Hotel ♥♥♥ ZOTAVOVNA MORAVA - REKREACE ROH - Tatranská Lomnica - H2619R19

Evropa » Slovensko » Vysoké Tatry » Tatranská Lomnica

Sprcha + WC na pokoji
SAT / TV na pokoji
INTERNET: v recepci
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Restaurace v objektu
Kavárna
Sauna:
Stolní tenis
Tenisový kurt: 200 m
Bowling - kuželky: 3 km
KRYTÝ BAZÉN: 300 m
Aquapark: 17 km
Termální lázně: 19 km
Nekuřácký objekt
Parkoviště
Železniční stanice: 400 m
Autobusová zastávka: 500 m
Odvoz zavazadel
Tip ATISu - doporučení
Sportovní vyžití
Hodnocení 9,7

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

AKČNÍ NABÍDKA

TERMÍNY 2019

JARO: 28.4. - 5.5.19
LÉTO: 10.8. - 17.8.19
PODZIM: 7.9.-14.9.19


PROGRAM "REKREACE ROH" je většinou svého rozsahu garantován pro každý turnus. Upřesňován je vždy cca 14 dní před nástupem. (Orientační program retropobytu z termínu např. 08.09.- 15.09.2019 si můžete prohlédnout ZDE!).
Přehled fakultativních výletů při pobytu  např. v termínu 08.09. - 15.09.2019 najdete - ZDE
Kouknete se ZDE! jak si můžete užívat!

"Dovolená v Tatrách jako tenkrát" - v rámci retro pobytu se vrátíme do doby odborářských rekreací ROH. Ráno nás probudí řízné tóny budíčku a krev si rozproudíme rozcvičkou v tatranské ranní rose. Že vám to něco připomíná? Ten, kdo to již nezažil na vlastní kůži, to jistě zná z mnoha starých filmů.

Výlety: - po bufetové snídani odjíždíme na zvolený celodenní autobusový výlet (Spišský hrad + Levoča, PIENINY - splav Dunajca + oběd v pravé Goralské Kolibě, zájezd do Polska - Nowy Targ + Zakopane aj.) Z půldenních výletů můžete zvolit Štrbské nebo Popradské Pleso, příp. individuální výlet na Skalnaté Pleso s výjezdem lanovkou na Lomnický štít a mnoho horských tras pro milovníky turistiky.

Zábava: na jedno dopoledne nám sportovní referenti připraví lehkou brigádu kolem hotelu , sportovní hry na louce pod hotelem s opékáním špekáčků, někteří budou vařit gulášek v kotli. Neminou nás "seznamovací" i "rozlúčkový" večírek s živou hudbou k tanci. Bonusem je pak večerní promítání kultovních filmů odborářské dovolené u nás  "Dovolená s Andělem", "Anděl na horách" - i za hranicemi: "Hříšný tanec". Uděláme i něco pro i pro Váš přehled o TAtrách  - absolvujeme přednášku o historii a současnosti Vysokých Tater.

Dohled referentů jako tenkrát - po celou dobu pobytu jsou rekreantům k dispozici kulturní a sportovní referent, kteří pro zájemce garantují realizaci programu. Hotel je vyzdoben dobovými relikviemi (transparenty, vlajky, hesla, noviny aj). Vše je dobrovolné. Změna programu vyhrazena.

VLAKEM DO TATER - bavíte se déle !!
DOPORUČUJEME dokoupení pohodlné dopravy vlakem - RJ 1003 REGIOJET (nástup po trase Praha - Pardubice - Česká Třebová - Zábřeh na Moravě - Olomouc - Hranice - Ostrava - Havířov - Český Těšín - Třinec. Ve speciálním vagónu Vás přivítá "rekreační referent ROH", který Vás usadí na přidělená místa. Cestou Vám odpoví na případné dotazy k podrobnostem programu Rekreace ROH a pojede s Vámi celou cestu až do Popradu. V Popradu si za zpěvu přestoupíte do připravených autobusů, které Vás odvezou i se zavazadly, až k hotelu MORAVA v Tatranské Lomnici.

Cena zpáteční jízdenky ze všech nástupních míst je 1 190 Kč / dospělý a 595 Kč / senior 65+ , 595 Kč/ dítě od 6 do 15 let. (jízdenka + místenka + palubní servis společnosti Regiojet + transfer) - více informací získáte
ZDE!).
Vlakovou dopravu lze dokoupit nejpozději 30 dnů před začátkem každého pobytu (není-li uvedeno jinak)!

PROČ K NÁM ?

REKREACE ROH - Dovolená v Tatrách jako tenkrát - jako "ANDĚL NA HORÁCH"
Nostalgie a recese v retro pobytu, který se už nemusí opakovat!

Pro rok 2019 jsme připravili 3 termíny:

28.04. - 05.05.2019 (pobyt NEDĚLE - NEDĚLE)
10.08. - 19.08.2019 (pobyt SOBOTA - SOBOTA)
07.09. - 14.09.2019 (pobyt SOBOTA - SOBOTA)

POLOHA

hotel, který si stále uchovává atmosféru z dob, kdy zde trávil dovolenou "Anděl na horách", je umístěn poblíž centra Tatranské Lomnice pouhých 200 m od údolní stanice lanové dráhy na Skalnaté pleso a Lomnický štít.

VYBAVENÍ

jídelna, Retro kavárna s barem, stolní tenis, sauna, masáže, úschovna sportovních potřeb, internetový koutek a Wi-Fi připojení na internet v recepci aj. Dále v místě: kryté bazény, krytá tenisová hala, minigolf, jízda na horských koloběžkách, relaxpark s jezírkem a inlajnovou dráhou (150 m). 1 km od hotelu atrakce Tatranské Lomnice kolečková bobová dráha TATRABOB.

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje TWIN ( oddělená lůžka) Spr.+WC, SAT/TV - severní strana, směrem na Lomnický štít
b) 2 - lůžkové pokoje DOUBLE (manželské lůžko ) s možností přistýlky  Spr.+WC, SAT/TV, balkon - jižní strana
c) 2 - lůžkové 2-pokoje s možností 2 přistýlek,Spr.+WC, SAT/TV - severní strana (min. obsazenost 3 osoby) / ( manželské lůžko + oddělená lůžka )
d) 2 - lůžkové 2-pokoje s možností 3 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, balkon - jižní strana (min. obsazenost 4 osoby) ( manželské lůžko + oddělená lůžka )

Pokoje s balkonem (jižní strana) za příplatek 450,- Kč/osoba/pobyt (jaro) a 490,- Kč/osoba/pobyt (léto + podzim).

STRAVA

polopenze. Snídaně i večeře - bufetové stoly.

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA - povoleno při dvou plně platících dospělých!
Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dětská postýlka s povlečením za 5 €/den.

UPOZORNĚNÍ

V hotelu není výtah!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Wellness URANIA (700 m) - nové wellness centrum s nejmodernější technologií úpravou vody UV zářením. Nerezový relaxační bazén s vodními atrakcemi (lezecká síť, vodní chrliče, masážní trysky, vodní perlička aj.), dva dětské bazény propojené nerezovou klouzačkou s vodním ježkem, finská sauna, parní sauna a různé druhy masáží.

Thermal park VRBOV - plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce.

Nový celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (17 km)- 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel.
Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.
Za příplatek na místě: Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

TURISTIKA:
Cca 200 m od hotelu je údolní stanice visuté lanové dráhy na Skalnaté pleso. Zde je sedačková lanovka do Lomnického sedla nebo kabinková lanovka na Lomnický štít – odtud nejlepší turistické chodníky ve Vysokých Tatrách. Jízdenku na Lomnický štít doporučujeme rezervovat předem - zvláště v letních měsících.

ZÁBAVA:
Tatranská Lomnica - naproti hotelu se nachází oddychová zóna Relax Park Jazierko
 Starý Smokovec - nejzábavnější galerie v Tatrách TRICKLANDIA. Tatranská Kotlina - Lanový park SPIDER PARK
Velká Lomnica - Wild Park Resort

POZNÁMKA

Pobyt začíná v sobotu od 15.00 a slavnostním přivítáním před hotelem při příjezdu autobusů od rychlíku z Popradu. Večeří od 18:30 hod a informačním večírkem ve 20.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 8:00 resp. 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,- €/osoba/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

POBYT SE PSEM NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ

hotelové parkoviště zdarma

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakové nádraží se nachází necelých 500 m od hotelu.

Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem z Popradu do Tatranské Lomnice (500 m).

Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

od Žiliny přes Martin, Ružomberok do Popradu. Zde odbočit směr Vysoké Tatry do Tatranské Lomnice, parkoviště u hotelu. Trasa Praha - Tatranská Lomnica: 565 km; Brno - Tatranská Lomnica: 369 km; Ostrava - Tatranská Lomnica: 258 km.


REKREACE ROH V TATRÁCH JAKO TENKRÁT (8 dní / 7 nocí)
- 7x ubytování s polopenzí
- celodenní program: rozcvičky, večírky, promítání, besedy aj.
- parkování
- úschova vlastních kol
- internetový koutek
- Wi-Fi připojení v recepci

Aktuální program na daný turnus Vám bude zaslán cca 7 dní před odjezdem na pobyt. Orientační program retropobytu z termínu např. 08.09.- 15.09.2019 si můžete prohlédnout ZDE!. Významné změny se neplánují.

Na místě je možné si dokoupit výlety. Přehled fakultativních výletů při pobytu  např. v termínu 08.09. - 15.09.2019 najdete - ZDE. Aktuální přehled výletů na daný turnus Vám bude zaslán cca 7 dní před odjezdem na pobyt.

Tento pobyt je ZÁJEZD ve smyslu novely zákona 159/1999 sb.

V případě dotazů se obraťte na dispečink: +420 554 787 111          


NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Nevyhovuje-li nabídka - vyžádejte další na dispecink@atis.cz

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)
REKREACE ROH V TATRÁCH JAKO TENKRÁT
28.04.- 05.05. 10.08.- 17.08. 07.09.- 14.09.
Nastupní dny Ne So
Minimální počet nocí 7 7
Dospělý na lůžku polopenze Na 7 nocí 7599 8599
Dospělý na přistýlce polopenze Na 7 nocí 6999 7299
Senior nad 50 let na lůžku (50 - X let) polopenze Na 7 nocí 6999 7999
Senior nad 50 let na přistýlce (50 - X let) polopenze Na 7 nocí 6399 7199
Dítě na lůžku (5 - 14,99 let) polopenze Na 7 nocí 4499 4999
Dítě na přistýlce (5 - 14,99 let) polopenze Na 7 nocí 4499 4999
Dítě do 5 let na lůžku (0 - 4,99 let) polopenze Na 7 nocí 1199 1499
Dítě do 5 let na přistýlce při 2 plně platících osobách ZDARMA (0 - 4,99 let) polopenze Na 7 nocí 0 0
Dítě do 5 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA (0 - 4,99 let) Bez stravy Na 7 nocí 0 0

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)
povinné
REKREACE ROH V TATRÁCH JAKO TENKRÁT
28.04.- 05.05. 10.08.- 17.08. 07.09.- 14.09.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 7 nocí 899 999
Příplatek za pokoj s balkonem / osoba Na 7 nocí 499 499

Tatranská Lomnica

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Turisticko-lázeňská obec ve východní části Vysokých Tater, pod výběžky Lomnického Štítu, vhodná na turistiku i lyžování. Za navštívení stojí Muzeum v Tatranské Lomnici TANAPu (Tatranského národního parku) založené v roce 1957. Z obce vede kabinová lanovka na Skalnaté Pleso. Konečná stanice Vás dostane až k dolní stanici lanovky na Lomnický Štít. Toto spojení je vhodné pro turistiku rodin i s malými dětmi.


UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Pohoří Vysoké Tatry se nachází na severu Slovenska při hranicích s Polskem. V roce 1949 byly vyhlášeny prvním národním parkem na Slovensku – TRNAP. V oblasti se nachází obce s historickými památkami (Kežmarok, Spišská Sobota, Poprad) a turistické střediska (Starý Smokovec, Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica, Ždiar). Kdo si netroufne na na největší hory Slovenska může si udělat celodenní výlet do širokého okolí do například Nízkych tater, Slovenského ráje, prohlídnout si Spišský hrad nebo Chrám Sv. Jakuba.

Prohlédněte si krásy Vysokých Tater na krátkém videu ZDE

Zdroj: Jakub Binder

Nahrávám data...