 12.8.-19.8.2017 s 50% zálohou. Poznali jsme hodně přátel se kterými se rádi setkáme nejen mezi rekreanty ale i pořadateli. Díky.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

mates 02.9.2016

Byli jsme již podruhé. Pobyt po všech stránkách nezklamal a drží si vysokou úroveň. Poděkování patří jak všem z Atisu, tak z retro hotelu Morava.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

šafranková 31.8.2016

Dobrý den naše dovolená se nám velice líbila. dobrá organizace byla zajištěna i veškerý zábavný program. stravování v rámci polopenze bohaté velký výběr. ubytování uspokojující,ale naší vinou jsme si nezajistili pokoj s balkonem a lepším výhledem. výlety 1*

9 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Radka Kondorová 30.8.2016

Vše bylo super

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

30.8.2016

Dobrý den,
retro dovolená v Tatranské Lomnici byla skvělá.
Celý týden perfektně organizované zájezdy a akce, dobré jídlo a velmi
příjemný personál hotelu.Největší pochvala patří řediteli vaší cestovní
kanceláře. Pan Krč je profesionál na svém místě a bylo vidět, že svoji práci dělá rád a s láskou. Velký dík i ostatním,kteří mu pomáhali retro
týden organizovat.
Jestliže se do Tater někdy vrátíme,tak jenom s vaší cestovní kanceláří.
Další spokojené zákazníky přeje Pavlína.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Dolejšova Alena 29.8.2016

Vše bylo užasne velka spokojenost s cestovni kancelaři Atis. Vzorna organizace už od nastupu do vlaku i po cely čas dovolene. Ubytovani, strava i vylety velka spokojenost

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Ladislav Tuška 28.8.2016

Příjemný den,
ubytování-spokojeni,stravování-spokojeni,program-spokojeni,výlety-spokojeni,snad jen větší výběr.
Buzení,rozcvičky,jogu,tanečky neměnit.
Děkujem Tuškovi ,Blažkovi.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Václav a Ivana Zámečníkovi 28.8.2016

Dobrý den. Nejdřív bych chtěl poděkovat Petru Krčovi a Silvii Novákové za péči a pomoc při mé nevolnosti.Po zdravotní stránce jsem již v pořádku.I přes tuto nemilou příhodu jsme byli
s dovolenou velmi spokojeni.Personál ATISU i hotelu byl velmi milý a vstřícný.Lze jen doporučit.Ještě jednou děkujeme za hezké zážitky.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Čeňanský 28.8.2016

Výborné doporučuji. V Goralskom dvore doporučuji zahrnout pití do ceny výletu. Zjednoduší se obsluha. Děkuji.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Jaromír Prycl 27.8.2016

Pobyt v Zotavovně Morava na rekreaci ROH v Tatranské Lomnici splnil naše
očekávání a velmi se nám líbil. Ubytování i stravování bylo výborné.
Díky všem pracovníkům hotelu Morava včetně vedení a též pracovníkům
CK Atis, kteří se starali o zdárný průběh celého pobytu. Ještě jednou
velké díky všem.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Alena Holušová, Yveta Krupová a děti 27.8.2016

Velký dík Sylvii,Petrovi,Jožkovi a Yvetce za super dovolenou a jejich obětavost a profesionalitu. Stravování výborné, ubytování, výlety a program celého týdne vynikající. Určitě se ještě vrátíme do Tater a těšíme se na opětovné setkání.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Kristina Nestrojová 27.8.2016

Všem seniorům z naší skupiny se pobyt líbil byli spokojeni jak se stravováním tak celým programem´.Odjeli jsme domů obohacení novými zážitky a krásnými vzpomínkami.
Za celou skupinu moc děkuji
Kristina Nestrojová

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Věra 26.8.2016

Minulý týden jsme se s kamarádkou vrátily z Retro dovolené v Tatranské Lomnici,kde jsme byly jíž podruhé.
Úžasná atmosféra nás opět inspirovala k rezervaci dalšího pobytu na příští rok.
V hotelu Morava fungovalo vše skvěle,ubytování,stravování,zábava,
vše bylo v naprostém pořádku.
Výlety pořádané Vaší cest.kanceláří jsou zajímavé,každý má možnost si vybrat,co ho zajímá.
Po celý týden se o dobrou náladu a spokojenost staral Petr Krč s vedením hotelu Ivetou a Jožkou - jsou to zkrátka profesionálové na svém místě.
Touto cestou bych Vám chtěla poděkovat za kvalitní služby,perfektní organizaci a celému týmu CK Atis popřát mnoho zdraví,osobních i pracovních úspěchů a hodně spokojených klientů.
Příští rok se opět těším na shledání!

9 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Marta Loušová 26.8.2016

Díky všem kteří se starali o rekreanty byl celý týden nabitý veselím a dobrou náladou.Jídlo a ubytování nám vyhovovaly, výlety doplněné výkladem o historii - díky Janovi - super. Ještě jednou DÍKY. Přijedeme znovu.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Zúbeková Mária 26.8.2016

Dobrý den.
- kvalita stravování - průměrná, nedoplňování jídel
- ubytování - podprůměrné, zastaralý nábytek na pokoji, na balkoně rozbité opěradlo židle, které bylo slepené lepenkou - nebezpečí úrazu, pokoj si žádá nové vymalování.
- výlety - výborné
- sportovní a kulturní referent - věnovat více pozornosti novým účastníkům zájezdu, hodně pozornosti bylo věnováno stálým klientům CK ( stížnosti i od jiných nových rekreantů )
- celkově rekreaci ROH hodnotím č.3 ( hodnocení jako ve škole )
S pozdravem Zúbeková

5 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Emilie Kubalová 25.8.2016

Na tuto dovolenou jsme se moc těšili a také splnila naše očekávání.Strava výborná,organizace také ,tam prostě nebylo co vytknout.Pana Petra Krče nezaskočilo nic, pracoval s týmem na 100%.Výlety nádherné a každý si tam našel co ho bavilo.Velké díky,videa ani fotky to nedokáží tak přiblížit,jako když se to prožije přímo na místě.Děkuji za rekreanty z Opavy

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Stanislav Štolc 25.8.2016

Ubytování dobré-jako tenkrát před 55lety v hotelu žádné změny.Stravování na výborné úrovni bez námitek.Organizačně zvládnuto dobře,až na ty sex.taškařice před rozcvičkou,kde nebyl ohled na děti.

9 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

25.8.2016

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Nováková Miroslava 25.8.2016

Byli jsme velmi spokojeni,se vším.

10 Hodnocení

ZOTAVOVNA MORAVA - Tatranská Lomnica

Radka Prokůpková 25.8.2016

Dobrý den, rekreace ROH byla na 1*, není co vytknout.

10 Hodnocení

Podobné pobyty

DOPRAVA ROH - vlak REGIOJET

Slovensko Vysoké Tatry

Nabízíme Vám možnost dokoupení ZPÁTEČNÍ VLAKOVÉ JÍZDENKY do Popradu vč. místenky a TRANSFERU k retro pobytu REKREACE ROH - Dovolená v Tatrách jako ...

V horní části ve žlutém poli "NEZÁVAZNÁ REZERVACE" vyberte zda požadujete jízdenku s místenkou nebo ...

bez stravy

od 290 Kč / pobyt
9,9 Rezervace