IKAR PLAZA - Kolobřeh - Polsko - Pomořany - Baltské moře

Wellness hotel IKAR PLAZA - Kolobřeh (Z0752R23)

Polsko > Pomořany - Baltské moře
Strava polopenze
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet:
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Krytý bazén:
Přírodní koupání: 150 m
Železniční stanice: 2,5 km
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Kołobrzeg

ZÁKLADNÍ POPIS

Kołobrzeg (Kolobřeh) - největší polské lázně a oblíbená prázdninová destinace. Více než 12 km pobřeží, fantastické pláže, zajímavé atrakce a vynikající lázeňská a wellness nabídka stojí za to navštívit Kołobrzeg i po sezóně. Město je čtvrtým nejlidnatějším městem Západopomořského vojvodství a leží u ústí řeky Parsęta do Baltského moře. Široká nabídka ubytování a sanatorií, krásná poloha a velký výběr možností stravování činí město oblíbeným nejen mezi polskými turisty.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Co stojí za vidění:

Solankový pramen v Kołobrzegu
Historie Kolobřehu začala solankou, jejíž stáří se odhaduje na více než 2 miliony let a nachází se pod městem. Používá se především při revmatických onemocněních, neurologických a respiračních onemocněních.

Maják
postaven v roce 1770, nachází se u vjezdu do přístavu, u ústí Parsęty do Baltského moře. Je vysoká 26 m a je přístupná veřejnosti. Z vrcholu můžete obdivovat krásný výhled na moře a kolobrzegský vojenský a obchodní přístav a také na panorama města. Maják je také ideálním místem pro kávu a dort, protože je zde otevřena i kavárna.

Přímořská promenáda
Kołobrzegská promenáda je oblíbeným místem procházek obyvatel i turistů. Podél promenády je mnoho restaurací , obchodů se suvenýry a míst s atrakcemi pro děti. To je srdce Kolobřehu. Každý si zde najde nějakou atrakci pro sebe. Promenáda je udržovaná, zrekonstruovaná. Je to skvělé místo pro letní procházky.

Molo
220 metrů dlouhé, a 9 m široké, oblíbené, moderní a romantické –⁠⁠ takové je známé Kolobřežské molo vedoucí nad Baltským mořem. Molo prošlo ke konci roku 2014 rekonstrukcí, a nyní se tak projdete zhruba 4,5 m nad hladinou moře a dojdete až ke dvouúrovňovému zakončení s plošinou, kde můžete posedět, rozhlédnout se po uklidňujících mořských vlnách a dýchat čerstvý, mořský vzduch. V sezóně je však vstup na plošinu zpoplatněn.

Bazylika Konkatedralna
Konkatedrální bazilika Nanebevzetí Marie Panny v Kolobřehu, také nazývána Kolobřežská katedrála, je impozantní dominanta města Kolobřeh v jeho historickém centru. Tento katolický kostel byl postaven ve 14. století, a je tudíž nádherným příkladem gotické architektury.

Oceanárium
Návštěvou akvária můžete zajímavým způsobem doplnit přirozené znalosti dětí, dospívajících i dospělých. Návštěva podmořského světa je pro učitele skvělým nápadem, jak zatraktivnit hodiny nejen biologie. V Oceanáriu se také konají různé soutěže o zajímavé ceny. Najdete zde murény, paprsky, sasanky, králové tanganyiky, mořská hvězdice, piraně, krásné perutýny, útesové žraloky, žraloky černocípé a další.

Obchodní přístav
Délka nábřeží obchodního přístavu v Kołobrzegu je 786 metrů. V obchodním přístavu mohou vplouvat plavidla do délky 80 m, šířky 12 m a ponoru 4,5 m.

Pláž
V Kołobrzegu na pláži si můžete pronajmout plážové koše, lehátka a další náčiní pro zpříjemnění opalování. Pro děti je zde připraveno mnoho atrakcí – přebytečnou energii si mohou vybít na nafukovacích hračkách: trampolíny, skluzavky apod. Rodiče mohou využít tu a tam umístěných plážových barů. Nejčastějším cílem plážových procházek v Kołobrzegu je však molo a ústí řeky Parsęta, kde lodě vplouvají do přístavů. Ti, kteří neradi chodí po písku, mohou při procházce po přímořské promenádě, postavené na zpevněné duně rovnoběžně s pláží, pozorovat moře.

V letní sezóně jsou na pláži v Kołobrzegu vyhrazeny tři oblasti ke koupání:
Západní koupaliště na západní části pláže Kołobrzeg
Central Bathing Beach na centrální pláži ve východním Kolobřehu
Východní koupaliště na východní pláži v panství Kołobrzeg Podczele

V roce 2010 bylo koupaliště Kołobrzeg oceněno Modrou vlajkou - vyznamenáním udělovaným pobřežním koupalištích, která respektují přírodní prostředí a splňují požadavky na čistotu, bezpečnost, kvalitu vody, informace a infrastrukturu.

Hodnocení hotelu (2 hodnocení)

IKAR PLAZA - Kołobrzeg (Z0752R22)

Miroslava Králová 25.8.2022

Skvělé počasí, úžasná kvalita stravování,příjemné ubytování s vnitřním a vnějším bazénem a hudebními vystoupeními každy den, pestré možnosti výletů, čisté a osvěžující moře v blízkosti hotelu.Spokojenost nadmíru.

10 Hodnocení

IKAR PLAZA - Kołobrzeg (Z0752R21)

Švehlová 15.7.2021

Ubytování nádherné, pokoj veliký, jen výhled na rušnou silnici. Úklid pokoje byl kvůli covidu jen na vyžádání, ale vše vždy v naprostém pořádku. Poměrně velký výběr jídla.
Hotelový bus do města také byl kvůli covidu zrušen, ale dostávali jsme každý den lístky na městskou hromadnou dopravu zdarma.
Parkování u hotelu, ale dost drahé.
Celkový dojem z dovolené velmi dobrý 👍.

8 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG •

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Ikar Plaza v Kołobrzegu:
- wellness a relaxace
- jen 150 m od písečné pláže
- jedno dítě do 11,99 lez ZDARMA

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Lázeňský hotel se nachází ve východní části Kolobřehu, asi 2,5 km od starého města (bezplatná hotelová kyvadlová doprava) a asi 150 m od Baltského moře.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

vstupní hala (bezplatné Wi-Fi), restaurace s café-barem, jídelna, kosmetický a kadeřnický salon, posilovna, směnárna, úschovna cenností, kamerově monitorované parkoviště, podzemní parkoviště, služba županů, obchody, dětské hřiště a herna pro děti a zahrady s posezením, moderní léčebné centrum a wellness centrum: bazén, ​​sauna, parní lázeň, aroma koupel a vířivky, procedury (pro léčbu nemocí a poruch oběhového systému a pohybového aparátu) a masáže (klasické a vodní a podvodní masáže, perličkové koupele, lehké terapie, terapie magnetickým polem, mnoho elektroterapií, laserová terapie, ultrazvuk, studená terapie, aqua gymnastika, procedury pro rašeliniště a parafíny)

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky (do 11,99 let), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, lednice, fén, balkon (možnost 2 dětských přistýlek na pokoji)
2 - lůžkové apartmány s možností 2 přistýlek (do 11,99 let), ložnice s manželským lůžkem a obývací část s rozkládacím gaučem, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, lednice, fén, balkon
Pokoje s přistýlkou a apartmány na dotaz.

CELKOVÁ KAPACITA

260 pokojů

FORMA STRAVY

polopenze

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 11,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Všeobecných smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně:

do 35 kalendářních dnů před nástupem na pobyt dle Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s.,
od 35 do 8 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 60% z celkové ceny objednaných služeb.
od 7 do 4 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 90% z celkové ceny objednaných služeb.
od 3 až 0 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny objednaných služeb.

Ostatní ustanovení Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s. zůstává nezměněno.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový bazén, písečná pláž (150 m)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 16.30 do 19.30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 9.00 hod v den odjezdu.
Na místě k dispozici delegát hovořící polsky nebo německy.

REKREAČNÍ POPLATEK

cca 1,20 €/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ

Podzemní garáže cca 14,00 €/ den
Parkování před domem cca 12,00 €/den a za domem cca 9 €/den

POZN. rezervace parkovacího místa není možná

DALŠÍ SLUŽBY

Trezor na recepci: cca 0,50 €/ den
Pronájem županu: cca 2,00 €/ den
Dětská postýlka: od 10,- PLN/den
Půjčovna kol:
• Celodenní pronájem (do 8 hodin): cca 9,00 €
• Půldenní pronájem (do 5 hodin): cca 6,00 €
Úschova kol v hotelové garáži zdarma (hosté musí mít vlastní zabezpečení)

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Olomouce/Ostravy do Krakova (EN 443). Přestoupíte na vlak do stanice Kolobrzeg. Hotel je od stanice vzdálený asi 2,5 km (taxi).

Cesta vlakem z Prahy s 1 přestupem trvá cca 17 h a 15 min.
Cesta vlakem z Olomouce s 1 přestupem trvá cca 14 h.
Cesta vlakem z Ostravy s 1 přestupem trvá cca 13 h.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

DIUNE - Kolobrzeg
2022

Hotel DIUNE - Kolobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Resort DUINE je jen cca 40 m od pláže a přímo na promenádě Kolberg - do lázeňské čtvrti je to cca 2 km.Elegantní a kvalitně vybavený Diune Resort by ...

NOVINKA

polopenze

Z0701R22

od 1 227 Kč / noc
- Detail
IKAR - Kolobřeh
+
2023

Hotel IKAR - Kolobřeh

Polsko Pomořany - Baltské moře

centrum zdraví a rekreace hotel Ikar se nachází v lázeňské části Kołobrzegu, caa 100 m od pláže a přímořského parku a 900 m přes most od starého ...

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG

plná penze

Z0776R23

od 999 Kč / noc
7,0 Detail
IKAR PLAZA - Kołobrzeg
2022

Wellness hotel IKAR PLAZA - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Lázeňský hotel se nachází ve východní části Kolobřehu, asi 2,5 km od starého města (bezplatná hotelová kyvadlová doprava) a asi 150 m od Baltského ...

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG •

polopenze

Z0752R22

od 6 750 Kč / pobyt
9,0 Detail
KORAL Live - Kolobřeh
2023

Lázeňský hotel KORAL Live - Kolobřeh

Polsko Pomořany - Baltské moře

Lázeňský hotel se nachází pouhých 300 m od pláže Baltského moře a je oblíbený pro své velmi dobré lázeňské procedury. Je to jeden z nejvíce ...

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG •

polopenze

Z0753R23

od 807 Kč / noc
8,0 Detail
KORAL Live - Kołobrzeg
2022

Lázeňský hotel KORAL Live - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Lázeňský hotel se nachází pouhých 300 m od pláže Baltského moře a je oblíbený pro své velmi dobré lázeňské procedury. Je to jeden z nejvíce ...

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLBERG •

polopenze

Z0753R22

od 751 Kč / noc
8,0 Detail
MARINE - Kołobrzeg
2022

Hotel MARINE - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Marine***** se nachází jen cca 50 m od Baltského moře a cca 2,5 km od centra města. Kolobřeh – nejznámější a největší lázeňské město u Baltského ...

DOPŘEJTE SI LUXUS U BALTU

polopenze

Z0746R22

od 9 130 Kč / pobyt
- Detail
MARINE - Kołobrzeg
2023

Hotel MARINE - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Marine***** se nachází jen cca 50 m od Baltského moře a cca 2,5 km od centra města. Kolobřeh – nejznámější a největší lázeňské město u Baltského ...

DOPŘEJTE SI LUXUS U BALTU

polopenze

Z0746R23

od 10 270 Kč / pobyt
- Detail
OLYMP III - Kolobřeh
2023

SPA & WELLNESS HOTEL OLYMP III - Kolobřeh

Polsko Pomořany - Baltské moře

moderní hotel**** se nachází v lázeňské čtvrti Kolobřehu, obklopen stromy, jen cca 300 m od plážové promenády.

MÍSTO, KAM SE BUDETE CHTÍT VRACET... BLÍZKO MOŘE, ŠIROKÁ PÍSEČNÁ PLÁŽ, CYKLOTRASY

polopenze

Z0782R23

od 1 160 Kč / noc
- Detail
OLYMP III - Kołobrzeg
2022

SPA & WELLNESS HOTEL OLYMP III - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

moderní hotel**** se nachází v lázeňské čtvrti Kolobřehu, obklopen stromy, jen cca 300 m od plážové promenády.

V BLÍZKOSTI MOŘE

polopenze

Z0782R22

od 1 090 Kč / noc
- Detail
OLYMP IV - Kołobrzeg
2022

Lázeňský hotel OLYMP IV - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Lázeňský hotel Olymp IV se nachází jen asi 200 m od pláže Baltského moře a asi 1500 m do starého města Kolberg.

NOVINKA V NABÍDCE

polopenze

Z0795R22

od 1 134 Kč / noc
- Detail
OLYMP IV - Kołobrzeg
2023

Lázeňský hotel OLYMP IV - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Lázeňský hotel Olymp IV se nachází jen asi 200 m od pláže Baltského moře a asi 1500 m do starého města Kolberg.

NOVINKA V NABÍDCE

polopenze

Z0795R23

od 8 110 Kč / pobyt
- Detail
RADISSON RESORT - Kolobřeh
2022

Hotel RADISSON RESORT - Kolobřeh

Polsko Pomořany - Baltské moře

Radisson Resort **** se nachází v lázeňské čtvrti Kołobrzeg, pouhých 5 minut chůze od pláže. Jeho tvar a design byl inspirován zvukem vody a stromů. ...

• Zdarma SLEVOVÁ KARTA KOLOBRZEG •

polopenze

Z0806R22

od 8 990 Kč / pobyt
- Detail
RADISSON RESORT - Kolobřeh
2023

Hotel RADISSON RESORT - Kolobřeh

Polsko Pomořany - Baltské moře

Radisson Resort **** se nachází v lázeňské čtvrti Kołobrzeg, pouhých 5 minut chůze od pláže. Jeho tvar a design byl inspirován zvukem vody a stromů. ...

PRO NÁROČNÉ

polopenze

Z0806R23

od 9 990 Kč / pobyt
- Detail
SEASIDE PARK HOTEL - Kołobrzeg
2022

Hotel SEASIDE PARK HOTEL - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Seaside Park Hotel se nachází u pláže, cca 3 km od historického centra města Kolobřeh, ve východní lázeňské čtvrti, v blízkosti přírodní rezervace ...

polopenze

Z0763R22

od 1 474 Kč / noc
- Detail
SEASIDE PARK HOTEL - Kołobrzeg
2023

Hotel SEASIDE PARK HOTEL - Kołobrzeg

Polsko Pomořany - Baltské moře

Seaside Park Hotel se nachází u pláže, cca 3 km od historického centra města Kolobřeh, ve východní lázeňské čtvrti, v blízkosti přírodní rezervace ...

HOTEL U MOŘE

snídaně

Z0763R23

od 12 350 Kč / pobyt
- Detail