Sprcha + WC na pokoji
SAT / TV na pokoji
Rádio
INTERNET: Wi-Fi v celém hotelu
Pobyt se zvířetem povolen: 15 Eur/den
Výtah
Směnárna
4=3
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Sauna: v hotelu
Golf: 3 km
Whirlpool
KRYTÝ BAZÉN: v hotelu
Termální lázně: v hotelu
Doporučená doprava autem
Vhodné pro rodiny s dětmi
Pro náročné
Společenské a kulturní vyžití
Sportovní vyžití
Hodnocení 10,0

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Elisabethpark Bad Gastein:
- v srdci Bad Gastein
- na recepci se domluvíte česky
- vlastní termální pramen se složkou přírodního radonu
- bazén a wellness centrum
- pouhé 2 km lanovky

POLOHA

4hvězdičkový luxusní hotel se nachází přímo v centru střediska Bad Gastein. Bad Gastein (1002 m n. m.) ležící 100 km jižně od Salzburgu, je alpské město se zvláštní atmosférou, dříve to bylo lázeňské město s i výsadou významných hostů. Dnes se zde můžete setkat se zahraničními sportovními nadšenci a milovníky přírody, kteří si cení zdejší nádherné horské krajiny v jejích mnoha podobách.

Skalní lázně v Bad Gasteinu mají 17 pramenů o teplotě vody až 46 ° C (blahodárně působí na bolesti nejrůznějšího původu a také při rehabilitaci po zraněních. Pozitivní výsledky jsou dosahovány i v léčbě nemocí jako je astma, bronchitida, chronická bronchitida, záněty dutin a alergická onemocnění). Lázně mají rozlohu 600 m² a jsou rozděleny na klidovou a zážitkovou zónu. V klidová část: známá skalní hala, bazén s 32°C teplou vodou, infračervená sauna, solné jeskyně, parní lázně, sauny s různými přísadami. Zážitková zóna: dva bazény na různých úrovních s teplou termální vodou a masážními tryskami různé intenzity, 70 m dlouhá skluzavka do vody, vodní kanál s rychlým proudem vody, gejzíry a mnoho dalších vymožeností moderního lázeňského zařízení. V nejvyšším patře lázní se můžete uvolnit v nejrůznějších typech saun a parních lázní - například v lázních s výpary krystalické solanky. Na nejvyšší úrovni se pak můžete ponořit do příjemně teplé vody bazénu s nádherným panoramatickým výhledem. Skalní termální lázně v Bad Gasteinu poskytují celou řadu procedur a terapií pro zdraví, krásu a pohodu (masáže, kosmetická ošetření pleti, zábaly pro zpevnění pokožky a podkožní tkáně, ošetření celulitidy, manikúra, pedikúra)

VYBAVENÍ

vstupní hala s krbem, restaurace Panorama nabízející výhledy na hory a do údolí, à la carte restaurace Prelatur s vinným a pivním barem, kavárna "Sisi", kulečník, kuřácký salonek a dětská herna, fitness s různými kardio přístroji, výtah. Hotel tvoří dvě navzájem propojené budovy.

Zmodernizovaný wellness komplex Babor Spa & Wellness (cca 1000 m2): termální krytý bazén, finská sauna, parní lázeň, danárium, tepidárium, zážitkové sprchy a relaxační místnost s bezplatnou nabídkou čaje a vodním barem, whirlpool, široký výběr wellness procedur: Thalasso koupel (k detoxikaci těla), koupel s mořskou solí a mořskými řasami Laminara, balijská koupel, Cocon koupel (s vonnými květy lotosu), magnetická terapie, cvičení jógy, masáže (klasická částečná nebo celého těla, s aroma oleji, lymfodrenáž, akupunktura aj.), různé druhy peelingů (aroma, bylinný, z mořských řas aj.), zábaly (proti celulitidě, z mořských řas aj.) a také kosmetických ošetření (manikúra a pedikúra).

UBYTOVÁNÍ

1 a 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, fén, telefon, trezor, minibar, SAT/TV (30 programů), rádio.
1 - lůžkové pokoje bez příplatku (na vyžádání)

CELKOVÁ KAPACITA

119 pokojů

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

2 Eur/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

8 Eur/den (pouze malá zvířata)

PARKOVÁNÍ (léto)

cca 11 Eur/auto/den (parkovací dům)


PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RELAX V BAD GASTEIN (4 dny / 3 noci, pobyt ČT - NE) :
3x ubytování s polopenzí
- termální krytý bazén, finská sauna, parní lázeň, danárium, tepidárium, zážitkové sprchy a relaxační místnost s bezplatnou nabídkou čaje a vodním barem,
- láhev sektu na pokoji při příjezdu
- fitness s moderními kardio přístroji
- transfer hotelovým minibusem z/na nádraží a k lanovce Stubnerkogelbahn,
- Wi-Fi v celém hotelu,
- zapůjčení županu a papuček po celou dobu pobytuu

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

RELAX V BAD GASTEIN (5 dnů / 4 noci, pobyt NE - ČT) :
- 4x ubytování s polopenzí s již zohledněnou slevou 4=3 (zaplatíte 3 noci, bydlíte 4 noci)
- termální krytý bazén, finská sauna, parní lázeň, danárium, tepidárium, zážitkové sprchy a relaxační místnost s bezplatnou nabídkou čaje a vodním barem,
- láhev sektu na pokoji při příjezdu
- fitness s moderními kardio přístroji
- transfer hotelovým minibusem z/na nádraží a k lanovce Stubnerkogelbahn,
- Wi-Fi v celém hotelu,
- zapůjčení županu a papuček po celou dobu pobytu

V případě dotazů se obraťte na dispečink: +420 554 787 111          


NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Nevyhovuje-li nabídka - vyžádejte další na dispecink@atis.cz

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Bad Gastein


UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Salcbursko je rakouská spolková republika. Můžete zde najít mnoho kulturních památek – hlavně v jeho hlavním městě Salcburk. Je také rodištěm Wolfganga Amadea Mozarta. Na své si sem přijde každý turista – nabízí města, hory, jezera, hrady, zámky a mnoho dalšího.
Prohlédněte si krásy Salcburska na krátkém videu ZDE
Zdroj: Luigi G.

Nahrávám data...