BEZLEPKOVÁ STRAVA
Sprcha + WC na pokoji
SAT / TV na pokoji
LEDNIČKA/MINIBAR
INTERNET: Wi-Fi ve spol. prostorách
Pobyt se zvířetem povolen: pouze menší rasa: 150,- Kč/den
Restaurace v objektu
Zájezd
KRYTÝ BAZÉN: v hotelu
Aquapark: 300 m
Parkoviště
Železniční stanice: 300 m
Autobusová zastávka: 300 m
Společenské a kulturní vyžití
Hodnocení 9,2

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

PROČ K NÁM ?

Proč Spa & Kur hotel Praha Františkovy Lázně:
- léčba: onemocnění krevního oběhu, pohybového aparátu
- v blízkosti 2 největší městské parky a lázeňská kolonáda
- pitná kúra přímo v hotelu - vlastní minerální pramen
- lékařská služba 24 hod denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce
- Františkovy Lázně - ráj pro golfisty

POLOHA

Spa & Kur Hotel Praha je situován v centru Františkových Lázní, naproti Hornímu parku a Divadlu Boženy Němcové, jen pár kroků od lázeňského dění na kolonádě. Františkovy Lázně leží 7 km od Chebu. Léčí se zde nemoci krevního oběhu, pohybového aparátu.

VYBAVENÍ

Recepce (nonstop), restaurace, hotelový bazén s protiproudem, finská sauna, solná jeskyně, vlastní minerální pramen, salon krásy (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra), 2 společenské salonky, letní terasa, Wi-Fi v celém hotelu, 2 výtahy.


BALNEOPROVOZ a léčebné procedury: uhličité koupele, podvodní masáže, cvičení v bazénu, slatinné, parafinové a fango zábaly, klasické, reflexní a lymfodrenážní masáže, elektroterapie (MAGNET, VAS, DIADYNAMIK, ULTRAZVUK, MEDIO IF), suché CO2 koupele, kyslíková terapie, inhalace, vitamínové a plynové injekce, pitná kúra a další.

UBYTOVÁNÍ

1 a 2 - lůžkové pokoje se Spr.+WC, SAT/TV, telefon, chladnička, trezor.

CELKOVÁ KAPACITA

129 lůžek

STRAVA

Polopenze nebo plná penze (dle pobytu). Snídaně bufetové stoly, večeře a obědy výběr ze 3 menu.

Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do přihlášky/cestovní smlouvy).

DÍTĚ

Jedno dítě do 6 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA!

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: volný vstup do bazénu s protiproudem, pitná kúra, Wi-Fi ve společných prostorách, internetový terminál, rekreační poplatek.

SLEVY A VÝHODY

Na pobyt nelze uplatnit žádné slevy!

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Vlastní hotelový bazén s protiproudem.
Dále ve městě: AQUAFORUM (300 m) - svět vody a relaxace ve Františkových Lázních nabízí jedinečnou možnost odpočinku a uvolnění. Nechte se unášet neopakovatelným prostředím a načerpejte pohodu těla, mysli i duše - 1500 m2 vodní plochy * 4 vnitřní a 3 venkovní bazény s vodními atrakcemi * tobogán a vodní skluzavky * wellness * vodní jeskyně * venkovní a vnitřní snack-bar * restaurant.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

Aktivní využití volného času v okolí hotelu:
- golf v Golfovém rezortu Františkovy Lázně (18jamkové hřiště, 10 min autem)
- minigolf (3 min)
- ideální místo pro procházky (rozmanité parky) a nordic walking
- cyklistika – možnost zapůjčení kola přímo v hotelu
- tenis (10 min)
- tipy na výlety (Cheb, Mariánské Lázně, Karlovy Vary, SOOS přírodní rezervace atd.)

16.5.2015
Město Františkovy Lázně zahajuje již 222. lázeňskou sezónu. Jako každý rok probudí obyvatele a lázeňské hosty do slavnostního rána průvod mažoretek za doprovodu Mládežnického dechového orchestru města Chebu. Po slavnostní mši svaté budou svěceny františkolázeňské prameny. Celodenní program ukončí až ohňostroj ve 22:00 hod.
Zahájení lázeňské sezony

30.4.2015
Lampiónový průvod tradičně s dechovkou a mažoretkami vyrazí od Divadla Boženy Němcové v 19 hodin. V areálu multifunkčního hřiště proběhne vyhodnocení soutěže nejlepších masek a lampiónů, zapálení vatry a Morany, vystoupení hudební skupiny, soutěže pro děti, nafukovací hrad a na závěr ohňostroj.Lampionový průvod

POZNÁMKA

Pobyt s plnou penzí začíná nástupem od 11.00 do 13.00 hod a obědem v den příjezdu. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17.30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Františkových Lázní (300 m). Nejbližší vlaková zastávka: „Františkovy Lázně“. Hotel v centru města - naproti Hornímu parku

Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Františkových Lázní (300 m). Nejbližší zastávka: " Františkovy Lázně – Městské sady" (5 min chůze). Hotel v centru města - naproti Hornímu parku.

Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

příjezd z Prahy, Plzně – D5/E50
Z Prahy jeďte po D5/E50 přes Plzeň. Po 127 km odbočte na exitu č. 128 „Bor“ a pokračujte po silnici č. 21. Abyste se vyhnuli průjezdu Chebem, pokračujte po rychlostní silnici R6/E48/E49 a po 3,5 km se znovu vraťte na silnici č. 21/E49. První výjezd na Františkovy Lázně ignorujte a až na druhém exitu (u čerpací stanice "Benzina") odbočte vlevo směr „Františkovy Lázně“. Pokračujte rovně a po 500 m přijedete k Spa & Kur Hotel Praha (po levé straně). Parkování na hotelovém parkovišti.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

povolen pobyt se psem pouze menší rasy do 10 Kg za 150,- Kč/noc

PARKOVÁNÍ

U hotelu 55,- Kč/den.

DALŠÍ SLUŽBY

Na poptávku: dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (bez příplatku), pokoj s balkónem (není možno garantovat, bez příplatku jako nezávazné přání), fén (zdarma), dětská postýlka zdarma, žehlící set (zdarma), župan (15,- Kč / noc).

Možnost zajištění: vstupenek do divadla, golf, zapůjčení jízdních kol, návštěvu kulturních programů, zajištění kadeřníka, pedikúru, kosmetiku apod.


PROGRAMOVÝ POBYT č.1

VÍKENDOVÝ BALÍČEK (3 dny / 2 noci, pátek - neděle)
2x ubytování s plnou penzí, 1x sklenka sektu na uvítanou, 1x klasická nebo reflexní masáž, 1x vířivá nebo uhličitá nebo perličková celotělová koupel, 1x parafínový zábal na ruce nebo suchá uhličitá koupel

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAX PRO KAŽDÉHO (4 dny / 3 noci, nástup ČT)
3x ubytování s polopenzí, 1x originální lázeňské oplatky, župan k zapůjčení, 1x klasická nebo reflexní masáž, 1x fango zábal nebo slatinný zábal, 1x uvolňující bylinná koupel, 1x parafínový zábal rukou

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

PRODLOUŽENÝ VÍKEND PRO ZAMILOVANÉ (4 dny / 3 noci, nástup ČT)
3x ubytování s plnou penzí, 1x mísa s ovocem při příjezdu, župan k zapůjčení, 1x sklenka sektu, 1x klasická nebo reflexní masáž, 1x celotělová vířivá nebo uhličitá koupel, 1x fango zábal nebo slatinný zábal, 1x parafínový zábal rukou

PROGRAMOVÝ POBYT č.7

TÝDENNÍ LÉČEBNÝ POBYT PRO SENIORY od 50 let (8 dnů / 7 nocí, nástup libovolný)
7x ubytování s plnou penzí, zdarma župan k zapůjčení, vstupní lékařská konzultace, 15x lázeňská procedura na osobu a pobyt (s individuálním zaměřením na pohybový aparát nebo kardiovaskulární systém nebo v kombinaci)

PROGRAMOVÝ POBYT č.9

RODINNÝ POBYT S DĚTMI (4 dny / 3 noci, nástup ČT)
3x ubyt. s polopenzí, 1x vstupenka na 2 hod do Aquafora pro každého, 1x klasická masáž, 1x parafínový zábal na rukou, 1x fango zábal nebo slatinný zábal, 1x celotělová vířivá koupel nebo perličková koupel, dětský koutek. Na dotaz možný i rodinný pokoj (2 - lůžkový pokoj se 2 přistýlkami).

První dítě do 12 let na přistýlce (či lůžku) s polopenzí zdarma.
Druhé dítě do 12 let na přistýlce (či lůžku) s polopenzí se slevou 50%.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

VÍKENDOVÝ BALÍČEK mimo víkend (3 dny / 2 noci, nástup PO, ÚT, ST)
2x ubytování s plnou penzí, 1x sklenka sektu na uvítanou, 1x klasická nebo reflexní masáž, 1x vířivá nebo uhličitá nebo perličková celotělová koupel, 1x parafínový zábal na ruce nebo suchá uhličitá koupel

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

RELAX PRO KAŽDÉHO mimo VÍKEND (4 dny / 3 noci, nástup PO, ÚT)
3x ubytování s polopenzí, 1x originální lázeňské oplatky, župan k zapůjčení, 1x klasická nebo reflexní masáž, 1x fango zábal nebo slatinný zábal, 1x uvolňující bylinná koupel, 1x parafínový zábal rukou

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

RELAX PRO KAŽDÉHO (6 dnů / 5 nocí, nástup libovolný)
5x ubytování s polopenzí, 1x nápoj (horký nebo studený dle ročního období) a koláč se šlehačkou v hotelové restauraci, zdarma župan k zapůjčení, 1x klasická nebo reflexní masáž, 1x masáž špičkovým masážním křeslem s diagnostikou, 1x perličková koupel, 1x slatinný zábal nebo fango zábal, 3x parafínový zábal rukou, 1x uvolňující bylinná koupel (pro pány) / pleť regenerující ovesná koupel (pro dámy)

Bez příplatku za 1 - lůžkový pokoj.

PROGRAMOVÝ POBYT č.8

SENIORSKÝ POBYT NA 5 NOCÍ od 50 let bez příplatku za 1-lůžkový pokoj (6 dnů / 5 nocí, nástup libovolný)
5x ubytování s plnou penzí, zdarma župan k zapůjčení, vstupní lékařská konzultace, 5x lázeňská procedura na osobu a pobyt (např. klasická nebo reflexní masáž, parfínový zábal rukou, vířivá nebo uhličitá koupel)

Bez příplatku za 1 - lůžkový pokoj.

PROGRAMOVÝ POBYT č.10

RODINNÝ POBYT S DĚTMI (5 dnů / 4 noci, nástup NE)
4x ubyt. s polopenzí, 1x vstupenka na 2 hod do Aquafora pro každého, 1x klasická masáž, 1x parafínový zábal na rukou, 1x fango zábal nebo slatinný zábal, 1x celotělová vířivá koupel nebo perličková koupel, dětský koutek. Možnost vyžádání rodinného pokoje.

První dítě do 12 let na přistýlce (či lůžku) s polopenzí zdarma.
Druhé dítě do 12 let na přistýlce (či lůžku) s polopenzí se slevou 50%.

V případě dotazů se obraťte na dispečink: +420 554 787 111          


NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Nevyhovuje-li nabídka - vyžádejte další na dispecink@atis.cz

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)
SLEVY A VÝHODY

Na pobyt nelze uplatnit žádné slevy!

Františkovy Lázně

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Významné lázeňské město založené v roce 1793 se nachází na západě České republiky. Ucho­vala se zde neopakovatelná atmosféra počátku 20. století, která se odráží v éře neoklasicismu. Díky tomu je město právem považováno za jeden z nejmalebnějších koutů země. Lázně se vyznačují mírným klimatem, typickým pro podhůří, výjimečně čistým ovzduším vzdáleným hluku a shonu velkých měst. Okolní parky jsou ideálním místem pro klidné procházky za zvuků hudby doléhající z kolonád. To vše umocňuje blahodárný účinek minerálních pramenů, jež sem přivádějí množství turistů, kteří chtějí zlepšit své zdraví.

PŘÍRODNÍ LÉČIVÉ ZDROJE
Přírodní voda uhličitá, přírodní zdroj oxidu uhličitého (zřídelní plyn – oxid uhličitý), přírodní voda slaná, přírodní minerální voda uhličitá, přírodní minerální voda sirná, klima, lokální zdroj přírodních peloidů (slatina sirná, sirno-železitá). Většina lázeňských zařízení má tyto zdroje zavedeny do svých balneoprovozů. Některá zařízení indikují pitné kúry pouze u volně přístupných zdrojů.

LÉČEBNÉ SPECIALIZACE
Nemoci oběhového ústrojí, srdce a cév, nemoci pohybového ústrojí, nemoci dýchacího ústrojí, nemoci trávicího ústrojí, poruchy metabolismu, nemoci neurologické, kožní nemoci, gynekologická onemocnění.

VOLNÝ ČAS
Fitness centra, solária, Aquaforum – svět vody a relaxace, hřiště na minigolf, tenisové kurty, půjčovna kol, divadlo, knihovna a muzeum. Milovníci rybaření mohou „hodit“ udičku ve speciálně vyhrazených místech v okolí města.

KAŽDOROČNÍ KULTURNÍ A SPORTOVNÍ AKCE
Duben – Seeberské hry, otevírání hradu s Karlem IV. (hrad Seeberg)
Květen – přehlídka – soutěž Elegance historických automobilů, zahájení lázeňské sezony
Červen – Aquaforum Fest
Červenec – Historický jarmark (Hrad Seeberg – Ostroh)
Září – Týden Johanna Strausse (Divadlo Boženy Něm­cové), Slavnost lázeňských ostrostřelců a inspekční návštěva císaře Františka Josefa I. a arcivévody Karla I. (Hrad Seeberg – Ostroh)
Listopad – Adventní koncert La dolce vita a dudácký soubor Šumáci (Hrad Seeberg – Ostroh)
Prosinec – Vánoční Koncert Schola Gregoriana Pra­gensis (Divadlo Boženy Němcové), 31. 12. Street party (Národní třída)
Další akce se během roku konají v přírodním divadle (např. Muli Bwajni Fest – etno fest v červnu)

VÝLETY PO OKOLÍ
Národní přírodní rezervace SOOS: Jedná se o evropskou raritu. Návštěvníci mohou pozorovat chrlení z pramenů čistého oxidu uhličitého, který zde vychází na povrch. Naučně-poznávací stezka dlouhá 1, 2 km prochází okolo rašeliniště a záchranné stanice živočichů.
Komorní Hůrka: Nejmladší sopka z období čtvrtohor v České republice.
Ostroh/Seeberg: Původně středověká románská pevnost, později přestavěná na venkovskou renesanční rezidenci. Zájemci se mohou v zámku seznámit se sbírkou nábytku z 19. století a také navštívit muzeum věnované historii života na venkově v chebském regio­nu na počátku 19. století.
Vyhlídka Bismark: Zelená hora u Chebu – kamenná rozhledna, která byla v roce 2005 rekonstruována.
Cheb: Starobylé město, které v dřívější době mělo strategickou pozici na hranici s Německem. Městský soubor architektury tvoří románská císařská falc a také mnoho gotických, renesančních a barokních staveb, jako např. Špalíček či Pachelbelův dům, nyní Krajské muzeum, kde byl v roce 1634 zavražděn generalissimus císařských vojsk Albrecht z Valdštejna.
Zdroj: Czechtourism


UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Dovolená Západní Čechy to jsou především historická místa a světoznámé lázně. Západní Čechy Vám nabízejí krásnou přírodu, která vybízí k příjemným procházkám, turistickým a cykloturistickým výletům do nejznámějších lokalit jako Český les, Slavkovský les a Smrčiny. Na území západních Čech stojí za zhlédnutí mnoho historických zajímavosti, hrady, zámky, kláštery a také pivovary. Zde se také koná největší pivní slavnost v Česku – Pilsnerfest. Západní Čechy jsou ideálním místem pro klidnou i relaxační dovolenou.

Nahrávám data...