LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně - Česká republika - Krkonoše

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R19)

Česká republika > Krkonoše
Strava polopenze
Bezlepková strava
Sprcha + WC na pokoji
Sat/Tv na pokoji
Lednička/minibar
INTERNET: v hotelu Terra
Pobyt se zvířetem nepovolen
Kavárna
Sauna: v areálu
Krytý bazén: v areálu
Lyžařský vlek: 1 km
Bezbariérové zařízení
Železniční stanice: 3 km
Autobusová zastávka: 300 m
Cenově výhodné
od 598 Kč / noc Rezervace
Informace Ceny Destinace Hodnocení Sdílet

AKČNÍ NABÍDKA

TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDUROU od 3 590 Kč v termínech 2.1. - 27.1. a 10.3. - 1.7. a 15.9. - 1.11.19

PROČ K NÁM ?

Proč Lázně Janské Lázně:
-
jedny z nejstarších lázní v Čechách
- lázeňství spojené s wellnessem
- krásné AQUACENTRUM s bazénem, vířivkami a saunami, parní komorou
- v zimě ráj pro lyžaře - SkiResort Černá Hora - Pec
- v létě ráj pro turisty - lanovka na Černou horu, koloběžky, adrenalinový park, turistika, cykloturistika
- dokoupené procedury nad rámec balíčku je možné na místě platit poukázkami

POLOHA

Janské Lázně jsou jedinými lázněmi na české straně Krkonoš. Rozprostírají se na úpatí Černé hory (1299 m n. m.), na jejíž vrcholek vede přímo z města kabinová lanová dráha. Díky nově vybudovaným lanovkám, vlekům i běžeckým lyžařským tratím se město stalo špičkovým sportovním a rekreačním střediskem a ideálním východiskem do Krkonošského národního parku jak v zimě pro lyžaře, tak v létě pro cyklisty i pěší turisty. Dále je zde nepřeberný výběr méně či více adrenalinových aktivit, jako např. lanový park, sjezd na koloběžkách z Černé hory, lukostřelba, jízda na koni, tandemový paragliding, paintball, terénní čtyřkolky, rafting a další.

Lázeňská léčba využívá kromě přírodních léčivých zdrojů moderní rehabilitační metody s celou řadou dalších léčebných prostředků. Přírodními léčivými zdroji Janských Lázní jsou termální minerální voda a lokální podhorské klima. V současné době se léčí v lázních široké spektrum chorob. Jsou to onemocnění svalová, nervová, respirační, metabolická a ortopedická. To znamená, že sem přijíždějí pacienti s bolestmi zad, záněty a jinými chorobami nervů, pacienti po zánětech mozku a mozkových blan, po poliomyelitidě (dětské obrně), po cévních příhodách mozkových, po implantaci kloubních náhrad, po úrazech a operacích obratlových plotének, s netuberkulózními onemocněními dýchacích cest.

VYBAVENÍ

Centrum lázní tvoří tři hlavní domy - Lázeňský Dům, Janský Dvůr a lázeňský hotel Terra, které jsou navzájem propojeny spojovacími chodbami, v okolí jsou pak další lázeňské domy.

LÁZEŇSKÝ DŮM:
zde je Balneocentrum: masáže, vodoléčebné procedury (vanové koupele, plavání, cvičení v bazénu), rašelinové zábaly, parafín, plynové injekce, kinezioteping aj.

Lázeňský hotel TERRA***+, leží v lázeňském centru, 68 lůžek, budova je propojena spojovací chodbou s Lázeňským Domem a Aquacentrem. Hotel Terra je vybaven výtahem a Wi-Fi internetem.

Lázeňský dům EVROPA, vzdálenost cca 5 min od lázeňského centra po hlavní komunikaci, 55 lůžek (převážně jednolůžkové pokoje se Spr.+WC, SAT/TV, lednička a příruční trezor). V jednotlivých poschodích jsou čajové kuchyňky, k dispozici výtah.

Lázeňský dům RÉVA, mimo lázeňské centrum, vzdálenost cca 5 min, 77 lůžek, pokoje se Spr.+WC, SAT/TV, lednička, příruční trezor. Na poschodích jsou čajové kuchyňky, k dispozici výtah a Wi-Fi internet.

Lázeňský dům SLOVAN, mimo lázeňské centrum, vzdálenost cca 3 min, 11 pokojů

Lázeňský dům BELLEVUE, vzdálenost cca 5 min od lázeňského centra po hlavní komunikaci, 21 lůžek, pokoje se společným sociálním zařízením na patře, SAT/TV, lednička, příruční trezor. V objektu je restaurace a kavárna s celodenním provozem (v provozu od 1.7.2015)

Mapka Janských Lázní ke stažení ZDE.

UBYTOVÁNÍ

a) 1 a 2 - lůžkové pokoje nerekonstruované (např. v depandanci Réva 2 - lůžkové, v depandanci Bellevue 1 - lůžkové), Spr.+WC, SAT/TV, lednice
Příp. je možné realizovat v jiných depandancích (dle dostupnosti volné kapacity) - CK neragantuje přesný název depandance, určuje přijímací kancelář.
Všechny pokoje mají samostatná lůžka (nejsou k dispozici manželské lůžka).
 
b) 2 - lůžkové pokoje nerekonstruované
(např. v depandanci Bellevue), společné Spr.+WC na chodbě, SAT/TV, lednice. 
Příp. je možné realizovat v jiných depandancích (dle dostupnosti volné kapacity) - CK neragantuje přesný název depandance, určuje přijímací kancelář.
Všechny pokoje mají samostatná lůžka (nejsou k dispozici manželské lůžka).

c) hotel TERRA: 2 - lůžkové pokoje BELLIS, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi (manželská postel o šíři 180 cm s možností oddělení na dvě samostatná lůžka o šíři 90 cm). Neobsazené lůžko se netoleruje.
d) hotel TERRA: 2 - lůžkové pokoje IRIS, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi, BALKON (manželská postel o šíři 180 cm s možností oddělení na dvě samostatná lůžka o šíři 90 cm). Neobsazené lůžko se netoleruje.
f) hotel TERRA: 1 - lůžkové pokoje VERONICA, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi

g) hotel RÉVA: 2 - lůžkové pokoje PLUS rekonstruované, Spr.+WC, SAT/TV, lednice


Některé pokoje v hotelu TERRA jsou bezbariérové. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

STRAVA

dle typu pobytu. Hosté ubytováni v depandancích dochází na stravu do centrální jídelny (cca 600 m)

Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Bezlepková strava s příplatkem cca 100 Kč / os. /den (platba na místě).

Další dietní strava za příplatek cca 100 Kč /den (nutné dopředu nahlásit požadavek).

DÍTĚ

TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDURAMI V JÁNSKÝCH LÁZNÍCH: Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA
Ostatní BALÍČKY: Děti do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA

UPOZORNĚNÍ

Janské Lázně leží v horském terénu, není vhodné pro špatně pohyblivé osoby.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

AQUACENTRUM v areálu lázní - rehabilitační bazén s vodní plochou 230 m2 (hloubka od 1,2 do 1,5 metrů). Je napouštěn léčivými vodními prameny vyvěrajícími v areálu lázní jako Janův a Černý pramen. Dále k dispozici vodní clony, protiproud, masážní a perličková lůžka a vnitřní i venkovní vířivky, z nichž jedna má teplotu 32°C, sauna, parní box a ochlazovací bazének, za příplatek masáže (např. Havajská masáž Lomi Lomi a masáž lávovými kameny).

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna na Černé hoře (vzdálenost 5,3 km), 1 260 m. n. m., 106 schodů
Jednadvacet metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Sněžku, Růžovou horu, Dlouhý hřeben, Vraní hora, Orlické hory, Českomoravská vrchovina, Trosky, Bezděz, Ještěd. Rozhledna byla původně lanový sloup. V blízkosti se nachází Černohorské rašeliniště.
Provozní doba (bez záruky): letní prázdniny (denně 10:15 - 16:00, za příznivého počasí do 17:00), mimo letní prázdniny (prac. dny 14:15 - 16:00, víkend 10:15 - 16:00)
Vstupné (bez záruky): 10 Kč

Rozhledna na Zlaté vyhlídce (vzdálenost 2,6 km), 807 m. n. m., 70 schodů
Dvaadvacetimetrová rozhledna, ze které máte výhled na Broumovsko, Orlické hory, Podkrkonoší a Krkonoše.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

ZIMNÍ AKTIVITY - LYŽOVÁNÍ

SkiResort ČERNÁ HORA-PEC (od 700 m) - až 1260 m.n.m., 8 místná kabinová lanovka, 4 sedačková lanovka Protěž, 22 vleků, zasněžování, večerní lyžování, občerstvení, lyžařská škola, půjčovna lyžařských potřeb, servis, skibus.
SkiResort ČERNÁ HORA je lyžařským regionem s platností společné jízdenky, vzniklý spojením lyžařských areálů v Janských Lázních, Černém Dole a Svobodě nad Úpou. SkiResort ČERNÁ HORA nabízí návštěvníkům rozmanité lyžařské terény s celkovou délkou sjezdovek 20km (77% vybaveno technickým sněhem), 4 lanovými dráhami a 22 lyžařskými vleky, kde si každý lyžař či snowboardista jistě najde to "své". V hlavní sezóně je přeprava lyžařů mezi areály zajištěna skibusy.

Skibusová zastávka je přímo na autobusové zastávce (ve vzdálenosti z Bellevue, Evropy 200 - 300m a z Révy cca 5 min lehkou chůzí).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří v cca od 16.45 v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Další časy stravování Vám budou sděleny při nástupu na pobytu.

V případě neuvolnění pokoje ve stanovené lhůtě do 10:00 hod jsou Lázně oprávněny klientovi účtovat 2/3 ceny z částky pobytu za další den.

REKREAČNÍ POPLATEK

15,- Kč /den

POBYT SE ZVÍŘETEM

nepovolen

PARKOVÁNÍ

50 Kč /den:

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Eurocard, Mastercard.

Doobjednání procedur pro dětského klienta (lze pouze na základě předchozí domluvy a to z důvodu, aby byla volná kapacita v rehabilitacích (při objednávce již sdělit, které procedury by klienti pro dítě požadovali).

PŘÍJEZD VLAKEM

Nejbližší vlakové nádraží je ve Svobodě nad Úpou (3 km), odtud autobusem do Janských Lázní.
Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.idos.cz

Po příjezdu se klienti hlásí v Janském Dvoře na recepci.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Přímé autobusové spoje z Prahy, Pardubic, Hradce Králové a Trutnova. Zastávka "Janské Lázně - Kolonáda" od 300 m.
Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.idos.cz

Po příjezdu se klienti hlásí v Janském Dvoře na recepci.

PŘÍJEZD AUTEM

Od Prahy po silnici R10 Mladá Boleslav, č. 16 Jičín, Horka u Staré Paky, Hostinné, Svoboda nad Úpou, Janské Lázně, značeno poutači. Po příjezdu se klienti hlásí v Janském Dvoře na recepci.

Mapka Janských Lázní ke stažení ZDE.

Přehled balíčků

TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDURAMI V JÁNSKÝCH LÁZNÍCH (7 dnů / 6 nocí, pobyt NE - SO)
- 6x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (kat. a/b),
- 6x polopenze - snídaně jednotná, večeře výběr ze dvou jídel nebo jednotné (v neděli a čtvrtek studený talíř, v pondělí jednotné menu). Na stravu se dochází do lázeňské jídelny CENTRUM (cca 200 - 300 m, od Révy 5 min chůzí)
- volný vstup do aquacentra (2 hod denně),
- 1x uhličitá koupel suchá
- 1x skupinové cvičení,
- 1x Nordic Walking s instruktorem + zapůjčení holí na celou dobu pobytu
BONUS 20 % sleva na další procedury z výběru volně prodejných procedur.

Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.
Dětská cena neobsahuje procedury (pouze vstup do aquacentra)
Zobrazit ceny
KRKONOŠSKÁ LYŽOVAČKA (5 dnů / 4 noci, nástup libovolný) v termínech 2.1. - 31.3.19
- 4x ubytování v kat. b) nebo c),
- 4x polopenze v hotelové jídelně Terra (snídaně formou bufetu, večeře možnost výběru ze 3 menu)
- 1x klasická masáž částečná,
- 1x perličková koupel,
- volný vstup do aquacentra (1 hod denně),
- volný vstup do fitnesss (1 hod denně),
- zapůjčení županu,
- připojení Wi-Fi

BONUSY:
- 10% sleva na volně prodejné procedury
- 20% sleva na vícedenní Skipas pro Skiresort Černá hora - Pec (v zimní sezoně), karta na skibus zdarma
- 20% sleva na aktivity a půjčovnu sportovních potřeb K+K Ski School.


Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dětská cena neobsahuje procedury (pouze vstup do aquacentra)
Zobrazit ceny
POBYT NEJEN PRO RODINU S DĚTMI (4 dny / 3 noci, nástup PO - ČT)
- 3x ubytování b) - g),
- 3x polopenze v hotelové jídelně Terra (snídaně formou bufetu, večeře možnost výběru ze 3 menu)
- 1x klasická masáž částečná,
- 1x perličková koupel,
- 1x parafín na ruce,
- volný vstup do aquacentra (1 hod denně),
- volný vstup do fitness (1 hod denně),
- připojení Wi-Fi,
- zapůjčení županu (jen u hotelu Terra)
BONUSY:
- 10% sleva na volně prodejné procedury
- 20% sleva na vícedenní Skipas pro Skiresort Černá hora - Pec (v zimní sezoně)
- 20% sleva na aktivity a půjčovnu sportovních potřeb K+K Ski School.

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dětská cena neobsahuje procedury (pouze vstup do aquacentra)
Zobrazit ceny
TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDURAMI V JÁNSKÝCH LÁZNÍCH
10.03.- 01.07. 15.09.- 01.11.
Nastupní dny Ne
Minimální počet nocí 6
(a) Dospělý na lůžku - STANDARD (SWC) polopenze Na 6 nocí 3690
(a) Dítě na lůžku - bez procedur - STANDARD (SWC) (5 - 14,99 let) polopenze Na 6 nocí 2740
(b) Dospělý na lůžku (pokoj bez SWC) polopenze Na 6 nocí 3590
(b) Dítě na lůžku bez procedur (pokoj bez SWC) (5 - 14,99 let) polopenze Na 6 nocí 2640
(a/b) Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 4,99 let) polopenze Na 6 nocí 0
POBYT NEJEN PRO RODINU S DĚTMI (3)
02.01.- 01.06. 01.06.- 15.09. 15.09.- 15.12.
Nastupní dny Po,Út,St,Čt Po,Út,St,Čt
Minimální počet nocí 3 3
(a) Dospělý na lůžku - STANDARD polopenze Na 3 nocí 3170 3350 3170
(c) Dospělý na lůžku - BELLIS polopenze Na 3 nocí 4720 5230 4720
(d) Dospělý na lůžku - IRIS s balkonem polopenze Na 3 nocí 4930 5440 4930
(g) Dospělý na lůžku - PLUS polopenze Na 3 nocí 3460 3660 3460
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 2,99 let) Bez stravy Na 3 nocí 0 0 0
KRKONOŠSKÁ LYŽOVAČKA (4)
01.01.- 31.03.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 4
(a) Dospělý na lůžku - Standard 1/2 polopenze Na 4 nocí 4310
(a) Dospělý na lůžku - Standard 1/1 polopenze Na 4 nocí 5160
(c) Dospělý na lůžku - BELLIS polopenze Na 4 nocí 6590
(d) Dospělý na lůžku - IRIS polopenze Na 4 nocí 6890
(f) Dospělý na lůžku - VERONICA polopenze Na 4 nocí 7890
(g) Dospělý na lůžku - PLUS polopenze Na 4 nocí 4730
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 2,99 let) Bez stravy Na 4 nocí 0
povinné
TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDURAMI V JÁNSKÝCH LÁZNÍCH
10.03.- 01.07. 15.09.- 01.11.
(a/b) Příplatek za neobsazené lůžko, resp. 1/1 Na 6 nocí 620

Krkonoše

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Krkonoše jsou hory s řadou českých nej-: nejvyšší, nejnavštěvovanější, a také jedno z nejstudenějších míst České republiky. Roku 1963 tu byl založen nejstarší tuzemský národní park. Kouzelné hory, kterým vládne bájný Krakonoš, nabízejí návštěvníkům vyhlášená zimní střediska s kvalitními lyžařskými areály, udržované běžecké tratě a samozřejmě ideální sněhové podmínky.V létě, kdy se zasněžené horské svahy promění v rozkvetlé louky, tu najdou své eldorádo vyznavači vysokohorské turistiky, na které čeká 800 km značených turistických tras a cyklostezek. Komu se snad nechce šlapat do kopce, ten může využít cyklobusy, pravidelné autobusové linky s přepravou kol, které na trase dlouhé více než 100 km projíždí hory tam a zpátky. Na hřebeny Krkonoš vás i s koly vyveze také několik lanovek. A pokud vás nelákají kopce, vydejte se do Podkrkonoší, do pahorkatiny zvané také Podzvičinsko – to proto, že právě vrchol Zvičina (671 m) je dominantou krkonošského podhůří. Místo ledovcových kotlů, skalnatých hřebenů a strmých údolí tu objevíte spousty jiných lákadel, třeba slatinné lázně, slavnou zoologickou zahradu se Safari ve Dvoře Králové, velkolepý zámecký komplex v Kuksu s galerií Braunových soch nebo přehradu u Bílé Třemešné s architektonicky velmi působivou hrází ze začátku 20. století. (Zdroj: Czechtourism -- kudyznudy.cz)

Hodnocení hotelu (34 hodnocení)

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R18)

16.11.2018

Dobry den dovolená v Janských Lázních byla výborná jak ubytování tak strava.Počasí bylo nádherné,jako by jsme si ho objednaly také. Čizkovska

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R18)

Michaela Kovaříková 15.10.2018

Ubytování bylo bezvadné, nemám žádné výhrady. Ale stravování bylo bídné. Jinak pobyt byl příjemný.

5 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R18)

Ema Rodriguezová 05.10.2018

Dávám pět ptáku, kvalita stravování,ubytování odpovídá cenové
relaci pobytu .Vynikající bazén, cvičení .

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R18)

Jana Kosinová 27.9.2018

S Atisem jsme byli během 3 let v Janských Lázních posedmé. S ubytováním jsme spokojeni, Evropa je pro nás výhodnější než Réva(muž je po amputaci nohy).Zdálo se nám, že kvalita večeří se zhoršila.
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, Janské Lázně jsme si oblíbili, vynikající je bazén.

Jan Houska
Jana Kosinová

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R18)

Věra Najmanová 03.6.2018

Byla jsem velmi spokojena se vším jak ubytování i stravování a také nám přálo počasí. Prima týden, plný legrace s dobrou partou.

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R18)

Jan Houska 31.5.2018

Ubytování v Evropě výborné, stravování velmi dobré, byli jsme spokojeni a na podzim přijedeme opět.

Jan Houska
Jana Kosinová

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R18)

František Balšík 25.5.2018

Ubytování odpovídající, úklid zajišťován.Nedostatečné, velmi skromné snídaně odpovídající svačině. Dvakrát studené večeře.
Teplé večeře chutné,občas netypické -bramborový salát.
Velmi klidné prostředí.

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R18)

Petr Holek 13.5.2018

Spokojenost ubytovaní ,super okolní hory ,vyhlídka + v korunách stromu - nadherný zažitek. Strava dobrá -zlepšení proti minulým pobytum.

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R18)

Ivana Koucká 10.5.2018

Pobyt s cestovní kanceláří Atis jsem absolvovala poprvé, a to v nádherném prostředí Janských lázní. Byla jsem velmi spokojená jak se stravou (polopenze - dostatečné množství, výběr ze dvou možností), tak s ubytováním (dvoulůžkový pokoj se samostatným sociálním zařízením, čisté povlečení i koupelna, terasa). Velmi nás překvapilo, že v cenně pobytu jsou zahrnuty i dvě hodiny koupání denně v krytém bazénu s vířivkami (večer se tam koupalo málo lidí. Z Janských lázní je báječné autobusové spojení do okolních horských středisek Krkonoš. Zaujal nás i poměrně bohatý kulturní program ve městě. Takže se s velkou pravděpodobností vypravím s Atisem do uvedené destinace příští rok znovu.

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R18)

Jaroslav Cerman 03.5.2018

Bylo to tam supr,příjemné prostředí i personál.Málo jídla,ale velmi chutné to bylo.Výlety po okolí super určitě každému doporučím a moc vám děkuji za příjemné prožití dovolené.

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R18)

jaro 19.4.2018

Celkově jsme byli spokojeni. Personál vstřícný. Snad pro větší jedlíky se mohou zdát snídaně slabší. Ale nám to stačilo.

9 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

Helena Konečná 24.11.2017

Dobrý den, odpovídám na Váš dotaz ohledně mého pobytu v Janských lázních. Byla jsem VELMI spokojena, tak jako vždy dříve, s ubytování, stravou a ochotou veškerého personálu. Velmi vstřícní a milí byl i personál kuchyně+jídelny vzhledem k potížím mé švagrové p. Jindry Koucké: je po operaci hlasivek a tak si požádala o mixování potravin, ev. s ní dietní sestra probrala jídelníček tak, aby jí to vyhovovalo. Takže ještě jednou díky za příjemný pobyt a určitě budu služby Vaší CK i nadále využívat a taky doporučovat. S pozdravem H. Konečná

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

Matula 31.10.2017

Krásná dovolená na odpočinek a skvělé zážitky.
Skromný hotel, ale udržovaný v čistotě.
Stravování odpovídá ceně zájezdu, personál milý. Jen čas večeře v 16:45 se mi zdá hodně brzy.
Procedury v nabídce perfektní a příjemné sestřičky, trenéři.....
Super výlety do okolí, byla jsem hodně nadšená a spokojená!

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

Jindra Hortová 22.10.2017

Pobyt v Jánských Lázních navzdory chladnému počasí se nám líbil, výborné ubytování, příjemný personál ale ... Stravování špatné, dvakrát za pobyt studená večeře, jídlo podávané v malém množství (zřejmě na základě zvýšených cen potravin - to se dá pochopit), ale i při vší naší snaze o pochopení podaná zeleninová příloha ke dvěma plátkům šunky nebo čeho byla pouze 1/2 cm špička nakl. okurky i se zbytkem stopky důkazem, jak si váží svých strávníků. Toto nebylo jediné, bylo nás u stolu pět, další stůl byl na tom stejně. Na dotaz proč k servírovanému čaji či kávě dávají plastové lžičky nám bylo sděleno, že strávníci kovové lžičky odnášejí.!!! Další bolest pobytu byl čas podávaných večeří 16,45 - 17,45 hod. a provoz bazénu 16 - tuším 22 hod., bohužel v chladném počasí zvláště starší lidé nemohli využít hodiny po večeři takže do bazénu vůbec nešli nebo pouze na hodinu před, aby dodrželi čas výdeje večeří velká škoda !!! Výlety prima jenom lanovka nejezdila. Zdraví Hortovi.

Vážení klienti, děkujeme Vám za Vaše hodnocení pobytu, které jsme předali vedení Lázní a zde je jejich vyjádření. Tým ATIS a.s.

Vyjádření vedoucí stravovacího provozu :
- studené večeře opravdu 2 x za pobyt, ale klienti informováni přímo CK
- kontroly jakosti a velikosti porcí studených mís, ale i všech jídel v průběhu týdne jsou prováděny pravidelně, vždy gramáž v pořádku
- v uplynulých týdnech však nebyly ( z důvodu personálních změn ve str .provozu ) provedeny víkendové kontroly, je tedy možné selhání personálu...
- s okamžitou platností budou staženy z oběhu a používání plastové lžičky a nahrazeny nerezovými
- posunutí času výdeje večeří je v řešení, zabývá se vedení SLL,, netuším však v jakém časovém horizontu by mohlo být rozhodnuto
- posunutí času je velmi významně ovlivněno dopravní dostupností obsluhujícího personálu a musí dojít ke kompletní změně harmonogramů všech profesí stravovacích provozů, což je velmi náročné.

Manažerka provozního úseku
Procházíme těžkou personální krizí, ale samozřejmě chápu, že to klienty nemusí zajímat.
Vynasnažíme se a přijmeme taková opatření, aby se podobné základní chyby ( např. velikost porcí ) již neopakovaly.
Klientům se moc omlouváme.
Na závěr  ( ale to se týká i našich lázeňských hostů a klientů - pacientů ) :
Bylo by dobré, aby klienti reklamovali - hlásili své připomínky a výtky ihned na místě, popř. následující den.
Lépe je pak možné identifikovat konkrétního pracovníka a řešit okamžitě.
Stížnosti po ukončení pobytu je velmi obtížné prověřit a vyřídit ke spokojenosti klienta.
Bylo by dobré, aby delegát cestovní kanceláře ( pokud je přítomen) měl přímý kontakt na vedoucí stravovacího provozu, popř. na mne a vše se řešilo okamžitě.

5 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

Jana Kosinová 12.10.2017

Byli jsme během 2 let v Janských Lázních popáté, což svědčí o naší spokojenosti s místem a poskytovanými službami za solidní cenu. (Jsme senioři).Ubytování na Evropě je pro nás mnohem výhodnější než na Révě. (Muž je po amputaci nohy).
Rádi se tam vrátíme, dovolí-li nám to zdraví.
Děkujeme kanceláři Atis za nabídky pobytů pro seniory.

S pozdravem

Jana Kosinová
Jan Houska

9 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

Emilia Rodriguezová 06.10.2017

Dobrý den,
hodnotím jako super 5 ptáků , ubytování super, strava super,
počasí super , aktivity super,program super

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

J. Bejček 05.9.2017

Krásné ubytování, výborný bazén, dobré jídlo - rozhodně doporučujeme.

8 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

Šárka 02.5.2017

Nejsem náročný klient, ale ubytování bylo krásné - v budově Terra, jídlo velmi dobré, chválím, že procedury byly již předem naplánované, bazén je perfektní (možná, že při plném obsazení může být i přeplněný). Jen dá trochu zabrat se zorientovat v bludišti propojených chodeb. A samozřejmě o víkendu jsou procedury navíc (nad rámec těch nasmlouvaných) poněkud omezené, ale i tak nám vyšli vsříc. V okolí je rozhodně kam vyrazit, doporučuji.

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

manželé Zdeněk Hájek, Milada Motlíková, Plzeň 22.4.2017

Podrobné hodnocení jsme zaslali hned po příjezdu z poytu. Vrátili jsme se velice rozladění. Jídlo vůbec neodpovídalo kvalitou lázeňskému stravování. Strava nepestrá, úroveň stolování hrozná. Co se týče ubytování rovněž nespokojenost. Na voucheru jsme měli ubytování v láz. domě Réva,v klidné části lázní, přitom nám přidělili Evropu,přímo u rušné rozbité silnice v přízemí, hned za vstupními dveřmi objektu. Nebylo možno pro smog, hluk a prach větrat, navíc okna v katastrofálním stavu, dále v oknech potrhané neovladatelné stažené žaluzie,tma, hrůza tam pobývat. Nábytek předpotopní, slabý úklid.Byli jsme od Atisu na několika wellness pobytech ve srovnatelné cenové relaci,ovšem kvalita mnohonásobně lepší. Domníváme se, že tuto destinaci by měl Atis zrušit, vrhá to na CK špatný dojem.

1 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

HK 03.4.2017

Byli jsme s pobytem velmi spokojeni. Ubytování pro bývalá skauty a turisty nad očekávání-čistota, příjemný persobál, věděli jsme, že nejde o luxusní hotel.Polopenze nad očekávání v množství i kvalitě. Kombinace lyžování a pobytu v bazenu nás nadchla, přálo nám i počasí(což není Vaše zásluha), ale přesto moc děkujeme personálu v Janských Lázních i Vám za umožnění krásné dovolené. Klváčková

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

28.3.2017

Dobrý den,
12.-18.3. t.r. jsme byli v Janských lázních, dependance Bellevue. 6 osob, 3 pokoje.
Se službami lázní jsme byli spokojeni.

Ubytování - udržované pokoje. WC a sprcha na patře, čisto, denně úklid. Topení – teplo.Restaurace v přízemí budovy – momentálně zavřená.

Bazén
S ohledem na možnost denně navštívit na dvě hodiny bazén, vířivky, parní a finská sauna – jsme se myli v lázních. Na hotelu používali jen WC, páni měli i pisoár.

Stravování – centrální kuchyně je profesionální, porce dobré, chutné a zdravé. Výběr ze dvou druhů jidel.
Otevírací doba odpoledne do cca18 hod. V pohodě, personál chce taky domů. Večer jsme si na pokoji dělali „poradu u sklenky vína“.

Procedury – využili jsme někteří cvičení a suchou uhličitou koupel. Chůzi s holemi jsme nahradili lyžováním na sjezdu, prknech a běžkách. Pokud by nešlo lyžovat, využila by se asi i chůze s holemi. Poslední týden jarních prázdnin na Černé hoře a v Peci byl skvělý a hlavně nepršelo. Takže jsme měli s sebou zimní výbavu. K tomu jsou vhodné pokoje s balkonem, které jsme měli 2.

Autobus pro lyžaře – při nástupu jsme dostali poukaz na autobus, kterým šlo jezdit zdarma na nejbližší i vzdálené lyžařské lokality.

Další vybavení – čip do bazénu, poukaz na stravování, poukaz na procedury. Klíč od závory na parkoviště. Vše zálohováno, po vrácení vrátili peníze. Při nástupu je třeba mít hotovost.

Hodnocení lokality Janské lázně. Pěkné místo pod Krkonošemi, n.v. cca 800 m nm. Hornatá lokalita, typické sudetské domy ve svazích. Je třeba počítat s teplejším oblečením a pevnou obuví.
Možné méně i více náročné procházky a tůry. Některé prameny jsou otevřené i v zimě (Starostův pramen). Cukrárny a restaurace s místními specialitami. S ohledem na využití lyžařského autobusu v zimě není třeba používat vlastní auto. Od jara možné výlety na kole.
Za cenu pobytu poskytovány velmi solidní služby.

Zdraví

Jiří Němec

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

24.3.2017

V Jánských Lázních jsem byla spokojená se vším.Akorát zádrhel
na počátku ubytování.Dávala mi paní jiný hotel(Reva)než bylo na poukazu.Dávám 4 ptáky.
Pozn: Už jsem byla na 3 pobytech od ATIS a pojedu zase.

8 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

Jan Houska Jana kosinová 17.3.2017

V Janských Lázních jsme byli od Atisu již počtvrté,(vloni 3x), byli jsme vždy spokojeni. To se týká ubytování (bydleli jsme pokaždé v Révě), stravování, bazénu.
Přijatelná je pro nás (důchodce) cena.

Děkujeme cestovní kanceláři Atis za výhodné pobyty pro důchodce.

Plánujeme pobyt v Janských Lázních s Vaší cestovní kanceláří ještě v říjnu, v letní sezóně jsme ubytování s vlastním sociálním zařízením nedostali.

Jan Houska a Jana Kosinová

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

Vollerová Zdena 03.3.2017

Spokojená,odpovídající ceně.Nabídku máte bohatou a pestrou,díky!!!

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

Dana Ryšková 02.3.2017

Dobrý den,
s pobytem jsme byli vcelku spokojeni, ale máme několik připomínek. Byli jsme ubytováni v lázeňském domě Bellevue, kde mělo být WIFI připojení, ale nebylo. Dále dle našeho názoru chyběly nádoby na tříděný odpad, což bývá jinde samozřejmostí. Jinak jsme byli s ubytováním spokojeni. Co se týče jídla, na snídaních chyběl náhradní sortiment, např. džemy, paštika apod. v případě, že servírovaná snídaně nevyhovovala. Teplé večeře byly uspokojivé až na poslední, kdy byly rozvařené, nalámané a slepené špagety s podivnou omáčkou. To jsme se vrátili nechtěně o 30 let zpět.

8 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

Hanka 19.2.2017

Ubytování moc hezké,čisté a útulné. Snídaně výborné, večeře tradiční česká kuchyně. Okolí krása.

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

17.2.2017

Dobrý den,
posílám krátké hodnocení na pobyt v Jánských Lázních. Ubytování dobré-3, stravování dobré-3, procedury vynikající-1.
Termální bazén s výřivkami a saunou každý večer byly velmi příjemné:-)Doporučuji si na pobyt vypůjčit hůlky na Nordic Walking a trekovat po krásné přírodě:-)

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R17)

Jitka Prokopová 27.1.2017

S ubytováním jsme byly se sestrou velice spokojené. Bylo i nádherné slunečné počasí. Stravování bylo pro nás také v pořádku,chutné a dostatek, každý den bylo i ovoce nebo zelenina.

8 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R16)

Novotný Jan 28.10.2016

Velká spokojenost s ubytováním,zhoršila se úroven stravování,příliš jednoduché snídaně,málo pečiva,pouze někdy suchý chleba,cereálie občas studené večeře podobné snídani.Okolí pěkné, poskytuje mnoho možností na výlety
Spokojenost s bazenem.
Celkově máme smíšené pocity s úrovní stravování, i když jsme byli v lázních potřetí .

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R16)

Vlastimil Švitorka 23.10.2016

Ubytování vynikající, stravování také. Velmi hezký bazén se saunou a masážemi, lanovka na Černou horu v dosahu. Počasí vynikající.

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R16)

Jana Kosinová, Jan Houska 21.10.2016

Letos jsme byli v Janských Lázních s Atisem již potřetí, což svědčí o naší celkové spokojenosti.
Děkujeme.

S Atisem rádi cestujeme.

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R16)

Vankova Jirina 07.10.2016

Kvalita stravovani dobra, bydleni vyborne,pocasi mi obzvlaste pralo,celkove jsem byla spokojena,uvazuji o opakovani pristi rok,do Bellevue.

10 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně (H2774R16)

Jan Houska 15.9.2016

Kvalita stravování dobrá,s ubytováním jsme byli spokojeni,
Janské lázně se nám velmi líbí, oceňujeme zejména krásný bazén.
Trochu nás zklamala nekoordinace výletového vláčku s informací v recepci.
Doporučujeme pobyt, okolí je nádherné.
Plánujeme další pobyt.

9 Hodnocení

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně

Dáša 23.8.2016

Byla jsem s dcerou ubytovaná v Révě, moc krásné ubytování, čisto, úklid každý den, prostorný pokoj, servis na 1*
Nedostatky v organizaci stravování - objednávání jídel jen na čt,pá,so
a čas večeře 17-17,45
Jánské lázně jsou poklidné městečko se spoustou možností k vycházkám, hezký relaxační bazén, možnosti kam se jít najíst nebo posedět je taky dost.

8 Hodnocení

Podobné pobyty

SKIRESORT HOTEL OMNIA - Janské Lázně

Česká republika Krkonoše

Nenápadná stavba hotelu Omnia**** se nachází v srdci Janských Lázní v blízkosti nástupní stanice lanovky na Černou horu.

snídaně

od 790 Kč / noc
9,6 Rezervace