Sprcha + WC na pokoji
SAT / TV na pokoji
Sleva za včasný nákup do (LÉTO-15): 30.4.16
Rádio
Sleva za včasný nákup do (LÉTO-10): 21 dní před nástupem
Sleva za včasný nákup do (ZIMA-10): 21 dní před nástupem
LEDNIČKA/MINIBAR
INTERNET:
Balkon
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
Pobyt se zvířetem nepovolen
Směnárna
4=3
Restaurace v objektu
Sauna:
Solárium
Fitness
Stolní tenis
Půjčovna kol: v místě
Tenisový kurt: v místě
Bowling - kuželky: v místě
Whirlpool
KRYTÝ BAZÉN: v areálu
Bazén - koupaliště: v areálu
Aquapark: v areálu
Dětský bazén: v areálu
Termální lázně: v areálu
Lyžařský vlek: 15 km
Lyžařská škola:
Lyžárna
Umělé zasněžování sjezdovky
SKI BUS
Bezbariérové zařízení
Nekuřácký objekt
Parkoviště
Železniční stanice: 3 km
Autobusová zastávka: 500 m
Doporučená doprava autem
Kuchyňka s vybavením
Vhodné pro rodiny s dětmi
Tip ATISu - doporučení
Pro náročné
Víkendové pobyty
Dovolená pro velkou rodinu
Hodnocení 9,7

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

PROČ K NÁM ?

Proč GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ:
- možnost výběru: čistá nebo geotermální voda
- druhý největší termální aquapark na Slovensku
- nejvyšší tobogánová věž na Slovensku
- 220 m dlouhé raftování v divoké řece
- FUN BUBBLE POOL - zábavný bazén s pulzující polokoulí...

POLOHA

hotelový komplex je součástí areálu Vodního termálního parku Bešeňová. Leží v regionu Liptov, 9 km východně od Ružomberoku. Je lehce dostupný ze všech hlavních dopravních tahů (jen 500 m od dálnice D1). Poskytuje celoroční oddych a zábavu v překrásném prostředí Chočských vrchů s nádherným výhledem na Nízké a Západní Tatry či Velkou Fatru. Okolí nabízí výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku - Roháče, Nízké Tatry (Chopok), Veľká Fatra a další.

VYBAVENÍ

klientům ubytovaným v areálu Vodního termálního parku Bešeňová je k dispozici restaurace hotelová, Bistro (jídelna), Cosmopolitan bar v termálním bazénu, pizzerie Giovanni.

V areálu vnitřní a venkovní bazény (některé venkovní s geotermální vodou), tobogány, skluzavky, divoká řeka, množství animací a další atrakce, krytá zábavně-adrenalinová zóna s 30 m vysokou tobogánovou věží a umělým vlnobitím, SAUNOVÝ SVĚT - široká nabídka saunových rituálů aj.

Další hotelové služby: internetový koutek v centrální recepci, bezplatné parkoviště, dětský koutek, skibus, úschovna lyží a kol, půjčovna kol a kolečkových bruslí, biliár, stolní fotbal, moderní vybavené kongresové centrum se 3 místnosti (kapacita až 500 osob).

UBYTOVÁNÍ

Ubytování probíhá ve všech hotelích GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ :
a) STANDARD pokoj: 2 - lůžkové pokoje, některé s možností 1 až 2 dětských přistýlek (pro děti do 12 let - rozkládací křeslo menších rozměrů ), Spr.+WC, LCD TV s pay TV systémem a rádiem, trezor, telefon, fén, čajová sada, minibar, Wi-Fi internet (původně pokoj Standard a Classic v hotelu Termal a Giga).
 b) SUITE: 2 - lůžkové suity se samostatnou ložnicí a obývací místností s možností 1 až 2 dětských přistýlek (pro děti do 12 let) , Spr.+WC, LCD TV s pay TV systémem a rádiem, trezor, telefon, fén, čajová sada, minibar, Wi-Fi internet (původně apartmán Classic v hotelu Giga a Termal).
c) LUX pokoj: 1- lůžkový pokoj s balkónem nebo 2 - lůžkové pokoje s balkónem a některé možností 1 až 2 přistýlek, Spr.+WC, LCD TV s pay TV systémem a rádiem, trezor, telefon, fén, čajová sada, minibar, Wi-Fi internet (původně Business pokoje v hotelu GIO)
d) STUDIO: 2 - lůžkové jednopokojové studio a některé s možností přistýlky - rozkládací gauč (vhodná pro 1 dospělého nebo 2 děti do 12 let) s kuchyňským koutem (vybavení vč. chladničky), Spr.+WC, LCD TV s pay TV systémem a rádiem, trezor, telefon, fén, čajová sada, minibar, Wi-Fi internet (původně všechny Studia v hotelu Luka).
 
e) APARTMÁN: 2 - lůžkový dvoupokojový apartmán s možností až 3 přistýlek se samostatnou ložnicí, obývací místností a kuchyňským koutem (vybavení vč. chladničky), Spr.+WC, LCD TV s pay TV systémem a rádiem, trezor, telefon, fén, čajová sada, minibar, Wi-Fi internet (původně apartmány Comfort a a Lux v hotelu Luka). Jeden apartmán ( 2+2+1/2 ) má 2 přistýlky pro dospělé a 1x přistýlku = rozkládací gauč buď pro 1 dospělého nebo 2 děti.
 
f)APARTMÁN PREZIDENT: 2 - lůžkový prostorný třípokojový apartmán s možností až 4 přistýlek se samostatnou obývací místností, pracovnou, kuchyňským koutem a ložnicí, Spr.+WC, LCD TV s pay TV systémem a rádiem, trezor, telefon, fén, čajová sada, minibar, Wi-Fi internet. Dětské přistýlky jsou možné pouze pro děti do 12 let!  color:#000099">

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE .Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí..

CELKOVÁ KAPACITA

47 pokojů, 106 studií a apartmánů

STRAVA

snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (výběr z 5 menu - předkrm, hl. jídlo, dezert + salátový bufet, džbán s pitnou vodou s citronem) za doplatek v CK.

V případě dokoupení stravy rodičů má dítě do 6 let nárok na stejnou stravu zdarma jako rodiče.

DÍTĚ

1 dítě do 6 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA!
V případě dokoupení večeří rodičů má dítě do 6 let nárok na stejnou stravu zdarma jako rodiče.
Možnost dětské postýlky ZDARMA - na ověření.

FAMILY HIT
v termínech 13.1.-28.1. a 6.3.-24.3.2016 při pobytu na min. 3 noci až 2 DĚTI ZDARMA:

- jedno do 11,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA
- druhé do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA
(rezervace pouze přes prodejní dispečink) 
 

FAMILY HIT v termínech 1.11. - 27.12. a 3.1.-31.10.2016 -
SLEVA 20% NA DRUHÝ POKOJ PRO DĚTI DO 11,99 LET při pobytu na min. 3 noci.
Nezle kombinovat s žádnou slevou
(rezervace pouze přes prodejní dispečink) - nelze kombinovat s žádnou další slevou

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: parkování, zapůjčení županu pro osoby na lůžku.

SLEVA 10%
na relaxační procedury!
SLEVA 50% na vstupy do AQP v den odjezdu.

SLEVY A VÝHODY - LÉTO

SLEVY POUZE PRO REKREAČNÍ POBYT:

SLEVA 15% za vč. knihování do 30.4.2016 platí v termínech 1.5.-31.10.16.
SLEVA 10% za vč. knihování 21 a více dnů před nástupem platí v termínech 1.5.-31.10.2016.
SLEVA 7=6 platí v termínech 1.5.-31.10.2016.
SLEVA 4=3 platí v termínech 1.5.-11.7. a 4.9.-31.10.2016

Výše uvedené slevy nelze navzájem kombinovat.

UPOZORNĚNÍ

Za příplatek lze využít pozdní odjezd či dřívější nájezd :
EARLY CHECK IN:
od 10:00 do 14:00 hod - 20,-€/pokoj
LATE CHECK OUT:
do 12:00 hod - 10,- €/ pokoj
do 13:00 hod - 15,-€/ pokoj
do 14:00 hod - 20,-€/ pokoj

UPOZORNĚNÍ (léto)

POZOR !!! změny v provozu bazénů, které nabývají platnosti v následujících dnech:
Od pondělí 12.9.2016 budou mimo provoz:
Celoroční atrium s vířivkami (modré č. 1)
Od pondělí 19.9.2016 začíná ve vodním parku Gino Paradise Bešeňová podzimní mimosezóna, což znamená ukončení provozu letních bazénů a atrakcí.
Návštěvníkům areálu budou k dispozici:
- Venkovní bazény s termální vodou (modré č. 2, 3 a 7)
- Vnitřní bazény v bazénové hale (modré č. 2)
- Adreanalínová zóna s vlnovým bazénem, ​​dětským bazénem s atrakcemi a tobogánových věž se 6 tobogány (modré č. 8, 9 a 10)
- Saunový svět Wellness & Spa a relax centrum s bohatou nabídkou masáží
Jako kompenzace za termální bazény, jejichž dostupnost bude od 12.9. dočasně přerušena, zůstane i v podzimním období k dispozici venkovní letní bazén Mara s průzračnou vodou (modré č. 7), dále platí snížená cena vstupu SEA & FUN PACKET ( celodenní vstup pro osobu od 6 let ) , kterou lze doplnit o vstup do saunového světa Wellness & Spa za speciální doplatek / vstup na 3 hod.

Aktualní informace souvisejíci s dostupností bazénů v následujícím období : 
- 2x vířivka (1) v atriu mimo provoz od 12.9.2016 (na tomto místě probíhají stavební práce souvisejici s novou zastřešený ODDECHOVÉ-restaurační zónou - předpokládaný termín dokončení 06/2017)
- Termalní bazeny (1 - velky plavecký, 2 - relaxační bazén "casa") - odstávka od 19.9. do 12.12.2016
- Termalní "hotelove" bazény 4, 5 a 6 - z důvodu stavebních prací na sousedící budově mimo provoz od 26.9.2016 (předpoklad otevření do 05/2017)
- Wellness & spa (1 - saunový svět) - plánovaná odstávka od 3.10. na cca 14 dny
Aktualni informace od dostupnosti bazénů a vodnich atrakci: http://www.ginoparadise.sk/index.php/16-hlavna-stranka/43-prevadzkove-informacie

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Termální koupaliště GINO PARADISE
-
8 venkovních bazénů (6 celoročních) s geotermální vodou o teplotě 26 - 39 °C: velký plavecký bazén, malý plavecký bazén, 5 klidových relaxačních bazénů, bazén s tobogánem
- 5 nových nerezových bazénů s ohřívanou čirou vodou (letní provoz) s teplotou 24 - 37 °C: plavecký bazén (25 m délka), relaxační bazén s atrakcemi Mara, dětský bazén, divoká řeka, neplavecký dopadový bazén (2 tobogány a 3-dráhová skluzavka)
- 3 vnitřní nerezové bazény s ohřívanou čistou vodou o teplotě 27 až 39°C (celoroční provoz):(velký relaxační bazén s nerezovým tobogánem, malý sedací relaxační bazén, fontána - oddechový whirlpool,
- krytá "ADRENALIN ZÓNA" (s celoročním provozem) s 30 m vysokou tobogánovou věží se 6 tobogány s celkovou délkou více jak 1 km, bazén s umělým vlnobitím a dětský bazén s hradem, skluzavkami, mini-tobogány a dalšími atrakcemi.
- venkovní zážitková zóna (letní provoz): RAFT RIVER - 220 m dlouhé raftování v divoké řece, FUN BUBBLE POOL - zábavný bazén s pulzující polokoulí, DIVING CENTRUM - potápění s instruktorem k vraku pirátské lodi. - NOVINKA : živí žraloci v aquariu vedle adrenalinové zóny .WELLNESS & SPA Vitální svět (inhalace, 5x sauna (římská, mentolová, bylinková, finská a solní), hydromasáže, speciální koupele, mýdlová masáž, vyhřívané křeslo z 24 krt. zlata - jediné v Evropě), Relax centrum (masáže od kvalifikovaných fyzioterapeutů a masérů, solárium, odpočívárna).

Mapa areálu s přehledným označením bazénu ZDE

LETNÍ MAPA AREÁLU ZDE


Upozornění :

Aktuální informace související s dostupností bazénů v následujícím období:

- 2x vířivka (1) v atriu mimo provoz od 12.9.2016 (na tomto místě probíhají stavební práce související s novou zastřešenou oddechovo - restaurační zónou - předpokládaný termín dokončení 06/2017)

- Termální bazény (1 - velky plavecký, 2 - relaxační bazén "casa") - odstávka od 19.9. do 12.12.2016

- Termální "hotelové" bazény 4, 5 a 6 - z důvodu stavebních prací na sousedící budově mimo provoz od 26.9.2016 (předpoklad otevření do 05/2017)

- Wellness & Spa (1 - saunový svět) - plánovaná odstávka od 10.10. na cca 10 dnů 


Aktuální informace od dostupnosti bazénů a vodních atrakcí:
http://www.ginoparadise.sk/index.php/16-hlavna-stranka/43-prevadzkove-informacie


Bod: 1.6 návštěvního řádu :  Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo obmedziť alebo uzavrieť niektoré časti vodného raja GINO PARADISE Bešeňová, resp. atrakcie v prípade nutnej údržby a/alebo z objektívnych dôvodov (plná kapacita, zlé počasie, búrka, znížená viditeľnosť) a/alebo konania spoločensko-športového podujatia bez nároku na vrátenie vstupného, resp. jeho alikvotnej časti.
http://www.ginoparadise.sk/index.php/navstevny-poriadok


POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 24.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní, uvolněním pokoje do 11:00 od a vrácením klíčů a čipů na vstup do bazénů do 11.00 hod poslední den pobytu. Za příplatek lze využít pozdní odjezd či dřívější nájezd :
EARLY CHECK IN: od 10:00 do 14:00 hod - 20,-€/pokoj
LATE CHECK OUT: do 12:00 hod - 10,- €/ pokoj , do 13:00 hod - 15,-€/ pokoj, do 14:00 hod - 20,-€/ pokoj.

V den odjezdu je možno zakoupit zvýhodněný vstup do AQP se slevou 50%.

Všechny pokoje jsou nekuřácké! Konzumace z minibaru se platí na místě.


Pro zvýšení pohodlí ubytovaných hostů v hotelech GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ byl zaveden nový DEBETNÍ PLATEBNÍ SYSTÉM. Klient už nebude při čerpání služeb v rámci areálu potřebovat finanční hotovost či platební kartu. Doplatkové balíčky, služby a produkty bude moci čerpat s použitím čipu a to až do výšky 50 Eur. Čerpanou částku za služby následně uhradí na centrální recepci hotela.
Výše uvedená změna čipového systému přináší možnost využití dopředu neaktivovaných (neobjednaných) balíčků a služeb (Busines, VIP, masáže, aj.) bez potřeby aktivace dané služby dopředu na recepci.

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem z Ružomberku do Liptovské Teplé (3 km).

Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Ružomberku (12 km) a odtud místní linkou do Bešeňové (500 m).

Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

autem z Ružomberku po dálnici D1, 1.sjezd odbočka na Bešeňovou, značeno. Parkování u hotelu před centrální recepcí na ubytování (nutné projet až na konec areálu).
GPS: 49°5'57.081"N, 19°26'46.139"E

REKREAČNÍ POPLATEK

0,90 €/osoba od 6 let/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN!

PARKOVÁNÍ

zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

Doplatky pro ubytované klienty (orientační ceny):
zapůjčení županu pro osoby na přistýlce 2,-€/den
předčasná výměna županu 3,-€
ztráta čipu je zpoplatněna částkou 10,-€

Za příplatek:
THERMAL Packet (= ECONOMY balík) - celodenní volný vstup na venkovní bazény a tobogány (tobogány v provozu jen v letní sezonu) a do bazénové haly s 3 nerezovými vnitřními bazény s čistou vodou, vnitřním nerezovým tobogánem a 2 vířivkami.

SEA & FUN Packet (=BUSSINES balík) - zahrnuje vstupy z THERMAL (= ECONOMY) balíku a navíc bazén s umělými vlnami, tobogánová věž s 6 tobogány, dětský bazén s vodním hradem a atrakcemi. V letní sezóně i venkovní adrenalinová zóna s divokou řekou RAFT RIVER, FUN BUBBLE POOL a DIVING CENTROM (exta poplatek za Diving centrum - 15 €/10 minut přístrojového potápění s instruktorem.


V případě dotazů se obraťte na dispečink: +420 554 787 111          


NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Nevyhovuje-li nabídka - vyžádejte další na dispecink@atis.cz

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Bešeňová

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Oblast v Liptovské kotlině, pod Liptovskou Marou, 15 km od Liptovského Mikuláše láká návštěvníky prostřednictvím krásné přírody, termálních pramenů, a turistických zajímavostí. Díky nalezišti termální vody, která vyvěrá s teplotou 60,5 °C se mohlo postavit koupaliště. V zimě je koupání zvlášť atraktivnís výhledem na zasněžené Tatry. Kromě termálního koupaliště a travertinových útvarů je zde k vidění renesanční zámek nebo Liptovský hrad.


UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Liptov leží na severu Slovenska a patří k jeho nejatraktivnějším oblastem. Kulturní centra Liptova jsou města Ružomberok, Liptovský Mikuláš a Liptovský Hrádok. Oblast Liptova je charakteristická zachovalou lidovou architekturou – např. Vlkolínec. Turisty sem lákají třeba zříceniny hradu Likava a Liptovského hradu nebo jedna z největších dřevěných staveb v Evropě kostel Sv. Kříže. Liptov je proslaven největším aquaparkem na Slovensku Tatralandií.

Prohlédněte si krásy Liptova na krátkém videu ZDE

Zdroj: Ceper film studio

Nahrávám data...