SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice - Česká republika - Jeseníky

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R19)

Česká republika > Jeseníky
Strava bez stravy
Slevový voucher v ceně
Sprcha + WC na pokoji
Projekt "DOVOLENÁ S DĚTMI"
Sat/Tv na pokoji
Rádio
Lednička/minibar
INTERNET: Wi-Fi
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: 75 Kč/den
Restaurace: 1 km
Sauna:
Stolní tenis
Tenisový kurt:
Bazén - koupaliště: u penzionu
Železniční stanice: 21 km
Autobusová zastávka: 100 m
Doporučená doprava autem
Prodejna potravin: 2,5 km
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cenově výhodné
Sportovní vyžití
Víkendové pobyty
Certifikováno Českým systémem kvality služeb
Certifikováno dle Hotelstars Union
Národní cena kvality České republiky
Olomouc region card
od 470 Kč / noc Rezervace
Informace Ceny Destinace Hodnocení Sdílet

AKČNÍ NABÍDKA

TÝDEN S ŽIVOU VODOU v termínu 15.9. - 20.9. za 3590 Kč!!

PROČ K NÁM ?

Proč penzion Schaumannův dvůr:
• vlastní pramen staleté vody z čistých jesenických hor
• Živá Voda Schaumannovka má značku “JESENÍKY originální produkt”
• penzion je certifikován v HSU (Hotel stars)
• penzion je certifikován v ČSKS (Český systém kvality služeb)
• penzion je oceněn Národní cenou kvality České republiky
• oblast s nejčistším vzduchem v České republice
• ideální místo pro odpočinek od městského shonu a pro rodiny s dětmi
• zvýhodněné pobyty pro osoby nad 50 let

ZÁŽITKOVÝ ŽETON PRADĚD
Ve spolupráci s Euroregionem Praděd Vám nabízíme jedinečnou exkluzivní možnost dokoupit si k pobytu tzv. „ZÁŽITKOVÝ ŽETON PRADĚD“ v hodnotě á 40,- Kč a užít si „netradiční zážitky spojené s rukodělnou výrobou. Všechny výrobky nesou značku „Jeseníky - originální produkt“.

Co Vám zážitkový žeton nabízí:
Žeton/y můžete směnit v níže uvedených zařízení za některý exkluzivní zážitek. Více informací ZDE.

NEDĚLNÍ ŠKOLA ŘEMESEL - Stránské
• zážitek: vyzkoušení výroby dekorativního předmětu z vlny Valašských ovcí (podložka, panenka), požadovaný počet žetonů: 2 žetony/osoba
• zážitek: ochutnávka dobrot z farmy (chléb, sýr nebo pomazánka), požadovaný počet žetonů: 1 žeton/osoba
TKALCOVNA REJVÍZ - Rejvíz
• zážitek: vyzkoušení tkaní na tkalcovském stavu nebo vyzkoušení předení na kolovrátku, požadovaný počet žetonů: 2 žetony/osoba
SKLÁŘSKÁ HUŤ TOMI - Vrbno pod Pradědem
• zážitek: vyzkoušení foukání skla do formy a k tomu skleněná placka s logem sklářské huti, požadovaný počet žetonů: 1 žeton/osoba
KOZÍ FARMA U NÝDRLŮ - Stará Červená Voda
• zážitek: ochutnávka kozích sýrů a prohlídka farmy s výkladem, požadovaný počet žetonů: 1 žeton/osoba
OVČÍRNA - Domašov
• zážitek: ochutnávka ovčích a kravských sýrů ve váze 100 g nebo prohlídka zemědělského muzea s výkladem, požadovaný počet žetonů: 1 žeton/osoba
SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice
• zážitek: zážitkové plnění Živé vody Schaumannovky spojené s exkluzivní výrobou vlastní láhve (jen ve středu), požadovaný počet žetonů: 2 žetony/osoba
FARMA BOVINE - Heřmanovice u Zlatých Hor
• zážitek: komentovaná prohlídka farmy spojená s ochutnávkou čerstvého kravského mléka, požadovaný počet žetonů: 1 žeton/osoba

POLOHA

Na okraji chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku v oblasti s nejčistším vzduchem v České republice. Penzion je umístěný v klidném prostředí u lesa cca 5 km od podhorského městečka Vrbno pod Pradědem a 15 km od Lázní Karlova Studánka. Ideální místo pro odpočinek od městského shonu a pro rodiny s dětmi. Vhodné i pro pobyty menších skupin.

VYBAVENÍ

Venkovní vyhřívaný bazén s lehátky a osvětlením, tenisový kurt s umělým povrchem a večerním osvětlením (možno využít i na volejbal, nohejbal atd.). Jídelna, kde se podávají snídaně a večeře, slouží zároveň jako společenská místnost. Součástí jídelny je i společná kuchyňka. Dále je v penzionu k dispozici sauna pro 4 - 6 osob s ochlazovacím bazénkem a masážním akupresurovým bazénkem na nohy, dětský koutek, společná samoobslužná kuchyňka (vařič se sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnka, dřez, základní kuchyňské vybavení), klubovna se stolním tenisem, el. šipkami a stolním fotbalem, půjčovna sportovních potřeb (pálky, tenisové rakety, míčky, šipky), úschovna kol (uzamykatelná), Wi-Fi internet a na pokojích i ve společných prostorách, dětské hřiště, kolotoč, houpačky, průlezky, ohniště s posezením, parkování v uzavřeném areálu.
Možnost zajištění lázeňských procedur v Lázních Karlova Studánka (15 km) formou fakultativního prodeje.
Ve středisku je vlastní pramen kojenecké živé vody: Živá Voda Schaumannovka má blahodárné účinky na zdraví člověka jako doplněk ke stravě či pozitivní dermatologické účinky, pramen vyvěrá z hloubky 42 m a vyniká vyrovnaností minerálů a doporučuje se k dlouhodobé konzumaci.

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (přistýlky jsou formou palandy), Spr.+WC, SAT/TV, lednice, varná konvice, Wi-Fi. Některé pokoje jsou s balkonem.
Upozornění: 2 - lůžkový pokoj bez přistýlek je malý, je vhodný pro max. 2 osoby, nedoporučujeme ho pro 2 osoby + dítě bez lůžka zdarma.
Možnost zapůjčení domácí solné jeskyně na pokoj (na objednávku předem): přenosná solná jeskyně v sobě spojuje jak zesílené mořské klima, tak léčebné účinky podzemních dolů, solnou jeskyni stačí jen zapnout do zásuvky a čerpat ozdravnou sílu solné jeskyně po neomezeně dlouhou dobu.

CELKOVÁ KAPACITA

Celková kapacita penzionu je 34 lůžek.

STRAVA

REKREAČNÍ POBYT, DOVOLENÁ S DĚTMI, ZVÝHODNĚNÝ POBYT PRO OSOBY NAD 50 LET:
Snídaně
- jednotné rozšířené podávané bufetovým způsobem (tzn. káva, čaj, pečivo, džem, med - rozšířené budou o sladké pečivo, paštiku nebo pomazánku a někdy také pečivo se zapečenou uzeninou). V červenci a srpnu možnost dokoupení večeří v CK (jednotné jídlo podávané bufetovým způsobem - česká kuchyně). V penzionu se jinak nevaří. K dispozici je společná kuchyňka, samoobslužný nápojový výčep a prodejní automat na teplé nápoje. V letních měsících je na terase střediska občerstvení s točeným pivem a jednou týdně se griluje. Hostům jsou k dispozici informace ohledně možnosti dalšího stravování v okolí. Nejbližší restaurace je 1 km od penzionu, pekárna 500 m, obchod 2,5 km.

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMA.
Pozn.: Dítě do 4,99 let nedoporučujeme dávat nad maximální povolený počet osob v pokoji (pokoje nejsou uzpůsobeny osobě navíc).

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA - u REKREAČNÍHO POBYTU, DOVOLENÉ S DĚTMI a ZVÝHODNĚNÉHO POBYTU PRO OSOBY NAD 50 LET:
venkovní bazén, stolní tenis, zapůjčení sportovních potřeb (pálky, tenisové rakety, míčky), el. šipky, stolní fotbal, Wi-Fi internet, úschova kol, rekreační poplatek, parkování, 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte ZDE..
BONUS: slevový voucher JESENÍKY - bližší informace najdete ZDE.


V červenci a srpnu 1x týdně (ve středu v poledních hodinách) 30 min. přednáška o významu kvality vody pro náš život, s ochutnávkou a doporučením pravidel konzumace. Jako dárek si každý účastník odnese láhev "SD živé vody Schaumannovky".

UPOZORNĚNÍ (léto)

Pro pobyt "DOVOLENÁ S DĚTMI"
• není zajištěno hlídání dětí
• cena za večeři pro dítě od 5 do 15 let není se slevou 50% z dospělé ceny

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Venkovní vyhřívaný bazén s večerním osvětlením, hloubka 1,4 m (do bazénu vedou schůdky a má rovné dno). Lázně Karlova Studánka (15 km) - krytý bazén se slanou vodou a atrakcemi. Wellness centrum Bruntál (20 km) - 100 m dlouhý tobogán, plavecký bazén (25 m, 6 drah, slaná voda), rekreační bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivky, parní sauna atd.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

TIPY NA VÝLETY V OKOLÍ:
• zatopený lom "Mořské oko" (pěší túra)
• Karlovické vyhlídky
• Masarykova stezka (pěší túra)
• prohlídka soukromé sklárny ve Vrbně pod Pradědem (repliky historického skla)
• Lázně Karlova Studánka - léčebné prameny
• údolí Bílé Opavy - největší vodopády v ČR
• Praděd (1491 m n.m.) - nejvyšší hora Moravy a pohoří Jeseníků
• celoroční krytá motokárová trať v Bruntále
• jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku
• zámky Bruntál, Jánský vrch, Velké Losiny (15 - 40 km)

POZNÁMKA

OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí.

REKREAČNÍ POBYT, DOVOLENÁ S DĚTMI, ZVÝHODNĚNÝ POBYT PRO OSOBY NAD 50 LET:
Pobyt začíná nástupem od 15:00 do 17:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt nástupem od 15:00 do 17:00 hod. a večeří v 17:30 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

TÝDEN S ŽIVOU VODOU nejen PRO SENIORY:
Pobyt začíná nástupem od 12:00 do 13:00 hod. a obědem od 14:00 do 15:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní od 8:00 do 9:00 hod. a uvolněním pokoje do 11:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

75,- Kč/den

PARKOVÁNÍ

0,- Kč/den, v oploceném areálu

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka 0,- Kč/noc (nedoporučuje se do 2-lůžkového pokoje, je to na úkor místa)

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard. Hostům se účtuje bankovní poplatek ve výši 4% z celkové částky navíc!

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Bruntálu, pak přesednout na autobus (autobusové nádraží je vedle vlakového nádraží) směr Nové Heřmínovy, Karlovice, Vrbno pod Pradědem (číslo 863).
Přímo do Karlovic dopravu vlakem nedoporučujeme, vlaková zastávka je asi 2 km od penzionu.

Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Bruntálu, pak pokračovat směr Nové Heřmínovy, Karlovice, Vrbno pod Pradědem (číslo 863). V Karlovicích vystoupit na zastávce „Zemský dům", odtud je to k penzionu již jen 50 m. Při jízdě autobusem je penzion vidět po levé straně.

Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

Autem ze směru od Bruntálu směr Krnov. V Nových Heřmínovech (asi 5 km za Bruntálem) odbočíte vlevo směr Karlovice a pokračujete přes Kunov, Širokou Nivu, Pocheň. Při vjezdu do Karlovic je penzion hned první budova po levé straně.

Vzdálenost z Prahy: cca 290 km, z Ostravy: cca 97 km, z Brna: cca 153 km.

Přehled balíčků

ZVÝHODNĚNÝ POBYT PRO OSOBY NAD 50 LET
v termínech 15.6. - 1.7. a 30.8. - 15.9.2019
(minimální délka pobytu 2 noci, libovolný nástupní den)
• SLEVA 10% na ubytování se snídaní
• ZDARMA 1 hod. sauny na pokoj/pobyt
• ZDARMA každý den "káva o páté" a čajové sušenky
• cena za neobsazené lůžko se neúčtuje
• pobyt se psem je povolen bez příplatku
• v případě požadavku seniora je podávána na místě dohodnutá dietní snídaně
• v případě požadavku zajistí ubytovatel odvoz zavazadel k autobusové nebo vlakové zastávce (placená služba)
NA POBYT LZE UPLATNIT SLEVU 3% VĚRNOSTNÍ.
Zobrazit ceny
TÝDEN S ŽIVOU VODOU nejen PRO SENIORY
v termínech 2.6. - 7.6. a 15.9. - 20.9.2019 (bez omezení věku)

Pobyt na 6 dní/5 nocí od neděle do pátku zahrnuje:
• 5x ubytování ve 2 - lůžkových pokojích
• 5x plná penze
- snídaně kontinentální formou rautu
- obědy a večeře jednotné (česká kuchyně)
• podpůrný jednoduchý animační program (viz. časový harmonogram)
• využití celého areálu
• zapůjčení sušičky na hříbky
• neomezená konzumace Schaumannovky
• k dispozici je zázemí pro opékání špekáčků

Motto: Tolerance, úcta, veselá mysl a radost ze života.

ČASOVÝ HARMONOGRAM
Neděle
12:00 - 13:00 hod. - příjezd a ubytování
14:00 - 15:00 hod. - oběd
15:30 - 17:00 hod. - oficiální zahájení a uvítání účastníků, seznámení s programem pobytu, prezentace Schaumannovky
18:00 - 19:00 hod. - večeře, po večeři volný program
Pondělí
08:00 - 09:00 hod. - snídaně
09:00 - 11:30 hod. - individuální procházka Karlovicemi
12:00 - 13:30 hod. - oběd
13:30 - 14:30 hod. - relaxace - odpolední klid
15:00 - 17:30 hod. - ochutnávka cukrářského umění účastníků s hodnocením. Nezapomeňte s sebou dovést do soutěže svůj sladký kulinářský výrobek.
18:00 - 19:00 hod. - večeře, po večeři volný program
Úterý
08:00 - 09:00 hod. - snídaně
09:00 - 11:30 hod. - vědomostní soutěž spojená s orientační chůzí
12:00 - 13:30 hod. - oběd
13:30 - 14:30 hod. - relaxace - odpolední klid
15:00 - 17:00 hod. - volné odpoledne (individuální program, sběr hříbků)
18:00 - 19:00 hod. - večeře, po večeři volný program
Středa
08:00 - 09:00 hod. - snídaně
09:00 - 11:30 hod. - procházka Karlovou Studánkou (individuální výlet)
12:00 - 13:30 hod. - oběd
13:30 - 14:30 hod. - relaxace - odpolední klid
15:00 - 17:00 hod. - volné odpoledne (individuální program)
18:00 - 19:00 hod. - večeře
19:00 - 20:00 hod.- autorské čtení známé místní spisovatelky, která je milovníkem Jeseníků (jen v červnu)
Čtvrtek
08:00 - 09:00 hod. - snídaně
09:00 - 11:30 hod. - soutěž ve stolních hrách
12:00 - 13:30 hod. - oběd
13:30 - 14:30 hod. - relaxace - odpolední klid
15:00 - 17:00 hod. - volné odpoledne (individuální program)
18:00 - 19:00 hod. - večeře, po večeři volný program
Pátek
08:00 - 09:00 hod. - snídaně
09:30 - 10:30 hod. - vyhodnocení pobytu
11:00 hod. - odjezd

PROPOZICE
• Každý účastník, hlavně dámy, jsou pro účast na pobytu povinovány prezentovat své cukrářské umění a jako „zápisné“ na setkání dopravit buchtu, koláče či jiné sladké pochutiny. Tyto budou druhý den degustovány jak všemi účastníky pobytu, tak speciální komisí složenou z organizátorů pobytu. Ochutnávky, která proběhne druhý den pobytu, se bude účastnit i známý gurmán, produkční a marketingový ředitel CK ATIS, Petr Krč.
• Pánové mohou doručit a prezentovat své řemeslné kutilství v podobě drobných výrobků či předmětů. Tyto budou vystavovány, jak po dobu celého pobytu k potěše ostatních, tak v budoucích letech při konání dalších pobytů seniorů.
• Po absolvování pobytu obdrží každý účastník za splněné úkoly a dobré chování láhev živé vody Schaumannovky.

Co s sebou? Dobrou náladu, hodně smíchu, žejdlík tolerance a rodinného talismana. Na výšlap pevnou obuv a plavky.

Doplňkové aktivity: V průběhu pobytu bude spoustu času na klábosení a petang.

Za poplatek nápoje v samoobslužném výčepu:
regionální pivo Hasič (29 Kč), káva z automatu (20 Kč), limonáda (20 Kč), sudové víno (20 Kč).

Pozn.: V případě nenaplnění turnusu min. 15 osobami se pobyt neuskuteční.
Zobrazit ceny
REKREAČNÍ POBYT
01.07. - 30.08. 30.08. - 15.09.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 5 2
Dospělý na lůžku snídaně Na noc 540 470
Dospělý na přistýlce snídaně Na noc 290 280
Dítě na lůžku (5 - 14,99 let) snídaně Na noc 270 235
Dítě na přistýlce (5 - 14,99 let) snídaně Na noc 150 140
Dítě na přistýlce ZDARMA (0 - 4,99 let) snídaně Na noc 0 0
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 4,99 let) snídaně Na noc 0 0
Žeton "PRADĚD" na čerpání zážitků v Jeseníkách v hodnotě 40 Kč Na noc 40 40
DOVOLENÁ S DĚTMI
01.07. - 30.08. 30.08. - 15.09.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 5 2
Dospělý na lůžku snídaně Na noc 540 470
Dospělý na přistýlce snídaně Na noc 290 280
Dítě na lůžku (5 - 14,99 let) snídaně Na noc 270 235
Dítě na přistýlce (5 - 14,99 let) snídaně Na noc 150 140
Dítě na přistýlce ZDARMA (0 - 4,99 let) snídaně Na noc 0 0
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 4,99 let) snídaně Na noc 0 0
Žeton "PRADĚD" na čerpání zážitků v Jeseníkách v hodnotě 40 Kč Na noc 40 40
ZVÝHODNĚNÝ POBYT PRO OSOBY NAD 50 LET
30.08. - 15.09.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
Dospělý na lůžku (50 - X let) snídaně Na noc 470
Dospělý na přistýlce (50 - X let) snídaně Na noc 280
Dítě na přistýlce ZDARMA (0 - 4,99 let) snídaně Na noc 0
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 4,99 let) snídaně Na noc 0
Žeton "PRADĚD" na čerpání zážitků v Jeseníkách v hodnotě 40 Kč Na noc 40
TÝDEN S ŽIVOU VODOU nejen PRO SENIORY (5)
15.09. - 20.09.
Nastupní dny Ne
Minimální počet nocí 5
Dospělý na lůžku plná penze Na 5 nocí 3590
Dospělý na přistýlce plná penze Na 5 nocí 3590
povinné
REKREAČNÍ POBYT
01.07. - 30.08. 30.08. - 15.09.
Příplatek za neobsazené lůžko Na noc 220 220
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) zdarma pro každou platící osobu při pobytu od 5 nocí Na zájezd 0 0
SLEVOVÝ VOUCHER JESENÍKY V CENĚ Na zájezd 0 0
DOVOLENÁ S DĚTMI
01.07. - 30.08. 30.08. - 15.09.
Příplatek za neobsazené lůžko Na noc 220 220
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) zdarma pro každou platící osobu při pobytu od 5 nocí Na zájezd 0 0
SLEVOVÝ VOUCHER JESENÍKY V CENĚ Na zájezd 0 0
ZVÝHODNĚNÝ POBYT PRO OSOBY NAD 50 LET
30.08. - 15.09.
Příplatek za neobsazené lůžko Na noc 0
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) zdarma pro každou platící osobu při pobytu od 5 nocí Na zájezd 0
SLEVOVÝ VOUCHER JESENÍKY V CENĚ Na zájezd 0
TÝDEN S ŽIVOU VODOU nejen PRO SENIORY (5)
15.09. - 20.09.
Příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje Na 5 nocí 0
nepovinné
REKREAČNÍ POBYT
01.07. - 30.08.
Večeře - dospělý Na noc 105
Večeře - dítě (0 - 14,99 let) Na noc 75
DOVOLENÁ S DĚTMI
01.07. - 30.08.
Večeře - dospělý Na noc 105
Večeře - dítě (0 - 14,99 let) Na noc 75
ZVÝHODNĚNÝ POBYT PRO OSOBY NAD 50 LET
30.08. - 15.09.
Pobyt se psem bez poplatku Na zájezd 0

Jeseníky

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Jeseníky, hory pěkné, ze všech stran jsou masivní,dovolená mezi lesy, je tam vždycky aktivní.Dovolená Jeseníky - nejvyšší moravské pohoří s typickými hlubokými údolími, táhlými zaoblenými hřbety a rozlohou 740 km2. Tvoří ji 4 přírodní rezervace Praděd, Šerák – Keprník, Rejvíz, rašeliniště Skřítek, 18 přírodních rezervací a 6 přírodních památek. CHKO Jeseníky jsou z 80 % pokryty lesy. Rašeliniště a horské louky s charakteristickou „alpskou“ květenou patří k botanicky nejbohatším lokalitám v zemi (Velká kotlina čítá více než 450 druhů rostlin). Při dovolené v Jeseníkách narazíte na kamenná pole, mechová jezírka, průzračné bystřiny i zurčivé vodopády. Symbolem Jeseníků je Praděd, pátá nejvyšší hora v ČR a místo s nejdrsnějším podnebím u nás, kde průměrná roční teplota nepřesahuje 1 °C. Dovolená na horách, to charakterizuje malebnou krajinu Jeseníky.
PIVOVAR HASIČ v BruntáleUHASTE ŽÍZEŇ S CHUTÍ V JESENÍKÁCHZákazníci Atis ubytovaní v oblasti Jeseníků získávají s pobytem Voucher na 15% slevu v Pivovaru Hasič a ZDARMA prohlídku provozu pivovaru Hasič s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva.**Zdarma za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků,vč. upomínkových předmětů (min.150,- Kč/osoba).

Podívejte se na místo svých originálních zážitků !!

ZDE - https://www.atis.cz/vypis-produktu-tema/pobyty-s-prichuti-piva/
Prohlédněte si úžasný dokument České televize DIVOKÉ JESENÍKY.

Kam a jak v Jeseníkách


Typy na výlety s pejskem
Cyklotrasy vhodné pro elektrokola - E-bike Friendly v Jeseníkách

Hodnocení hotelu (14 hodnocení)

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

MILOSLAVA VLKVOÁ,PŘÍKAZY 191 27.9.2018

DOBRÝ DEM . ANO BYLI JSME S MANŽELEM VELICE SPOKOJENI.JAK S UBYTOVÁNÍM TAKI SE STRAVOU A PROGRAM TEN NEMĚL CHYBU.DĚKUJEME ZA KRÁSNĚ PROŽITÍ TÝDEN.PŘÍŠTÍ ROK URČITĚ S VÁMI NĚKAM POJEDEME.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Jaroslava Bradlerová 27.9.2018

Celý pobyt hodnotíme nejvyšším stupněm spokojenosti s cest.kanceláří ATIS ,tak s majitely penzionu.
Málokde se setkáváme s takovým zájmem o spokojenost klientů cestovních kanceláří , jakož i s úžasným poznávacím,sportovním a zábavným programem, který byl pro nás připraven jak ATISem tak manžely Schaumannovými.
Ubytování,čistota penzionu, strava a služby byly na nejvyšší úrovni. Děkujeme
Manželé Bradlerovi - Janovice u Trutnova

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Věra a Rudolf Vráblíkovi 27.9.2018

Milí přátelé,
zdravíme a musíme konstatovat,že to byl jeden z našich nejhezčích relaxačních pobytů!
Určitě k tomu přispělo mimořádně pěkné,slunečné počasí i lokalita s čistým,horským vzduchem a živou vodou,ale v nemenší míře majitelé a ubytovatelé,manž.Schaumannovi.Chtěli bychom ocenit jejich příjemné,vstřícné chování ke všem účastníkům,ochotu a svědomitost,vzornou čistotu v celém objektu,chutné stravování i pestrý animační program.

Děkujeme,Schaumannův Dvůr vřele doporučujeme!
manž.Vráblíkovi,Praha

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Miluše Dvořáková 26.9.2018

Dobrý den, kdyby bylo těch ptáčků víc, bylo by to ještě lepší.
Já osobně jsem byla velmi spokojená... ubytování, strava- bašta super, Schaumannovi úžasní a nakonec i skladba programu byla velmi pestrá. Na co bych si mohla stěžovat... vůbec na nic i počasí bylo super, dalo se i koupat v bazénku, moc se mi pobyt v Karlovicích líbil.
Už jenom to, že jsem se do Karlovic vrátila po 60 letech, kdy jsme tam byly s maminkou na rekreaci ROH. Krásné vzpomínky. Týden s živou vodou se zkrátka vydařil.
Cesta z Prahy byla dobrá, bezproblémová, jen zpáteční cesta měla, tedy až z Olomouce takový mráček, vlak měl skoro hodinové zpoždění a byl tak plný, že jsme stáli v uličce, nebo seděli na kufru. Ale za to nemůže CKAtis. Až později se v kupé uvolnilo místo, tak jsem pak až do Prahy jela pohodlně.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Martinásková 26.7.2018

Celý pobyt ubytování ,jídlo. místo, byl super.Jen pro městské děti byla slabá wifi,ale to nebylo důležité.

9 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Jitka Stojánková 18.7.2018

Vše naprosto dokonalé, pro rodinu s dětmi ideální. Ubytování čisté, útulné a zároveň moc sympatický personál. Děkujeme.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Vladimír Vašek 22.6.2018

Byli jsme velice spokojeni,ubytováni moc pěkné,dobře vybavená terasa,personál moc vstřícný a ochotný,jídlo dobré a zajímavý program no zkrátka perfektní dovolená.Děkujeme za vaši péči o nás.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Zdenka a Bořivoj Augustinovi 16.6.2018

Ve dnech 3.6 až 8.6.2018 jsme ztrávili týden ve Vašem zařízení v Karlovicích.Pobyt hodnotíme jako výborný. Stravování-chutná jídla a dostatečné množství, ubytování velmi dobré i připravený program se nám líbil.Manželé Schumannovi jsou příjemní lidé a zaslouží si také pochvalu.
Celý pobyt se nám líbil i prostředím ve kterém se ojekt nachází.Pobyt doporučujem, zejména starším lidem.
Děkujeme za příjemně ztrávený týden.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Vladimír Nekolný 13.6.2018

Dobrý den,
na pobytu v Schaumannově dvoře v Karlovicích jsem byl velmi spokojen se vším, co dvůr nabízel. Především bych chtěl ocenit přátelský přístup manželů, kteří se o nás starali. Byla to pohodová dovolená, v krásné přírodě Jeseníků, kterou bych doporučil všem, co si potřebují vyčistit hlavu.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Helena Hudečková 13.6.2018

Maximální spokojenost, v penzionu jsme byli již několikrát a rádi se sem vracíme. Ale pobyt a Vaší cestovní kanceláří byl bezkonkurenční, bylo o nás 100% postaráno, sešli se příjemní lidé, klid, nádherné počasí, perfektní servis. Pokud se bude akce opakovat na jaře 2019 potvrzuji účast již nyní.

9 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R17)

Markvartová Lenka 24.8.2017

Super dovolená. Příjemný, ochotný personál. Strava i ubytování
v nejlepším pořádku. Velká možnost výletů. Můžeme jen doporučit.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R17)

Petr Vagenknecht 07.7.2017

Chtěl bych poděkovat za zprostředkovaný pobyt. Vše proběhlo v pořádku včetně jídla, ubytování ,polohy, vybavení penzionu. Mohu velmi doporučit. Ještě jednou děkuji.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R16)

Slováková 21.9.2016

Byli jsme spokojeni s ubytováním, bazénem, kvalita stravování - stálé stejné snídaně bez ovoce a zelenina / párky , vařená vejce/. Slovákovi

7 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R16)

Miroslav Benešovský 20.9.2016

9 Hodnocení

Podobné pobyty

PENSION SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice

Česká republika Jeseníky

Na okraji chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku v oblasti s nejčistším vzduchem v České republice. Penzion je umístěný v klidném prostředí u ...

Živá Voda - Schaumannovka získala značku “JESENÍKY originální produkt”!! Pension je certifikován v ...

bez stravy

od 350,- / noc
9,6 Rezervace