THERMENHOTEL STRÖBINGER HOF - Bad Endorf - Německo - Bavorsko

Hotel THERMENHOTEL STRÖBINGER HOF - Bad Endorf (Z0129R23)

Německo > Bavorsko
Strava snídaně
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 15 Eur/den (do 30 kg)
Internet: Wi-Fi
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Termální lázně: 250 m
Železniční stanice: 800 m
Sportovní vyžití
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Bad Endorf

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Bad Endorf je obec v okrese Rosenheim v Bavorsku v Německu. Relativně malé město se nachází asi 15 km mimo Rosenheim a je v těsné blízkosti jezera Chiemsee a jeho větších pobřežních měst Prien, Gstadt a Seebruck .

Město je domovem velkých léčebných lázní a tělocvičny, stejně jako tréninkového střediska zimních sportů německé spolkové policie, které je známé tím, že na zimních olympijských hrách produkuje několik vítězů medailí, jako třeba rychlobruslařka Claudia Pechstein.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

VSTUP DO VODNÍHO SVĚTA TERMÁLŮ CHIEMGAU ZDARMA

URČITĚ OCENÍTE

Proč Thermenhotel Ströbinger Hof:
• Ničím nerušený termální oddych v podhůří Bavorských Alp.
• Volný vstup do vodního světa termálů Chiemgau Thermen
• Volný vstup do saunového světa v areálu Chiemgau Thermen
• Volný vstup do Promoveo fitnes centra v areálu Chiemgau Thermen

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Thermenhotel Ströbinger Hof leží v příjemném prostředí v bezprostřední blízkosti lázeňského parku s jezírkem, pouhých 250 m od termálních lázní Chiemgau Thermen, do kterých mají hoteloví hosté bezplatný vstup. Lázeňské město Bad Endorf leží v Horním Bavorsku. Právě zde, mezi Mnichovem a Salzburkem se nachází jeden z nejkrásnějších a nejrozmanitějších regionů Horního Bavorska - tzv. Chiemsee-Alpenland. Bavorské předhůří Alp, jezero Chiemsee a Simssee, bohatá nabídka sportovního vyžití i kulturní památky jako zámek Herrenchiemsee nebo města Rosenheim a Wasserburg spolu s dobrou gastronomií dělají z oblasti ideální místo pro dovolenou. V okolí se nachází několik chráněných přírodních rezervací (Simssee - Moos nebo Eggstätt-Hemhofer Seenplatte), najdete zde bezpočet stezek pro cyklisty i pro pěší.

Vzdálenosti: do centra 900 m, termály Chiemgau Thermen 250 m, nejbližší obchod cca. 600 m, vlaková stanice cca. 800 m.

Vzdálenosti do okolních měst:
Mnichov cca. 85 km (dálnice A8)
Salzburg 75 km
Rosenheim 18 km
Železná Ruda cca. 220 km

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotelová hala s barem, restaurace, výtah, několik konferenčních místností.
Hoteloví hosté mají volný vstup do blízkých termálů Chiemgau Thermen:
• VODNÍ SVĚT s 1800 m2 vodní plochy! Velký vnitřní bazén 32°C s masážními lavicemi a sedátky, masážními tryskami, čarodějnickým kotlem a upřed jeskyní s vodopádem. Hot Water Pool 34°C. Odpočinková / klidová zóna. Venkovní areál: relaxační bazén 33°C s jódovou solankou, masážními tryskami, gejzíry. Sportovní bazén 25 m a 26°C. Intenzivní termální bazén s jódovou solankou pro krátkodobý pobyt, solankový kneippův chodník. 125 m dlouhý vodní kanál se 32° C. Odpočinková sluneční louka se 250 lehátky a slunečníky.
• SAUNOVÝ SVĚT na 1000 m2: panoramatická sauna, parní sauna, finská sauna, bylinková sauna, podzemní sauna, biosauna, infračervená sauna, bylinková parní sauna, odpočinková zóna, nudistická zahrada s bazénem.

• FITNES CENTRUM PROMOVEO na 920 m2 se špičkovým vybavením.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje SCHLOSSSEE: vana nebo sprcha+WC, SAT/TV, telefon, rádio, Wi-Fi, minibar, sejf, fén, posezení, z velké části s balkonem nebo terasou.

CELKOVÁ KAPACITA

61 pokojů

FORMA STRAVY

Snídaně.
Možnost přikoupení plné penze light za příplatek v CK (lehká obědová svačinka, večeře 4-chodové menu s výběrem hlavního chodu).

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

• termály Chiemgau Thermen 250 m, podrobné informace ZDE
• jezero Simssee ca. 5,5 km
• jezero Chiemsee ca. 5 km
• mnoho dalších přírodních jezer vhodných ke koupání v blízkém okolí

Vstup do termálů je povolen pro děti od 3 let

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Oblast je jak stvořená pro procházky či turistické túry. Vyrazit můžete také s pomocí horské železnice k velikánům jako Kampenwand (1669 m) nebo Wendelstein (1838 m). Výhledy Vás za veškerou námahu několikanásobně odmění! Doporučujeme také výlet do přírodní rezervace Eggstätt-Hemhofer Seenplatte nebo výšlap k jezeru Simssee. Navíc máte možnost vydat se na některý úsek dálkových turistických tras "Grenzenlos" a "Via Julia".

Cyklisté ocení kolem 2.000 km cyklistických stezek různých obtížností kolem jezer a řek v okolí měst Rosenheim a Wasserburg nebo na dálkových cyklotrasách kolem řeky Inn (Innradweg) a Königsee-Radweg. Vyznavači horských kol mohou vyjet až k alpským horským pastvinám a boudám. Po rovince nebo přes kopce vedou perfektně značené cyklostezky údolím, vždy s výhledem na Chiemgauske a Inntalerské hory. K nejoblíbenějším trasám patří cca. 60 km dlouhý okruh kolem jezera Chiemsee, kterou můžete ideálně zkombinovat s projížďkou na lodi k zámku krále Ludwiga na Herrenchiemsee a ke klášternímu ostrovu Frauenchiemsee. Mimo hlavní turistické trasy si lze vyjet z Bad Endorfu po stezce 7 jezer (Sieben-Seen-Rundweg) s možnými zastávkami u idylického zámku Hartmannsberg v Hemhofu nebo k zakletému klášteru Seeon.

Vyznavači vodních sportů mohou v létě na jezerech plachtit, surfovat, jezdit na kajaku nebo kánoi.

V regionu kolem Chiemsee najdete také několik golfových hřišť: od venkovských 9-jamkových pro začátečníky až po náročné 18-jamkové hřiště pro profi hráče. Thermenhotel Ströbinger Hof je partnerem golfového hřiště v Chiemingu, požádejte na recepci o slevu na greenfee!

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den příjezdu.

V případě dokoupení plné penze light začíná pobyt buď lehkou svačinkou, nebo večeří v den příjezdu (dle času příjezdu; svačinku lze čerpat i v případě, že pokoj ještě není připraven). Pobyt je možné ukončit polední svačinkou, pokud nebyla čerpána již v den příjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

cca. 1,50 € / osoba / den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Povolen pouze 1 pes do 30 kg, nahlášení předem je povinné. Poplatek 15,- € / den.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Hotel nemá vlastní parkoviště, hosté parkují v parkovacím domu "Parkhaus der Gesundheitswelt Chiemgau AG" za zvýhodněnou cenu 7,50 € / osobní auto / den.

Při přihlášení do hotelu hosté obdrží parkovací kartu (oproti kauci), se kterou mohou odjet zaparkovat. Při odjezdu je nutné vyjet z parkovacího domu a předložit parkovací kartu na recepci při odhlášení z pobytu. Parkovací poplatek se platí na recepci hotelu.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem (EC 356) z Prahy do München Hbf. Přejdete na München Hbf Gl.5-10 a odtud pojedete vlakem (M 79037) do stanice Bad Endorf. Hotel je od stanice vzdálený asi 900 m.

Cesta vlakem z Prahy trvá přibližně 6 hodin a 25 minut.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny