Apartmánový dům ♥♥♥ FREGATA - Zelená Voda u Nového Mesta nad Váhom - H2917R18

Evropa » Slovensko » Západní Slovensko » Zelená Voda u Nového Mesta nad Váhom

Sprcha + WC na pokoji
SAT / TV na pokoji
LEDNIČKA/MINIBAR
Pobyt se zvířetem povolen: 20 Eur/pobyt
Sauna: v domě
Půjčovna kol:
KRYTÝ BAZÉN: 3 km
Přírodní koupání: u domu
Parkoviště
Železniční stanice: 5 km - možný dovoz nebo taxi
Autobusová zastávka: 5 km - možný dovoz nebo taxi
Zahrada
NOVINKA v nabídce CK Atis
Rybolov
Dovolená pro velkou rodinu
Hodnocení 10,0

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

AKČNÍ NABÍDKA

LUXUSNÍ APARTMÁNOVÝ DŮM

PROČ K NÁM ?

Proč apartmánový dům Fregata:
- nový luxusní apartmánový dům
- vlastní loděnice a pláž hned u domu

POLOHA

Apartmánový dům Fregata se nachází v rekreačním středisku Zelená voda u Nového Mesta nad Váhom, 20 km severně od Piešťan a 20 km východně od státních hranic s ČR.
Zelená voda je komplex 5 vzájemně propojených přírodních jezer (štěrkovna) s rozlohou 80 ha. Disponuje vodou vhodnou ke koupání po celou letní sezonu, na provozování nemotorových vodních sportů a rybolovu. Součástí rekreačního areálu jsou dva areály s veřejnými plážemi a sportovišti.

V blízkosti rekreačního areálu se nachází hrady Beckov (5 km), Čachtice (10 km) a Trenčianský hrad (20 km). Region Pováží poskytuje více možností na aktivní strávení volného času - turistika, cykloturistika, v zimě běžecké a sjezdové lyžování.

Nový, moderní apartmánový dům je postavený v netradičním námořnickém stylu. Je umístěný v chatové zástavbě v bezprostřední blízkosti druhého jezera. V hlavní sezonu doporučujeme pro rodiny s dětmi a partie všech věkových kategorií. V mimosezónu je vyhledávaný zejména milovníky rybolovu (květen, červen, září, říjen) a milovníky zimních sportů (leden, únor). Svým vybavením a polohou je schopný uspokojit i požadavky náročných klientů.

VYBAVENÍ

Apartmánový dům se skládá ze dvou nezávislých dvoupodlažních apartmánů se společným vchodem, zádveřím a schodištěm.
Společně pro oba apartmány: velká společenská místnost s krbem, barovým pultem a finskou saunou v suterénu domu; dále pak venkovní zahrada, zahradní altán, venkovní ohniště, vybavená loděnice, molo a soukromá pláž s lehátky.
Celková kapacita apartmánového domu je 8 pevných lůžek a 4 přistýlky.

Služby k dispozici: loděnice s čluny (nafukovací člun pro 8 osob, kajak, kanoe), zahraní altán a venkovní ohniště, privátní pláž s lehátky, zahrada, zahradní terasa se zahradním nábytkem, horské kola, stolní tenis a badminton, finská sauna, společenská místnost s krbem

UBYTOVÁNÍ

4 - lůžkové apartmány s možností 2 přistýlek:
přízemí:
samostatná obývací místnost s kuchyňským koutem (SAT/TV, rychlovarná konvice, kávovar expresso, chladnička, elektrická trouba a varná deska , základní kuchyňské vybavení), letní terasa, Spr.+WC
partro: ložnice a dětský pokoj, Spr.+WC

V celém domě je podlahové topení.

CELKOVÁ KAPACITA

2 dvoupodlažní apartmány

STRAVA

bez stravy s možností vlastního vaření ve vybaveném kuchyňském koutu. V případě zájmu možnost zajistit snídaně v blízké hotelu za poplatek cca 5 Eur /os./den

DÁLE PRO VÁS

V CENĚ:
ložní prádlo, ručníky, spotřeba energie, sauna, pronájem loděnice, rekreační poplatek, parkování.

UPOZORNĚNÍ

Při nástupu na pobyt se vyžaduje vratná KAUCE ve výši 200 Eur.

V případě pronájmu jednoho apartmánu může být druhý apartmán využíván jinými klienty. V tom případě využívají klienti společné prostory společně.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

vlastní pláž přímo u apartmánu. Na veřejné pláži: tenis, plážový volejbal aj. aktivity.
Koupaliště ZELENÁ ŽABA Trečianske Teplice (30 km) - letní 33 metrový bazén s vodními atrakcemi, dětský bazén, celoroční saunový svět, hřiště s umělou trávou, dětské hřiště, bowling aj. Více informací najdete ZDE

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním apartmánu do 10:00 hod v den odjezdu.
Při nástupu na pobyt se vyžaduje vratná KAUCE ve výši 200 Eur.

REKREAČNÍ POPLATEK

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM

20 Eur / pes/pobyt

PARKOVÁNÍ

zdarma

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem do Nového Mesta nad Váhom (leží na žel trati č. 120 Bratislava - Žilina). Pravidelné žel. spojení vnitrostátními a vybranými mezinárodními rychlíky. Přímé spojení s ČR: Arriva Express (Olomouc, Přerov, Pardubice, Praha).
Vzdálenost ze žel. stanice 5 km , dále taxi cca 5 Eur / 1 jízda (
Na základě tel. domluvy je možné osobní vyzvednutí na železniční stanici.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do stanice Nové Mesto nad Váhom. Pravidelné autobusové spojení vnitrostátními a mezinárodními autobusy. Přímo spojení s ČR: Turancar (Brno, Praha.
Vzdálenost autobusového nádraží 5 km , dále taxi cca 5 Eur / 1 jízda (
Na základě tel. domluvy je možné osobní vyzvednutí na železniční stanici.

PŘÍJEZD AUTEM

1.) dálnice D1 - Bratislava - Žilina, exit. 106 Nové Mesto nad Váhom, pokračovat po cestě první třídy směr Brno, Nové Mesto nad Váhom (I/54), po cca 2 km odbočit do rekreačního areálu směr Zelená voda, pokračovat přes rekreační areál po hlavní cestě cca 1,5 km, po levé straně Hotel Perla***, zde osobní vyzvednutí na parkovišti hotelu v předem dohodnutém čase na tel. čísle uvedeném na voucheru.

2) Nebo cesta první třídy Bratislava - Piešťany - Trenčín - Žilina (I/61), sjezd do Nového Mesta nad Váhom, exit směr Brno, Myjava, Čachtice nebo Beckov, Kočovce (podle směru příjezdu), výjezd na most, na mostě odbočit vpravo (při příjezdu od Bratislavy) nebo vlevo (při příjezdu od Žiliny), pokračovat po cestě první třídy (I/54) směr Beckov, KOčovce a dálnice D1, přejezd přes řeku Váh, po cca 1 km odbočit vlevo do rekreačního areál směr Zelená voda, dále pokračovat pod bodu 1

3 Nebo cesta první třídy hraniční přechod Strání / Moravské Lieskové - Nové Mesto nad Váhom (I/54), vjezd do Nového Mesta nad Váhom, na světelné křižovatce pokračovat rovně po hlavní cestě přes most nad řeku Váh, po cca 2 km odbočit vlevo do rekreačního areálu směr Zelená voda, dále viz bod 1.


V případě dotazů se obraťte na dispečink: +420 554 787 111          


NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Nevyhovuje-li nabídka - vyžádejte další na dispecink@atis.cz

Last Minute (ceny po slevě)
REKREAČNÍ POBYT
01.09.- 22.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
Apartmán pro 4 + 2 osoby Bez stravy Na noc 2310 (20,1%)
Apartmánový dům (2 apartmány + spol. místnost) Bez stravy Na noc 5160 (20%)
Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)
nepovinné
REKREAČNÍ POBYT
01.09.- 22.12.
Poplatek za pobyt se psem Bez stravy Na zájezd 500

Zelená Voda u Nového Mesta nad Váhom


UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Oblast s četnými památkami, bohatou historii a ve světě známá vynikajícími lázněmi. Povrch je členitý, na západě s Bílými Karpaty, na východě s Považským Inovcem. Turisticky nejzajímavější jsou lázeňská města Piešťany a Trenčanské Teplice. Oblast nabízí možnosti celoroční turistiky. V Malých Karpatech se horská turistika dá skloubit s historickými památkami, jako jsou Smolenický zámek, hrad Dobrá Voda a Ostrý Kameň. V těchto horách se také nachází krasová jeskyně Driny ve středisku Jahodník kousek od Smolenice. Vhodné plochy ke koupání nabízí piešťanská Sľňava, Dubník, Zelená Voda v Novém Městě nad Váhou, Buková, Boleráz, Čerenec ve Vrbovci. Cenné historické památky můžete navštívit ve dvou městských památkových rezervacích Trnava a Trenčín. Trnava s komplexem univerzitních budov, množstvím sakrálních památek a nejrozsáhlejším zachovaným jádrem na Slovensku nadchne kdejakého milovníka historie. Podobně Trenčín s impozantním hradem, historickým jádrem i nápisem ve skále z dob Marka Aurélia. Hrad Čachtice neslavně proslul Alžbětou Bathory, ke které se váže nejedna hrůzu nahánějící pověst. Za zmínku a za navštívení také stojí zámek v Hlohovci s empírovým divadlem. Koho by zajímaly vojenské památky, Západní Slovevsko se pyšní zachovalou protitureckou pevností v Leopoldově. Lidová tvořivost v Honích Orešanech, Dechticích, Bošáci vyniká tradiční slivovicí.

Nahrávám data...